Serie A - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SonVolt » 14 apr 2017, 09:23

Biću zadovoljan i sa "učesnik Lige Prvaka" :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
dinoo
Postovi: 4885
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la dinoo » 14 apr 2017, 09:33

Znači konačno došao strani kapital i u Italiju.
Super, imaćemo kome trpati igrače :D
Sa Interom ćemo se lahko dogovoriti, zamjena Mandžukić-Icardi uz klauzulu ako Mandžukić da 10 golova, Inter plati 8 miliona eura Juventusu.
Sa Milanom ćemo malo teže, tu ćemo morati Raiolu koristiti, prvo što mi pada na pamet je zamjena Donaruma-Kean, ali Juventus doplaćuje 15 mil.€.
Naravno ,klauzula da kada Kean dostigne 20 golova ,Milan plaća 12 mil €,ali neće im to biti problem, imaju para.

Ps. Neko reče gore da titulu osvajamo u augustu. Ne! tada ih roma i napoli najavljuju/proslavljaju, a mi to matematički završimo u aprilu i bavimo se završnicom lige šampiona.
:cool:

Kompromis
Postovi: 2644
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Kompromis » 14 apr 2017, 10:27

Garantujem zivotom da ce i naredne sezone roma i napoli biti ispred milanskih klubova, jer imaju dosta bolje rostere... evo inter je velikim ulaganjima dobio jednu glabanu... nista ostvarili nisu... i dalje vreca u koju udara ko i kad hoce... ne sumnjam da će i sa milanom biti isto... pogotovo jer se zna da inter drzi mnogo bogatija korporacija koja je poznata i van fudbala... i opet nista...

A također ono sto je mnogo sigurnije da niko nece skinuti juventusa jos nekoliko godina... dok se decima ne kompletira... mislim da je taj izazov ostao igracima jer su oborili vec sve moguce rekorde u Serii A... to ce biti slag na tortu... e poslije vjerujem da ce nestati i motiva... i da ce tek kada neko imati sansu da uzme titulu pored Juventusa...

Avatar
muxa
Postovi: 11372
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la muxa » 14 apr 2017, 10:46

Kompromis je napisao/la:Garantujem zivotom da ce i naredne sezone roma i napoli biti ispred milanskih klubova, jer imaju dosta bolje rostere... evo inter je velikim ulaganjima dobio jednu glabanu... nista ostvarili nisu... i dalje vreca u koju udara ko i kad hoce... ne sumnjam da će i sa milanom biti isto... pogotovo jer se zna da inter drzi mnogo bogatija korporacija koja je poznata i van fudbala... i opet nista...

A također ono sto je mnogo sigurnije da niko nece skinuti juventusa jos nekoliko godina... dok se decima ne kompletira... mislim da je taj izazov ostao igracima jer su oborili vec sve moguce rekorde u Serii A... to ce biti slag na tortu... e poslije vjerujem da ce nestati i motiva... i da ce tek kada neko imati sansu da uzme titulu pored Juventusa...
Kakve ti gluposti valjaš! Pa de barem prije neko klikneš pročitaj to što si napisao. Sam si sebi kontradiktoran :facepalm:
Il Club più titolato al mondo!

Kompromis
Postovi: 2644
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Kompromis » 14 apr 2017, 11:01

muxa je napisao/la:
Kompromis je napisao/la:Garantujem zivotom da ce i naredne sezone roma i napoli biti ispred milanskih klubova, jer imaju dosta bolje rostere... evo inter je velikim ulaganjima dobio jednu glabanu... nista ostvarili nisu... i dalje vreca u koju udara ko i kad hoce... ne sumnjam da će i sa milanom biti isto... pogotovo jer se zna da inter drzi mnogo bogatija korporacija koja je poznata i van fudbala... i opet nista...

A također ono sto je mnogo sigurnije da niko nece skinuti juventusa jos nekoliko godina... dok se decima ne kompletira... mislim da je taj izazov ostao igracima jer su oborili vec sve moguce rekorde u Serii A... to ce biti slag na tortu... e poslije vjerujem da ce nestati i motiva... i da ce tek kada neko imati sansu da uzme titulu pored Juventusa...
Kakve ti gluposti valjaš! Pa de barem prije neko klikneš pročitaj to što si napisao. Sam si sebi kontradiktoran :facepalm:
A sta je kontradiktorno, mislis li ti kad citas... inter je spucao oko 100mil (mozda i vise) i opet ima slabiji tim od rome i napolia... ne sumnjam da će i sa milanom biti tako... jer se ne moze tek tako napraviti kompaktan roster kao ovi timovi sto imaju...

Avatar
Sissoko
Postovi: 4475
Pridružen/a: 24 jan 2014, 22:56
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Sissoko » 14 apr 2017, 11:10

SonVolt je napisao/la:
L'Avvocato je napisao/la:Meni haman jedinome ovdje svejedno sto su ih kupili. Ne dotice me ni sekunde. Isto kao i kad im je blago retardirane komsije Thohir preuzimao. Ili kad je bostonski dvojac dosao u Rim.

Ne mogu meda, ni jedni, ni drugi a ni treci.
Ovo ti priča? To što si napisao ću sačuvati i za 3 godine ćeš da nosiš kao print na majici dok ja budem nosio natpis "8 times Champions League Winner AC Milan"

slika
:D
Ocekujem stafetu na ulicama Milana povodom rođendana velikog vođe.
35 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

104 Vittorie Juventus - 70 Vittorie inter

"From Berlin to Serie B,from Serie B to Berlin"

LE6END 2012~2013~2014~2015~2016~2017

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 14 apr 2017, 11:29

Kompromis je napisao/la:
muxa je napisao/la:
Kompromis je napisao/la:Garantujem zivotom da ce i naredne sezone roma i napoli biti ispred milanskih klubova, jer imaju dosta bolje rostere... evo inter je velikim ulaganjima dobio jednu glabanu... nista ostvarili nisu... i dalje vreca u koju udara ko i kad hoce... ne sumnjam da će i sa milanom biti isto... pogotovo jer se zna da inter drzi mnogo bogatija korporacija koja je poznata i van fudbala... i opet nista...

A također ono sto je mnogo sigurnije da niko nece skinuti juventusa jos nekoliko godina... dok se decima ne kompletira... mislim da je taj izazov ostao igracima jer su oborili vec sve moguce rekorde u Serii A... to ce biti slag na tortu... e poslije vjerujem da ce nestati i motiva... i da ce tek kada neko imati sansu da uzme titulu pored Juventusa...
Kakve ti gluposti valjaš! Pa de barem prije neko klikneš pročitaj to što si napisao. Sam si sebi kontradiktoran :facepalm:
A sta je kontradiktorno, mislis li ti kad citas... inter je spucao oko 100mil (mozda i vise) i opet ima slabiji tim od rome i napolia... ne sumnjam da će i sa milanom biti tako... jer se ne moze tek tako napraviti kompaktan roster kao ovi timovi sto imaju...
Tokom ovih par godina boravka na ovom forumu, puno sam neznalica vidio, ali ovaj lik prekucava sve.Pa sam Elliot fond koji je finansirao završetak dogovora je dvaput ako ne i triput jači od Suning korporacije.A imena ostalih kompanija će tek biti otkrivena.Uostalom, Inter nema nimalo lošu ekipu.Naprotiv imaju jako dobru ekipu, ali druga je stvar što ne znaju trenera izabrati.

S druge strane Milan ima odličnog mladog trenera, ali fali kvaliteta u ekipi na par pozicija.Ali vjerujem da je Montella svjestan ko i šta mu fali i da će se to ljetos regulisati.

Mislim da je krajnje vrijeme da prestanete maštati o Donnarummi, jer taj momak ostaje u Milanu sigurno još par godina.Ja se zaista ne sjećam kad je neki ključni igrač Milana prešao u Juventus, i obrnuto.Ali u trenutku kad je tajto igrač bio pod punim ugovorom i izuzetno bitan za ekipu.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
jelle
Postovi: 5614
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la jelle » 14 apr 2017, 11:36

Pipo za 40 milki u to vrijeme :cool:

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Gefufna » 14 apr 2017, 11:37

Federica Nagri. :mrgreen:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Gefufna » 14 apr 2017, 11:39

Edgar Davids. :kafa:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Kompromis
Postovi: 2644
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Kompromis » 14 apr 2017, 11:40

Romagnoli13 je napisao/la:
Kompromis je napisao/la:
muxa je napisao/la:
Kakve ti gluposti valjaš! Pa de barem prije neko klikneš pročitaj to što si napisao. Sam si sebi kontradiktoran :facepalm:
A sta je kontradiktorno, mislis li ti kad citas... inter je spucao oko 100mil (mozda i vise) i opet ima slabiji tim od rome i napolia... ne sumnjam da će i sa milanom biti tako... jer se ne moze tek tako napraviti kompaktan roster kao ovi timovi sto imaju...
Tokom ovih par godina boravka na ovom forumu, puno sam neznalica vidio, ali ovaj lik prekucava sve.Pa sam Elliot fond koji je finansirao završetak dogovora je dvaput ako ne i triput jači od Suning korporacije.A imena ostalih kompanija će tek biti otkrivena.Uostalom, Inter nema nimalo lošu ekipu.Naprotiv imaju jako dobru ekipu, ali druga je stvar što ne znaju trenera izabrati.

S druge strane Milan ima odličnog mladog trenera, ali fali kvaliteta u ekipi na par pozicija.Ali vjerujem da je Montella svjestan ko i šta mu fali i da će se to ljetos regulisati.

Mislim da je krajnje vrijeme da prestanete maštati o Donnarummi, jer taj momak ostaje u Milanu sigurno još par godina.Ja se zaista ne sjećam kad je neki ključni igrač Milana prešao u Juventus, i obrnuto.Ali u trenutku kad je tajto igrač bio pod punim ugovorom i izuzetno bitan za ekipu.
Koji ebeni donnaruma... gdje je spomenut... ako ga juventus bude htio dovesti, raiola ce ga dofurati u torino (ili ko vec pljune ozbiljne pare)... to je bar izvjesno... jer niko se debelom ne moze oduprijeti... no on je najmanje bitan...
Moja tiha patnja je uvijek bio perrin ali zbog povreda ce propasti... jedini golman koji stilom moze iskopirati buffona... jer nije klasicni golman od 2m, nego refleksni kao i gigi... ali nista od njega u buducnosti... povrede su uzele maha... no juventus ce se vec snaci iduce godine za golmana...

Ostavimo to po strani... to je stvar buducnosti... no stvar je sadasnjosti da kinezi nista nisu donijeli interu... 100mil i nista... i inter nema lose igrace, ali opet losije od napolia i rome (pogotovo nema kompaktan roster kso ova dva tima)... i nema to veze sa trenerima... ne moze da ne valjaju 3 trenera u sezoni.... a milan ima jos gori sastav od intera... pa to ti valjda nesto govori...
I ne trebas biti baba vanga da znas ko su i iduce sezone prva 3 tima... juventus, napoli i roma....

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Gefufna » 14 apr 2017, 11:42

Roberto Baggio
Paolo Di Canio
:zviz:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
muxa
Postovi: 11372
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: RE: Re: Serie A

Post Postao/la muxa » 14 apr 2017, 11:43

Kompromis je napisao/la:
muxa je napisao/la:
Kompromis je napisao/la:Garantujem zivotom da ce i naredne sezone roma i napoli biti ispred milanskih klubova, jer imaju dosta bolje rostere... evo inter je velikim ulaganjima dobio jednu glabanu... nista ostvarili nisu... i dalje vreca u koju udara ko i kad hoce... ne sumnjam da će i sa milanom biti isto... pogotovo jer se zna da inter drzi mnogo bogatija korporacija koja je poznata i van fudbala... i opet nista...

A također ono sto je mnogo sigurnije da niko nece skinuti juventusa jos nekoliko godina... dok se decima ne kompletira... mislim da je taj izazov ostao igracima jer su oborili vec sve moguce rekorde u Serii A... to ce biti slag na tortu... e poslije vjerujem da ce nestati i motiva... i da ce tek kada neko imati sansu da uzme titulu pored Juventusa...
Kakve ti gluposti valjaš! Pa de barem prije neko klikneš pročitaj to što si napisao. Sam si sebi kontradiktoran :facepalm:
A sta je kontradiktorno, mislis li ti kad citas... inter je spucao oko 100mil (mozda i vise) i opet ima slabiji tim od rome i napolia... ne sumnjam da će i sa milanom biti tako... jer se ne moze tek tako napraviti kompaktan roster kao ovi timovi sto imaju...
Jedno je roster a drugo kompaktnost ekipe :)

Sent from my Letv X600 using Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Gefufna » 14 apr 2017, 11:44

I naravno, Christian Zenoni. :mrgreen:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 14 apr 2017, 11:46

Gigio će Perina prekucati u svakom segmentu do svog 20og rođendana.Ako već i nije.Ne.moraš meni objašnjavati ko je i šta je Raiola.Ali ne lupaj gluposti tek onako, ako ti možeš tvrditi da znaš poredak prva tri tima za naredne tri sezone, onda u ostali imaju pravo da tvrde drugačije.

Ja imam svoje razloge da tvrdim drugačije, i čak bi ti ih uredno argumentovao.Ali neću iz dva razloga, prvi, jer s tobom se očito nema smisla diskutovati.I drugi, priblizava se vrijeme džume, a to je petkom bitnije od svega.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Kompromis
Postovi: 2644
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: RE: Re: Serie A

Post Postao/la Kompromis » 14 apr 2017, 11:48

muxa je napisao/la:
Kompromis je napisao/la:
muxa je napisao/la:
Kakve ti gluposti valjaš! Pa de barem prije neko klikneš pročitaj to što si napisao. Sam si sebi kontradiktoran :facepalm:
A sta je kontradiktorno, mislis li ti kad citas... inter je spucao oko 100mil (mozda i vise) i opet ima slabiji tim od rome i napolia... ne sumnjam da će i sa milanom biti tako... jer se ne moze tek tako napraviti kompaktan roster kao ovi timovi sto imaju...
Jedno je roster a drugo kompaktnost ekipe :)

Sent from my Letv X600 using Tapatalk
A to se ne moze iskoristiti pridjev kompaktan uz roster... e i to da cujem... da kompaktan... kvalitetan a koji itekako funkcionise.... pogotovo tu mislim na napad napolia... dakle roster gdje jedna linija nadopunjuje drugu i eliminise nedostatke... nesto slicno kao i juventus... samo ne toliko kvalitetno sto je i logicno s obzirom na izbor igraca...
I da, roster-ekipa-tim su meni sinonimi... nekad ovo napisem, nekad ono.... mada roster sam po sebi nije fudbalski termin ali hajd...

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Gefufna » 14 apr 2017, 11:49

Sta cete kada kinezi odluce da se svaki naredni derbi igra u 12:30h. Petkom. :mrgreen:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 14 apr 2017, 11:51

Gefufna je napisao/la:Sta cete kada kinezi odluce da se svaki naredni derbi igra u 12:30h. Petkom. :mrgreen:
Kazu da ce sutra derbi gledati skoro milijardu ljudi, ne znam koliko je to istina.Ali velika je Kina.. :D
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Kompromis
Postovi: 2644
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Kompromis » 14 apr 2017, 11:52

Nije da niste i ove sezone tvrdili da milan i inter skidaju romu i napoli... a bilo je onih hrabrih koji su i juventus spominjali... ali to su neargumentovane najave... na bazi nikakve empirije....
A ove moje su itekako argumentovane... prevashodno na bazi ove sezone gdje su ti timovi opet prekucali milanske... a na ljeto nece mirovati na pijaci.... i prepustiti da im neko uzme 2 i 3. mjesto...

Avatar
Denno
Postovi: 3844
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Denno » 14 apr 2017, 11:57

Iduce sezone valjda prva 3 idu direktno u lp, 4. play off. Jedno je sigurno, bit ce zanimljivije nego prethodnih sezona.
embrace the chaos

Zaključano

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.