AS Roma

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Chinaglia » 26 apr 2017, 21:39

jbetel vi sta :kafa:

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Gefufna » 26 apr 2017, 21:44

Denno je napisao/la:A pravopis?
*umrit :mrgreen:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
Manuel
Postovi: 8187
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 26 apr 2017, 21:45

E jesi vidio Gefufna on meni prica o mentalitetu a ne mogu Juve dobiti 12 godina.
Haj da mi juventini seru o mentalitetu nego lacijal a i oni isti ko i mi hahaha.Sad se nalozili da dobiju napoli da izbore ligu sampiona i logicno zijanise.Mbiwa im zabije gol u odlucujucoj tekmi za Ligy Sampiona al eto samo smo mi luzeri haha.Broj titula i jednih i drugih govori sve pa pricaj sta hoces.
Cuj sta znaci sto Totti igra i sto je takva legenda.E ne vrijedi diskutovati fakat.

Chini esi mi dobar :mrgreen:
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Chinaglia » 26 apr 2017, 21:49

ne znam sta bih ti rekao
kada nemam volje da vas mezim, nesto nije u redu :eh:

Avatar
Manuel
Postovi: 8187
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 26 apr 2017, 21:50

Haha nista strpi se do vikenda.
Zeljo i Roma bice materijala zavisi gdje :mrgreen:
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Gefufna » 26 apr 2017, 21:51

Yebu te precjednici na svim poljima. :mrgreen:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
Denno
Postovi: 3844
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 26 apr 2017, 21:54

Gefufna je napisao/la:
Denno je napisao/la:A pravopis?
*umrit :mrgreen:
Post je upucen korisniku @Willer.
Pise *neznam i on takav hoce nas ovdje da slifuje.
embrace the chaos

Avatar
soe
Postovi: 958
Pridružen/a: 26 feb 2009, 18:30
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la soe » 26 apr 2017, 21:55

Manuel je napisao/la:Odobrena gradnja stadiona kojeg lacio nece imati za 20 godina
Igramo Ligy Sampiona koju lacio isto jos dugo moze sanjati.Jeste da brzo ispadnemo al barem igramo.
Prodajemo igrace za velike pare(Markinjos,Lamela,Pjanic,sad ce Radja i Manolas i da ne nabrajam)a vi sem Candreve niste znali prodati da valja.
U centru Rima i vecini grada ne mozes naci nijedan butik lacija,nijedan sal nista al i dalje furate prva ekipa Rima.Jeste u pravu ste ako mislis na okolinu Rima i ona brda.Nema trofeja istina al ide se polako uzlaznom putanjom.Ne mozemo se mi zaletiti ko Inter i spiskati velike pare i ocekivati nesto.Ipak je Juve i organizacijski i igracki daleko najaci.Igraju polufinale Lige Prvaka o cemu pricamo.

Jeste imate taj kup i mozda novi al opet gledate u ledja jer imamo i skudeto vise a i vise kupova.Da ne pricam koliko je Roma popularniji klub u svijetu.Sta tek reci za vase igrace koji se slikaju u trenerci Rome,pijevaju himnu Magica itd a jos je Roma poznata po vjernosti igraca tom klubu sto takodje nemate al imate te evropske titule i sad ste veci a sve ostalo ne ide u vasu korist.Pa da smo dobili na penale Liverpula ne bi se nikada javio al penali su lutrija.
11 godina u Seriji B.O cemu vise pricamo.Pa da niste iz okoline Rima nikad se i ne bi smatrali rivalima.Roma kad dobije stadion ici ce samo uzlaznom putanjom kako i financijski tako i ostalo dok drugi mogu Boga moliti da Lotito pljune neke pare u dovodjenja kvalitetnih pojacanja a da ne spominjem stadion.
Lupi ti je na Serie A temi objasnio neke stvari al izgleda nije dovoljno.
Rece bivsi navijac Lazia.Prodana duso. :lol:

Avatar
Manuel
Postovi: 8187
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 26 apr 2017, 21:58

Haj da barem znas zayebavat al los pokusaj jorgandzijo sa dresom juveta al haj pokusao si :clap:
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
soe
Postovi: 958
Pridružen/a: 26 feb 2009, 18:30
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la soe » 26 apr 2017, 22:35

Manuel je napisao/la:Haj da barem znas zayebavat al los pokusaj jorgandzijo sa dresom juveta al haj pokusao si :clap:
Ne znam bas jel los pokusaj :D nego tebi prpa da ne saznaju ljudi da si bio Lazial :D.

Avatar
Manuel
Postovi: 8187
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 26 apr 2017, 22:43

Iduci put se potrudi vise i barem budi originalniji :rol:
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Willer
Postovi: 220
Pridružen/a: 06 dec 2016, 19:42
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Willer » 27 apr 2017, 08:02

Denno je napisao/la:
Gefufna je napisao/la:
Denno je napisao/la:A pravopis?
*umrit :mrgreen:
Post je upucen korisniku @Willer.
Pise *neznam i on takav hoce nas ovdje da slifuje.
Ono kad nemas argumenata pa potegnes "grammar police" kartu. Eh, grdne rane.

Avatar
Willer
Postovi: 220
Pridružen/a: 06 dec 2016, 19:42
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Willer » 27 apr 2017, 08:07

Manuel je napisao/la:E jesi vidio Gefufna on meni prica o mentalitetu a ne mogu Juve dobiti 12 godina.
Haj da mi juventini seru o mentalitetu nego lacijal a i oni isti ko i mi hahaha.Sad se nalozili da dobiju napoli da izbore ligu sampiona i logicno zijanise.Mbiwa im zabije gol u odlucujucoj tekmi za Ligy Sampiona al eto samo smo mi luzeri haha.Broj titula i jednih i drugih govori sve pa pricaj sta hoces.
Cuj sta znaci sto Totti igra i sto je takva legenda.E ne vrijedi diskutovati fakat.

Chini esi mi dobar :mrgreen:
Dobili smo ih prije par godina u finalu kupa, no mi se ne furamo da smo fol "antijuve" ko neki. Moli Boga da se neki bogati amer, kinez ili arap ne nalozi da kupi Lazio pa odrijesi kesu, znas sta je zadnji put bilo kada se odrijesila kesa, titula ko u prici. Ne treba nama deset godina i novi stadion da se krenu titule nizati. :kralj:

Avatar
Denno
Postovi: 3844
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 27 apr 2017, 08:58

Willer je napisao/la:Ono kad nemas argumenata pa potegnes "grammar police" kartu. Eh, grdne rane.
Argumenti kontra čega? Jedina reakcija koju tvoji postovi izazivaju je smijeh.
btw nisi mi poznat, ne sjećam se da si nam pisao ovdje u periodu između finala Coppe i do nedavnog meča, zašto?
Zadnja izmjena: Denno, dana/u 27 apr 2017, 18:44, ukupno mijenjano 1 put.
embrace the chaos

Avatar
Manuel
Postovi: 8187
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 27 apr 2017, 11:29

U ligi ih niste dobili na to sam mislio.Ma Denno frajer ne pise nikako al je toliko opterecen Romom da kad pise samo o tome pise al haj svakom svoje bolje reci pljuje al haj svakom svoje.

Bivsi trener Viljareala Marcelinho prvi kandidat za trenera.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Willer
Postovi: 220
Pridružen/a: 06 dec 2016, 19:42
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Willer » 27 apr 2017, 15:04

Denno je napisao/la:
Willer je napisao/la:Ono kad nemas argumenata pa potegnes "grammar police" kartu. Eh, grdne rane.
Argumenti kontra čega? Jedina reakciju koju tvoji postovi izazivaju je smijeh.
btw nisi mi poznat, ne sjećam se da si nam pisao ovdje u periodu između finala Coppe i do nedavnog meča, zašto?
Mozda zato sto imam preceg posla nego visiti na forumu. Udjem ponekad da vam razbijem monotoniju i idilu, i to je to.
Znas i sam da je istina ovo sto pisem. The truth will set you free. :geek:

Avatar
Denno
Postovi: 3844
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 28 apr 2017, 17:39

Manuel je napisao/la:Bivsi trener Viljareala Marcelinho prvi kandidat za trenera.
Ako budemo drugi Spalletti ostaje 99%.
Iskreno volio bih da se to desi, jos da ne prodamo nikog od bitnijih igraca, eventualno Perotti/ELS + Paredes ako bi vec moralo. Rijesit se konacno igraca koji su na posudbama, ekipi da se pridruzi Kessi, Pellegrini, Verde, Nura i neko od Sadiq/Ponce/Tumminello :kafa: .
Pise se i da stizu neke ponude za Edina, e to vec j*be stvar, nece on jos dugo biti na cijeni i 30+ m ako dodje, tesko da nasi odbiju. A bilo bi i tesko zamijenit takvog napadaca, moze bez problema posluzit jos 4-5 god.
embrace the chaos

Avatar
Manuel
Postovi: 8187
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 29 apr 2017, 15:11

Denno je napisao/la:
Manuel je napisao/la:Bivsi trener Viljareala Marcelinho prvi kandidat za trenera.
Ako budemo drugi Spalletti ostaje 99%.
Iskreno volio bih da se to desi, jos da ne prodamo nikog od bitnijih igraca, eventualno Perotti/ELS + Paredes ako bi vec moralo. Rijesit se konacno igraca koji su na posudbama, ekipi da se pridruzi Kessi, Pellegrini, Verde, Nura i neko od Sadiq/Ponce/Tumminello :kafa: .
Pise se i da stizu neke ponude za Edina, e to vec j*be stvar, nece on jos dugo biti na cijeni i 30+ m ako dodje, tesko da nasi odbiju. A bilo bi i tesko zamijenit takvog napadaca, moze bez problema posluzit jos 4-5 god.
Iskreno ja bih volio drugog trenera jer je Luciano generalno podbacio u svim bitnim utakmicama.Pa ne moze te Inzaghi onako nadmudriti a ne bi me cudilo i da ga sutra izdominira.Kad vec ne moze Emery volio bih Marcelinha koji je bas dobro vodio Viljareal.Za pojacanja i generalno igrace koji bi trebali otici se u potpunosti slazem s tobom.

Mada ne treba sumnjati u Monchia.On ce svoj posao odraditi kako treba.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Alen1987
Postovi: 849
Pridružen/a: 22 apr 2012, 21:46
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Alen1987 » 30 apr 2017, 11:43

Idemo danas hendikep na Romu :salut:

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Chinaglia » 30 apr 2017, 11:44

bjezi bolan Alene, uozbilji se malo, u sta ti godine prodjose :kafa:

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.