AS Roma

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Manuel
Postovi: 8145
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 24 nov 2017, 15:16

Evil Genius II je napisao/la:
Manuel je napisao/la:Peres ce odigrati utakmicu karijere :kafa: :mrgreen:
kopiraj licnu i ovjeri kopiju, ponesi pasos, dvije slike i hemijsku olovku koja pise plavo. vodim te u rim da mijenjas peresa.

gori ne mozes biti :salut:
Ahahahahaha plac hahahaha.Moze vala odmah :rol:
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Denno
Postovi: 3819
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 26 nov 2017, 16:30

Koji moron, ekipa ispasta zbog njega po ko zna koji put i on lafo kapiten. Slavit cu dan kad ode.
embrace the chaos

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 26 nov 2017, 16:58

potez za koji nema opravdanja i to u situaciji kada ti ekipa vodi i kontrolise utakmicu. na klubu i treneru je sada da reaguju i kazne de rossija i pokazu da ove i slicne stvari nemaju mjesta u romi.

takodje, sudjenje je bilo uzasno, pa mozda i najgore ove sezone sto sam ja upratio, ali za prosipanje bodova je kriv samo de rossi i niko vise.

Avatar
Denno
Postovi: 3819
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 26 nov 2017, 17:07

Istina da nismo bas ni imali neku igru, al djeluje mi da bi smo ih sigurno dobili. Igralo se tvrdo nazad i ne bi dali gol da nije bilo gluposti -'-
embrace the chaos

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Admir_Sa » 26 nov 2017, 17:08

Denno je napisao/la:Koji moron, ekipa ispasta zbog njega po ko zna koji put i on lafo kapiten. Slavit cu dan kad ode.
Sad ce se pokazat kakav je edf. Ako ne reaguje onda nastavljamo po starom....
nema potpisa

Avatar
Denno
Postovi: 3819
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 26 nov 2017, 17:21

Ako nista Lega Serie A ce nas pocastiti, tjt. uskratit da ga gledamo neko vrijeme. 3 tekme za ono, po nekom mom sudu :D.
embrace the chaos

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Admir_Sa » 26 nov 2017, 17:36

Denno je napisao/la:Ako nista Lega Serie A ce nas pocastiti, tjt. uskratit da ga gledamo neko vrijeme. 3 tekme za ono, po nekom mom sudu :D.
I od kluba jos tri za ozbiljnost i neki novi pravac ponasanja u klubu. To bi nam vjeruj vise valjaljo nego ova dva izgubljena boda danas
nema potpisa

Avatar
Manuel
Postovi: 8145
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 26 nov 2017, 17:52

Admir_Sa je napisao/la:
Denno je napisao/la:Ako nista Lega Serie A ce nas pocastiti, tjt. uskratit da ga gledamo neko vrijeme. 3 tekme za ono, po nekom mom sudu :D.
I od kluba jos tri za ozbiljnost i neki novi pravac ponasanja u klubu. To bi nam vjeruj vise valjaljo nego ova dva izgubljena boda danas
Ma syspendovat ga 5 tekmi i udarit mu po plati jer nemoguce da se neko ovako ponasa a ima preko 30 godina.

Ovo bi danas dobili da se nije ovo desilo.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Admir_Sa » 26 nov 2017, 17:57

Kao nesto izvinjava se svima ovo ono....ma mrs u sto quraca glupa
nema potpisa

Avatar
hurem
Postovi: 8593
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la hurem » 26 nov 2017, 20:02

68. put u karijeri se izvinjava...koliko puta do sada je kostao Romu zbog slicnih gluposti...a legenda kluba - fuj.
Cistu pobjedu (Roma se pretplatila na 1:0 ove sezone) unistio, a nemojmo zaboraviti ni onu asistenciju za poraz od Napolija...glavni krivac sto Roma i s utakmicom manje nije na celu tabele...
Da hoce dobiti 10 utakmica suspenzije.

Avatar
Denno
Postovi: 3819
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 26 nov 2017, 20:28

+ Roma prosle sezone nije igrala lp ponajvise zbog njega. Zayebao je i egal tekmu u Torinu prosle sezone, njegovom greskom je gol pao i xy puta je bio krivac. Ajd fala k da nisam vise jedini koji vidi koliko stete taj igrac donosi Romi.
embrace the chaos

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Admir_Sa » 26 nov 2017, 23:07

Ma ajde te igracke pogreske ebiga nisu namjerne, ili ono kad se gubi ili sudija sere pa izgubis zivce..., al u ovakvoj situaciji ti ono radis. Apsolutno nema nikakvog opravdanja
nema potpisa

Avatar
Alen1987
Postovi: 843
Pridružen/a: 22 apr 2012, 21:46
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Alen1987 » 27 nov 2017, 11:30

Ma necu da cujem nista, nista kontra De Rossija !!! :D

Naravno slazem se da ga treba kazniti, ali ne drakonski, jer ovo mu je jedna od zadnjih sezona u dresu I mislim da nema potrebe kvariti sve ovo do sad... Pogotovo zato sto se on ne moze promijeniti, jer nikada nije ni bio psihicki spreman za utak.(sto zbog nesredjenog privatnog zivota, sto zbog OGROMNE LJUBAVI PREMA BORDO DRESU- nikad nije znao potisnuti emocije).

Onda sad I ovo razocarenje sa Azurima. Ja da sam trener trudio bih se da ako je ikako moguce ove sto igraju za repku, ne stavljam u prvih 11 neko vrijeme, jer je I to ostavilo traga, mada SES zabi gol jucer.

Steta za Strootmanovu precku. :(

Avatar
Manuel
Postovi: 8145
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 05 dec 2017, 21:29

Joj patnje Boze dragi
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Manuel
Postovi: 8145
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 05 dec 2017, 22:42

Prvi u grupi :kafa:
Pisaj po Englezima i Spancima

Sehica dovesti kao zamjenu za Alissona.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Admir_Sa » 05 dec 2017, 23:14

Manuel je napisao/la:Prvi u grupi :kafa:
Pisaj po Englezima i Spancima

Sehica dovesti kao zamjenu za Alissona.
Ovo nam je sporedno takmicenje, chievo mora pasti u nedjelju. Sad vala fino mozemo odigrati ove kljucne mjesece za ligu
nema potpisa

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 06 dec 2017, 00:07

prosli smo grupu kao prvi, stadion je konacno odobren i izgleda da nam je totti obezbijedio sponzora na dresu. taddei was a good day :thumbup:

Avatar
Manuel
Postovi: 8145
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 06 dec 2017, 18:43

Admir_Sa je napisao/la:
Manuel je napisao/la:Prvi u grupi :kafa:
Pisaj po Englezima i Spancima

Sehica dovesti kao zamjenu za Alissona.
Ovo nam je sporedno takmicenje, chievo mora pasti u nedjelju. Sad vala fino mozemo odigrati ove kljucne mjesece za ligu
Ma gdje sporedno kad se uzmu velike pare a i vidio si sinoc koliko je igracima vazan ovaj prolaz.
Evil Genius II je napisao/la:prosli smo grupu kao prvi, stadion je konacno odobren i izgleda da nam je totti obezbijedio sponzora na dresu. taddei was a good day :thumbup:
Odlican dan i jos da vidimo tog sponzora.Prazan prostor na dresu me ubi :mrgreen:
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 08 dec 2017, 09:49

mislim da nam se klub generalno trenutno nalazi na jednom jako perspektivnom mjestu s obzirom na formu i mindset igraca i trenera, sav novac zaradjen od lige prvaka, plasman u istoj, konkurentnost u domacem prvenstvu koja bi trebala garantovati slicnu poziciju i iduce sezone i naravno najbitnije od svega je taj famozni stadion i konacno odobrenje od strane rimskih vlasti.

o scudettu mozemo pricati samo onda kada ekipe koje su ispred nas posustanu i na sedmicnoj bazi pocnu pokazivati odredjene slabosti, a to se jos uvijek nije desilo jer njih par je zadalo strasan tempo koji ce rijetki moci ispratiti. nakon sto se odigra ta zaostala utakmica sa sampdoriom neke stvari ce barem sto se bodova tice biti jasnije, ali svakako da plasman u ligu prvaka ne bi trebao biti problem. sto se ovosezonske lige prvaka tice, tu svakako zavisimo od jacine protivnika jer dva su kluba svemirski brodovi za romu, par je potencijalnih nagaznih mina i par onih koje prizeljkujem, ali nakon izvlacenja cemo znati sta i kako. u svakom slucaju, izaci prvi iz grupe u kojoj su atletico madrid i chelsea je za mene vec veliki uspjeh jer od malena su me ucili da se prostrem koliko sam dug, tako da je sve nakon izlaska iz grupe realno gledano bonus.

i na kraju, sto se stadiona tice to je tek nesto sto ce gurnuti klub naprijed i dovesti ga na finansijski i organizacijski nivo na kojem jos nismo bili, pa bi samim tim zdravo poslovanje trebalo baciti refleksiju i na roster, kao i na rezultate kluba koji bi paralelno sa rastom prihoda trebali biti bolji. ono sto je sigurno jeste da ulazimo u neke svjetlije periode, ali skeptik u meni ne moze a da ne pomisli da smo tek sad na mjestu gdje smo trebali biti prije par godina :hmmmmm:
AS Roma are pleased to announce that forward Diego Perotti has signed a new contract with the club.
:thumbup:

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Admir_Sa » 08 dec 2017, 17:44

Realno mi cemo dobiti il reala ili bayerna.....to ce biti zicer pogoditi na kladionici
nema potpisa

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.