Serie A - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
gambler1899
Postovi: 1694
Pridružen/a: 15 dec 2015, 10:58
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la gambler1899 » 15 okt 2017, 23:18

Uvijek su mi bili zanimljivi ovi komentari gdje su neki vec nakon 7-8 kola prvaci i sve su pozicije odredjene kako za lp tako i za el.Inter ovom.pobjedom nije nikoga izbacio ni iz čega neg je samo napravio mali.korak naprijed a takvih još dosta treba napraviti da bi ostvario svoj cilj.Što se tiče utakmice Inter bolji i konkretniji prvo poluvrijeme, a Milan drugo bio bolji samo kako to inače bude ne iskoristis svoje prilike dodje kazna i Inter iskoristio naše greške.
Vec sad je jasno da Milan mora mijenjati trenera, ali da ne bude umjesto Montele novi Montela iako na tržištu ima malo ili skoro nikako dobrih trenera ipak neki mudar potez se mora napraviti.
FORZA MILAN!!

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la MaGiCa » 15 okt 2017, 23:20

ronaldo99 je napisao/la:Prijatelju nakon 8 kola nisi ti nikoga iznacio iz nicega pa ima jos 30 kola tu sve svasta moze desiti,pa prosle sezone ste bili prvi na pocetku sezone pa gdje ste na kraju zavrsili,ispravi me ako grijesim ;)
Ima još mnogo da se igra, ali je već sada jasno da će Milan jako, jako teško videti LŠ sledeće godine. Glavni konkurenti kao Roma, Lazio i Inter su ga u direktnom duelu otresli, a ostalo je još da igraju sa Napolijem i Juventusom. -7 nakon 8 kola je dosta, -10 je izgleda put bez povratka - tim pre što se moraju preći uigraniji, bolje posloženi i stabilniji timovi.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SiamoNoi » 15 okt 2017, 23:30

Inter jedna veca ozljeda tipa Icardija,Skriniara i sl. gura 5 koraka nazad.Mala je margina pogreške kod svih koji pretendiraju za zadnje mjesto u LP,zato ništa još nije ni blizu gotovo bez obzira na +10 u odnosu na Milan.Al da je velika psihološka prednost i više nego pristojna rezultatska u ovako ranoj fazi...to sigurno.Plus ovo nije Inter koji će se raspast kao onaj Mancinijev bez obzira što neki misle da je igra jednako slaba.Spalletti je razlog.

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Artetitis » 16 okt 2017, 11:38

Ne znam šta Inter očekuje sa Japancem na lijevom boku. Ni na drugoj strani situacija nije puno bolja, ali lijevo im je baš cirkus.

I Lazio i Inter puno ovise o golovima Immobilea/Icardija. Presuši li tu/dođe do neke ozljede, biće belaja.


Nego, može biti da griješim, ali meni se čini da je Verona uzela scudetto 1985.godine kad se vršio ždrijeb sudija za utakmice. Titula Napolija ili nekog drugog ne-Juventusa u prvoj sezoni VAR-a bi bila slična "koincidencija".

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Chinaglia » 16 okt 2017, 11:52

pa sve ekipe iz vrha puno ovise o napadacima, ne samo Lazio i Inter, niti jedna ekipa ne bi bila ista da napadaci ne zabijaju koliko zabijaju, jer niti jedna ekipa nema ni blizu zamjene takvog kvaliteta, osim Juvea koji je tu opet u najboljoj poziciji, jer oni golove Higuaina mogu nadomjestit Mandzukicem i Dybalom

naravno, primjetno je da je Juve slabiji kada Higuain ne zabija, al se to ne odrazava u tolikoj mjeri koliko bi se odrazilo u drugim ekipma iz vrha Serie A, jer koliko god neka ekipa imala kvalitetnu ofanzivu, to je uzalud ako nema napadaca koji ce na ledjima te ofanzive trpati

Avatar
Elki
Postovi: 806
Pridružen/a: 15 sep 2012, 19:29
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Elki » 16 okt 2017, 15:02

:salut: :tokralju: Mauroooo
I mrtvi žive za ŽELJU! 1921..TM87..

Forza Željo..forza Inter..!!!!WILD!!!!

Avatar
Asteriks
Postovi: 14290
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Serie A

Post Postao/la Asteriks » 16 okt 2017, 15:44

Perisa je tata igre, srusio Romu a sinoc vrhunska asist za Icardija.

Strasno krilo a zanimljiv podatak glede segmenta defanzive, prosle je imao cca 35/35, oduzetih/presjecenih lopti.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Biscione
Postovi: 4586
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Biscione » 16 okt 2017, 18:22

Još uvijek sam pod utiscima, stvarno nevjerovatan derby. Milanova najbolja utakmica sezone, iako očekivao sam da će bit je*eno jer ipak je ovo derby i tu kvalitet i forma su u drugom planu a želja na prvom mjestu. Iako bi većina navijača Milana vjerovatno priželjkivala smjenu Montelle ali ako nemaju vrhunsko ime spremno (tipa Ancelotti) onda je bolje da on ostane do kraja sezone nego da ih neka bivša legenda (tipa Gattusso ili Brocchi). Uostalom nerealno je bilo očekivati da se izbori CL odmah ove sezone, možda u nekoj od ranijih sezona bi i bilo izvodivo ali ove godine je jednostavno prejaka konkurencija za jednu ekipu koja je promijenila 80% prvog tima.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Chinaglia » 16 okt 2017, 20:32

Lazio kada god ima dobar rezultat protiv Juvea, ne moze a da ne odigra infarkt zavrsnicu
prije cetiri-pet godina u polufinalu Coppa Italie, u Supercoppi i sada u Serie A :tokralju:

al po pravilu se uvijek provucemo hehe :kafa:



Avatar
Biscione
Postovi: 4586
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Biscione » 16 okt 2017, 21:30

slika
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 16 okt 2017, 21:53

Biscione je napisao/la:Još uvijek sam pod utiscima, stvarno nevjerovatan derby. Milanova najbolja utakmica sezone, iako očekivao sam da će bit je*eno jer ipak je ovo derby i tu kvalitet i forma su u drugom planu a želja na prvom mjestu. Iako bi većina navijača Milana vjerovatno priželjkivala smjenu Montelle ali ako nemaju vrhunsko ime spremno (tipa Ancelotti) onda je bolje da on ostane do kraja sezone nego da ih neka bivša legenda (tipa Gattusso ili Brocchi). Uostalom nerealno je bilo očekivati da se izbori CL odmah ove sezone, možda u nekoj od ranijih sezona bi i bilo izvodivo ali ove godine je jednostavno prejaka konkurencija za jednu ekipu koja je promijenila 80% prvog tima.
Gattuso i Brocchi su samoubistvo.Montellu ostaviti do kraja sezone pa sta bude.Daleko je to sve od rijesenog prvenstva, tesko ce biti ali ne i nemoguce.Ako nista drugo Montella vise ne mijenja formaciju i igrace stalno.Vec igraju oni koji su najbolji i najspremniji.Zadnje dvije utakmice jesu izgubili, ali nisu bili nista losiji od dvije uigranije ekipe, kao i jako ozbiljne ekipe.Licno sam mislio da ce Milan ima barem 4-5 bodova vise nakon 8 utakmica.Ali eto ocito da ce trebati jos vremena da ekipa pocne igrati kako se od nje ocekuje.Ako Montella ne ispuni cilj, onda ekipu u ruke dati Ancelotiju ili Conteu.Ovaj drugi je najbolji moguci izbor, Carlo mi i nije bas toliko drag ali bolje i on nego opet neko neiskusan.Svakako ko god dodje na ljeto, dobit ce jos 4-5 pojacanja i godinu dana uigraniji kostur ekipe.

Također, 200M nije bačeno ljetos jer Milan je bio primoran promjeniti veliki broj igrača.Ali isto tako i da je potrošeno 500M to ne garantuje nista, niti se proces uigravanja i prilagodjavanja moze ubrzati.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
jose
Postovi: 8549
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la jose » 16 okt 2017, 22:09

Ova Verona je taraba teška. A k'o da gledam da će u derbiju u nedjelju izvući najmanje bod.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Chinaglia » 16 okt 2017, 22:11

ne mogu zabit Beneventu s igracem vise lol

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Chinaglia » 17 okt 2017, 14:47

ima izac :kafa:
Luis Alberto :cool:

slika

Avatar
Pogba
Postovi: 19755
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Pogba » 17 okt 2017, 18:19

:crazy:
slika
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Chinaglia » 17 okt 2017, 21:02

pet komada, pet komada...

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la IlCapitano » 17 okt 2017, 21:03

:(
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Denno
Postovi: 3834
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Denno » 17 okt 2017, 21:03

Sta je sa Napolija :lol:
embrace the chaos

Avatar
Tritolone
Postovi: 12321
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Tritolone » 17 okt 2017, 21:05

Denno je napisao/la:Sta je sa Napolija :lol:
Mislis da bi Roma prosla bolje :urnebes:
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la KingJamesMVP » 17 okt 2017, 21:08

Odmaraju za Inter igrače
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Zaključano

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.