SSC Napoli

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: SSC Napoli

Post Postao/la Romagnoli13 » 15 feb 2016, 16:08

Već sam napisao na temi Milana prije par dana, pa evo i ovdje ću.Milan je u drugom dijelu sezone dosta ozbiljnija i kompaktnija ekipa, i samo dvije ekipe su osjetno jače od Milana a to su Juve i Napoli. Ta dva tima će dobiti Milan 7 od 10 puta i to je činjenica i od toga se ne može pobjeći. Dok sa svim ostalim ekipama Milan je ravnopravan ili jači.

Ja vidim šansu za Milan u nekom tom umoru koji će sasvim sigurno biti prisutan kod igrača Napolija, jer prije Milana na samo par dana gostuju u Španiji.Dok će Sinišine trupe imati 8 dana odmora.

Što se tiče Balotellija mislim da je on svoje završio u Milanu.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Partenopei
Postovi: 214
Pridružen/a: 30 okt 2015, 02:09
Lokacija: brinjaDo
Kontakt:

Re: SSC Napoli

Post Postao/la Partenopei » 15 feb 2016, 16:27

Milan sam u zadnja 2-3 mjeseca gledao skoro koliko i Napoli, te sam veoma svjestan cinjenice da to uopste nije onaj isti Milan kojeg smo u oktobru natamburali 4:0. Kao sto ti dijelom rece, ja cu svoju realnu prognozu moci dati tek nakon sto vidim koji ce igraci zapoceti tekmu protiv Villarreala. Ako Sarri bude odmarao npr. Allana, Hamsika ili Callejona, onda cu moci reci da sam skoro pa siguran u pobjedu.
I u ovom ce se mecu na sredini terena voditi glavna bitka, ali za razliku od Juventusa, Milan jednostavno nema jaku sredinu kao Napoli, te ne sumnjam da ce Allan i kompanija zagospodariti sredinom AKO budu odmorni. Bas kao sto ti rece, nama umor predstavlja najveci problem, i to ne samo za mec protiv Milana, vec i za sami ostatak sezone.
Nadam se da ce Sarri odmoriti par prvotimaca, jer nam je Serie A puno bitnija od posrane EL.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: SSC Napoli

Post Postao/la Romagnoli13 » 15 feb 2016, 16:32

Tek u četvrtak navečer ćemo da vidimo šta je Sarri odlučio, odnosno da li će rizikovati i krenuti sa najjačim sastavom protiv Villarreala i tako možda ali možda ugroziti pobjedu protiv Milana. Ili će jednostavno odmoriti 4-5 igrača za meč protiv Milana, te onda u uzvratu svim silama na dosta nezgodnu ekipu iz Španije.


Lično u narednih 13 utakmica mislim da Milan neće izgubiti više od dva meča.I to upravo protiv Napolija u Ponedjeljak i eventualno Juve nekad kasnije.To su ono unaprijed upisani porazi jer razlika u kvaliteti je ipak očita. Međutim opet kažem, ovo nije onaj Milan sa početka sezone i ekipa je dosta kompaktnija, dosta su se napunili samopouzdanjem, a ako si gledao zadnje mečeve onda si vidio koliko su fizički spremni i dosta i na tu kartu igraju.

Jedan italijanski stručnjak je dobru konstataciju izrekao još prije par sedmica, tad je rekao da je ovaj Milan engima i da ustvari niko i ne zna koliko oni mogu.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
macahz
Postovi: 1190
Pridružen/a: 26 okt 2013, 14:53
Kontakt:

Re: SSC Napoli

Post Postao/la macahz » 15 feb 2016, 23:05

Napolitanci bijlitel se Rome za 2. Mjesto??

Poslano sa mog GT-N7100 koristeći Tapatalk

Avatar
Partenopei
Postovi: 214
Pridružen/a: 30 okt 2015, 02:09
Lokacija: brinjaDo
Kontakt:

Re: SSC Napoli

Post Postao/la Partenopei » 17 feb 2016, 00:32

Bojimo, isto k'o i Verone. :yawn:

Protiv Villarreala ce Sarri odmarati skoro pa pola tima. Chiriches, Maggio, Strinic, Valdifiori, Lopez, Mertens i Gabbiadini bi mogli zaigrati u prvih jedanaest.

Avatar
Partenopei
Postovi: 214
Pridružen/a: 30 okt 2015, 02:09
Lokacija: brinjaDo
Kontakt:

Re: SSC Napoli

Post Postao/la Partenopei » 17 feb 2016, 14:55

slika

Reina strikes again :rol: :rol: :rol: :tokralju:

Avatar
Partenopei
Postovi: 214
Pridružen/a: 30 okt 2015, 02:09
Lokacija: brinjaDo
Kontakt:

Re: SSC Napoli

Post Postao/la Partenopei » 18 feb 2016, 19:56

Strasno dosadno prvo poluvrijeme. Nisu nista bolji od nas, iako mi igramo u dosta izmjenjenom sastavu. Sarri danas odlucio da odmori sestoricu igraca(pametno :thumbup: ). Moramo zabiti makar jedan u nastavku.

Avatar
kumkalesic
Postovi: 2124
Pridružen/a: 19 sep 2010, 16:54
Kontakt:

Re: SSC Napoli

Post Postao/la kumkalesic » 18 feb 2016, 20:42

Ovaj Valdifiori je jedan od najlošijih veznih igrača koje sam gledao u dresu Napolia...
Pa šta se desi onom igraču od prošle sezone :wtf:
Joint_fc

Avatar
Partenopei
Postovi: 214
Pridružen/a: 30 okt 2015, 02:09
Lokacija: brinjaDo
Kontakt:

Re: SSC Napoli

Post Postao/la Partenopei » 18 feb 2016, 20:51

Budes bolji 80 minuta i onda primis gol radi neke gluposti, kao sto je bio onaj faul Valdifiorija. Mrzim kada izgubimo na ovakav nacin.

balkanika
Postovi: 469
Pridružen/a: 18 feb 2016, 16:43
Kontakt:

Re: SSC Napoli

Post Postao/la balkanika » 18 feb 2016, 23:53

Pozdrav,
Nekada davno sam bio na ovom forumu a evo sad se vracam, pa da se pribiljezim i ovdje :lol:
Mislim da ovaj poraz nije tako strasan jer je Scudeto na dohvat ruke i vaznije su prvenstvene utakmice, a i LP ce se ostvariti kroz ligu prema tome i ne treba previse paznje obracati na EL. Za vikend vratiti samopouzdanje pobjedom protiv Milana i cekati kiks Juventusa.

Avatar
Partenopei
Postovi: 214
Pridružen/a: 30 okt 2015, 02:09
Lokacija: brinjaDo
Kontakt:

Re: SSC Napoli

Post Postao/la Partenopei » 19 feb 2016, 17:10

balkanika je napisao/la:Pozdrav,
Nekada davno sam bio na ovom forumu a evo sad se vracam, pa da se pribiljezim i ovdje :lol:
Mislim da ovaj poraz nije tako strasan jer je Scudeto na dohvat ruke i vaznije su prvenstvene utakmice, a i LP ce se ostvariti kroz ligu prema tome i ne treba previse paznje obracati na EL. Za vikend vratiti samopouzdanje pobjedom protiv Milana i cekati kiks Juventusa.
Dobrodosao nazad! :D

To je to. :thumbup: Imamo sada dvije IZUZETNO teske tekme u prvenstvu protiv Milana i Fiorentine. One su nam puno bitnije od ovog dvomeca u EL. Nakon toga imamo pet poprilicno laganih tekmi(Chievo, Palermo, Genoa, Udinese i Verona). Valjda je vrijeme da se i Juventus negdje oklizne(ne bi bilo lose da vec veceras kiksaju).
Po meni, za ocekivati je da i u EL prodjemo dalje. Imamo jedan gol zaostatka pred uzvrat na nasem terenu, nista strasno. Treba imati na umu da je Villarreal sinoc igrao u punom sastavu, dok je nama falilo 6 igraca iz prve postave.

Uglavnom, Milan mora pasti! :opaopa:


Agent: ‘Higuain won’t leave Napoli’
:kafa:

balkanika
Postovi: 469
Pridružen/a: 18 feb 2016, 16:43
Kontakt:

Re: SSC Napoli

Post Postao/la balkanika » 19 feb 2016, 23:32

Imao sam citav dan neki dobar predosjecaj i evo ga :D
Opet je sve u nasim rukama i odlucujuemo sami o sebi, ali iskreno malo me toga i strah. Prethodnih par sezona smo uvijek gubili te utakmice kada smo imali priliku da predjemo na prvo mjesto ili smanjimo zaostatak, ali eto za nadati se je da ce ovaj put biti drugacije. Slijedece dvije utakmice su vjerovatno i kljucne, bar za nas, jer svaki nas kiks bi vjerovatno znacio, grubo receno, kraj borbe za titulu.
Milan je respektabilna ekipa u ovom drugom dijelu, i ako odbrana dobro odradi posao ne sumnjam u pobjedu, a prva ekipa je odmorna sto je najbitnije. Neka moja skromna prognoza je da cemo zabiti dva gola, ali vidjet cemo.

Avatar
Gorki
Postovi: 5454
Pridružen/a: 06 feb 2013, 14:18
Lokacija: TZ★75000
Kontakt:

Re: SSC Napoli

Post Postao/la Gorki » 21 feb 2016, 11:06

U koliko je tekma?
Pobjeda je bolja od orgazma!

Avatar
Andrej
Postovi: 6729
Pridružen/a: 10 avg 2012, 16:22
Lokacija: PrileP
Kontakt:

Re: SSC Napoli

Post Postao/la Andrej » 21 feb 2016, 12:15

Gorki je napisao/la:U koliko je tekma?
21h
"Si può far tutto ma la famiglia non si può lasciare. E la Juve fa parte della mia famiglia" - Giovanni Agnelli

Avatar
Partenopei
Postovi: 214
Pridružen/a: 30 okt 2015, 02:09
Lokacija: brinjaDo
Kontakt:

Re: SSC Napoli

Post Postao/la Partenopei » 22 feb 2016, 03:36

[youtube][/youtube]
Jos malo :opaopa: :opaopa: Rasprodane su sve ulaznice za vecerasnji mec.

Napoli: Reina; Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam; Allan, Jorginho, Hamsik; Callejon, Higuain, Insigne. All.: Sarri.
Jorginho je bio upitan za ovaj mec zbog gripe, ali na svu srecu oporavio se i zaigrat' ce od pocetka.

Avatar
Partenopei
Postovi: 214
Pridružen/a: 30 okt 2015, 02:09
Lokacija: brinjaDo
Kontakt:

Re: SSC Napoli

Post Postao/la Partenopei » 22 feb 2016, 20:07

slika
Ocekivano... AVANTI NAPOLI!!!!!!!!slikaslikaslika


slika
:urnebes: :urnebes:

balkanika
Postovi: 469
Pridružen/a: 18 feb 2016, 16:43
Kontakt:

Re: SSC Napoli

Post Postao/la balkanika » 22 feb 2016, 21:59

Kakve mi smijesne golove primamo to je cudo nevidjeno :roll:
Sad u drugom dijelu sutnuti koju i prema golu :D Ovome i Reina da opuca sa svog gola uslo bi :D

Avatar
L'Avvocato
Postovi: 8309
Pridružen/a: 15 mar 2009, 13:39
Lokacija: Cuore Bianconero !!!
Kontakt:

Re: SSC Napoli

Post Postao/la L'Avvocato » 22 feb 2016, 22:07

Kako misliš smiješne golove? Pa smiješan ste vi gol dali...
★★★

"Uči(čitaj), u ime Gospodara tvoga koji stvara."(Al-Alaq)

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2513
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: SSC Napoli

Post Postao/la LegendKiller » 22 feb 2016, 22:44

balkanika je napisao/la:Kakve mi smijesne golove primamo to je cudo nevidjeno :roll:
Sad u drugom dijelu sutnuti koju i prema golu :D Ovome i Reina da opuca sa svog gola uslo bi :D
paša promijeni dilera!

Avatar
Partenopei
Postovi: 214
Pridružen/a: 30 okt 2015, 02:09
Lokacija: brinjaDo
Kontakt:

Re: SSC Napoli

Post Postao/la Partenopei » 22 feb 2016, 22:52

Ma bjezi jbt... Kakva ocajna igra u drugom poluvremenu, fuj. Malo je reci da sam razocaran. :(

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.