Serie A - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
nextterrain
Postovi: 2473
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la nextterrain » 09 avg 2017, 09:39

Ako prelistate temu, prije 1.7. se pricalo o FFP i kako se ceka taj datum da se dovedu super mega pojacanja, dovedu se Bolero i Vecino, i kao ne trebaju nam bolji igraci jer imamo sve što nam treba i kao Inter je napravio bolji posao od Milana :plac:

Svakako će se 5 ekipa boriti ya LP i bude zanimljivo vidjeti ko će ispasti iz tog kruga

Avatar
dinoo
Postovi: 4883
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la dinoo » 09 avg 2017, 09:40

zamorano1plus8 je napisao/la:najgora stvar kod danasnjeg novinarstva je da mogu napisat svakakve lazi i nebuloze (pa cak i navodno da je to neko izjavio) i opet proci nekaznjeno....mislim **** ove transfer spekulacije, ali mnogo ozbiljnije stvari u svijetu se pisu i izmisljaju samo zbog prodaje clanka/novina
al fakat, hladno se svi pozivaju na novinarsku slobodu i neimenovani izvor...
A onda ako ih neko tuži, publicitet samo naraste još više i ide prodaja u orbitu..

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: RE: Re: Serie A

Post Postao/la BuffonGigi » 09 avg 2017, 09:43

nextterrain je napisao/la:Ako prelistate temu, prije 1.7. se pricalo o FFP i kako se ceka taj datum da se dovedu super mega pojacanja, dovedu se Bolero i Vecino, i kao ne trebaju nam bolji igraci jer imamo sve što nam treba i kao Inter je napravio bolji posao od Milana :plac:

Svakako će se 5 ekipa boriti ya LP i bude zanimljivo vidjeti ko će ispasti iz tog kruga
Vjerovatno Juve nece u LP jer je imao najgori mercato :)
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
dinoo
Postovi: 4883
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la dinoo » 09 avg 2017, 09:50

nextterrain je napisao/la:Svakako će se 5 ekipa boriti ya LP i bude zanimljivo vidjeti ko će ispasti iz tog kruga
AKo se inter (zbog spaletija) i milan (zbog dobrih igrača) iole poslože ja lično mislim da će roma tu izvisiti za 4. mjesto
1. Džeko ne može ponovo zabiti 40
2. Nema Spaletija
3. Nema Salaha
4. Iako smo se sprdali pred kraj,ali ipak ni uticaj Tottia nije zanemariv bio
5. Szcz plus rudiger plus paredes nisu više tu...

S druge strane, kolarov, gonalons, defrel će unijeti neku svježinu.

ALi veliko pitanje je kako ce neiskusni (za igranje na tri fronta) di francesco rasporediti snage, a povući će ga izazov LŠ sigurno.

Avatar
zamorano1plus8
Postovi: 1192
Pridružen/a: 12 mar 2016, 15:24
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la zamorano1plus8 » 09 avg 2017, 09:59

po meni su sve ekipe jace u odnosu na proslu godinu osim fiorentine koja je ostala bez tri veoma vazna igraca borja valero, veccino i bernardeschi, za kalinica se vec duze vrijeme govori da je na izlaznim vratima, navodno za chiesu imaju ponudu od napolia od 40mil, plus ostali su i bez g rodrigueza koji je bio kapiten i standardan u prvih 11.....
lazio je izgubio bigliu ali kolko sam upratio to je sve sto su prodali od bitnijih igraca, naravno tu je jos balde keita koji je takodjer na izlaznim vratima ali i dalje ce biti opasan protivnik svim klubovima
a sto se tice intera, vjerujte da je bitnije da se rijese nekih igraca nego dovodjenje preplacenih zvijezda, pogotovo kad nisu izborili evropu
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

Avatar
Andrej
Postovi: 6755
Pridružen/a: 10 avg 2012, 16:22
Lokacija: PrileP
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Andrej » 09 avg 2017, 11:27

Viola takodje ostala bez Tatarusanua
"Si può far tutto ma la famiglia non si può lasciare. E la Juve fa parte della mia famiglia" - Giovanni Agnelli

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 09 avg 2017, 11:33

Treba sačekati kraj merkata da se može dati neka konačna ocjena.Mada je teren ustvari najbolje mjerilo svega.Ali da su svi kandidati za LP-a naredne sezone jači, to je činjenica.Što je dobro za samu ligu, i bit' će puno jakih utakmica ove sezone.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
jelle
Postovi: 5614
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la jelle » 09 avg 2017, 13:55

Romagnoli13 je napisao/la:Treba sačekati kraj merkata da se može dati neka konačna ocjena.Mada je teren ustvari najbolje mjerilo svega.Ali da su svi kandidati za LP-a naredne sezone jači, to je činjenica.Što je dobro za samu ligu, i bit' će puno jakih utakmica ove sezone.
Po meni je roma slabija , koliko god romanisti to negirali.....izgubili su 4 prvotimca......ovo sve sto su do sad doveli su igraci za klupe.....nema tu nekog materijala.....kazem sad za sad....ako ko dodje u medjuvrmenu mozda promjenim misljenje

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SiamoNoi » 09 avg 2017, 14:28

zamorano1plus8 je napisao/la:najgora stvar kod danasnjeg novinarstva je da mogu napisat svakakve lazi i nebuloze (pa cak i navodno da je to neko izjavio) i opet proci nekaznjeno....mislim **** ove transfer spekulacije, ali mnogo ozbiljnije stvari u svijetu se pisu i izmisljaju samo zbog prodaje clanka/novina
Ipak je najgora stvar sto postoje likovi koji takve novinare uzimaju za ozbiljno pa kasnije te stvari predstavljaju ko neke argumente.

slika

Avatar
Biscione
Postovi: 4592
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Biscione » 09 avg 2017, 18:48

Ja sam zasad zadovoljan našim mercatom, samo da još dovedu Auriera i prodaju par suvišnih i mercato za 10-ku.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Pogba
Postovi: 19795
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Pogba » 09 avg 2017, 21:05

Ovo je jedan od prvih rokova zadnjih godina koje Inter radi pametno, krenuli od sportskog direktora, preko trenera pa do ciljanih pojačanja. Sve to ide ispod radara, ali zapravo mislim da imaju dobar tim. Sa Schickom u napadu i možda sa još nekim kvalitetnim igračem to će biti fina ekipa. Najveće pojačanje je davno dovedeno, trener.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Sissoko
Postovi: 4475
Pridružen/a: 24 jan 2014, 22:56
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Sissoko » 09 avg 2017, 21:17

Inter se ne zalijece sa pojacanjima ...sto je po meni pametno za razliku bacanja tri cenera miliona + za Kondogbiu i slicni potezi.
35 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

104 Vittorie Juventus - 70 Vittorie inter

"From Berlin to Serie B,from Serie B to Berlin"

LE6END 2012~2013~2014~2015~2016~2017

Avatar
Mago
Postovi: 6327
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Mago » 09 avg 2017, 23:30

Konacno da neko skonta. Za ne povjerovat je da se kod nas radi pametno al izgleda da je to slucaj ovo ljeto.

Luciano je najvaznije pojacanje. Nevjerovatno koliko je sazrio kao trener. Dobri rezultati sa Interom ga lansiraju u trenersku elitu. Nadam se...
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la BuffonGigi » 10 avg 2017, 15:58

Kad iduce ljeto De Vrij i Keita za 0 eura predju u Juve, kreten Lotito ce se objesit u nekom wcu :)
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 10 avg 2017, 16:02

Keita će do kraja mjeseca sigurno negdje otići ali ne za 30M koje Lotito traži a niti za 15ak koje Juventus nudi.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la BuffonGigi » 10 avg 2017, 16:34

Keita zeli samo u Juventus, tako da ga mogu pustiti za onoliko koliko Juve nudi, ili ga poslati na tribine do narednog ljeta, to su trenutno jedine dvije opcije koje postoje. A za tvoju info, posljednja ponuda Juventusa je bila 20m.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 10 avg 2017, 16:39

Želim i ja svako ljeto u Dubai i sve ostalo mi izgleda neprivlačno i gnusno, pa završim u Makarskoj ili CG.Pusti ti to ko šta želi, toga više u fudbalu nema.Sutra ko prvi dođe Lotitu sa 25M+ on će natjerati Keitu da ode.Niko nije lud 12 mj. sjediti na tribinama, i trpiti kojekakve torture.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la BuffonGigi » 10 avg 2017, 16:50

Trpio je Llorente 12 mjeseci svasta da bi dosao u Juve. Nema tog predsjednika koji moze natjerati igraca da potpise za neki klub, to ne postoji. Keita ima dogovor s Juventusom vec, samo je pitanje da li ovo ili sljedece ljeto. Iako ja fakat ne kontam gdje bi nam naredne sezone igrao.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 10 avg 2017, 16:53

Vidjet' ćemo pred nama je.Juventus ako se uspije dogovoriti sa Lotitom( 25M minimalno) , onda će Cuadrado vjerovatno morati potražiti novi klub.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la BuffonGigi » 10 avg 2017, 16:54

Marotta kaze da je Cuadrado zakljucan i da ne ide nigdje, navodno ako Keita dodje onda Kean ide na posudbu.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Zaključano

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.