S.S. Lazio

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Chinaglia » 12 dec 2016, 13:55

slika


nakon poraza u Derby della Capitale, slijedila je jos jedna teska tekma, ovoga puta na gostovanju kod Dorie, koja je bila u naletu jedne fine forme, no ekipa je odigrala mozda i najbolju tekmu ove sezone, il kako je Simone rekao, to je bilo najboljih 60 minuta ove sezone, preostalih 30 minuta smo pali, jos nas je i taj gol malo poljuljao, no Lazio je mogao i morao ubjedljivije slavit, no Cirù se propisno isfulao, mogao je zabit dva-tri gola, al nista mu nije polazilo za nogom, k tome je maltene svaki napad bio u offsideu, no on svaku tekmu mnogo trci, mnogo radi za ekipu i lijepo je imat jednog pokretnog napadaca koji ima voljni momenat, cak i onda kada ga ne ide

generalno, svi su odigrali dobro, al istakao se Felipe Anderson s dvije asistencije, a volio bih kada bi Strakosha postao prvi golman, preko glave mi je vise Marchettija i golova koje moze primit samo on :roll: Strakosha je pokazao da ima potencijala i da zasluzuje sansu, al nesto sumnjam da ce to biti u skorije vrijeme, no ko zna, Marchetti se opet povrijedio, ne znam na koliko dugo, nadam se jedno 2 mjeseca, cisto da gledam Strakoshu na golu.. uz to, povrijedjen je i Lucas Biglia, on ce vjerovatno propustit tekmu protiv Viole

pohvalio bih Simonea sto je podigao ekipu poslije poraza u derbyju, a posebno bih ga pohvalio jer je Wallacea stavio u ekipu i nije trenirao strogocu na njemu, sada idemo dalje, naredno kolo na Olimpico stize Viola

sto se tice mercata, jedna nova vijest je da su u petak vece, Tare i Ferrero imali sastanak na kome se pricalo o Lucasu Torreiri, mladom 20-godisnjem veznom igracu Dorie, koji je navodno vec mjesecima na radaru Lazija, a za njega su zainteresovani Sevilla i Atl Madrid, no Lazio je navodno u prednosti! cijena ovog igraca se procjenjuje na 12 mln, a Lazio je spreman u deal ukljucit Djordjevica il Hoedta, no iskreno se nadam da Hoedt nece biti dio deala, ako do istog uopste dodje, Djordjevicu bih radio vidio ledja

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Chinaglia » 19 dec 2016, 20:26


slika

nova pobjeda, ovoga puta na Olimpicu protiv Viole, isti slucaj kao protiv Dorie, odlicno odigranih 60 minuta, akcije, sanse i golovi, nakon toga je usslijedio pad u igri, kada je Viola zagospodarila terenom, bila bolji i opasniji protivnik, a izjednacujuci gol je visio u zraku, bukvalno sam cekao kada ce zabit, al na srecu do toga nije doslo, dobrim djelom jer je Simone takticki i strateski odlicno postupio uvodeci stopera Wallacea, cime je dodatno ojacao odbrambeni dio ekipe i donio sigurnost vise ekipi, a od tog trenutka Viola i nije bas izgledala opasno, iako su i dalje imali loptu, medjutim, na kraju im je presudila sjajna kontra i gol sjajnog Radua, koji odlicno igra ove sezone, a Simone ce morat poradit na tome da ekipa ne pada poslije 60 min, jer ce prije ili poslije doci do prosipanja bodova

Marchetti odlican, podsjetio na stare dane, odbranio je i penal, Sergej fantastican, taj momak moze biti igracina, jucer asistencija i izboren penal, ne znam jel se i to racuna kao asistencija :kafa: Cirù nazalost upao u manju golgetersku krizu, a nakon sto je dosudjen penal za Lazio, Lucas Biglia mu je davao loptu da izvede isti, medjutim, Cirù je odbio, jer ocigledno nije zabrinut i cekat ce taj gol iz igre, nadam se da ce doci vec protiv Intera

Lazio u formaciji 3-5-2 nekada izgleda jako dobro, a nekada bas i ne, a moram priznat da nisam bio bas optimistican za jucer, upravo zbog promjene formacije, iako ne znam iz kog razloga, no dobro! za mec protiv Intera, Simone ponovo ima dileme oko modula, iskreno se nadam da cemo izaci u 4-3-3

Avanti Lazio, Avanti laziali slika

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Chinaglia » 02 jan 2017, 12:55

napadaci Lazija kroz historiju, fale tu neki, npr Vieri, Corradi..
najbolji je bio: e segna sempre lui, e segna sempre lui, si chiama Beppe Signori, si chiama Beppe Signori :opaopa:

slika

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Chinaglia » 03 jan 2017, 18:53

mogao bi se ovaj El Ghazi dovest, al sve nekako zavisi od Keite
doveo bih ga u svakom slucaju, 9-10 mln je prihvatljiv rizik za takav potencijal

takodjer, Muriel bi lako mogao postat novi igrac Lazija, bio bi odlicna zamjena za Ciru

Avatar
muxa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la muxa » 03 jan 2017, 19:11

A gdje ide Keita [emoji12]

Sent from my x600 using Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Chinaglia » 03 jan 2017, 19:22

otkud znam, svako malo drugacije se pise, ne bi me cudilo da produzi ugovor

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Chinaglia » 12 jan 2017, 14:58

pise se da je El Ghazi blokiran, al da se cekaju neki izlazni transferi prvo


Avatar
Willer
Postovi: 220
Pridružen/a: 06 dec 2016, 19:42
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Willer » 13 jan 2017, 13:18

Ceka se da se proda prevara Djordjevic bilo kome da se dovede ovaj malac. Spekulise se da ce De Vrij potpisati novi ugovor da mu se poveca cijena, navodno klazula ce biti 40 miliona eura. SPominju se United i Chelsea. Biglia je takodjer blizu novog ugovora, sto se meni licno ne svidja, jer se moze iskesirati na njemu, ipak ce mu 30 jos malo a i nije pokazao Bog zna sta. Cataldi je posudjen Genovi do kraja sezone bez otkupne klazule.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Chinaglia » 13 jan 2017, 18:21

Lotito i Preziosi su jarani, sada smo im dali Cataldija na posudbu bez prava otkupa, a mislim da ce na ljeto biti trgovanja izmedju dva kluba, glavne mete ce biti Simeone i Perin i vjerujem da ce bar jedan igrac zavrsit kod nas, a pozeljno bi bilo da budu obojica

Avatar
Willer
Postovi: 220
Pridružen/a: 06 dec 2016, 19:42
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Willer » 13 jan 2017, 22:09

Uh kad bi dosli obojica. Perin pogotovo, tad bi bili sigurni najmanje 4-5 godina sa odlicnim golmanom.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Chinaglia » 13 jan 2017, 23:54

ma Simeone je jos prije nego je dosao u Italiju, rekao da bi volio imat karijeru kao stari, tj da igra u istim klubovima, pa je tako rekao da bi volio igrat za Lazio i Inter, a obzirom na taj jaranski odnos dva predsjednika, mislim da ce Simeone doci ako ga budemo trazili

sto se Perina tice, problem moze biti ta njegova privrzenost Genoi, al njemu je vrijeme za iskorak, a Laziju konkurenciju moze predstavljat samo Napoli, jer ostali klubovi imaju golmane koje sigurno nece dirat, tako da je po tom pitanju situacija dobra po Lazio, al on bi kostao dobre pare za jednog golmana (10-ak miliona), pa ne znam bas da bi Lotito toliko dao

Avatar
Willer
Postovi: 220
Pridružen/a: 06 dec 2016, 19:42
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Willer » 14 jan 2017, 17:40

Dao bih i 20 samo da ne gledam Berishu poslije Marchettija.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Chinaglia » 15 jan 2017, 14:13

brate dragi, dusa mi se kida kada vidim Danila u drugom dresu..
to je rodjeni rimljanin i momak kome je sudjena kapitenska traka u svom klubu, kao legendarnom Nesti :cool:

slika

Avatar
senadrosoner
Postovi: 310
Pridružen/a: 26 apr 2016, 09:59
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la senadrosoner » 15 jan 2017, 20:53

Cudi me malo taj potez posudbe al eto nemaju prava za otkup,mislim da je imao mjesta i u Laziu.
U svakom slucaju siguran sam da ce biti vazan faktor i u Laziu a buduce i u reprezentaciji.
2001-2023!

Forza!

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Chinaglia » 15 jan 2017, 21:01

on je trazio da ide da moze igrat i razvijat se, kod nas nije igrao nesto ni kao rezerva, da ne pricam kao starter, tako da mu je bilo najbolje da ode na posudbu, al slazem se da bi mogao igrat i kod nas, licno bih ga stavio umjesto Parola

ali tako je, kako je, Parolo je skoro potpisao novi dugogodisnji ugovor, a za 10-ak dana puni 32 godine, ocigledno Simone na njega i dalje ozbiljno racuna, a onom smradu na celu kluba je draze jednom 31-godisnjaku ponudit novi ugovor na cetiri godine, nego dovest drugog, mladjeg veznog igraca, neovisno o Cataldiju

Cataldi ima i mora imat buducnost u ovom klubu, ozbiljnu buducnost, kao lider veznog reda i kao lider ekipe, kao kapiten, sto je zelja sve i jednog navijaca Lazija, sto mu je uostalom i Ledesma rekao, sve istim rijecima :salut:

Avatar
Willer
Postovi: 220
Pridružen/a: 06 dec 2016, 19:42
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Willer » 15 jan 2017, 22:39

Ma Cataldi mora malo nadoci sto bi se reklo, igrac u njegovim godinama mora igrati komstantno da bi se razvijao a ruku na srce nije nista bolji od Parola, mada ovaj igra sezonu za zaborav. Doce vrijeme i za Cataldija, najbolje za njega sad je da igra. Sad bilo to u laziju ili Genovi, manje bitno. Lazio vjeruje u njega, inace bi dali Genovi pravo na otkup.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Chinaglia » 17 jan 2017, 13:37

Danilo dobro startao u Genoi :kafa:

slika

Avatar
senadrosoner
Postovi: 310
Pridružen/a: 26 apr 2016, 09:59
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la senadrosoner » 20 jan 2017, 21:40

Nista drugo se nije moglo ni ocekivati..
2001-2023!

Forza!

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Chinaglia » 24 jan 2017, 20:54

:rol: :rol: :rol: :rol: :rol:

slika

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8174
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 24 jan 2017, 21:22

Chinaglia je napisao/la::rol: :rol: :rol: :rol: :rol:

slika
Kako debilno. Tacno da Lulic ne igra nikad ne bih pogledao ovaj debilni klub :puke:
Treba obrisati ovu stranicu ovu temu.

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.