AS Roma

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 23 dec 2017, 22:55

bombaysaphire je napisao/la:Kunem vam se da kad je Schick išao jedan na jedan milion % sam bio ubjedjen da neće dati gol
takodje :thumbup:

schick bi ovo prosle sezone zmireci dao, ali ove to ide pravo u golmana sto pokazuje koliko se fino uklopio u ekipu - chokea kada je najbitnije :bow:

Avatar
Denno
Postovi: 3830
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 23 dec 2017, 22:56

Meni je stvarno, ali stvarno pun **** Rome i luzerstva. Max cu se potrudit da vise ni utakmice im ne odgledam. Pallotta ugasi klub Bog ti mater ****!
embrace the chaos

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 23 dec 2017, 22:58

Denno je napisao/la:Meni je stvarno, ali stvarno pun **** Rome i luzerstva. Max cu se potrudit da vise ni utakmice im ne odgledam. Pallotta ugasi klub Bog ti mater ****!

Avatar
Pogba
Postovi: 19743
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Pogba » 23 dec 2017, 22:59

Ja sam bio uvjeren da će Schick zabiti i tako možda zadovoljiti neku pravdu i na kraju sebe nagraditi za sve što je prošao zadnjih mjeseci i tog transfera u Juve koji je propao.

Mora više igrati, imao je strašan prodor kod one prečke Florenzia te na kraju zicer da zabije, ali Woj brutalan. Inače, mora nabaciti kilograma i mišića jer mu je duel igra tanka.

S previše respekta je Roma ušla i počela igrati kada je Juve pao ili tradicionalno pada pred kraj.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

NEILA
Postovi: 236
Pridružen/a: 17 mar 2013, 17:32
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la NEILA » 23 dec 2017, 23:00

Pjanic centrira benatija zabija i wojo skida zicer u 94 min pa imali sta slađe
Vatra

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la bombaysaphire » 23 dec 2017, 23:02

To je to , toliko sam utakmica Rome gledao da NAŽALOST znam rezultat u 90% utakmica... Iznimke su bimba Tottija i četvoka kada se Cassano igrao sa Juvetom, u ostalim slučajevima zna se Juve nas YEBE...Pa kad ti igrač ide sam 1na1 trideset metara i kada ti igrač šutira penal , a ti ubjedjen da će promašiti nema se šta pričati...Kako godine prolaze , sve više i više cijenim Capella , kakav je on rezultat napravio i osvojio scudetto sa luzerima u glavi...
Zadnja izmjena: bombaysaphire, dana/u 23 dec 2017, 23:05, ukupno mijenjano 1 put.
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la bombaysaphire » 23 dec 2017, 23:04

NEILA je napisao/la:Pjanic centrira benatija zabija i wojo skida zicer u 94 min pa imali sta slađe

Ima , kada dodješ u finale Lige Šampiona i protivnik te deklasira :thumbup:
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Denno
Postovi: 3830
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 23 dec 2017, 23:07

Evil Genius II je napisao/la:
Denno je napisao/la:Meni je stvarno, ali stvarno pun **** Rome i luzerstva. Max cu se potrudit da vise ni utakmice im ne odgledam. Pallotta ugasi klub Bog ti mater ****!
:rol: :rol:

Ali me zivo zanima kako vi "stariji" sve ovo podnosite, ja hocu da se "ispisem" i mrtav sam ozbiljan. **** luzeri.
embrace the chaos

Avatar
Manuel
Postovi: 8167
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 23 dec 2017, 23:10

Sto fudbal moze iznervirati ne moze nista.
Samo se ogrijesi bezveze.Moram sad klanjati sat vremena da se smirim.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la bombaysaphire » 23 dec 2017, 23:12

Denno je napisao/la:
Evil Genius II je napisao/la:
Denno je napisao/la:Meni je stvarno, ali stvarno pun **** Rome i luzerstva. Max cu se potrudit da vise ni utakmice im ne odgledam. Pallotta ugasi klub Bog ti mater ****!
:rol: :rol:

Ali me zivo zanima kako vi "stariji" sve ovo podnosite, ja hocu da se "ispisem" i mrtav sam ozbiljan. **** luzeri.

Navijam za Romu od dolaska BATISTUTE , pa eto procijeni kako se osjećam qurchevo....
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Manuel
Postovi: 8167
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 23 dec 2017, 23:14

Sad cemo zaredati par pobjeda i opet se nafurati dok ne dodje Sahtar i izbaci nas :rol:
Zadnja izmjena: Manuel, dana/u 23 dec 2017, 23:15, ukupno mijenjano 1 put.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 23 dec 2017, 23:14

bombaysaphire je napisao/la:sve više i više cijenim Capella , kakav je on rezultat napravio i osvojio scudetto sa luzerima u glavi...
okej, razumijem da si jedan od onih kojima je juventus vjerovatno jedan od najmrzih ako ne i najmrzi klub ikada i da svaki poraz od njih ostavlja gadan osjecaj pa se zna napisati i reci svasta. ALI pricamo o samuelu, cafuu, emersonu, tottiju koji ulazi u prime i jos uvijek igra na highu sa evropskog prvenstva, montelli u najboljim godinama, jednom od najboljih napadaca ikada batistuti i jos par igraca koji su napravili solidne karijere tipa candela, tommasi, zebina. daleko je to od luzera.

jednostavno, koliko para toliko muzike.
Denno je napisao/la: :rol: :rol:

Ali me zivo zanima kako vi "stariji" sve ovo podnosite, ja hocu da se "ispisem" i mrtav sam ozbiljan. **** luzeri.
mlad si. naucices :mrgreen:

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13137
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Admir_Sa » 23 dec 2017, 23:21

Cekam za stoju mancester da zavrsi i gledam na televiziji, a na tabletu Romu gledam i ovi ga primaju, a vamo schik ide sam na golmana i fula. Bogte*ebo
nema potpisa

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la bombaysaphire » 23 dec 2017, 23:23

Evil Genius II je napisao/la:
bombaysaphire je napisao/la:sve više i više cijenim Capella , kakav je on rezultat napravio i osvojio scudetto sa luzerima u glavi...
okej, razumijem da si jedan od onih kojima je juventus vjerovatno jedan od najmrzih ako ne i najmrzi klub ikada i da svaki poraz od njih ostavlja gadan osjecaj pa se zna napisati i reci svasta. ALI pricamo o samuelu, cafuu, emersonu, tottiju koji ulazi u prime i jos uvijek igra na highu sa evropskog prvenstva, montelli u najboljim godinama, jednom od najboljih napadaca ikada batistuti i jos par igraca koji su napravili solidne karijere tipa candela, tommasi, zebina. daleko je to od luzera.

jednostavno, koliko para toliko muzike.
Denno je napisao/la: :rol: :rol:

Ali me zivo zanima kako vi "stariji" sve ovo podnosite, ja hocu da se "ispisem" i mrtav sam ozbiljan. **** luzeri.
mlad si. naucices :mrgreen:

Svakako se slažem , nego moja je poenta koliko god si dobar u Romi si "luzer" u glavi....A tada kada smo osvojili , konkurenti STRAŠAN Lazio te odlični i Juve i Parma...Fenomen Capello, sjeti se tadašnje ekipe Lazia , koji su osvojili scudetto sezonu ranije..
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Denno
Postovi: 3830
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 23 dec 2017, 23:30

Sve 5, sve razumijem, al @Manuel klanja :rol:
embrace the chaos

Avatar
Pogba
Postovi: 19743
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Pogba » 24 dec 2017, 00:05

:rol:

Možda Roma ipak donese bereket bratu Manuelu i da otkrije dio sebe kojeg nije poznavao. :bih:
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Manuel
Postovi: 8167
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 24 dec 2017, 00:12

Klanjam momci i to odavno al se cesto ogrijesim zbog fudbala i zato se moram rijesiti ovog sranja ili gledati bez emocija :mrgreen:
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

NEILA
Postovi: 236
Pridružen/a: 17 mar 2013, 17:32
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la NEILA » 24 dec 2017, 00:33

Gledaj i navijaj za juve manje je grijeha, hehehehe
Vatra

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Jeftha » 24 dec 2017, 00:42

Shick Shick Shick pogodi
sta mi treba, sta mi godi
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Artetitis » 24 dec 2017, 00:47

bombaysaphire je napisao/la:Kako godine prolaze , sve više i više cijenim Capella , kakav je on rezultat napravio i osvojio scudetto sa luzerima u glavi...
Znaš kako? Evo, sječam se k'o da je juče bilo. Roma kupila Batistutu za 70 miliona maraka, riješila pitanje špica. Sve male utakmice i utakmice koje su bile na vagi u prvoj polusezoni je rješavao Batigol, najslavnija je ona protiv njegove Fiorentine kad je plakao poslije perfektnog gola Toldu za 1:0.

U drugom dijelu sezone Montella preuzeo štafetu, lik se nazabijao bitnih golova za medalju, mislim da je 12 bodova donio Romi.

Imala je Roma kvalitet u svim linijama (osim na golu, tu je Antonioli produžio neizvjesnost prvenstva), bekovski par kao niko drugi, Emersona, Tottija i Batistutu, ali što je najbitnije, Capello je imao mu.da da Tottija izbaci van. I kad je Milan vodio u Rimu, i kad je Roma gubila 2:0 u Torinu, Capello je vadio Tottija, a utakmice su okretali Montella i Nakata. Roma je uzela titulu Juventusu za 2 boda, a u derbiju na 2:0 Capello vadi Tottija, ubacuje Nakatu, ovaj daje gol, a Montella na njegov odbijanac daje drugi. Ta utakmica je presudila Van der Saru, Inzaghiju i Ancelottiju koji su otišli na kraju sezone.

EDF radi vrlo solidan posao i večeras bi uzeli bod da je Schick zabio ono što bi i Kajkut zabio, ali ova sezona je Romi biti ili ne biti po pitanju scudetta jer će Džeko još malo grohnuti, Radji je već 30, Strootman je izrauban... Nije Monchi ni od Seville napravio šampiona nego odličan kup-tim tako da neko čudotvorstvo ne bih očekivao od njega.

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.