AS Roma

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 30 jul 2017, 21:06

Amsterdam1312 je napisao/la:Ako dovedu Mahreza i tako nadoknade gubitak Salaha onda će ekipa definitivno biti i jača nego prošle sezone kada pogledaš ko je sve stigao. Jedina slabija pozicija u odnosu na prošlu sezonu će biti golmanska.
to je otprilike to, s tim sto ce i stoperske pozicije biti prilicno oslabljene ne toliko odlaskom rudigera koliko odlaskom spallettija. novi trener rome potencira 4-3-3 formaciju i odbranu koja stoji visoko, a to recimo faziu (koji je prosle sezone bio nas najbolji odbrambeni igrac) nece odgovarati zbog nedostatka brzine, dok je on inace dosta slabiji igrac kada igra u paru sa nekim a ne u liniji sa jos dva stopera. moreno i juan jesus kao partneri manolasu takodje nisu neka pretjerana sigurnost i upravo u tome vidim nasu najvecu slabost.

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la FrancescoTotti » 31 jul 2017, 01:18

Amsterdam1312 je napisao/la:Ako dovedu Mahreza i tako nadoknade gubitak Salaha onda će ekipa definitivno biti i jača nego prošle sezone kada pogledaš ko je sve stigao. Jedina slabija pozicija u odnosu na prošlu sezonu će biti golmanska.
slika
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la KingJamesMVP » 31 jul 2017, 01:24

Ko su vam golmani preostali u kadru
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la FrancescoTotti » 31 jul 2017, 01:44

KingJamesMVP je napisao/la:Ko su vam golmani preostali u kadru
Alisson prvi, Skorupski drugi i Lobont treci.
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 31 jul 2017, 09:29

FrancescoTotti je napisao/la:
slika
photoshop. fake account. sta vec.

zadnje sto je di marzio objavio je da su pregovori u toku, ali da jos uvijek nije done deal. u sustini, stvar se svela na mahreza i ono sto on zeli - ako je to transfer u romu, nema sumnje da ce leicester prihvatiti to sto je na stolu i nece praviti probleme igracu. s druge strane, ako mahrez zeli sacekati i razmotriti ponude njemu atraktivnijih destinacija od rome tipa arsenal, tottenham ili nekog treceg onda ce leicester svakako drzati do svoje cijene i u tom slucaju mislim da ce se monchi povuci i usmjeriti novce negdje drugo.

pisem ovo jer je isti izvor koji je jucer rekao da je stvar gotova jutros objavio da je ponovo doslo do preokreta jerbo mahrez nije 100% siguran da zeli preci u romu. dakle, nije vise ni do novca ni do monchija ni do engleza nego do samog igraca.

u svakom slucaju - sedmica konacne odluke je pred nama :yawn:

Avatar
Denno
Postovi: 3844
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 31 jul 2017, 20:16

FrancescoTotti je napisao/la:Alisson prvi, Skorupski drugi i Lobont treci.
Sad ne znam koliko je izvodivo, al rijesio bih se drugog i treceg golmana i potpisao nekog od Scuffet/Alex Meret/Perin/Cragno. Alisson jeste ok, al ima neke mane koje mi se bas i ne svidjaju, dovest mu rezerveru da valja i nek se bore za #1.
embrace the chaos

Avatar
SafetSajo
Postovi: 993
Pridružen/a: 13 okt 2013, 13:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la SafetSajo » 01 avg 2017, 23:12

al i ovaj mahrez razvlaci mozda bi bilo bolje da se krene po Lucasa vjerovatno bi bila i cijena manja nego za alzirca
.....::::::::::::::::iHala Madrid…y nada más::::::::::::::::.....

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la SiamoNoi » 02 avg 2017, 14:41

Ja se nadam da će Skorupski otić iz Rome branit negdje jer sad ima odličnu priliku bit prvi golman na SPu.

Avatar
Denno
Postovi: 3844
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 02 avg 2017, 21:50

Szczesney jeste pakaš, al nekog Skorupskog stavit na gol prije njega :rol:
embrace the chaos

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la FrancescoTotti » 02 avg 2017, 22:25

Mahrez igra sutra za lester a kao trebao biti u trigoriji :roll: nista od njega .

Hajde Monchi daj nam Lucasa, sad je dosao Neymar u pariz, dosta love su potrosili, sigurno bi im dobro doslo 35-40 miliona :mrgreen:
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la SiamoNoi » 03 avg 2017, 14:33

Denno je napisao/la:Szczesney jeste pakaš, al nekog Skorupskog stavit na gol prije njega :rol:
Da,jer je idealna situacija stavit golmana koji će branit 15 posto sezone.

Avatar
Denno
Postovi: 3844
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 03 avg 2017, 17:28

I tako ce biti bolji od Skorupskog, koji je blago receno bezveze golman.

@Totti
Ne moze Lucas doci, barem ovo ljeto. Doveli smo vec dva igraca bez eu pasosa, Cengiz Under i Kolarov -.-. Nekako sam zab na Turcina, mislio sam da je Moreno taj bez eu pasosa, al ima on spanski pasos.

Mahrezu se ne dolazi u Romu, prva alternativa bi trebao biti Emre Mor, neko ga je naslutio na ovoj temi :rol:
embrace the chaos

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 09 avg 2017, 12:46

skontace mahrez da nema gdje drugo pa ce na kraju zavrsiti kod nas. takav osjecaj imam.

slika

novi pocetak :salut:

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Artetitis » 09 avg 2017, 20:50

Evil Genius II je napisao/la:skontace mahrez da nema gdje drugo pa ce na kraju zavrsiti kod nas. takav osjecaj imam.
Mahrez preksutra igra za Leicester protiv Arsenala. Shakespeare je govorio o njemu, kako trenira i radi profesionalno. Ne bih se začudio da ovu sezonu ostane u Leicesteru.

Avatar
Pogba
Postovi: 19797
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Pogba » 09 avg 2017, 21:08

Šta kažu rimski krugovi oko Kevina? :mrgreen:
Koliko se sjećam izjavljivao je da ne bi u Juve, ono kada je bila pompa oko Miralema, ili griješim?

Ne bi me iznenadila trampa Cuadrado-Kevin, dolaskom (vjerovatnim) Keite, njemu ne bi bilo puno mjesta.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 10 avg 2017, 00:24

Artetitis je napisao/la:
Evil Genius II je napisao/la:skontace mahrez da nema gdje drugo pa ce na kraju zavrsiti kod nas. takav osjecaj imam.
Mahrez preksutra igra za Leicester protiv Arsenala. Shakespeare je govorio o njemu, kako trenira i radi profesionalno. Ne bih se začudio da ovu sezonu ostane u Leicesteru.
svakako da je to izgledna opcija obzirom na nedostatak (kvalitetnih) ponuda. uostalom, momak je profesionalac, ne tako davno najbolji igrac EPL, kao i top 10 kandidata za ballon d'or i sto se konkretno transfera u romu tice odradio je sto je bilo u njegovoj moci - izasao u javnost, rekao da je leicester upoznat sa njegovim zeljama (za odlaskom) i da ce rado pricati sa romom ukoliko njegov klub prihvati ponudu.

eh sad, to sto mi skrtarimo i dajemo tek novce kakve smo dobili za jednog rudigera to je druga prica. opet kazem, imam osjecaj da ce se klubovi naci negdje u bonusima, procentima od iduceg transfera i raznim klauzulama te da ce mahrez zavrsiti kod nas.
Pogba je napisao/la:Šta kažu rimski krugovi oko Kevina? :mrgreen:
Koliko se sjećam izjavljivao je da ne bi u Juve, ono kada je bila pompa oko Miralema, ili griješim?

Ne bi me iznenadila trampa Cuadrado-Kevin, dolaskom (vjerovatnim) Keite, njemu ne bi bilo puno mjesta.
niko nije shvatio ovu vijest ozbiljno tako da se i ne pise pretjerano puno o ovome. obzirom da je strootman jedan od miljenika fanova nekako ne vidim da je u interesu rome prodati ga, pogotovo ovako blizu pocetku sezone i to bas u juventus. s druge strane nakon svega sto je sam igrac izjavljivao i sta mu je sve klub dao kroz one povrede nekako sumnjam da ce sam zatraziti transfer ili nesto slicno tako da bih se bas iznenadio ako bi se obistinila ova glasina.

ne sumnjam da je juventus zainteresovan, ali vjerujem da ce ostati samo na tome. doduse, grijesio sam ranije i grijesicu opet, pa mozda grijesim i sad :mrgreen:

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 10 avg 2017, 23:55

svaki napad, svaki gol, svaka izgubljena lopta, cijelu predsezonu sve preko desne strane.

bruno peres, dame i gospodo - where the play goes to die :salut:

Avatar
Manuel
Postovi: 8187
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 11 avg 2017, 00:00

E moj Scesny gledas li ti ovo.Alisson ce nas hladno kostati 10 bodova ove sezone ako nastavi ovakve golove primati.

Solidna tekma al vidi se da smo bas mnogo izgubili odlaskom Salaha i Poljaka a i mora Di Francesco skontati da ona sredina na pocetku tekme nema trunke kreativnosti.Istina mnogo boljemo igramo sa njima trojicom kada se branimo al zato napad ispasta.
Iduce sedmice napokon pocinje sezona.Vise su mi i dodijale ove prijateljske.
Mahrez se mora dovesti inace smo donji.
Kolarov doktorski odigrao.

Karsdorpe vracaj se sto prije ziv bio ili barem Ale,ma moze ko god jer Bruno ne igra odbranu.Ja bih njega cak probao i na krilu.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 11 avg 2017, 10:02

Manuel je napisao/la:Alisson ce nas hladno kostati 10 bodova ove sezone ako nastavi ovakve golove primati.
mislis isto kao sto nas je woj u svojoj prvoj sezonu u romi kostao? :think: :mrgreen:

Avatar
hurem
Postovi: 8622
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la hurem » 11 avg 2017, 11:31

Kao sto sam i govorio, Kolarov je jos uvijek klasa za Emersona i ovaj mu samo zamjena moze biti.

Oba sinosnja gola su golmanovi.
Nikakvu nadu ne ulijeva...samo da podsjetimo, glavni krivac za ispadanje od Lyona.
Valjda ce mu biti dovoljno jedna sezona za kaljenje, pa taman kada nadodje njega ce prodati i dovesti drugog na kaljenje, i tako u krug...a titula ostaje san.

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.