Serie A - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
dinoo
Postovi: 4883
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la dinoo » 05 jun 2017, 14:49

Ma ovaj debeli je bez presedana.
Ne vjerujem da taj ugovor sa Raiolom može toliko kočiti Donarumu da ga sad ne može prekinuti/platiti njegov dio i zapravo pokazati u kojem smjeru treba to ići. klub je svetinja, normalno, igrač je svetinja, normalno. Agent može biti samo q.od ovce ,al et.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 05 jun 2017, 14:51

Deset dana je rok koji imaju Gigio i Raiola da pošalju konačni odgovor Milanu.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Post Postao/la rope11 » 05 jun 2017, 15:07

ne koci donarumu apsolutno nista niti je raiola babaroga koja ga je zarobila ugovorom, oni su ustvari citavo vrijeme u talu i obojica svjesno igraju ove igrice, jbt pa tip je bio na odmoru sa raiolinim bratom ovu prethodnu sedmicu :facepalm:


obicni beskicmenjak i supak, neka potpise ugovor i neka se za koju godinu goni na otok.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SonVolt » 05 jun 2017, 15:17

Upravo to. Volio bih da produži jer bi mogli uzeti trostruko više para za njega nego sad da ga prodaju.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SiamoNoi » 05 jun 2017, 15:26

Romagnoli13 je napisao/la:Ne samo da su stavili ultimatum već ne žele da rade nikako više sa tim debelim oportunistom.Već grade poslovnu saradnju sa drugim super agentom, koji je daleko normalniji i manje pohlepan.A izgleda da su i Gigio i njegova porodica spremni prihvatiti ono što Milan nudi, a samo je Raiola između konačnog dogovora.
Da nije Mendes taj normalniji? :rol:

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 05 jun 2017, 15:30

SiamoNoi je napisao/la:
Romagnoli13 je napisao/la:Ne samo da su stavili ultimatum već ne žele da rade nikako više sa tim debelim oportunistom.Već grade poslovnu saradnju sa drugim super agentom, koji je daleko normalniji i manje pohlepan.A izgleda da su i Gigio i njegova porodica spremni prihvatiti ono što Milan nudi, a samo je Raiola između konačnog dogovora.
Da nije Mendes taj normalniji? :rol:
U poređenju sa Raiolom normalniji je.A dobro je poznato da je i on rak rana modernog fudbala. Ali ako moraš birati između dva zla biraj ono manje.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 4001
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Juventinisimo » 05 jun 2017, 15:43

Nije problem sto vi podyebayete, i uzivate... :thumbup: sve u svoje vrijeme...a evo, ove godine uzivajte u tom jednom danu.. :mrgreen: neka vam to bude praznik, nazovite ga kako god vam volja.. :geek:

Problem lezi u tome, ako ja kojim slucajem pojacam "podyebavanja", onda se pojave "brisaci" postova...to je problem.. :hmmmmm:

To se tako ne radi... :nene:
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Avatar
Mago
Postovi: 6327
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Mago » 05 jun 2017, 16:05

Raiola ubi pare. Covjek je majstor svog zanata al je i usljo zesci. Iz Intera je jedina pametna stvar prethodnih 5,6 godina to sto su prekinuli sve odnose s njim i njegovim igracima...
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Avatar
jelle
Postovi: 5614
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la jelle » 05 jun 2017, 19:50

I opet mi nisi odgovorio sjecas li se Toricellija, Vierija, Ravanellija u dresu Juventusa? Da ti sad ja nabrajam zasto Lazio i zbog kojih igraca je besmisleno, jer si vjerovatno tad bio jako mali. I zajebavamo Jventus ne zajebavamo LS. Prica ti je nigdje al bas nigdje veze, tom logikom vas ne smiju ni milanesi ni interisti zajebavati jer ih nema u LP godinama
Ala si zapeo sinko dragi ako te bas interesuje kad se stvorili ljubav prema Juventusu ....96 u finalu Lp ....jesil zadovoljan...

Cuj Zajebava Juventus ne zajebava Lp hahhahah....opet ti kazem ironicno da navijac Lazia ikog zajebaje....imate vi veci problema da bi ikog zajebavali....valjda ce vam ostat neko ovog ljeta...opet ce vas ocerupat svi....

Avatar
Willer
Postovi: 220
Pridružen/a: 06 dec 2016, 19:42
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Willer » 05 jun 2017, 21:20

jelle je napisao/la:
I opet mi nisi odgovorio sjecas li se Toricellija, Vierija, Ravanellija u dresu Juventusa? Da ti sad ja nabrajam zasto Lazio i zbog kojih igraca je besmisleno, jer si vjerovatno tad bio jako mali. I zajebavamo Jventus ne zajebavamo LS. Prica ti je nigdje al bas nigdje veze, tom logikom vas ne smiju ni milanesi ni interisti zajebavati jer ih nema u LP godinama
Ala si zapeo sinko dragi ako te bas interesuje kad se stvorili ljubav prema Juventusu ....96 u finalu Lp ....jesil zadovoljan...

Cuj Zajebava Juventus ne zajebava Lp hahhahah....opet ti kazem ironicno da navijac Lazia ikog zajebaje....imate vi veci problema da bi ikog zajebavali....valjda ce vam ostat neko ovog ljeta...opet ce vas ocerupat svi....
A u finalu 96, kako da ne. Ti se bolan ne sjecas Zalayete u dresu Juventusa kamoli tog finala. Da zajebavamo Juve jer su dokazani luzeri na evropskoj sceni, a tako puni sebe. Ko vas nebi zajebavao.

Avatar
jelle
Postovi: 5614
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la jelle » 05 jun 2017, 21:37

Willer je napisao/la:
jelle je napisao/la:
I opet mi nisi odgovorio sjecas li se Toricellija, Vierija, Ravanellija u dresu Juventusa? Da ti sad ja nabrajam zasto Lazio i zbog kojih igraca je besmisleno, jer si vjerovatno tad bio jako mali. I zajebavamo Jventus ne zajebavamo LS. Prica ti je nigdje al bas nigdje veze, tom logikom vas ne smiju ni milanesi ni interisti zajebavati jer ih nema u LP godinama
Ala si zapeo sinko dragi ako te bas interesuje kad se stvorili ljubav prema Juventusu ....96 u finalu Lp ....jesil zadovoljan...

Cuj Zajebava Juventus ne zajebava Lp hahhahah....opet ti kazem ironicno da navijac Lazia ikog zajebaje....imate vi veci problema da bi ikog zajebavali....valjda ce vam ostat neko ovog ljeta...opet ce vas ocerupat svi....
A u finalu 96, kako da ne. Ti se bolan ne sjecas Zalayete u dresu Juventusa kamoli tog finala. Da zajebavamo Juve jer su dokazani luzeri na evropskoj sceni, a tako puni sebe. Ko vas nebi zajebavao.
Sinkec reko sam ti....al u pare...posaljemo jedan drugom licne da vidimo ko je stari....i ko je sta gledo balo brnjavi...

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Chinaglia » 05 jun 2017, 21:40

bjezi bolan jelle, provaljen si pravo
samo je pitanje dal si poceo navijat dok je Conte bio trener il Allegri

Avatar
jelle
Postovi: 5614
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la jelle » 05 jun 2017, 21:41

Cini stari je moj profil na forumu od tebe :kafa:

Avatar
Denno
Postovi: 3844
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Denno » 05 jun 2017, 22:28

jelle je napisao/la: Sinkec reko sam ti....al u pare...posaljemo jedan drugom licne da vidimo ko je stari....i ko je sta gledo balo brnjavi...
Ne znam zezas li se il' sta, al ne radi to :D. Jeste ovo samo ss.ba forum, al licne podatke ti mogu zloupotrijebiti za 1001 stvar.
embrace the chaos

Avatar
jelle
Postovi: 5614
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la jelle » 05 jun 2017, 22:56

Denno je napisao/la:
jelle je napisao/la: Sinkec reko sam ti....al u pare...posaljemo jedan drugom licne da vidimo ko je stari....i ko je sta gledo balo brnjavi...
Ne znam zezas li se il' sta, al ne radi to :D. Jeste ovo samo ss.ba forum, al licne podatke ti mogu zloupotrijebiti za 1001 stvar.

Pa ne mislim mu poslat oprave licnu :mrgreen:

Avatar
Willer
Postovi: 220
Pridružen/a: 06 dec 2016, 19:42
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Willer » 05 jun 2017, 23:03

jelle je napisao/la:
Sinkec reko sam ti....al u pare...posaljemo jedan drugom licne da vidimo ko je stari....i ko je sta gledo balo brnjavi...
Po nacinu pisanja, razmisljanja i cinjenicom da imas Pogbu na avataru dajem ti max 20 godina. Ako i toliko. Pusti suplju ba.

Avatar
jelle
Postovi: 5614
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la jelle » 05 jun 2017, 23:14

Willer je napisao/la:
jelle je napisao/la:
Sinkec reko sam ti....al u pare...posaljemo jedan drugom licne da vidimo ko je stari....i ko je sta gledo balo brnjavi...
Po nacinu pisanja, razmisljanja i cinjenicom da imas Pogbu na avataru dajem ti max 20 godina. Ako i toliko. Pusti suplju ba.
Kaze mi lik koje je sedmicu dana smaro ljude na podforumu rome dokazivajuci da su veci klub..... :tokralju:

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 05 jun 2017, 23:37

Ricardo ubrzo dolazi na ljekarski.Idemo dalje u istom ritmu. :kafa:
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Chinaglia » 05 jun 2017, 23:45

Romagnoli13 je napisao/la:Ricardo ubrzo dolazi na ljekarski.Idemo dalje u istom ritmu. :kafa:
ma strasan igrac, igracina :rol: :rol: :rol:

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 05 jun 2017, 23:54

Chinaglia je napisao/la:
Romagnoli13 je napisao/la:Ricardo ubrzo dolazi na ljekarski.Idemo dalje u istom ritmu. :kafa:
ma strasan igrac, igracina :rol: :rol: :rol:
Pametnije ti je da se diviš mom avataru nego što kritikuješ. :kafa:
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Zaključano

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.