AS Roma

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Denno
Postovi: 3839
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 15 apr 2017, 15:36

Nismo u utakmici, ddr i rui :silent:
embrace the chaos

Avatar
Manuel
Postovi: 8173
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 15 apr 2017, 15:42

Muka mi je od ovakvog fudbala.

Pa DDR igra a frajer nije kako treba trening odradio. Emerson duplo bolji al na klupi.
Grenier ni da sanse dobije.

Luciano vrijeme je jbg
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Denno
Postovi: 3839
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 15 apr 2017, 15:51

Lose skroz. DDR potrcati ne moze i odmah igrac manje u vezi, i nznm ko ga nagovori da on prekide izvodi, ocajno to radi. Odmah na startu uvesti Paredesa i Faraona.
embrace the chaos

Avatar
Manuel
Postovi: 8173
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 15 apr 2017, 16:09

Oni ti ga puse Edineeeee

Sa ovom formacijom najbolje igramo da ga yebla vise 4-3-3
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Denno
Postovi: 3839
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 15 apr 2017, 16:25

Udji qrvo
embrace the chaos

Avatar
Manuel
Postovi: 8173
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 15 apr 2017, 16:30

Nece mamu joj.Kako u drugom igramo ovo je nestvarno.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Amsterdam1312 » 15 apr 2017, 16:45

Šta uradi promjena formacije ccc. Šteta zbog prečke i stative, a mogla je jedna ući..

Avatar
Manuel
Postovi: 8173
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 15 apr 2017, 16:54

Nije htjela lopta u gol i dzaba.Pehovi i to je to a i Luciano je usrao na pocetku tekme sa onom formacijom. Ostalo je jos da se prokocka i ovo drugo mjesto a na dobrom smo putu.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Denno
Postovi: 3839
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 15 apr 2017, 16:59

Lose smo usli u utakmicu i qrac, bice klimavo za dr mjesto nema sta.

Manolasu :thumbup: za ono u nadoknadi.
embrace the chaos

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 17 apr 2017, 07:46

Denno je napisao/la:Manolasu :thumbup: za ono u nadoknadi.
sta je uradio? propustio sam to sta god da je.

sto se tekme tice, spallettiju na dusu.

Avatar
Denno
Postovi: 3839
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 17 apr 2017, 18:13

Ustao sa klupe i pozivao ekipu da napadnu. Dok Spalletti ruke u dzepove i kulira.
embrace the chaos

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 18 apr 2017, 08:59

hajde barem neka ima neko kome je stalo do ove ekipe. iako sam se nekako vec emocionalno distancirao od manolasa posto sam, nazalost, ubijedjen da je on iduci igrac u izlogu zajedno sa radjom jer ponovo smo godinu zavrsili u minusu i potreban je neko da popuni tu rupu siroku 50ak miliona eura. radja mi je jako drag igrac, ali zasluzuje vise i obzirom na to da ce ubrzo zagaziti u tridesete ovo mu je zadnji voz za neki veci klub, trofeje, svjetsku slavu i sta sve ne. sto se manolasa tice, jos uvijek je mlad stoper koji tek treba uci u najbolje godine, ali te godine cemo izgleda gledati u nekom drugom dresu. iz nekog razloga uprava odbija da produzi i podeblja taj ugovor.

ocigledno je i to da cijela ta situacija ima uticaja i na njega jer u pojedinim utakmicama je djelovao bas odsutno i vadio nam je svima zivce, a i vidimo da spalletti trenira tu neku strogocu upravo na njemu. prvo je imao onu utakmicu ne znam tacno protiv koga kada je trazio izmjenu, a spalletti ga ostavio u igri i izvadio fazia i evo sad za vikend ga je prvog izveo nakon 45 minuta. mogu oni pisati bajke i pricati o umoru, istegnucu misica, taktici i cemu sve ne, ali da se nesto kuha iza scena - kuha.

spalletti je vec prica za sebe i neko ko me i najvise razocarao svojom pricom, tvrdoglavoscu i izborom igraca. prije svega ako vec ne zelis pricati o novom ugovoru i svojoj buducnosti nemoj davati nikakve komentare ili sa klubom dogovori da se oglase i dogovore sa novinarima da takva pitanja ne postavljaju na presicama. cijela ova prica o ''ako ne osvojim nista, odlazim'' je toliki pritisak na igrace da je to nevjerovatno jer upravo kada su te glasine o odlasku bile najjace mi smo popucali po savovima i prosuli cijelu sezonu u dvije sedmice. sta, otici ce u inter, juventus ili arsenal i tamo isto odustati ako ne osvoji nista? ma daj ba. ili drzi jezik za zubima ili pricaj otvoreno.

sto se tice njegove tvrdoglavosti i odabira igraca to je vec za dublje analize, ali porazavajuca je statistika koja kaze kako je roma ekipa ciji je trener iskoristio ubjedjivo najmanje igraca ove sezone. cini mi se tek oko 22. pojedinci bukvalno jedva hodaju po terenu, neki se prebrzo vracaju nakon povreda, dok ostali sjede na klupi ili po tribinama. prosto ne mogu da vjerujem da prije svih totti, grenier ili gerson kao nasi najkreativniji igraci ne mogu dobiti minute protiv bunkerasa ili dobiju cijelih 5 minuta da naprave neko cudo. dalje, dzeko jeste odlican ove sezone, ali u par utakmica ga je stvarno bilo tesko gledati koliko je lose odigrao. zar u tih par utakmica nismo mogli odigrati sa laznom devetkom tj sa perottijem kao najisturenijim igracem. majku mu, ta nas je taktika prosle godine i spasila u drugom dijelu sezone.

ne znam, jos jedna sezona za zaborav. da se razumijemo, nisam ocekivao scudetto jer realno gledano juventus i vjerovatno napoli u ovom trenutku imaju bolje poslozene ekipe. nisam ocekivao ni kup niti me zanima taj trofej jer jedino ga nazio shvata ozbiljno, a juventus ni kriv ni duzan zbog cinjenice da je njihova druga ekipa jaca od 99% lige igra finale svake godine. nisam ocekivao ni evropski trofej jer zeleni smo za toga, ali da da je pomalo postalo dosadno gledati jednu te istu pricu o autodestrukciji svake sezone - jeste.

Avatar
Denno
Postovi: 3839
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 19 apr 2017, 19:41

Ukoliko zavrsimo drugi, bit ce ovo onda jedna korektna sezona, barem za mene. Novi sd bi tako imao vise sredstava za merkato, a realno malo nam treba da se podignemo na neki visi nivo, a malo nam treba i da puknemo skroz. Ugl ostaje nam da ovo ispratimo do kraja, pa i merkato ukoliko smo dogovorili Monchia, publika se vratila, sad samo da krene gradnja stadiona i uleti gl sponzor. Doci ce nekad bolja vremena, valjda :zzz:
embrace the chaos

Avatar
Mokes
Postovi: 14876
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Mokes » 21 apr 2017, 11:41

http://m.sportsport.ba/ino_fudbal/itali ... vor/233810

Ako je istina sve ovo, Roma osvaja 3 puta EL u sljedece 3 sezone :mrgreen:

Salu na stranu, sjajan potez Vucice. Tesko sad ce odmah titulu osvojiti, ali bi sigurno postali ko kurentniji i ozbiljniji sto se Europe tice. Naravno, pod uslovom da se ovo obistini.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 21 apr 2017, 11:50

ja sam skeptik kada su u pitanju strani treneri u talijanskoj ligi, pa makar to bio emery ili marcelino koji mozda nisu sama svjetska trenerska krema, ali su svakako odlicni strucnjaci. onako na papiru gledano ta monchi - emery (ili marcelino) veza izgleda primamljivo, ali opet ponavljam da su strani treneri slabo prolazili u serie a i to mi je trenutno najveci upitnik oko svega ovoga.


bice zanimljivo ljeto u svakom slucaju. jos jedno otvaranje novog poglavlja u rominoj knjizi . . . po ko zna koji put :D

ono sto nama treba jeste jasan cilj. da li smo ekipa ili ekipica, igramo li za bodove ili za ljepotu, gradimo li konkurentnu ekipu ili finansijski prezivljavamo u modernom fudbalu prodavajuci najskuplje eksponate? nema izmedju.

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 22 apr 2017, 11:44

“I do not agree with these decisions,” Zeman told the Corriere dello Sport newspaper.

“Football in Italy needs to be done by people who have experienced calcio and this very specific way of playing football. Emery got important results with Sevilla, but there are Coaches who do better in certain contexts. Spanish football is different to in Italy, we’d have to see if he could adapt or made the squad adapt to his ideas.

“Economics are very important in football now. Money isn’t everything, but it is important if you know how to use it. What really counts is having a club with capable directors and a solid organisation. Without that, money is worthless.

“If that hadn’t been the case, then English clubs should’ve won everything, seeing as they have more money than any other league, but instead they haven’t won for years and keep European clubs afloat by paying inflated prices for their players.”

Zeman is no particular fan of the foreign influence at Roma behind the scenes, either.

“I remember little or nothing about (President James) Pallotta. We met a couple of times, never alone, because I don’t speak English and he doesn’t speak Italian.

“The President is in America, the directors in Rome, Franco Baldini in London. A team needs to have the staff close by.

“Juventus win because they have the organisation and structure that allows them to maintain their best players, and if one does leave, they can replace him with someone even better. Other clubs need to sell and therefore cannot build a project.

“It’s difficult for Roma to compete and win if they don’t get the chance to keep and work with their best players. Juve have had a core of 10 players for the last five years. The only ones at Roma after five years are Francesco Totti – who is no longer at his best – Alessandro Florenzi and Daniele De Rossi.”
:clap:

Avatar
Denno
Postovi: 3839
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 23 apr 2017, 10:05

Dobro jutro Zeman. Mi to ovdje pisemo ima barem 2 god. Ostanak Pjanića > Gerson & Alisson, i td.

Evo spominje se i Sarri za trenera, zanimljivo.
embrace the chaos

Avatar
Denno
Postovi: 3839
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 24 apr 2017, 19:05

Monchi je i zvanicno novi SD Rome :clap:
embrace the chaos


Avatar
Manuel
Postovi: 8173
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 24 apr 2017, 21:09

Monchi :njanjanja:

Udji kurvo u gol mater ti sto sansi fulismo
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.