Serie A - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: SERIE A 2008/2009

Post Postao/la ribery » 31 okt 2008, 22:54

Butmiran je napisao/la:Adriano zbog djevojke i vrijeđanja Mourinha dobio otkaz!

Još jedan noćni pohod robusnog napadača prelio je čašu. Išlo je po ustaljenoj praksi, Adriano je pokupio djevojku, ovaj put to je bila Gabriela. No da bi mu Gabrijela udovoljila, Adriano je trebao prvo udovoljiti njoj. Ona je tražila da u sitne noćne sate zove Mourinha…
26-godišnji Adriano pokupio je, kako se kasnije doznalo 21-godišnju studenticu glume Gabrielu Galliani, koja je u srdostvu s Adrianom Gallijanijem, prvim operativcem najvećeg suparnika Milana.
Adriano ju je nakon provoda u diskoteci odveo u svoj apartman u hotelu Hilton. Gabrielu nije impresioniralo ni Adrianovo tehniciranje narančama, njegova nova tetovaža ni mišićavi torzo. Ona je željela nešto drugo, nešto divlje.

'Hajde nazovi Mourinha i reci mu da ga voliš', navodno je tako tekao razgovor Adriana i Gabriele prema talijanskim medijima.

'Ne mogu, dobit ću otkaz', pokušao se braniti Adriano. Vrlo brzo je popustio i nazvao Josea te mu zapjevao Stevea Wondera na sekretaricu.

'I just call to say i love you, I just call to say how much i care…', pjevušio je romatični napadač.

Gabriela je nakon toga promijenila zahtjev. Poigrala se s Adrianom kao što to radi Adriano s braničima na terenu.

'Sad ga nazovi i reci mu da je smeće od trenera da ćeš ga istući', zahtjevala je Gabriela.

Adriano je popustio i očito izbacio sve iz sebe. Okrenuo je Mourinhov broj po drugi put.

'Hej propalico, zaboravi prvi poziv. Zapravo te ne volim, znaš li ti tko sam ja? Car, Imperator. I ako me ne staviš u igru u subotu razbit ću ti tu odvratnu facu', bijesnio je Adriano.

Zapravo te ne volim, znaš li ti tko sam ja? Car, Imperator. I ako me ne staviš u igru u subotu razbit ću ti tu odvratnu facuZatim je Gabriela zahtjevala posljednji čin koji bi Adriana doveo do toga da mu se on poda. Htjela je da nazove Josea i kaže mu da svrati do njih u Via Luigi Galvani 12, soba 433, Adriano je to odbio, ali onda je buduća glumica uzela stvari u svoje ruke.

Njezina poruka Mourinhu bila je kao iz nekih erotskih trilera ili onih loših reklama na satelitskim programima.

'Hej Jose, dođi do nas u Hilton Hotel u Via Luigi Galvani. Čekam te da mi uvališ 'posebnoga', završila je Gabriela.

Mourinho je poruke preslušao ujutro. Predsjednik kluba Massimo Moratti ubrzo je bio obavješten i sasvim je logično izgubio strpljenje s problematičnim Adrianom poderavši njegov ugovor.

Adriano se naravno nije pojavio na treningu i ugasio je mobitel. Ronaldinho se već oglasio pozvavši ga u Milan…

dnevnik.hr
Jel ovo neka zaje*ancija il fakat? Hahaha, prava spanska sapunica. A i Adriana kao igraca nikad nisam volio, svaka mu cast na ljevici, ali decko ima puno problema, kako u ponasanju tako i u igri.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: SERIE A 2008/2009

Post Postao/la alan_kardec » 31 okt 2008, 23:24

Lik kad je vidio dobru žensku načisto povilenio. :lol:

Ccc šta bi od onakvog igrača.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

amadeus21
Postovi: 1203
Pridružen/a: 07 avg 2008, 11:26
Lokacija: Tu je negdje..
Kontakt:

Re: SERIE A 2008/2009

Post Postao/la amadeus21 » 01 nov 2008, 13:39

ma on je **** zestoka!!!!!!!!
AMUNT VALENCIA!
1Domenech 2Correia 3Lato 4Mangala 5Paulista 6Ferro 7Guedes 8Soler 9Gameiro 10Oliva 11Cutrone 12Diakhaby 13Cillessen 14Gaya 15Guillamon 16Blanco 17Cheryshev 18Wass 19Racic 20Lee 21Vallejo 22Maxi 23Jason 25Rivero 30Musah

Avatar
Butmiran
Postovi: 795
Pridružen/a: 13 sep 2008, 11:42
Kontakt:

Re: SERIE A 2008/2009

Post Postao/la Butmiran » 01 nov 2008, 18:14

@ribery:valjda je istina,tako sam ja procitao.
Svijet kada ruši se grade nisi sam, uvijek uz tebe sam ja spreman život da ti dam!


R.I.P. VEDRAN PULJIĆ

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: SERIE A 2008/2009

Post Postao/la ribery » 01 nov 2008, 18:18

Butmiran je napisao/la:@ribery:valjda je istina,tako sam ja procitao.
Ma vidio sam i ja, kreten pravi, treba to poslat u nasu ligu da se malo spusti na zemlju :lol:

nobody
Postovi: 4
Pridružen/a: 28 okt 2008, 10:44
Kontakt:

Re: SERIE A 2008/2009

Post Postao/la nobody » 02 nov 2008, 12:00

OMG kako ste samo paglu:D
da ste upratili odakle je dosla vijest,sve bi vam bilo jasno...
sportsport.ba ispade neozbiljan zbog objavljivanja ovakvih vijesti...

Avatar
Butmiran
Postovi: 795
Pridružen/a: 13 sep 2008, 11:42
Kontakt:

Re: SERIE A 2008/2009

Post Postao/la Butmiran » 02 nov 2008, 14:28

Ja sam jucer gledao Reggina-Inter na Sportklubu i komentator kaze da je Adriano suspendovan.
Svijet kada ruši se grade nisi sam, uvijek uz tebe sam ja spreman život da ti dam!


R.I.P. VEDRAN PULJIĆ

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: SERIE A 2008/2009

Post Postao/la ribery » 02 nov 2008, 15:18

nobody je napisao/la:OMG kako ste samo paglu:D
da ste upratili odakle je dosla vijest,sve bi vam bilo jasno...
sportsport.ba ispade neozbiljan zbog objavljivanja ovakvih vijesti...
O izvini pametni, nisam te prepozn'o :mrgreen:
Nije samo sportsport.ba, puno drugih stranica je objavilo ovu vijest :roll:
Odakle je potekla vijest ?

nobody
Postovi: 4
Pridružen/a: 28 okt 2008, 10:44
Kontakt:

Re: SERIE A 2008/2009

Post Postao/la nobody » 02 nov 2008, 16:32

http://www.goal.com/en/articolo.aspx?contenutoid=941630
Please note that this story is satirical…
sve ti je receno u prvoj recenici...

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: SERIE A 2008/2009

Post Postao/la calcio » 02 nov 2008, 21:18

Suspendovan jer je zakasnio na trening, to je oficijalna verzija

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: SERIE A 2008/2009

Post Postao/la ribery » 02 nov 2008, 21:47

nobody je napisao/la:http://www.goal.com/en/articolo.aspx?contenutoid=941630
Please note that this story is satirical…
sve ti je receno u prvoj recenici...
Hahaha, majke mi sam znao da je sa goal.com, cim si ti pitao da li znamo odakle je krenula vijest...Ma debili mrtvi, samo da im je da nekakva sranja pisu, a ocito da su "vrsni" prevodioci zaboravili prevesti upravu tu recenicu koju si ti naveo. Beze loze raju.

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: SERIE A 2008/2009

Post Postao/la Lovac » 03 nov 2008, 00:14

Ma ne mogu se oni tako lahko odreci njega moze pricat ko god sta hoce to je strasan igrac..
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

Avatar
robovi88
Postovi: 2353
Pridružen/a: 27 okt 2008, 18:53
Lokacija: Grad Smoga
Kontakt:

Re: SERIE A 2008/2009

Post Postao/la robovi88 » 03 nov 2008, 13:01

joooj al Milan sad ljustri ne moze im niko nista prvi je na tabeli i ima utakmicu manje :D 8-)
Zlatan Ibrahimović : The most Complete Striker in The World !

A.C Milan The Most Successful Club in The World ! ♥

Mi dispiace per te non va, Noi Siamo in Serie A, ma tu vai bene per la Serie A HAHAHA!

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: SERIE A 2008/2009

Post Postao/la ribery » 03 nov 2008, 15:39

robovi88 je napisao/la:joooj al Milan sad ljustri ne moze im niko nista prvi je na tabeli i ima utakmicu manje :D 8-)
Nemaju utakmicu manje, a lahko je pobjedjivat kad Berluskoni kupuje utakmice :mrgreen:

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: SERIE A 2008/2009

Post Postao/la obannon » 04 nov 2008, 22:06

Milan i Real žele Kuzmanovića

Slavni evropski klubovi Milan i Real Madrid zainteresovani su za prvotimca Fiorentine, srpskog reprezentativca Zdravka Kuzmanovića, objavili su mediji u Firenci.

Italijanski novinari navode da Kuzmanovićevi pregovori sa upravom Fiorentine o produženju ugovora idu dosta teško i da je malo verovatno da će dve strane uspeti da naprave dogovor.

Predstavnici Milana i Real Madrida pomno prate situaciju i ne kriju da bi voleli u svojim redovima da vide 21-godišnjeg fudbalera sredina terena.

Kuzmanović je u Fiorentinu stigao u januaru 2007. godine, a dva meseca kasnije debitovao je i za reprezentaciju Srbije. Pre Fiorenitne talentovani fudbaler nastupao je za švajcarski Bazel.

Mediji u Italiji poslednjih dana često spekulišu da li će Kuzmanović do kraja sezone ostati u Fiorentini i tvrde da su osim Milana i Real Madrida još neki evropski klubovi pokazali interesovanje za srpskog internacionalca.

(Tanjug)
- " $...

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: SERIE A 2008/2009

Post Postao/la obannon » 13 nov 2008, 14:07

Dejo, Miha, Deki i Juga u Top 6
slika

Tri člana zlatne Zvezdine generacije nalaze se među deset najboljih igrača Serije A koji se prezivaju na „-ić“ u izboru vebsajta Channel Four.

Uz Dejana Savićevića, Sinišu Mihajlovića i Vladimira Jugovića na listi najuglednije stranice na engleskom koja se bavi italijanskim fudbalom nalaze se Dejan Stanković, reprezentativci Crne Gore Mirko Vučinić i Stevan Jovetić, Hrvati Alen Bokšić, Dario Šimić i Ivan Jurić, dok drugo mesto zauzima švedski reprezentativac sa balkanskim korenima Zlatan Ibrahimović.

„Genije“ je očekivano prvi u izboru, posle niza trofeja koje je osvojio u crveno-crnom dresu, a autori se posebno sećaju njegovog spektakularnog gola Barseloni, u atinskom finalu LŠ 1994. godine.

Posle Zlatana Ibrahimovića, koji je izdvojen kao jedan od nesumnjivo najtalentovanijih fudbalera današnjice na svetu, treću poziciju zauzima novi trener Bolonje Siniša Mihajlović. Mihajlović je više od decenije nosio dres četiri italijanska kluba i stekao status superheroja i najboljeg izvođača prekida u istoriji Serije A, često odlučujući utakmice.

Posle Alena Bokšića, legendarnog napadača splitskog Hajduka, koji je sa velikim uspehom igrao za Lacio i Juventus, ali su ga povrede omele da ostvari još više, plasirao se Dejan Stanković. Kapiten reprezentacije Srbije je tokom deset godina u vrhunskim postavama Lacija i Intera potvrdio stabilnu i sigurnu formu, uz fantastičan šut, siguran pas i dobre centaršuteve.

Odmah posle Stankovića nalazi se Vladimir Jugović, koji mu je bio prethodnik u sva tri kluba tokom karijere, a baš kao Mihajlović igrao je u četiri italijanska kluba (za Samp, Lacio i Inter igrala su obojica). Jugović je do danas ostao najtrofejniji fudbaler sa ovih prostora, a tokom karijere raznovrsnošću je išao znatno ispred svog vremena.

Sedmo mesto pripada kapitenu reprezentacije Crne Gore Mirku Vučiniću, koji je u dresu Lečea i Rome pokazao da je vanserijski napadač. Osmi je Dario Šimić, hrvatski defanzivac kojeg su povrede omele da u potpunosti dokaže talenat, ali su godine provedene u Interu i Milanu odličan pokazatelj kvaliteta.

Najveće iznenađenje liste je 32-godišnji hrvatski defanzivac Ivan Jurić, koji je tokom karijere samo jednu sezonu proveo u Seriji A (Đenova), a šest godina igrao je za isti klub i Krotone u drugom i trećem rangu.

Listu 10 najboljih igrača na „-ić“ zaokružuje veliki talenat crnogorskog fudbala Stevan Jovetić. Donedavni član Partizana u dresu Fjorentine pokazao je tek deo onoga što se od njega očekuje, ali nema sumnje da je pred 19-godišnjakom blistava karijera.
- " $...

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: SERIE A 2008/2009

Post Postao/la Lovac » 13 nov 2008, 14:41

obannon je napisao/la:Dejo, Miha, Deki i Juga u Top 6

Tri člana zlatne Zvezdine generacije nalaze se među deset najboljih igrača Serije A koji se prezivaju na „-ić“ u izboru vebsajta Channel Four.

Uz Dejana Savićevića, Sinišu Mihajlovića i Vladimira Jugovića na listi najuglednije stranice na engleskom koja se bavi italijanskim fudbalom nalaze se Dejan Stanković, reprezentativci Crne Gore Mirko Vučinić i Stevan Jovetić, Hrvati Alen Bokšić, Dario Šimić i Ivan Jurić, dok drugo mesto zauzima švedski reprezentativac sa balkanskim korenima Zlatan Ibrahimović.

„Genije“ je očekivano prvi u izboru, posle niza trofeja koje je osvojio u crveno-crnom dresu, a autori se posebno sećaju njegovog spektakularnog gola Barseloni, u atinskom finalu LŠ 1994. godine.

Posle Zlatana Ibrahimovića, koji je izdvojen kao jedan od nesumnjivo najtalentovanijih fudbalera današnjice na svetu, treću poziciju zauzima novi trener Bolonje Siniša Mihajlović. Mihajlović je više od decenije nosio dres četiri italijanska kluba i stekao status superheroja i najboljeg izvođača prekida u istoriji Serije A, često odlučujući utakmice.

Posle Alena Bokšića, legendarnog napadača splitskog Hajduka, koji je sa velikim uspehom igrao za Lacio i Juventus, ali su ga povrede omele da ostvari još više, plasirao se Dejan Stanković. Kapiten reprezentacije Srbije je tokom deset godina u vrhunskim postavama Lacija i Intera potvrdio stabilnu i sigurnu formu, uz fantastičan šut, siguran pas i dobre centaršuteve.

Odmah posle Stankovića nalazi se Vladimir Jugović, koji mu je bio prethodnik u sva tri kluba tokom karijere, a baš kao Mihajlović igrao je u četiri italijanska kluba (za Samp, Lacio i Inter igrala su obojica). Jugović je do danas ostao najtrofejniji fudbaler sa ovih prostora, a tokom karijere raznovrsnošću je išao znatno ispred svog vremena.

Sedmo mesto pripada kapitenu reprezentacije Crne Gore Mirku Vučiniću, koji je u dresu Lečea i Rome pokazao da je vanserijski napadač. Osmi je Dario Šimić, hrvatski defanzivac kojeg su povrede omele da u potpunosti dokaže talenat, ali su godine provedene u Interu i Milanu odličan pokazatelj kvaliteta.

Najveće iznenađenje liste je 32-godišnji hrvatski defanzivac Ivan Jurić, koji je tokom karijere samo jednu sezonu proveo u Seriji A (Đenova), a šest godina igrao je za isti klub i Krotone u drugom i trećem rangu.

Listu 10 najboljih igrača na „-ić“ zaokružuje veliki talenat crnogorskog fudbala Stevan Jovetić. Donedavni član Partizana u dresu Fjorentine pokazao je tek deo onoga što se od njega očekuje, ali nema sumnje da je pred 19-godišnjakom blistava karijera.
Dvije mi stvari nisu jasne odavde: Boldiro sam ih, znaci otkud to da je Jugovic najtrofejniji igrac sa ovih prostora, cisto sumnjam u to, drugo ko je ovaj Juric :)?
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

gavra
Postovi: 402
Pridružen/a: 13 maj 2008, 21:16
Kontakt:

Re: SERIE A 2008/2009

Post Postao/la gavra » 13 nov 2008, 15:21

Malo se raspitaj pa onda pisi, i za Jugovica a i za Jurica

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: SERIE A 2008/2009

Post Postao/la Lovac » 13 nov 2008, 15:28

gavra je napisao/la:Malo se raspitaj pa onda pisi, i za Jugovica a i za Jurica
Dobro za Jugovica sam cuo i gledao sam ga, znam da je bio extra igrac, i da je osvajao svasta, al nisam znao da je najtrofejniji igrac sa ovih prostora, a sto se tice ovog jurica, da ti iskreno kazem za njega nikad u zivotu nisam cuo..
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

Avatar
Monto
Postovi: 44
Pridružen/a: 18 jun 2008, 12:01
Kontakt:

Re: SERIE A 2008/2009

Post Postao/la Monto » 13 nov 2008, 15:29

Znam za ovoga Jurica, na manageru mi je nosilac igre.. 8-) Ma igra covjek ima sto godina u Italiji..Gledao sam ga prije par kola kada je Genoa igrala protiv Fiorentine, koristan igrac..;)

Zaključano

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.