Serie A - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Andrej
Postovi: 6758
Pridružen/a: 10 avg 2012, 16:22
Lokacija: PrileP
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Andrej » 10 jun 2017, 13:17

"Si può far tutto ma la famiglia non si può lasciare. E la Juve fa parte della mia famiglia" - Giovanni Agnelli

Avatar
Sissoko
Postovi: 4475
Pridružen/a: 24 jan 2014, 22:56
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Sissoko » 10 jun 2017, 13:33

Trouble in paradise :kafa:
35 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

104 Vittorie Juventus - 70 Vittorie inter

"From Berlin to Serie B,from Serie B to Berlin"

LE6END 2012~2013~2014~2015~2016~2017

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Marvin » 10 jun 2017, 16:36

dinoo je napisao/la:Koliko ste cojka isprepadali da nije penal kad se igra rukom,sinoc ne smjede lik svirat ni upijace,ni blokove,ni smeceve...
:lol:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SiamoNoi » 10 jun 2017, 16:38

Što reče Milan je u dobrim odnosima sa Atalanatom...meni se baš po tonu ovih izjava njihovog predsjednika oko Contija i ne čini tako :mrgreen:
"So Milan and Conti reached an agreement? Well then now they have to deal with us" Atalanta's president Antonio Percassi was pretty in a recent interview with Gazzetta dello Sport:"The player is off the market, he has a four year contract with Atalanta, Milan is forced to negotiate. I just add that I was surprised by the way they proceeded. The agent says he only wants Milan? He can say what he wants. For Kessie they acted differently, they contacted us first. For me Conti is worth 30 million, he has a selling price like others, if Milan meets our demands then we can conclude the deal
Fer cijena s obzirom da su Kessie i Gagliardini otišli za sličnu,a Conti nije ništa ispod tog ranga.Iznenadio bi se kad bi ga pustili za manje od ovoga.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 10 jun 2017, 16:56

SiamoNoi je napisao/la:Što reče Milan je u dobrim odnosima sa Atalanatom...meni se baš po tonu ovih izjava njihovog predsjednika oko Contija i ne čini tako :mrgreen:
"So Milan and Conti reached an agreement? Well then now they have to deal with us" Atalanta's president Antonio Percassi was pretty in a recent interview with Gazzetta dello Sport:"The player is off the market, he has a four year contract with Atalanta, Milan is forced to negotiate. I just add that I was surprised by the way they proceeded. The agent says he only wants Milan? He can say what he wants. For Kessie they acted differently, they contacted us first. For me Conti is worth 30 million, he has a selling price like others, if Milan meets our demands then we can conclude the deal
Fer cijena s obzirom da su Kessie i Gagliardini otišli za sličnu,a Conti nije ništa ispod tog ranga.Iznenadio bi se kad bi ga pustili za manje od ovoga.

Trebao si onda ovdje zalijepiti i izjavu agenta.Čovjek je lijepo objasnio da je dobio obećanje od tog istog predsjednika da će Conti moći otići ako dođe ponuda od 20M+. Također taj isti predsjednik je napravio šprdnju za Contija kad je pred kraj prošle sezone rekao da on ne napreduje u skladu sa očekivanjima.Također agent igrača je jasno poručio predsjedniku da se drži dogovora, a Conti će u Milan na ovaj ili onaj način, pa šta god to značilo.Odnosno ako je on spreman dati tom igraču ono što Milan nudi, onda će Conti ostati.Igrač je odabrao Milan i to je najvažnije. :kafa:
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SiamoNoi » 10 jun 2017, 17:21

Zalijepio sam šta Di Marzio piše na svom webu.A kao što je i ovaj predsjednik rekao agent može pričat šta god hoće,znamo kakvi su agenti i šta sve mogu izmislit i napravit da dobiju što žele.Možda je i istina,ali ne vidim stvarno zašto bi im ovaj tako nešto obecao.Jedino da je to bilo prije godinu dana kada se još nije znalo da će Conti biti ovako dobar.

I Keita je odabrao Juventus pa će možda u Milan.Ništa to ne znači koga je igrač "odabrao". :mrgreen:

A i Contiju koliko znam ne istječe uskoro ugovor tako da ne znam kako ovaj moze izjavljivat da će na ovaj ili onaj način u Milan.Niđe veze što bi se reklo.

Avatar
nextterrain
Postovi: 2474
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la nextterrain » 10 jun 2017, 19:02

SiamoNoi je napisao/la:Zalijepio sam šta Di Marzio piše na svom webu.A kao što je i ovaj predsjednik rekao agent može pričat šta god hoće,znamo kakvi su agenti i šta sve mogu izmislit i napravit da dobiju što žele.Možda je i istina,ali ne vidim stvarno zašto bi im ovaj tako nešto obecao.Jedino da je to bilo prije godinu dana kada se još nije znalo da će Conti biti ovako dobar.

I Keita je odabrao Juventus pa će možda u Milan.Ništa to ne znači koga je igrač "odabrao". :mrgreen:

A i Contiju koliko znam ne istječe uskoro ugovor tako da ne znam kako ovaj moze izjavljivat da će na ovaj ili onaj način u Milan.Niđe veze što bi se reklo.
Hajde bolan, ne nadaj se, nece ti ovaj u Inter :mrgreen:

Avatar
Huska
Postovi: 3153
Pridružen/a: 05 jul 2010, 13:10
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Huska » 10 jun 2017, 21:15

nextterrain je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:Zalijepio sam šta Di Marzio piše na svom webu.A kao što je i ovaj predsjednik rekao agent može pričat šta god hoće,znamo kakvi su agenti i šta sve mogu izmislit i napravit da dobiju što žele.Možda je i istina,ali ne vidim stvarno zašto bi im ovaj tako nešto obecao.Jedino da je to bilo prije godinu dana kada se još nije znalo da će Conti biti ovako dobar.

I Keita je odabrao Juventus pa će možda u Milan.Ništa to ne znači koga je igrač "odabrao". :mrgreen:

A i Contiju koliko znam ne istječe uskoro ugovor tako da ne znam kako ovaj moze izjavljivat da će na ovaj ili onaj način u Milan.Niđe veze što bi se reklo.
Hajde bolan, ne nadaj se, nece ti ovaj u Inter :mrgreen:
To je do Intera, najmanje se Milan tu pita...

Avatar
Sissoko
Postovi: 4475
Pridružen/a: 24 jan 2014, 22:56
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Sissoko » 10 jun 2017, 21:24

Konfučije je prije dvije hiljade godina rekao: " inter ne gubi igrače, on odustaje od njih." :kafa:
35 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

104 Vittorie Juventus - 70 Vittorie inter

"From Berlin to Serie B,from Serie B to Berlin"

LE6END 2012~2013~2014~2015~2016~2017

Avatar
Huska
Postovi: 3153
Pridružen/a: 05 jul 2010, 13:10
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Huska » 10 jun 2017, 21:28

Kad smo jaki jbg :cool: :D barem za ove manje kineze

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SiamoNoi » 10 jun 2017, 22:04

Ma sumnjam da će u Inter jer se ovog iz Nice uzima kako stvari stoje,a oko Contija se ništa ne piše trenutno :D Iako,dojam je da i opcenito pojma nemaju što trenutno rade u Interu.

Samo kazem da to što agenti kazu i nije neko mjerilo i da bi me čudilo da ga za manje od 30ak puste ako znamo da su Kessie i Gagliardini otišli za toliko,a on Conti nipošto nije rang ispod niti imaju drugi razlog da ga za manje prodaju.

Avatar
Mago
Postovi: 6327
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Mago » 11 jun 2017, 11:28

slika

Poznati moralista koji se nikad ne raduje tudjem neuspjehu. :puke:
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SiamoNoi » 11 jun 2017, 11:37

Gospodin iz trafike.

Starting from next season, Serie A will institute the use of the VAR. This was the decision taken by the Lega Calcio during their meeting today. This means that they will abolish the use of the goal line referees and replace them with the VAR. FIGC President Carlo Tavecchio spoke about this decision: "FIFA has not communicated their decision yet, but we sent a strong signal that we start from next season. We have asked the club to be understanding because in every stadium, we need a room and eight television cameras. The Lega will cover the costs of around 2 million euros. Crotone will play their first two games at home to allow Cagliari to play their first two games away so they can finish their stadium."

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Marvin » 11 jun 2017, 12:27

Ustanite kad njega pominjte :roll: Nece skudeta u Italiji jos deceniju sem Juventusa niko vidjeti tako da se pripremite da uz rizoto tuguete(ako se vec niste navikli). Kaze cijela italija slavi poraz Juventua u finalu LP hahahah koji ciganluk :facepalm:
I onda se nadje neki mozak da negira ono sto svaki navijac Juventusa kaze a to je da su navijaci ostalih napacenih timova na cizmi ujedinjeni u mrznji ka gigantu. Ja licno imam neki animozitet ka kineskom Interu ali ne bi isao toliko daleko da slavim poraz tog tima prvenstveno jer mi ne bi bilo bitno,ne zanima me taj tim.
Nisam navijao za Romu kada si igrali sa Barcelonom i Bajernom ali mi jeste bilo zao kada su ih nafilovali ko paprike.
Nismo svi isti :hmmmmm:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SiamoNoi » 11 jun 2017, 12:38

#88 Buffon

Avatar
Sissoko
Postovi: 4475
Pridružen/a: 24 jan 2014, 22:56
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Sissoko » 11 jun 2017, 12:38

Mago je napisao/la:slika

Poznati moralista koji se nikad ne raduje tudjem neuspjehu. :puke:

Čovjek se ne moze radovat vlastitom uspjehu? :think:
Koja ste vi pukovnija. :kafa:
35 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

104 Vittorie Juventus - 70 Vittorie inter

"From Berlin to Serie B,from Serie B to Berlin"

LE6END 2012~2013~2014~2015~2016~2017

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la IlCapitano » 11 jun 2017, 12:43

Osim što je taj dan on uzeo svoj prvi Scudetto, ne slavi taj datum čisto jer mrzi Inter i taj dan su oni izgubili dok je on sjedio na svom kauču. :roll:

Ali stvarno, kakva usporedba :tokralju:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Sissoko
Postovi: 4475
Pridružen/a: 24 jan 2014, 22:56
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Sissoko » 11 jun 2017, 12:48

Gledao Buffon utakmicu u Udinama sa kauca kao Materazzi ili Nainggolan finale LP u Cardiffu :tokralju:
Logika im level ameba.
35 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

104 Vittorie Juventus - 70 Vittorie inter

"From Berlin to Serie B,from Serie B to Berlin"

LE6END 2012~2013~2014~2015~2016~2017

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la IlCapitano » 11 jun 2017, 13:06

Ma meni to ni ne smeta, neka slavi ko šta hoće, život je kratak, raduj se čemu možeš.

Ali logika i tako tanke slamke za hvatanje me nikad neće prestati fascinirati. :tokralju:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Denno
Postovi: 3844
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Denno » 11 jun 2017, 13:34

U Napulju stvarno vatromet bio :rol: ?
embrace the chaos

Zaključano

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.