Serie A - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Padovan
Postovi: 12642
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Padovan » 20 avg 2017, 21:01

Aha, ovome na Inter-Fiorentina samo javili, ne znam po meni je to bezveze.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 20 avg 2017, 21:31

Mislio sam da su do sad promjenili pravilo po pitanju zadnjeg igrača odbrane.Penal je kazna sam po sebi, crveni na to je previše realno.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SiamoNoi » 20 avg 2017, 21:58

Romagnoli13 je napisao/la:Mislio sam da su do sad promjenili pravilo po pitanju zadnjeg igrača odbrane.Penal je kazna sam po sebi, crveni na to je previše realno.
Promijenili su,ali se očito ne drže toga.

Avatar
rope11
Postovi: 17636
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la rope11 » 20 avg 2017, 22:03

znam da su promjenili pravilo da golman dobija crveni kad skrivi penal, ali ovo pravilo o zadnjem igraču u odbrani još uvijek valjda stoji :hmmmmm:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12680
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Mig_Mig » 20 avg 2017, 22:35

VAR tehnologija hahah ponovo zakazala. Torino debelo ostecen a uopste nisu pregledali.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4886
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 20 avg 2017, 22:55

Lazio u svom stilu.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Raonffa » 20 avg 2017, 23:01

SiamoNoi je napisao/la:
Romagnoli13 je napisao/la:Mislio sam da su do sad promjenili pravilo po pitanju zadnjeg igrača odbrane.Penal je kazna sam po sebi, crveni na to je previše realno.
Promijenili su,ali se očito ne drže toga.
The previous 'triple-punishment' rule required a red card - and therefore a suspension - as well as the award of a penalty under those circumstances.

However, players committing accidental fouls that deny a goalscoring chance will now be cautioned instead.

But deliberate fouls will still incur a red card.

Those include holding, pulling or pushing, not playing the ball, serious foul play, violent conduct or deliberate handball in order to deny a goalscoring opportunity.
A igrač Crotonea ni u jednom trenutku nije išao na loptu, nego je na sve načine povlačio Cutronea da ga onemogući da uputi šut na gol, tako da je crveni opravdan.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Chinaglia » 20 avg 2017, 23:31

UrbyEmanuelson je napisao/la:Lazio u svom stilu.
kakav danak neiskustvu

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Raonffa » 20 avg 2017, 23:57

Fiorentina je preloša gledajući igrački kadar, za 50% slabija ekipa nego prošle sezone, pogotovo u napadačkom dijelu gdje su ostali bez cijelog ofanzivnog dijela tima, a doveli su bezveze zamjene.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Andrej
Postovi: 6743
Pridružen/a: 10 avg 2012, 16:22
Lokacija: PrileP
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Andrej » 21 avg 2017, 19:37

"Si può far tutto ma la famiglia non si può lasciare. E la Juve fa parte della mia famiglia" - Giovanni Agnelli

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4886
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: Serie A: Tema za šalu, peckanje, prepucavanje ..

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 22 avg 2017, 12:01

Na mecu Inter - Fiorentina proteklog vikenda :D

slika

Avatar
dinoo
Postovi: 4867
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Serie A: Tema za šalu, peckanje, prepucavanje ..

Post Postao/la dinoo » 22 avg 2017, 12:37

Pogba je napisao/la:Statisticke brojke su neumoljive u kategoriji penala, kako u zadnjoj sezoni tako i u zadnjih 6 ili u zadnjih 20, a kazu da Milan, Roma i jos neki timovi imaju vise. Klasicna demagogija.
Bilo bi se lijepo podsjetiti one sezone milana kada su ih sudije ugurale u Evropu kradjom kod Siene, sezona u kojoj je milan imao preko 10 izmisljenih penala kao ti na plazi.
Prošla sezona:

https://www.statbunker.com/competitions ... omp_id=562

Avatar
Andrej
Postovi: 6743
Pridružen/a: 10 avg 2012, 16:22
Lokacija: PrileP
Kontakt:

Re: Serie A: Tema za šalu, peckanje, prepucavanje ..

Post Postao/la Andrej » 22 avg 2017, 12:46

UrbyEmanuelson je napisao/la:Na mecu Inter - Fiorentina proteklog vikenda :D

slika
koji napaceni ocajnici
"Si può far tutto ma la famiglia non si può lasciare. E la Juve fa parte della mia famiglia" - Giovanni Agnelli

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serie A: Tema za šalu, peckanje, prepucavanje ..

Post Postao/la Chinaglia » 22 avg 2017, 12:58

kakvi kompleksi i mrznja prema najvecem klubu u univerzumu i izvan njega :kafa:

Avatar
arminz
Postovi: 5419
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: Serie A: Tema za šalu, peckanje, prepucavanje ..

Post Postao/la arminz » 22 avg 2017, 15:19

Pogba je napisao/la:Statisticke brojke su neumoljive u kategoriji penala, kako u zadnjoj sezoni tako i u zadnjih 6 ili u zadnjih 20, a kazu da Milan, Roma i jos neki timovi imaju vise. Klasicna demagogija.
Bilo bi se lijepo podsjetiti one sezone milana kada su ih sudije ugurale u Evropu kradjom kod Siene, sezona u kojoj je milan imao preko 10 izmisljenih penala kao ti na plazi.
mislim da zezancija nije na racun broja penala koji su sudjeni Juventusu nego na regularnost istih
hlopovi :D
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 22 avg 2017, 17:49

slika

Lista najskupljih timova u ligi.Bit' će tu još nekih sitnih promjena do kraja mjeseca, ali manje-više to je to.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Derdiyok » 22 avg 2017, 22:35

Naletih na ovu sliku, pa ybt :tokralju:

slika
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 22 avg 2017, 23:14

Napoli u Francuskoj održao mali čas fudbala. :kafa:
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la tuzlak1987 » 23 avg 2017, 17:25

Napoli i Roma tj mozda i jedni i drugi ali mozda samo jedna od tih ekipa bi u ovoj sezoni LP opet mogli da stvaraju grupe smrti jer ce biti moguce u trecem sesiru. A Juventus u prvom kada izvuce gdje se nalaci (A,B,C,D) ili (E,F,G,H) bi onda automatski bacio njih u dio zdrijeba gdje nije i smanjio im opcije za pola. Ako u istom dijelu gdje je i Juventus budu (Spartak, Shakhtar ili Benfica) npr bar dvije od te 3 ekipe onda automatski bi to znacilo da Napoli ili Roma gotovo sigurno upadaju u jednu zestoku grupu tipa (Monaco-Barcelona-Napoli-Leipzig). Mada nikada ne mora znaciti ali drugi sesir je zestok kao i prvi i tu je problem, morati ce da upadnu tamo gdje su one tri navedene ekipe i onda bi imali laksu grupu.

Sa druge strane Juventus ima 70% sansi negdje da kreira grupu gdje ce imati jos jednu jaku ekipu pored sebe, a onda neke dvije slabije mada uvijek postoje sanse da tu upadnu Tottenham ili Liverpool ali zdrijeb je malo dirigovan pa moze to sprijeciti.

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Italia » 24 avg 2017, 01:51

tuzlak1987 je napisao/la:Napoli i Roma tj mozda i jedni i drugi ali mozda samo jedna od tih ekipa bi u ovoj sezoni LP opet mogli da stvaraju grupe smrti jer ce biti moguce u trecem sesiru. A Juventus u prvom kada izvuce gdje se nalaci (A,B,C,D) ili (E,F,G,H) bi onda automatski bacio njih u dio zdrijeba gdje nije i smanjio im opcije za pola. Ako u istom dijelu gdje je i Juventus budu (Spartak, Shakhtar ili Benfica) npr bar dvije od te 3 ekipe onda automatski bi to znacilo da Napoli ili Roma gotovo sigurno upadaju u jednu zestoku grupu tipa (Monaco-Barcelona-Napoli-Leipzig). Mada nikada ne mora znaciti ali drugi sesir je zestok kao i prvi i tu je problem, morati ce da upadnu tamo gdje su one tri navedene ekipe i onda bi imali laksu grupu.

Sa druge strane Juventus ima 70% sansi negdje da kreira grupu gdje ce imati jos jednu jaku ekipu pored sebe, a onda neke dvije slabije mada uvijek postoje sanse da tu upadnu Tottenham ili Liverpool ali zdrijeb je malo dirigovan pa moze to sprijeciti.
Tesko da postoji grupa u kojoj Napoli moze ispasti. Jedino bi dobro bilo da izbjegnu ove najjace (Bayern, Real, Barcelona i City), u svim ostalim grupama ih vidim kao nekog ko ce se boriti za prvo mjesto. Napoli ove sezone je izuzetno jak. Ispadnu li ranije u ligi prvaka, a mi nastavimo gurati ko prosle sezone, borba za titulu je zagarantovana do samog kraja.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Zaključano

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.