VFL Wolfsburg

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la Klare » 03 maj 2016, 00:04

effe_sa je napisao/la:Najveća stvar koju je pokazao je bio taj gol protiv nas u Superkupu.... :D
Od njega dosta, rekao tako, ne voli da rastužuje svoje protivnike. :D
Vidiš ja sam zaboravio taj gol, a dosta važan jer trofej nosi, upravu si ti bio, valjao je on njima, pa makar bilo samo to. :)

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la KayserSose » 04 maj 2016, 07:30

Izgleda da Vukovi dodaju gas i Luca Caldirola neće moći odoliti atraktivnom pozivu iz Wolfsburga. :opaopa: :rol:
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la gruezi » 07 maj 2016, 20:56

nadam se da ce i ovi uskoro u cvajtu ...

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la Klare » 07 maj 2016, 21:54

gruezi je napisao/la:nadam se da ce i ovi uskoro u cvajtu ...
Što, šta su sad zgriješili? :)

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la KayserSose » 08 maj 2016, 20:13

Brekalo pred transferom u Wob. Mislim da je njihov put jasan.
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
ledar
Postovi: 3782
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la ledar » 08 maj 2016, 20:48

KayserSose je napisao/la:Brekalo pred transferom u Wob. Mislim da je njihov put jasan.
?

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la gruezi » 08 maj 2016, 21:20

Klare je napisao/la:
gruezi je napisao/la:nadam se da ce i ovi uskoro u cvajtu ...
Što, šta su sad zgriješili? :)
prika uprkos svom novcu ja i ti vrlo dobro znamo da od njih nikad nece biti vrhunski evropski klub i nikad nikad pa ni tad nece biti privlacna destinacija bilo kojem igracu koji iole ima izbora...budimo realni i prestanimo se nadati da ce od ovog smeca od kluba ikad izrasti ista iznadprosjecno..

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la Klare » 08 maj 2016, 21:40

gruezi je napisao/la:prika uprkos svom novcu ja i ti vrlo dobro znamo da od njih nikad nece biti vrhunski evropski klub i nikad nikad pa ni tad nece biti privlacna destinacija bilo kojem igracu koji iole ima izbora...budimo realni i prestanimo se nadati da ce od ovog smeca od kluba ikad izrasti ista iznadprosjecno..
ali bili su prvaci, pa evo i vice prvaci, osvjači kupa, superkupa, pa četvrtfinale LP, četvrtfinale Lige Evrope, kad se sve zbroji oni su čak učinkovitiji od jednog Leverkusena, a da se ne prisjećamo kad je Šalke zadnji put bio prvak, može nas glava zabolit'. :mrgreen:

A eto privlačni su bili Gustavu, Draxleru, Širleu, a ovi su mogli igrati gdje hoće, pogotovo Gustavo.
deBruyna eto ne ubrajam iako je on došao sa poznatim kvalitetom iz Werdera.

Trenutno su nepoznanica, vidjećemo ovo ljeto šta očekivati od njih, koliko su spremni trošiti na remont kadra.

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la KayserSose » 08 maj 2016, 22:33

ledar je napisao/la:
KayserSose je napisao/la:Brekalo pred transferom u Wob. Mislim da je njihov put jasan.
?
Razvojni klub za talente.
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 08 maj 2016, 22:44

KayserSose je napisao/la:
ledar je napisao/la:
KayserSose je napisao/la:Brekalo pred transferom u Wob. Mislim da je njihov put jasan.
?
Razvojni klub za talente.
Ironije li, a žuti? :mrgreen:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la KayserSose » 08 maj 2016, 23:16

:mrgreen:

Drago mi je da i medju foruskim Bayama ima bar jedan koji zna suptilno bocnuti.
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5232
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la FRANK RIBERY » 15 maj 2016, 12:41

Naldo out, Gerhardt i Brekalo in.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5232
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la FRANK RIBERY » 23 maj 2016, 21:25

Gerhardt novi igrač Wolfsburga. Vukovi su za njegovu ljubav platili 13 mil eura. Novi štoper bi trebao biti i Bruma, trenutno se lome oko obeštećenja (10-15 mil eura). Od ranije postoji interes za Rodea koji je višak u Bayernu, Kostića, Sulea i Janmaata.

Krise ce definitivno napustiti WOolfsburg, ocekuhem da BMG vrati odbjeglog sina.

Vukovi su na trojicu pojačanja potrošili 23,5 mil eura.

- Victor Osimhen 3,5
- Josip Brekalo 7
- Yannick Gerhardt 13
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5232
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la FRANK RIBERY » 13 jun 2016, 22:55

Nakon sto je Aloffs potvrdio da ce Ricardo Rodriguez napustiti Wolfsburg, turski mediji pisu da su dva pojacanja zavrsena. Alex Telles bi trebao zamjeniti Rodrigueza, on je igrac Galatasaray na posudbi u Interu, a Bruma je jedan od stopera koji ce ucvrstiti neuvjerljivu odbranu Vukova. Wolfsurg ce do kraja prelaznog roka nastojati da dovede najvjerovatnije jos tri igraca, stopera i napadaca sigurno, a u slucaju prodaje Krusea i Caligiurija i jednog ofanzivca. Postoji mogusnost da Gustavo ostane. Wolfsburg ce Brumu platiti 15, a Tellesa 6 mil eura. Ceka se zvanicna potvrda, dok ona ne dodje, ovo su samo spekulacije. U slucaju da se realizuju transferi, Wolfsburg ce se pribliziti brojci od skoro 50 mil eura.
Wolgfsburg bi u novu sezonu trebao uci sa jednom od najmladjih ekipa u historiji BL-a.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la KayserSose » 29 jul 2016, 11:18

Izgleda da ce Mindzo zatvoriti krug na velikoj sceni u Vukojebini. To bi bio odlican potez i za njega i za Vucice.
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la KayserSose » 09 avg 2016, 09:37

Šta se dešava sa ovim čudnim klubom? :crazy: Gustavo je navodno na meti Intera, Juventusa i Reala, pa njegov odlazak djeluje poprilično izvjesno. Šta je sa Rodriguezom nemam pojma - zna se da želi otići, ali po medijima nema nekih spekulacija o njegovoj novoj destinaciji. Draxler bi po izjavama iz kluba trebao ostati, ali jasno je da on definitivno nije sretan sa takvim raspletom. Ali ko mu ..ebe mater, nije ga nitko lani tjerao da preseli u Vukojebinu. Sad nek ne bude kmecava ..zda. Jenom Štrumpfeta, uvijek Štrumpfeta. :puke:

Poprilično glavinjaju, a to se vidi i u najavi da će ponuditi novi ugovor Dostu koji je bio otpisan, dok bi sad mogao biti prva napadačka opcija. Tek se sad vidi koliko su oni neatraktivna destinacija i koliko ovise o rezultatu. Da su prošlo ljeto pametnije uložili silnu lovu od De Bruynea i Perišića, možda ne bi prošle sezone doživjeli krah u BL, pa danas ne bi bilo toliko drame. Opjevani K.A. je fino usrao motku, a ako nastave glavinjati mogao bi ih svesti na nivo današnjeg Werdera.

Neka idealna momčad u ovom trenutku im izgleda ovako: Benaglio - Vierinha, Bruma, Knoche, Schafer (Rodriguez) - Gerhardt (Gustavo), Arnold - Kuba, Didavi, Draxler - Dost. U zamjeni još imaju Casteelsa, ocvalog Dantea, ozljeđene Junga i Guilavoguija, Trascha, Caligiurija, Henriquea, te balave Brekala i Mayorala. I Carlosa Ascuesa. Peruanskog reprezentativca. Eeej, peruanskog. :rol:
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
ledar
Postovi: 3782
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la ledar » 09 avg 2016, 10:07

Ja mislim da bi i sa tim sastavom mogli biti u prvih 6 pod uvjetom da razriješe Heckinga, on ovoj momčadi više nema što ponuditi. Iako bi to sada bio dobrano zakašnjeli potez.

Pale_Companion
Postovi: 4372
Pridružen/a: 04 maj 2011, 17:30
Lokacija: Blashyrkh
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la Pale_Companion » 09 avg 2016, 11:57

Davno sam pisao da je Allofs pizda i da nije top majstor svog faha kakvog ga žele predstaviti.
Agieren statt reagieren

Avatar
ledar
Postovi: 3782
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la ledar » 09 avg 2016, 12:47

Oko spekulacija o odlascima Gustava i Rodrigueza treba reći da prvi zarađuje 7 a drugi 6 milki ojra godišnje, što su lijepe plaćice kakve se malo gdje isplaćaju tako da se i nezadovoljstvo lakše podnosi. Za Rodrigueza bi se možda i našo kupac ali za Gustava sa 29 kuki i tolkom plaćom jako teško, možda u Kini al to mu baš i nije lukrativna opcija.

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la KayserSose » 09 avg 2016, 13:01

ledar je napisao/la:Ja mislim da bi i sa tim sastavom mogli biti u prvih 6 pod uvjetom da razriješe Heckinga, on ovoj momčadi više nema što ponuditi. Iako bi to sada bio dobrano zakašnjeli potez.
Nije nemoguće kad znamo da u BL imaju samo 5 ozbiljnih konkurenata, dok ostali ovise o rasporedu zvijezda i spletu niza okolnosti. Ta završavali su u top 6 zadnjih sezona i Freiburg, Mainz ili Augsburg. Prednost će im biti ta što neće igrati Europa pa će se moći fokusirati isključivo na BL.

Kad im iz ovog gore sastava makneš Rodrigueza, Gustava i Draxlera, meni su na papiru otprilike u rangu lanjskog Stuttgarta.
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.