AS Roma

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Manuel
Postovi: 8185
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 28 maj 2017, 16:22

"Od ponedjeljka će postojati jedna nova Roma. Imao sam tri godine kada si ti prvi put obukao taj dres. Za mene i za mnoge druge, Roma nije ni postojala bez tebe. Imao sam tu čast da igram sa tobom i da dobijam tvoje asistencije, a posljednji gol koji sam dao u dresu koji ti sada ponosno nosiš, dao sam zahvaljujući tebi. Ne mogu ni zamisliti kakve ti sada misli prolaze glavom, ali želim ti zahvaliti za nesebično prijateljstvo, svaki savjet i svaku rečenicu. Hvala, kapetanu, hvala France", napisao je Pjanić na Facebooku.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Amsterdam1312 » 28 maj 2017, 16:34

:bow: :kralj:


Avatar
Manuel
Postovi: 8185
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 28 maj 2017, 18:05

Kakva atmosfera :ljepota:
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Manuel
Postovi: 8185
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 28 maj 2017, 18:08

E jel moguce :facepalm:
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la _forzamilan_ » 28 maj 2017, 18:13

Dzeko daje gol i potvrdjuje capocanoniera a Totti ulazi s klupe i iz penala donosi pobjedu.
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
Manuel
Postovi: 8185
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 28 maj 2017, 18:16

_forzamilan_ je napisao/la:Dzeko daje gol i potvrdjuje capocanoniera a Totti ulazi s klupe i iz penala donosi pobjedu.
Prvo gotovo :thumbup:
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
soccerfan
Postovi: 8703
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la soccerfan » 28 maj 2017, 18:23

Manuel je napisao/la:
_forzamilan_ je napisao/la:Dzeko daje gol i potvrdjuje capocanoniera a Totti ulazi s klupe i iz penala donosi pobjedu.
Prvo gotovo :thumbup:
I drugo ce biti! :mrgreen: Legenda se samo tako oprostiti moze. I onda opet Dzeko za konacnih 3-1! :mrgreen:
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
Manuel
Postovi: 8185
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 28 maj 2017, 20:16

Strefit ce me nesto :cry:
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la AlemC85 » 28 maj 2017, 20:32

Ode jos jedan fudbalski romantik u zasluzenu fudbalsku penziju. :cry:

Kako sam uzivao u njegovoj igri, iako nisam fan Rome.

Sve je manje ovakvih igraca u fudbalu. :(

Uzivaj legendo. :salut:

Avatar
Poligon10
Postovi: 5669
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Poligon10 » 28 maj 2017, 20:46

Veliki Totti :bow: .

Roma neće biti ista, Italija neće biti ista, fudbal neće biti isti. Falit će puno, to je sigurno. :salut: :tokralju:

Avatar
Eld0rado
Postovi: 827
Pridružen/a: 20 jul 2015, 16:22
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Eld0rado » 28 maj 2017, 20:57

Jedan od one generacije koje sam rado pratio veliki Totti. Ostao je još Buffon i to je to, komotno zatvoriti moju mladost dok sam pratio nogomet i znao svakog igraca.

Prije nekih 7-8 godina sam dobio dres Rome sa brojem 10 Totti. U prvi mah sta ce mi taj dres od igraca koji je pri kraju al taj kraj je tek danas stigao nakon dugih godina i godina.


Sumnjam da ce se pojaviti vise igrac kao Totti da skupi 25 sezona i u jednom timu.

Respekt Totti legendo

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

Avatar
meskalin
Postovi: 2503
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la meskalin » 28 maj 2017, 21:03

Kakav oprostaj Tottia, plače cijeli stadion..vjerovatno posljednja prava 10 odlazi u penziju...najbolje o njemu govori njegova izjava "ne ostavljaš siromašne roditelje da bi živio s bogatim starateljima" grande Totti
PS: Roma makar za nas sa strane nikad nece vise biti ista

ljalja
Postovi: 221
Pridružen/a: 23 feb 2016, 11:12
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la ljalja » 28 maj 2017, 21:08

Odlazi jedan fudbalski romantik zbog kojeg fudbal ima smisla.
Zbogom legendo :tokralju:
slika

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la _forzamilan_ » 28 maj 2017, 21:12

Sa Tottijem zavrsava i zlatno doba Calcia (jos Gigi ostao). Posljednja prava klasna 10ka, takvih igraca vise nema niti ce vjerovatno biti jer se fudbal promijenio. Proslo je vrijeme bandiera tj. igraca koji bi svoj zivot posvetili jednom klubu sad su to sve placenici prodali bi se za euro vise.
Adio Francescko :salut:
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la AlemC85 » 28 maj 2017, 21:20

Eld0rado je napisao/la:Jedan od one generacije koje sam rado pratio veliki Totti. Ostao je još Buffon i to je to, komotno zatvoriti moju mladost dok sam pratio nogomet i znao svakog igraca.

Prije nekih 7-8 godina sam dobio dres Rome sa brojem 10 Totti. U prvi mah sta ce mi taj dres od igraca koji je pri kraju al taj kraj je tek danas stigao nakon dugih godina i godina.


Sumnjam da ce se pojaviti vise igrac kao Totti da skupi 25 sezona i u jednom timu.

Respekt Totti legendo

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
Isti sam. Moja mladost je bila obiljezena pracenjem legendi kakvi su Totti, Buffon, Inzaghi, Maldini, Del Piero, Kahn, Matthaus, Seaman, Gerrard... :cry:

Jos nam je Gigi ostao i slobodno kljuc u bravu sto se tice romanticarskog fudbala. Novac je unistio ovu igru. To je Totti shvatio i zato je zelio da bude zapamcen kao fudbalski romantik i istinska legenda koji je citav zivot bio vezan za jedan klub i jedan grad.

Legendo hvala ti za sve. :salut:

let3
Postovi: 29041
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la let3 » 28 maj 2017, 22:02

slika

Ode još jedna legenda.

Veliki Francesco Totti :clap: :clap:

Avatar
korisnikforuma
Postovi: 605
Pridružen/a: 27 feb 2013, 22:25
Lokacija: GR-TG-ZG
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la korisnikforuma » 28 maj 2017, 22:49

Za mene juventina, Totti je bio i ostao najdraži nogometaš kojeg sam ikad gledao.
Još i dan danas čuvam njegov originalni dres iz sezone 2003/04 kojeg sam nabavio preko jednog našeg čovjeka iz Jajca čini mi se, piše na njemu Diadora made in Bosnia.

Čovjek je bio nekakav šef Diadore, i često je putovao u Italiju i nama djelio dresove talijanskih klubova. Taj je dres valjda bio dio dresova koji su išli direktno u klub, dakle točno Tottijeva veličina :D
Pitam se koliko bi mogo uhvatit za njega sad :)
Zadnja izmjena: korisnikforuma, dana/u 28 maj 2017, 23:00, ukupno mijenjano 2 puta.

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la AlemC85 » 28 maj 2017, 22:53

_forzamilan_ je napisao/la:Sa Tottijem zavrsava i zlatno doba Calcia (jos Gigi ostao). Posljednja prava klasna 10ka, takvih igraca vise nema niti ce vjerovatno biti jer se fudbal promijenio. Proslo je vrijeme bandiera tj. igraca koji bi svoj zivot posvetili jednom klubu sad su to sve placenici prodali bi se za euro vise.
Adio Francescko :salut:
Ne samo Calcia, nego je zavrseno jedno doba fudbala inace. :cry:

Moje djetinjstvo i mladost su obiljezili igraci kao sto je Totti, Maldini, Zanetti, Roberto i Dino Baggio, Gianluca Palugia, Pirli, Recoba, Del Piero itd...

Vise mi ova igra nije zanimljiva otkad je istu preuzeo novac i kladionice. Nema tu vise ni strasti i ljubavi za ovu igru. Nekada smo jedva cekali vikende da gledamo ove legende i njihove ekipe. Danas toga vise nema i kako stvari stoje necemo ni dozivjeti da se ponove ovakve legende kao sto je Totti.

Ovo je kraj jedne ere fudbala koja odlazi u historiju. :salut:

Avatar
Denno
Postovi: 3843
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 28 maj 2017, 23:00

I ovdje da napišem. Grazie Capitano za sve, bilo je veliko zadovoljstvo :salut:

Inače Emerson ide sutra pod nož, velika šteta, baš ga je bilo krenulo. Spalletti još jednom zagonetan izjavom, spominje da će imati završni razgovor sa upravom i da će se tek nakon tog obratiti medijima o svojoj budućnosti. SKY izjavljuje da odlazi, oproštajni govor ponedjeljak ili utorak.
embrace the chaos

Avatar
SafetSajo
Postovi: 993
Pridružen/a: 13 okt 2013, 13:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la SafetSajo » 28 maj 2017, 23:25

Hvala kapetane , imao sam cast viditi te u utakmici protiv Juventusa, posjetiti tvoj graffiti u rimu, osjetiti ljubav prema Rimu i Romi

Od danas fudbal nece biti isti
Jer ja fudbal bez tebe ne poznajem.

Hvala ti sto si odbio moj voljeni klub real madrid rekavsi da je to bila najteza odluka u tvom zivotu. Hvala ti sto sa nekom posebnom paznjom pratim svaku tekmu AS Rome.

Grazie Ceasar !


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
.....::::::::::::::::iHala Madrid…y nada más::::::::::::::::.....

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.