AS Monaco FC

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
Sportfanatik
Postovi: 3271
Pridružen/a: 03 dec 2012, 22:56
Kontakt:

Re: AS Monaco FC

Post Postao/la Sportfanatik » 31 avg 2013, 22:26

Delvin Ndinga has joined Greek champions Olympiakos on a one-year loan deal from Ligue 1 side Monaco.
Super Bowl champions: 2001, 2003, 2004 Let's go Pats
IN MOYES WE TRUST
RAFA NADAL
LeBRON JAMES
KIMI RAIKKONEN

Avatar
Andrej
Postovi: 6729
Pridružen/a: 10 avg 2012, 16:22
Lokacija: PrileP
Kontakt:

Re: AS Monaco FC

Post Postao/la Andrej » 01 sep 2013, 23:00

Derbi četvrtog kola francuske Ligue 1 odigrali su na Velodromeu Marseille i Monaco, a na kraju su gosti slavili pobjedu nakon preokreta sa 2:1.

Marseille je igrao bolje u prvom poluvremenu. Imali su bolje prilike, a do vodstva su stigli u finišu poluvremena. Igrala se 43. minuti kada je centaršut Valbuene u pogodak pretvorio Mendes za prednost od 1:0 na poluvremenu.

U nastavku je Monaco stigao do preokreta. Radamel Falcao je na otvaranju drugog poluvremena postigao gol za 1:1, da bi gol za pobjedu i tri boda Kneževima postigao Emmanuel Riviere u 79. minuti za konačnih 2:1 za Monaco.
"Si può far tutto ma la famiglia non si può lasciare. E la Juve fa parte della mia famiglia" - Giovanni Agnelli

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: AS Monaco FC

Post Postao/la juznjak> » 01 sep 2013, 23:08

Vidim Tigre cijepa mreze i u Francuskoj . Hajde fino . Nije da nismo ocekivali 8-)
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
dr.van nostrand
Postovi: 12575
Pridružen/a: 21 jul 2010, 10:53
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: AS Monaco FC

Post Postao/la dr.van nostrand » 03 sep 2013, 14:24

Ljetni transferi:

slika
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: AS Monaco FC

Post Postao/la Neutral » 15 sep 2013, 14:31

Falcao zabio iz jedanaesterca. Monaco igra jako lijep fudbal, Moutinho ubitačan.

Kako je promašio loptu fudbaler iz Lorienta, potez kola :)

Zanimljivo je pogledati i klupu samog Monaca. Sljedeće kolo ako Bog da PSG - Monaco, kul.

Avatar
Gorki
Postovi: 5454
Pridružen/a: 06 feb 2013, 14:18
Lokacija: TZ★75000
Kontakt:

Re: AS Monaco FC

Post Postao/la Gorki » 21 sep 2013, 16:43

Monaco za Valdesa pripremio 60 miliona eura

slika

Španski reprezentativac i golman Barcelone, Victor Valdes, karijeru bi mogao nastaviti u redovima Monaca.

Naime, prema pisanju španskih medija francuska momčad je već izdvojila 60 miliona eura kako bi u Kneževinu privukla Valdesa, kojem na kraju ove sezone ističe ugovor sa katalonskim klubom.

Monaco će tako Valdesu ponuditi 20 miliona eura za potpis ugovora, te po 10 miliona eura za svaku od četiri godine na koliko bi trebao potpisati.


sportsport.ba
Pobjeda je bolja od orgazma!

Avatar
HazardEden
Postovi: 649
Pridružen/a: 18 sep 2013, 03:58
Kontakt:

Re: AS Monaco FC

Post Postao/la HazardEden » 21 sep 2013, 22:00

Za toliko para su mogli da uzmu golmana kojeg požele a ne Valdesa, koji nije ni u TOP 25 :?

Avatar
Damian
Postovi: 1258
Pridružen/a: 01 jul 2013, 09:42
Kontakt:

Re: AS Monaco FC

Post Postao/la Damian » 22 sep 2013, 10:53

Ne treba njima golman 8-)
RIP CITY!

Dok dišem ja ću živjeti za Modree!

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: AS Monaco FC

Post Postao/la juznjak> » 22 sep 2013, 13:02

HazardEden je napisao/la:Za toliko para su mogli da uzmu golmana kojeg požele a ne Valdesa, koji nije ni u TOP 25 :?
Trenutno mozda i najbolji ili u top 5 na svijetu . Za mene uvijek je bio medju najboljima . A ,nakon sto je objavio da nece produziti ugovor sa Barcom,ocigledno da sada brani bez pritiska i moranja da non stop dokazuje da je i on vazna karika u igri Catalonaca.
Ne znam igraca kojega je svijet vise podcijenjivao od Victora . Jeste pravio greske ,ali koji golman nije ? Jeste da Barca igra tim stilom koji igra,pa Valdez nije toliko imao posla,ali ko malo prati fudbal neka se sjeti njegovih parada na SB prtiv Chelsea gdje je komotno moglo biti 5--0 da njega nije bilo . I uopste takvih utakmica gdje Barca nije diktirala igru. Mislim da nijedan golman nebi nista bolje branio od njega u Barci . A vrijeme ce to pokaziti .
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
ramiral
Postovi: 6437
Pridružen/a: 11 avg 2011, 23:48
Kontakt:

Re: AS Monaco FC

Post Postao/la ramiral » 22 sep 2013, 23:07

Falcao ''zaroni'' glavom gdje neko ne bi nogom.
29 ... a do maja 2012 - 30 ...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: AS Monaco FC

Post Postao/la BigBigBang » 23 sep 2013, 13:48

Valdez je dokazana rupa, naravno sad se mnogima cini dobar, brani bez pritiska itd...sto je dokaz samo da je rupa od golmana, mentalni patuljak jer u Monacu ce biti stotine miliona pritisaka vrijedne momcadi pa cemo opet da gledamo rupu u najboljem izdanju.
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Avatar
ElLoco7
Postovi: 1539
Pridružen/a: 02 jul 2012, 03:58
Kontakt:

Re: AS Monaco FC

Post Postao/la ElLoco7 » 26 sep 2013, 00:05

Dovoljno je vidjeti izvor vijesti i sve je jasno. Bas ce davati tolike pare za igraca kojem istice ugovor :lol:
*La Roma non si tifa, si AMA!*

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: AS Monaco FC

Post Postao/la Neutral » 26 sep 2013, 01:21

Falcao opasno trpa i u Francuskoj.

Iznenadio me Monaco pozitivno, nisam očekivao da će tako dobro krenuti u novu sezonu. Imali su jedan kiks, ali su sve ispravili remijem protiv Paris-a u gostima.

Avatar
Paradajz
Postovi: 4555
Pridružen/a: 12 feb 2013, 20:28
Kontakt:

Re: AS Monaco FC

Post Postao/la Paradajz » 26 sep 2013, 01:29

Neutral je napisao/la:Falcao opasno trpa i u Francuskoj.

Iznenadio me Monaco pozitivno, nisam očekivao da će tako dobro krenuti u novu sezonu. Imali su jedan kiks, ali su sve ispravili remijem protiv Paris-a u gostima.
Da je Ranieri pametan da izvodi istu ovu postavu cesce, Riviere i Falcao najjaci tandem y Francuskoj, Falcao prvi sa 7, Riviere drugi sa 6 golova. 8-)

Kondogbia i Moutinho kao centralni veznjak a ne kao 10-ka, i Ocampos i James kao krila.

Ali glup je Ranieri nazalost...

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: AS Monaco FC

Post Postao/la Neutral » 26 sep 2013, 01:33

James nije spreman ili? Upratio sam da je uvijek na klupi.

Najvažnije je da ima one mafijaške cvike, a rotira kao Mancini. Jako precijenjen trener.

Avatar
Paradajz
Postovi: 4555
Pridružen/a: 12 feb 2013, 20:28
Kontakt:

Re: AS Monaco FC

Post Postao/la Paradajz » 26 sep 2013, 01:36

Neutral je napisao/la:James nije spreman ili? Upratio sam da je uvijek na klupi.

Najvažnije je da ima one mafijaške cvike, a rotira kao Mancini. Jako precijenjen trener.
Ma spreman, nego ovaj glumi neko ludilo sa Carrascom i jos nekim panjevima, vidi da mu ide u ligi, pa neka Jamesa na klupi. :? Jest' ovaj bio povredjen ali to jos na pocetku sezone, sada je zdrav.
I Riviere isto cepao sa klupe, lik izgleda mora da bude prvi strelac lige da bi mu dokazao da mora u prvu. Ako neko moze da ih usere za titulu pored poprilicno nepovezanog PSG za sada, Ranieri ce, veciti gubitnik...

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: AS Monaco FC

Post Postao/la Neutral » 26 sep 2013, 01:42

Ovaj Riviere je eksplodirao ove sezone. Da li je Ocampos zaista tako velik talenat? Gledao sam par puta Monaco ali ne do kraja. Vidio sam ima par dobrih poteza i to je to. Daleko od toga da mogu ocijeniti njegovu igru.

Monaci ima i olakšicu da ne igraju Ligu prvaka, tako da se mogu u potpunosti koncentrisati na ligu.

Avatar
Paradajz
Postovi: 4555
Pridružen/a: 12 feb 2013, 20:28
Kontakt:

Re: AS Monaco FC

Post Postao/la Paradajz » 26 sep 2013, 01:51

Dobar je Ocampos, nije neko ludilo od talenta, ali za sada sasvim dobro igra, s obzirom da njemu krilo i nije prava pozicija, on je klasican poluspic, spic, s obzirom da je visok, ali brz je i dobar tehnicar, pa pokriva i krila. :)
Moze biti odlican igrac, ali ne treba imati velika ocekivanja, moje neko misljenje.

A Riviere pokazivao talenat jos u Toulousu, ali ovi debili mu nisu dali mnogo sansi, i poslali ga u Monaco na polusezoni, a ni Ranieri mu nije davao puno sansi. On sad bas eksplodirao i to opet sa klupe ulazi, i mogao bi dobiti uskoro pozivnicu za repku, s obzirom da Francuzi krstenog napadaca sada i nemaju, ajde Giroud ok, tu je i uspavani Gignac, i to je to, slabo. Benza ne pominjem, jer je on uvek najgori igrac na terenu kada igra za nacionalni tim.

Fin tim imao Monaco, samo veciti gubitnik ih predvodi. Ok je trener, igra Monaco dobar fudbal, samo mogu bolje, s obzirom na igrace... :)

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: AS Monaco FC

Post Postao/la Neutral » 26 sep 2013, 01:54

Danke :)

Za mene je i dalje prvi favorit PSG koji se patio u prvoj sezoni nakon dobijanja para u vidu Šeik-a.

Avatar
trxel
Postovi: 4508
Pridružen/a: 18 jan 2011, 17:09
Lokacija: Klis
Kontakt:

Re: AS Monaco FC

Post Postao/la trxel » 28 sep 2013, 20:54

Gdje onaj lik nesta sto je redovno blagoslovio Monaco. Imao je nick nesto kao Retardian ili slicno.. :lol:
Sir Alex Ferguson´the greatest manager of all time´

Ferguson said: "United can do anything, believe me. They've got that great philosophy and history, they will always do well."

Odgovori

Natrag na “Ligue 1”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.