Serie A - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la rope11 » 14 jul 2017, 22:43

on za 5 godina u milanu nema NIJEDNU čistu asistenciju, onih 4-5 koje je nakupio dosad su nafakaški pasovi prvom igraču do sebe koji je opalio van šesnaeterca. :mrgreen:

pa činjenica je da je rastao u nezdravom i lošem okruženju, ali kvalitetan igrač se makar za zehricu izdvoji iznad ostalih i pokaže individualne kvalitete, konkrektno kao bek kod kojih se danas gleda defanziva, brzina, dribling, ubačaji itd.
on nema ništa od toga niti je kad pokazivao naznake istih, a koliko vidim po njegovom stavu ni ne trudi se unaprijediti igru.


gigi je vanserijski talenat, ali može biti wc igrač samo ako ostane čist u glavi.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Pogba
Postovi: 19797
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Pogba » 14 jul 2017, 22:58

ronaldo99 je napisao/la:Nego deff se seria a vraca tamo gdje joj je mjesto,opet pocinju dolaziti igraci i klubovi mogu ponuditi bolje ugovore
Moralo je kad-tad. Kvalitet lige jeste rastao, ali dosta sporo. Ova sezona će biti zanimljiva.

Inter navodno dobija Martiala u dealu za Perišića. To bi bio dobar potez, Francuza Mou nikada nije mirisao.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Manuel
Postovi: 8187
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Manuel » 14 jul 2017, 23:49

ronaldo99 je napisao/la:Nego deff se seria a vraca tamo gdje joj je mjesto,opet pocinju dolaziti igraci i klubovi mogu ponuditi bolje ugovore,ako Roma uspije dovesto Mahreza bice to isto odlican transfer

Deff ce biti zanimljivo pratiti prvenstvo ove sezone ;)
Dovest cemo Mahreza :mrgreen:
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
gambler1899
Postovi: 1694
Pridružen/a: 15 dec 2015, 10:58
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la gambler1899 » 15 jul 2017, 00:47

Denno je napisao/la:
Pogba je napisao/la:Isto tako, i mali Donnaruma se precjenjuje, ali o pustimo da vrijeme kaže. Mnogi se upecaju na godine.
Mislio sam da sam jedini koji tako misli.
Donarumma mora par sezona uvezati na proslogodisnjem ili priblizno tom nivou kako bi se moglo reci da nije precijenjen....trenutno to jeste po mom mišljenju i onakav odnos prema klubu ja kao navijac ne mogu zaboraviti tako da što se tiče ljudske strane ohladio skroz a s ove igračke vrijeme će pokazati u kakvog igrača će izrasti
FORZA MILAN!!

Avatar
muxa
Postovi: 11370
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la muxa » 15 jul 2017, 07:35

Ma ohladio je on nama svima i niko mu od nas nije "oprostio" bez obzira sto je na kraju potpisao ugovor. Ja bi ga, da nije potpisao, zakovao za klupu makar centa ne uzeli za njega. Medjutim, uprava se ne moze toliko voditi emocijama. Sve strane su shvatile da u tom slučaju svi gube, osim kluba koji bi ga nagodinu dobio besplatno. Zato i jest potpisan novi ugovor, prema kojem ce u skucaju prodaje profitirati i Milan i Raiola, a i mali nece godinu provesti na klupi. Ja mu želim da dobro brani ovu sezonu i da ga nagodinu prodamo.

Sent from my x600 using Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Denno
Postovi: 3844
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Denno » 15 jul 2017, 09:27

Italija ima dosta dobrih mladih golmana, Donnarumma je sigurno najbolji od njih. Za ostale eiptete koji mu se dodijeljuju ce se morati dokazati na najvisem nivou, mislim da je pred njim jos dosta rada. Potencijal da izraste u najboljeg golmana na svijetu je svakako tu.
embrace the chaos

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SiamoNoi » 15 jul 2017, 11:13

slika

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la BuffonGigi » 15 jul 2017, 11:25

Na kraju ove sezone Buffon se oprasta, Milan ako ne udje u Ligu Prvaka cijena Donnarume je 50 miliona. 1 i 1 su 2 :)
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
muxa
Postovi: 11370
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la muxa » 15 jul 2017, 11:37

Malo su ti informacije pogresne. Klauzula nema veze sa plasmanom i iznosi 80 mil

Sent from my x600 using Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Chinaglia » 15 jul 2017, 11:42

muxa je napisao/la:Malo su ti informacije pogresne. Klauzula nema veze sa plasmanom i iznosi 80 mil
tvoje info su pogresne, kako ti mozes znat bolje od navijaca Juventusa

Avatar
nextterrain
Postovi: 2474
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la nextterrain » 15 jul 2017, 11:43

Špekulacije su bile da je klauzula 50M ako se Milan ne plasira u LP, ali to bi vrijedilo od sezone 2018./2019.


Stvarna klauzula iznosi 70-80M i ko hoće nek izvoli, ali opet moraš imati saglasnost Donnarumme hoće li prijeći u neki klub. Jedina dva kluba u koje bi on prešao su United i Real, ostali nemaju neke šanse

Avatar
jelle
Postovi: 5614
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la jelle » 15 jul 2017, 11:45

Svi imaju sanse kad se ponudi dobra plata....al vjeruj...daj mu 2 mil vise nego sto zaradjuje kod vas i eto njega leteci....iako ja nebi nikad dao 80 mil za njega....al nikad..

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Chinaglia » 15 jul 2017, 11:45

jelle je napisao/la:Svi imaju sanse kad se ponudi dobra plata....al vjeruj...daj mu 2 mil vise nego sto zaradjuje kod vas i eto njega leteci....iako ja nebi nikad dao 80 mil za njega....al nikad..
bil dao za Sergentea :kafa:

Avatar
jelle
Postovi: 5614
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la jelle » 15 jul 2017, 11:47

Chinaglia je napisao/la:
jelle je napisao/la:Svi imaju sanse kad se ponudi dobra plata....al vjeruj...daj mu 2 mil vise nego sto zaradjuje kod vas i eto njega leteci....iako ja nebi nikad dao 80 mil za njega....al nikad..
bil dao za Sergentea :kafa:
Nebi...50 je max i za njega....ima on jos pure da jede da dodje do 80 mil....

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la rope11 » 15 jul 2017, 11:55

jelle je napisao/la:Svi imaju sanse kad se ponudi dobra plata....al vjeruj...daj mu 2 mil vise nego sto zaradjuje kod vas i eto njega leteci....iako ja nebi nikad dao 80 mil za njega....al nikad..
vi mu date 2 više, a real i psg će još 2 :zzz:


sumnjam da će ikad preći u talijanski klub jer lafo ima poštovanja prema milanu, ali kad mu zine guzica za parama uvalit će njega raiola parizu ili unitedu koji mogu obojicu isplatiti neuporedivo više nego juventus.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
jelle
Postovi: 5614
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la jelle » 15 jul 2017, 11:56

rope11 je napisao/la:
jelle je napisao/la:Svi imaju sanse kad se ponudi dobra plata....al vjeruj...daj mu 2 mil vise nego sto zaradjuje kod vas i eto njega leteci....iako ja nebi nikad dao 80 mil za njega....al nikad..
vi mu date 2 više, a real i psg će još 2 :zzz:


sumnjam da će ikad preći u talijanski klub jer lafo ima poštovanja prema milanu, ali kad mu zine guzica za parama uvalit će njega raiola parizu ili unitedu koji mogu obojicu isplatiti neuporedivo više nego juventus.

Nisam ni spominjo nas...reko sam bilo ko....mi najvjerovatnije necemo se ni interesovat posto ce vjerovatno Poljak od naredne godine na gol...

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la BuffonGigi » 15 jul 2017, 12:01

Mi mozemo platiti koliko hocemo, za vas i za ostatak jadne Italije smo jos uvijek giganti. Dokaz za tu tvrdnju je transfer Higuaina kojeg su trazili i PSG i Chelsea.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
muxa
Postovi: 11370
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la muxa » 15 jul 2017, 12:06

Neki nikako da shvate poentu kada neko drugi piše nego uvijek shvate na svoj način, naravno pogrešan. Jelle je evo skontao o čemu pišemo i dodje ovaj i lupi ko maksim po diviziji

Sent from my x600 using Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la BuffonGigi » 15 jul 2017, 12:21

Vi Milanezi nikako da shvatite poentu da vas dolazak Bonuccija nije vratio u elitu. Morate da shvatite i to da ako Juventus zaista zeli nekog igraca, da nema te odstete koju ne moze platiti i nema tog obestecenja kojeg nismo u stanju da isplatimo (na 10 rata :) ) Fazon je u tome, ako Donnaruma bude zelio ici, i mi ga budemo zeljeli dovesti, to ce biti na kraju najrealnija opcija.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
gambler1899
Postovi: 1694
Pridružen/a: 15 dec 2015, 10:58
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la gambler1899 » 15 jul 2017, 12:43

BuffonGigi je napisao/la:Vi Milanezi nikako da shvatite poentu da vas dolazak Bonuccija nije vratio u elitu. Morate da shvatite i to da ako Juventus zaista zeli nekog igraca, da nema te odstete koju ne moze platiti i nema tog obestecenja kojeg nismo u stanju da isplatimo (na 10 rata :) ) Fazon je u tome, ako Donnaruma bude zelio ici, i mi ga budemo zeljeli dovesti, to ce biti na kraju najrealnija opcija.
Većina je misljenja da dolazak Bonucija ne vraca u elitu već kao jedan od koraka ka povratku u tu elitu i dokaz da klub može uspjeti da se tu vrati..Pisao sam i ranije da dosta stvari treba da se poslozi da bi klub bio na nivou nekih drugih klubova, ali da se radi dobro i da postoji želja za tim pokazuju i dosadasnji transferi i to niko ne moze osporiti.
Poznavajući politiku Juventusa teško da će dati platu Donarumi koju trenutno ima u Milanu a kamoli veću koju bi ponudili neki klubovi i zato mislim da bi tu interesovanje Juventusa prestalo, niko ne spori finansijsku moc Juventusa nego jednostavno takva je politika kluba i to je to, iako sam mišljenja da će se i to promijeniti vremenom
FORZA MILAN!!

Zaključano

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.