Serie A - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 30 jul 2017, 15:48

Trošili bi i oni da imaju. I august dođe, a od pojačanja ni traga. :mrgreen:
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SiamoNoi » 30 jul 2017, 15:49

Romagnoli13 je napisao/la:Trošili bi i oni da imaju. I august dođe, a od pojačanja ni traga. :mrgreen:
:lol:

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 30 jul 2017, 15:52

SiamoNoi je napisao/la:
Romagnoli13 je napisao/la:Trošili bi i oni da imaju. I august dođe, a od pojačanja ni traga. :mrgreen:
:lol:
Samo se ti smješkaj, bez pojačanja ekipa koja je lani završila sedma, neće moći u LP-a pa taman da je trener fuzija Guardiole i Mourinha.Nije Spaletti čarobnjak. :mrgreen:
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SiamoNoi » 30 jul 2017, 15:54

Smijem se jer evo već dva mjeseca redaš gluposti svako malo.Ali samo naprijed :lol: Iako bi pametnije bilo da si ono otišao u Švedsku ili gdje pa da ne pišeš kao što si najavio.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 30 jul 2017, 15:59

Ne moraš se ti brinuti za mene i moj put u Švedsku i moje pisanje ili ne pisanje na forumu. Ja sam ti napisao činjenicu a kao i obično nemaš kontraargument. Ti ako si uvjeren da će Inter nešto bolji biti nego lani bez ozbiljnih pojačanja, onda okej, tvoje mišljenje i imaš pravo na to.Ali od silnih pojačanja koja su najavljena početkom ljeta, još niko nije potpisao. Valero i Škrinjar su dobri igrači, ali to je sve.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SiamoNoi » 30 jul 2017, 16:02

Dobro znaš na koju tvoju budalaštinu sam se nasmijao.Keep talking.Vrijeme je gospodin.Bacio bi okladu opet,ali pobježe mi zadnji put i gle čuda vrati se sa novim nickom koji mjesec poslije.

Avatar
Pogba
Postovi: 19797
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Pogba » 30 jul 2017, 16:05

Inter sasvim dobro izgleda, barem u ove 2 zadnje prijateljske. Skriniar je otkrovljenje, J. Mario odličan, a sve skupa je Spalleti za jako kratak period dao svoj potpis. Dovest će oni bar 3-4 igrača, uz Dalberta, možda nekog stopera i napadača, Juventus će vjerujem istrajati u borbi s Lotitom i na kraju će vjerovatno uzeti Keitu, ali njima ostaje Schick, ako prođe te medicinske. Mada, imajući u vidu tvrdoglavost Marotte ni Keita ne otpada. Kako god, svako od njih je tu pojačanje. U svakom slučaju, ko god dođe - Spalleti je tu najveće pojačanje. Inter će sigurno imati finu udarnu postavu gdje bi samo širina bila problem.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 30 jul 2017, 16:09

SiamoNoi je napisao/la:Dobro znaš na koju tvoju budalaštinu sam se nasmijao.Keep talking.Vrijeme je gospodin.Bacio bi okladu opet,ali pobježe mi zadnji put i gle čuda vrati se sa novim nickom koji mjesec poslije.
Ja sam tu sa istim nickom već 2 godine.Ali kojekakve opklade me ne zanimaju.Samo sam napisao da je Inter tek neznatno bolji nego lani i to zbog Spalettija, od onih silnih pojačanja još ništa.Ne kažem da ih neće biti, štoviše volio bih da dođu, zbog kvaliteta samog fudbala u ligi.Kao što sam već napisao svako ima pravo na svoje mišljenje, i nema veze ako se ne podudara sa mojim mišljenjem, neću zbog toga nekoga ismijavati.

Iz ovog Intera u dresu Milana volio bih vidjeti samo tri igrača, a to su J.Mario, Icardi i Galiardini.Svi ostali ne bi bili neki upgrade na ovo što trenutno Milan ima.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SiamoNoi » 30 jul 2017, 16:19

Oklada je bila prije više od dvije godine za sezonu 14/15 čega si dobro svjestan kao i toga da si nestao i onda se kao slučajno pojavio na početku nove sezone sa novim nickom.Nemoj meni priče prodavat.

Nasmijao sam se na tvoju budalaštinu da se nema para pa se zato ne dovode pojačanja,ako do sada još nisi ulovio.Koji će Inter na kraju bit nigdje nisam komentirao,ali eto ranije sam predložio okladu da će bit ispred Milana usred one histerije pa se nitko nije usudio uložit.

A sa onime tko još nije shvatio da Interu ne trebaju silna pojačanja,jer je ovo što je Milan ovo ljeto dovodio Inter odradio ranije,se nema smisla uopće raspravljat.

Što se tiče ove zadnje trojice to su zanimljivo jedina trojica za koje sam završetkom prošle sezone rekao da moraju biti nedodirljivi,a za ostale me nije briga ako im se nađu novi klubovi.

Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Biscione » 30 jul 2017, 16:22

Ovi misle ako su spiskali 200 mil da će izborit CL :urnebes: . Mi smo recimo prije 2 godine završili na 4 mjestu i onda potrošili 100 mil na pojačanja i završili na duplo lošijem 8 mjestu, tako da ništa ti to ne znači ako nemate pravog trenera a Montella nije ni do koljena Spallettiju. A o uigravanju svih tig igrača da ne pričam. Mi recimo već imamo sasvim solidnu ekipu, jedino nam bekovi fale ali radi se na njima, Dalbert je 99,99% naš a vjerujem da će i desno dovest nekog tako da nije briga. Ostale pozicije su sve fino popunjene, eventualno ako ode Perišić dovest Keitu i to je to.
Romagnoli13 je napisao/la:Iz ovog Intera u dresu Milana volio bih vidjeti samo tri igrača, a to su J.Mario, Icardi i Galiardini.Svi ostali ne bi bili neki upgrade na ovo što trenutno Milan ima.
I ja bih iz Milana samo trojicu: bekove (ali ako dovedemo Dalberta i Auriera onda ne bih ni njih jer su ovi bolji) i Donarumu (iako je trenutno slabiji od Hande ali puno je mlađi pa dugoročno gledano).
Zadnja izmjena: Biscione, dana/u 30 jul 2017, 16:27, ukupno mijenjano 2 puta.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SiamoNoi » 30 jul 2017, 16:23

Neće desno nikog dovest,uzalud se nadate već dva mjeseca,Danilo majka :mrgreen:

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4892
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 30 jul 2017, 16:36

@SiamoNoi
Licno znam da je momak imao problem u vezi starog racuna te ga nije bio u mogucnosti vratiti. Niko se ne boji tebe i tvog kladjenja.
Tvoj je problem sto ti je 80% forumasa sa ovog dijela foruma na ignore,pa ne vidis kad ljudi prihvate opkladu,a prihvatio je neko i ovu zadnju koliko sam upratio.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 30 jul 2017, 16:46

Biscione je napisao/la:Ovi misle ako su spiskali 200 mil da će izborit CL :urnebes: . Mi smo recimo prije 2 godine završili na 4 mjestu i onda potrošili 100 mil na pojačanja i završili na duplo lošijem 8 mjestu, tako da ništa ti to ne znači ako nemate pravog trenera a Montella nije ni do koljena Spallettiju. A o uigravanju svih tig igrača da ne pričam. Mi recimo već imamo sasvim solidnu ekipu, jedino nam bekovi fale ali radi se na njima, Dalbert je 99,99% naš a vjerujem da će i desno dovest nekog tako da nije briga. Ostale pozicije su sve fino popunjene, eventualno ako ode Perišić dovest Keitu i to je to.
Romagnoli13 je napisao/la:Iz ovog Intera u dresu Milana volio bih vidjeti samo tri igrača, a to su J.Mario, Icardi i Galiardini.Svi ostali ne bi bili neki upgrade na ovo što trenutno Milan ima.
I ja bih iz Milana samo trojicu: bekove (ali ako dovedemo Dalberta i Auriera onda ne bih ni njih jer su ovi bolji) i Donarumu (iako je trenutno slabiji od Hande ali puno je mlađi pa dugoročno gledano).
Niko ne spominje LP-a kao siguran plasman zbog tih potrošenih 200M.Već zbog ciljanog dovođenja igrača, i zbog toga što je Milan lani sa raspalom ekipom dugo bio u top 4 i onda su počeli padati kad su ostali bez Susoa i Jacka na duzi period. Svako zna koliko će Milan imati problema dok se ne uigraju, i dok se neki igrači ne prilagode. Top 4 je realan cilj za ovaj Milan, čak i ako ne dovedu više nikoga do kraja augusta, a doći će barem još dva ili tri igrača.Ali opet nema nikakve garancije, jer u fudbalu niko ništa ne može da ti garantuje. Tako da na igračima Milana je da tokom sezone na svakom meču daju 120% od sebe i rezultat će onda doći.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SiamoNoi » 30 jul 2017, 17:04

UrbyEmanuelson je napisao/la:@SiamoNoi
Licno znam da je momak imao problem u vezi starog racuna te ga nije bio u mogucnosti vratiti. Niko se ne boji tebe i tvog kladjenja.
Tvoj je problem sto ti je 80% forumasa sa ovog dijela foruma na ignore,pa ne vidis kad ljudi prihvate opkladu,a prihvatio je neko i ovu zadnju koliko sam upratio.
Nije to problem što je imao problema sa starim accountom nego se evo vec dvije godine pravi da nije onaj koji je prihvatio okladu pa ljosnuo.Gdje je Magica gospodin,sa njim sam imao jednu i izgubio...A da,otjeraše ga J trolovi.Ovi koje imam na ignoreu.
Biscione je napisao/la:
Romagnoli13 je napisao/la:Iz ovog Intera u dresu Milana volio bih vidjeti samo tri igrača, a to su J.Mario, Icardi i Galiardini.Svi ostali ne bi bili neki upgrade na ovo što trenutno Milan ima.
I ja bih iz Milana samo trojicu: bekove (ali ako dovedemo Dalberta i Auriera onda ne bih ni njih jer su ovi bolji) i Donarumu (iako je trenutno slabiji od Hande ali puno je mlađi pa dugoročno gledano).
Gdje je Bonucci? :mrgreen: Bonucci,Romagnoli i Contija bi uzeo.RR odličan,ali nepotreban ove sezone ako je Dalbert tu.Donnarumma je mali go*nar.

Milan ima potencijala imat najbolju obranu lige.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Chinaglia » 30 jul 2017, 17:12

dobro pazite na Felipe Andersona, ako ga Simone zadrzi na poziciji napadaca :pray:

gledam ga protiv Leverkusena, ma strasan, gol i asistencija, ali jos bitnije kako igra, prebrz je i ogromne probleme pravi odbrani Leverkusena... kakav bog je Simone, prvo ga prethodnu sezonu skroz udalji od gola i postavi na za njega atipicnu poziciju i ovaj odigra najbolju sezonu u karijeri, a sada ga u nedostatku Keite koji odlazi, gura u napad i sigurno ce eksplodirat kao onu polusezonu i ocekujte da mu cijena ponovo naglo skoci

Avatar
Pogba
Postovi: 19797
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Pogba » 30 jul 2017, 17:22

Neka se razvija Simone, trebat će nam. Vjerovatno prvi kandidat kada se dođe do zasićenja od Allegria. :kafa:
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
dinoo
Postovi: 4885
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la dinoo » 30 jul 2017, 17:29

SiamoNoi je napisao/la:ali eto ranije sam predložio okladu da će bit ispred Milana usred one histerije pa se nitko nije usudio uložit.
Druze,opkladu sam ja prihvatio i to ban na sezonu. Milan vs inter.

Ps.molim bilo koga ko nije na njegovoj ignore listi da mu prenese ovo. Pa da se barem sezonu odmorimo.
Hvala :D

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Chinaglia » 30 jul 2017, 17:48

Pogba je napisao/la:Neka se razvija Simone, trebat će nam. Vjerovatno prvi kandidat kada se dođe do zasićenja od Allegria. :kafa:
Simone je gospodin i smeker, ne znam zasto bi ikada otisao u Juve

Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Biscione » 30 jul 2017, 17:56

Romagnoli13 je napisao/la:Već zbog ciljanog dovođenja igrača, i zbog toga što je Milan lani sa raspalom ekipom dugo bio u top 4 i onda su počeli padati kad su ostali bez Susoa i Jacka na duzi period.
Što se toga tiče, mi smo pretprošle sezone sa Mancinijem i raspalom ekipom završili na 4. mjestu i onda smo prošle godine sa duplo jačom ekipom završili na 8-om. Jbg fudbal ne funkcioniše na razmišljanju "ako smo sa onim mogli bit takvi sa ovim ćemo bit puno bolji". Kako god bilo, bit će zanimljiva sezona :opaopa: .
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 4001
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Juventinisimo » 30 jul 2017, 18:25

Koja arogancija...blokirati nekoga sa kime ne dijelis iste stavove, misljenja.. :crazy: nikada u zivotu nikoga nisam blokirao...ako ne pase, okrenes se dalje i haj' vozdra..

Krkanluk je nastao od rijeci balkanluk.. :roll:
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Zaključano

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: J1897, nextterrain i 21 gost.