Serie A - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Mig_Mig » 08 dec 2017, 12:42

muxa je napisao/la:Nisam upratio da je Šilju krenulo kod vas, to mi je promaklo.
A što se tiče projekta, možete sad podje.... Međutim, većina stručnjaka u Italiji je za mercato Milanu dala 8/10 i to je otprilike bilo i naše mišljenje ovdje na forumu. To što su svi redom flopnuli dovodi valjda do samo jednog zaključka, a to je pogrešna procjena kod donošenja odluke da Montela ostane trener. To je ono čega smo se i mi ovdje pribojavali i ispostavilo se da nije bez razloga. U kojoj mjeri je to bila odluka FM to mi ne znamo, al meni je neshvatljivo da uložiš toliki novac i onda žališ platiti dobrog trenera. Pogotovo je to bitno kada gradiš ekipu iz početka sa gotovo kompletnim novim timom.
Ne treba ti se cuditi sto nisi upratio Silja. Ne pratis LP, ne pratis utakmice lige koje odlucuju titulu prvaka, tako da..sve pet. Jos nesto, nije stvar place, jednostavno je niste imali kome ponudit.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
muxa
Postovi: 11370
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la muxa » 08 dec 2017, 12:58

Izvini, do mene je, Šiljo najbolji bek na planeti
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Pogba
Postovi: 19797
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Pogba » 08 dec 2017, 13:04

:mrgreen:
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4892
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: RE: Re: Serie A

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 08 dec 2017, 13:20

muxa je napisao/la:Izvini, do mene je, Šiljo najbolji bek na planeti
Ne smijes pisati svoje misljenje ovdje muxa. Nije ti ovo forum.

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la IlCapitano » 08 dec 2017, 13:30

Koja patetika kuknjava

Kad se ljetos govorilo da je Šiljo vrlo solidan igrač i da u Juventusu može preokrenuti karijeru, a Bonucci sistemski igrač koji neće biti isti bez vrhunskih saigrača bilo je kako juventini kmeče i ne znaju podnijeti poraz, Fassone poderao guzove Marotti itd.

Ali sad ne smiješ iznijeti mišljenje. :urnebes:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la rope11 » 08 dec 2017, 14:16

solidan igrač protiv crotonea, kad dođu veće tekme onda se posere po tebi kao i juventusu kad je izgubio kup protiv lazija :mrgreen:
ali posluži tako da popuni roster i ponekad uleti, to se slažem, za to je dobar.


bonuci je u zadnje vrijeme odličan skupa sa čitavom odbranom jer im je trebalo vremena da kliknu i već se polako isplaćuje tih 30 miliona, ja zadovoljan transferom jednako kao od prvog dana.


nego, zašto je ova tema više bitna? :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la IlCapitano » 08 dec 2017, 14:31

Boga mi on dvije najteže utakmice sezone i to u gostima odradi skoro bez greške. :kafa: Superkup protiv Lazia nije izgubio on nego cijela odbrana. To mu je bila prva utakmica sezone, ušao sa klupe par minuta.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la rope11 » 08 dec 2017, 15:03

jest, čitava odbrana je kriva što je lukaku prošao kroz njega :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la IlCapitano » 08 dec 2017, 15:15

Da, nije Lukaku prošao kroz njega prva dva gola i nije 5 MDS klonova stajalo u petercu dok lik neometan sa penala puca za treći gol. Snosi dio krivice, ali nije se on posrao po Juventusu kako ti reče.

Poenta je da nema potrebe za patetikom 'ne može se iznijeti mišljenje' kad ste čitavo ljeto iznosili i više od mišljenja i cijelo vrijeme ignorisali i ismijavali ono što su Juventini govorili - okruženje u Milanu je otrovno i treba puno više od par stotina miliona da se to ispravi dok je Juventus zdrava sredina koja će od svakog igrača izvući maksimum.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la rope11 » 08 dec 2017, 15:27

A ko je ignorisao i ismijavao to što ti tvrdiš? Pročešljaj po našoj temi pa ćeš vidjeti da minimum 5 godina tupimo o tome što si upravo ti rekao. :mrgreen:

nije to samo ščiljo, tu je šaravi i još sijaset igrača koji su prodisali kad su se makli iz toksične atmosfere i kojima su uveliko već nepovratno uništene karijere, a imamo i sad čitavih 11 komada koji ne pružaju ni 50% onoga što posjeduju.


mislili smo da će ove godine biti ipak bolje, ali montela ilitiga neadekvatan trener za ovaj klub...
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la IlCapitano » 08 dec 2017, 15:34

Je l' me zezaš? Eto ti gore dvojica kolega, gomila je još orgijala nakon transfera, nemoj da se vraćamo i kopamo postove.

Ti si lično mene više puta prozivao jer sam rekao da Juventusova odbrana neće ništa slabija biti, @Romagnoli pričao kako odbrana osvaja titule i da Milanova nije ništa slabija itd.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
dinoo
Postovi: 4884
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la dinoo » 08 dec 2017, 15:48

Šta je sad zaključak? Jel uspješan projekat Milana ili nije uspješan?

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Jeftha » 08 dec 2017, 15:51

Ne bi ni Maldini bio najbolji defanzivac svih vremena da je igrao u kršu od ekipe.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

JuventinoVero
Postovi: 3655
Pridružen/a: 29 dec 2012, 20:02
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la JuventinoVero » 08 dec 2017, 15:51

Zavisi kako zavrsi i koji mu je cilj. I juventusov je poceo sa sedmim mjestom.
#ALLEGRIOUT

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la rope11 » 08 dec 2017, 15:52

pa gledaj, jesmo orgijali na neke igrače sa razlogom jer više nismo imali valtera birsu, matrija i kucku kao mister x pojačanja već ozbiljne igrače, ali nije niko od nas očekivao da će montela sam sebi iskopati grob i napraviti ovakvu katastrofu prvenstveno svojim greškama, iako je bio fino krenuo u prvim utakmicama.

mislim, svi smo bili složni u tome da će prva polusezona biti klimava i puna kikseva radi neuigranosti igrača, al' malo ga pretjeraše s tim... :zzz:


1. juventusova odbrana itekako jeste slabija nego prethodnih godina, ne drastično, ali...
2. milanova odbrana prema imenima ne zaostaje previše za juventusovom i to jeste činjenica, ali kako 5 novih ljudi natjerati da za par mjeseci kliknu kao da se poznaju već godinama? nikako. osim da sačekamo da dođu do tog nivoa, pa ćemo onda donositi neke sudove.



o projektu ćemo za par godina pričati, očigledno je 6 mjeseci prerano za zaključak, pogotovo kad se uzme u obzir u kakvom stanju su preuzeli klub. :yawn:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muxa
Postovi: 11370
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la muxa » 08 dec 2017, 15:53

To još ne znamo, "projekat" ili ti ga plan je pravljen za 4 godine a tek je prošlo pola god.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Denno
Postovi: 3844
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Denno » 08 dec 2017, 15:53

Dajte im vremena, tek pocinju...
Ne znam da li je ko upratio/otvarao, ali postavljao sam ljetos link u vezi toga kako i kladionice sirom svijeta vide ACM u novoj sezoni, bili su treca ekipa i meni je to jos tad bilo :lolno: . Mislim da su promasili neke transfere, ali imaju i vremena i nacina da se izvade, trener + malo pametniji transferi.
embrace the chaos

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4892
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 08 dec 2017, 17:36

Ma nidje veze je to sto se stalno kace za tu rijec projekat. Ko je to sta uspio napraviti za pola godine zivota vam?
Zezancije i to razumijem ali ste dosadni vise sa tim. Razumijemo svi da smo pali do dna kao klub,ali barem smo se poceli pomjerati sa mrtve tacke.

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Marvin » 08 dec 2017, 23:12

Meni je nejasno zasto nisu kada se pocelo cimati i koprcati nisu doveli kvalitetnijeg trenera. Trener je jako bitan. Ne toliko u vec stabilnim ekipama al ocekivati od Montele da 10 novih igraca uveze tako brzo je debilizam. To bi i puno bolji treneri tesko izveli.

Avatar
ramiral
Postovi: 6437
Pridružen/a: 11 avg 2011, 23:48
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la ramiral » 09 dec 2017, 16:49

Šta je ovo ovdje sve se ušutarilo :mrgreen:

Raskrhat' ćemo zmije k'o Predator woodoo klan, ostat' će uplakani kao ona treba što je kasnije nađe murija
:cool:
29 ... a do maja 2012 - 30 ...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Zaključano

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.