AS Roma

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Raonffa » 21 jul 2017, 18:00

A u vakat je davao izjave da u Italiji može samo za Lazio igrati :lol:

Šalu na stranu, Kolarov će vam biti pojačanje, ima on još kuveta u sebi samo je bitno da se ne dođe zayebavati u Romu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Denno
Postovi: 3839
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 21 jul 2017, 19:00

Jedini problem su njegova primanja, izgleda bit ce to 3.5m po sezoni, a cisto sumnjam da ce se naigrati s obzirom da je Emerson u punom pogonu vec nekad u novembru. Monchia ce u Rimu da slave ili ce mu glavu traziti :think:
#Roma ⚽
Defrel €20(+3)
Karsdorp 14 (+5)
Cengiz 13,4 (+1,5)
Pellegrini 10
Moreno 5,7
Gonalons 5
#Kolarov 5 no bonus ✔
➡73,1(+9,5)
@SkySport
embrace the chaos

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la marconato » 21 jul 2017, 19:23

Raonffa je napisao/la: Šalu na stranu, Kolarov će vam biti pojačanje, ima on još kuveta u sebi samo je bitno da se ne dođe zayebavati u Romu.
Obzirom da su on i Džeko ponovo zajedno... :mrgreen:
ASR1927 je napisao/la:Kolarov ? Pa gore ne moze..Tip nije odigro tekme 100 godina.. :facepalm:
:?:

Odigrao 29 meceva prosle sezone u PL, od toga 27 kao starter...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Raonffa » 21 jul 2017, 19:43

marconato je napisao/la:
Raonffa je napisao/la: Šalu na stranu, Kolarov će vam biti pojačanje, ima on još kuveta u sebi samo je bitno da se ne dođe zayebavati u Romu.
Obzirom da su on i Džeko ponovo zajedno... :mrgreen:
Zayebanciju van terena ne računam, mislim na eventualnu qurcobolju na terenu :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
hurem
Postovi: 8611
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la hurem » 21 jul 2017, 23:24

Kolarov je jos uvijek bolji od Emersona tako da dzaba ovom sto se vec u novembru vraca u pogon...bar predstojecu sezonu Kolarov je siguran starter i opcija ispred Emersona.
Kada govorimo o Dzeki ovo je dobar transfer jer ce imati mnogo vise centarsuteva...takodjer vrlo dobar transfer za Romu.

Izdvojio bih i iskusnog Gonalonsa kao odlican transfer.

Ovi ostali su mi nepoznanica i nisam ih gledao.

Avatar
Denno
Postovi: 3839
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 21 jul 2017, 23:47

Ja se ne bih slozio, Emerson iz prosle sezone bi mi uvijek imao prednost nad Kolarovom.

Mahrez jako blizu :kafa:
@angelomangiante 11m11 minutes ago
#Mahrez is very close to #ASRoma . Agreement with the player and the deal is almost done between #Leicester and ASRoma @SkySport #Transfers
embrace the chaos

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la FrancescoTotti » 21 jul 2017, 23:56

Kolarov, Mahrez i ja ovom mercatu dajem solidnu 8! Sirina ekipe je nevjerovatna, a sve su to dobri igraci, bez nekih levata. Ako DiFrancesco uspije ukomponovat tim kako treba mogla bi ovo biti odlicna i nadam se trofejna sezona. Na price laciala ne obracajte paznju, Aleks je igracina, on i Dzeko su uvijek odlicno igrali skupa u cityu.. A Mahrez, eh on je i bolji igrac od Salaha, mislim da ne bi ni osjetili njegov odlazak.
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
Willer
Postovi: 220
Pridružen/a: 06 dec 2016, 19:42
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Willer » 22 jul 2017, 07:17

Roma uzima igraca koji u intervjuima govori Forza Lazio! Kakvi luzeri.

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13139
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Admir_Sa » 22 jul 2017, 09:55

Bar cemo donekle biti opasni iz slobodnjaka
nema potpisa

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 22 jul 2017, 09:59

http://www.laroma24.it/rubriche/tournee ... to-e-video

stigao kolarov. jos mahrez da kompletiramo ekipu i dajemo finalnu ocjenu za monchija i ekipu.

Avatar
Denno
Postovi: 3839
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 22 jul 2017, 23:59

Samo 5m, bez bonusa :thumbup:
slika
Ostalo nam je jos da sacekamo Mahreza i konacnu odluku za stadion, mislim da bi to sve trebalo biti gotovo kroz 7 dana.
:salut:
embrace the chaos

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 23 jul 2017, 16:22

slika
nije lose nimalo.
Some people have not reacted that well to the news of your arrival, because of your past with Lazio…

“I cannot, and do not want to, deny my past. But now I am with Roma and just as I gave 100% when I was at Lazio I will now give 100% and more for Roma.

"Lazio was a good experience for me, but from today they are my rivals on the pitch.”
posteno :thumbup:

Avatar
Denno
Postovi: 3839
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 24 jul 2017, 13:19

Sasvim pristojna ekipa i konacno klupa kako treba, Mahreza da privedemo i ostalo je na EDFu.

#34 :salut:
slika
embrace the chaos

Avatar
Alen1987
Postovi: 846
Pridružen/a: 22 apr 2012, 21:46
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Alen1987 » 24 jul 2017, 13:46

Ove godine cemo imati sirinu, ali kvalitet udarnih 11 ce dosta zavisiti od tog pojacanja na desnom krilu. Ako tu dodje igrac svjetske klase tipa (Moura,Mahrez), bice evidentan napredak u odnosu na ranije sezone, ali ako dodje neki prosjecan igrac tipa Nasri, Suso... ili ako se bude tu forsirao Florenzi/Defrel/SES, onda smo opet tu negdje kao I prije. I ova odbrana mi je upitna, na celu sa golmanom.

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: AS Roma

Post Postao/la Evil Genius II » 25 jul 2017, 00:17

Alen1987 je napisao/la:Ove godine cemo imati sirinu, ali kvalitet udarnih 11 ce dosta zavisiti od tog pojacanja na desnom krilu. Ako tu dodje igrac svjetske klase tipa (Moura,Mahrez), bice evidentan napredak u odnosu na ranije sezone, ali ako dodje neki prosjecan igrac tipa Nasri, Suso... ili ako se bude tu forsirao Florenzi/Defrel/SES, onda smo opet tu negdje kao I prije. I ova odbrana mi je upitna, na celu sa golmanom.
iturbe > nasri :mrgreen:

odbrana je postala slabija samom promjenom trenera jer za razliku od spallettija, a nesto poput zemana, EDF vise fokusa daje ofanzivi nego defanzivi sto pokazuje i cinjenica da on sam razradjuje napadacke taktike dok je za nazad doveo pomocnika odnosno defanzivnog stratega. obzirom da mu se igra bazira na visoko postavljenoj liniji gdje dva beka idu daleko naprijed, ja sam apsolutni skeptik jer samo manolas se moze pohvaliti nekom brzinom, dok su nam zadnji vezni i stoperi sporiji od interovog ovoljetnog mercata.

ako nista, igracemo lijep fudbal sto ne mora nuzno znaciti i dobre rezultate.


Avatar
Manuel
Postovi: 8173
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 25 jul 2017, 16:07

Ako ostane Manolas i dodju Mahrez ili Ziyech smatracu ovaj prelazni rok itekako uspjesnim a ako prodaju Kostasa dzaba nam gore i Messi kad bi ostali bez dva odlicna stopera.Sve ce zavisiti od Manolasa i tog krila.

Bekove napokon imamo da cemu valjaju,sredina nikad jaca,napad bez Salaha nije i nece biti pravi a stoperi i golman Alisson ce nam biti najveci belaj jer bez Kostasa ce nas busiti ko stigne.Jest da i on zna dobro kiksnuti al ne zelim ni da pomisljam na sta bi to licilo da nam igraju Fazio i Juan Jesus ili mozda Moreno.Jos samo to pravo desno krilo i da krenemo sa bismillom :mrgreen:
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Chinaglia » 25 jul 2017, 16:10

bismiletom, ne bismilom

Avatar
Manuel
Postovi: 8173
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 25 jul 2017, 16:12

Chinaglia je napisao/la:bismiletom, ne bismilom
Hahahahaha e gledaj ti frajera :rol:
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Chinaglia » 25 jul 2017, 16:18

Manuel je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:bismiletom, ne bismilom
Hahahahaha e gledaj ti frajera :rol:
nije ni cudo sto vam je svaka sezona neuspjesna, kada u nju ulazite s bismilom :mrgreen: :kafa:

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.