Reprezentacija Italije

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma,IlCapitano

Novi selektor?

1. Mancini
12
17%
2. Conte
37
52%
3. Spalletti
8
11%
4. Guidolin
14
20%

Ukupno glasova: 71

Sissoko
Kontakt:

PostPostao/la Sissoko » 07 okt 2017, 07:56

Marvin WroteColonTalijanstina klasicna. Ljudi zaglavili u kamenom dobu,a nista ne mijenjaju. Daj matoraca i igraj defanzivu :lol:

:bow:
Jos im nisu javili da su 60-e iza nas.

Sportitalia - Pedullà: "Errori imbarazzanti di Bonucci, un qualsiasi allenatore lo lascerebbe in panchina"
35 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

104 Vittorie Juventus - 70 Vittorie inter

"From Berlin to Serie B,from Serie B to Berlin"

LE6END 2012~2013~2014~2015~2016~2017

UrbyEmanuelson
Kontakt:

PostPostao/la UrbyEmanuelson » 07 okt 2017, 13:12

Sissoko WroteColon
Sportitalia - Pedullà: "Errori imbarazzanti di Bonucci, un qualsiasi allenatore lo lascerebbe in panchina"

Ahaa. To sto Chielini pliva na sredini terena kod primljenog gola to zanemarujemo.

Svi su losi i to je to
Una città. Due colori. 7 Coppe del Campioni

Forza Milan!!

SiamoNoi
Kontakt:

PostPostao/la SiamoNoi » 07 okt 2017, 18:43

meskalin WroteColonJa ne znam, ali imam osjecaj da se Hrvatska italija i Argentina takmice ko ce dovesti losijeg trenera na klupu, pa ovaj Ventura nije ni za Coma kamo li repke, ne znam samo ko ih predloži na poziciju selektora ?! :S

Otkada je Sampaoli loš trener?
1312

#Icardismo
#stillbreathing

#zakonosportu
100+ M € UKRADENIH iz Dinama and still counting #krimosZdravkoandUhljebi

dinoo
Kontakt:

PostPostao/la dinoo » 13 okt 2017, 09:53

Romagnoli13 WroteColonOvoj reprezentaciji treba jedno golemo čišćenje, počevši od neznalice na klupi, preko golmana, odbrane pa do samog napada.

Čojk proglašen najboljim golmanom evrope itd i sad ga treba riješiti? Je li to zato što je Donaruma na klupi ili generalno misliš da je Buffon loš golman i da ga se treba riješiti?

Romagnoli13
Kontakt:

PostPostao/la Romagnoli13 » 13 okt 2017, 10:14

dinoo WroteColon
Romagnoli13 WroteColonOvoj reprezentaciji treba jedno golemo čišćenje, počevši od neznalice na klupi, preko golmana, odbrane pa do samog napada.

Čojk proglašen najboljim golmanom evrope itd i sad ga treba riješiti? Je li to zato što je Donaruma na klupi ili generalno misliš da je Buffon loš golman i da ga se treba riješiti?

To što je dobio nagradu ne čini ga najboljim u Evropi.Ali da je i dalje u top 5 ili 6 to stoji.Za najboljeg na svijetu dobit će nagradu Ronaldo recimo, a veliko je pitanje da li je ustvari u top 3 sa svojim igrama.Po mom mišljenju Buffon je najbolji golman kojeg sam ja gledao, a to je period od skoro 20 godina.Vjerovatno je i u top 3 ili 5, u cijelokupnoj historiji.

Međutim, pretjerivanje je pretjerivanje.Sa svojih 39 godina nema potrebe da uzima mjesto nekome mlađem a koji formom i kvalitetom nije trenutno daleko od njega.Ali zato iskustvom jeste.A to iskustvo neće skupiti ako sjedi na klupi.Ovo se odnosi i na još par starijih igrača u timu.Recimo Barzalji više nema potrebe da bude dio reprezentacije, kad imaš zdravog Ruganija ili Romagnolija.A tek De Rosi..Da ne brojom dalje.Stvar je u smjeni generacija, pogotovo na tim pozicijama gdje vec imas strasno talentovane igrace.A smjena generacija je svakako neophodna.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Italia
Kontakt:

PostPostao/la Italia » 13 okt 2017, 12:00

Ako kvalitetom nisu bolji od igraca koji imaju 36 i 39 godina, onda ni sami nisu kvalitetni. To naravno vazi i za Ruganija, a ne samo kritika onih pozicija gdje postoje potencijalno dobri milanovi reprezentativci. Problem je u kvalitetu igraca, kao i treneru. Ako ti igraci ne mogu biti dominantni u svojim timovima koji u Serie A zavrsavaju ispod 3 pozicije, sta onda imaju traziti u konkurenciji najboljih svjetskih igraca ? U prosjecnom timu u Italiji nisi uvijek starter, a mjesto ces da trazis u prvom timu selekcije ? Kako da ne. Na kraju krajeva, daleko veci problem je u napadu. Ne razumijem da reprezentacija ima Insignea, a sistem ne moze njemu prilagoditi vec ga prilagodjava prosjecima iz prosjecnih ekipa.
★ 35 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Uno, due, Trezege :(

Natrag na “Serie A”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.