S.S. Lazio

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Chinaglia » 07 sep 2016, 22:04

SiamoNoi je napisao/la:Mislis da ce Wallace biti ispred Radua kroz neko vrijeme?Rumunj skroz nesigurno djeluje.On i Basta najslabije karike,a pojma nemam jel ovaj Partic bolji od žutog.Generalno zadnja linija Lazia slabo djeluje.Prvu nisam gledao,ali vidim da su tu čak 3 uspijeli primit.Ali zato će Bastos biti dobro pojacanje.Kao i Immobile.
nece igrat ni Wallace ni Radu, obojica ce biti rezerve, al je Radu igrao protiv Juvea jer smo tu tekmu igrali s tri igraca pozadi jer je Simone procjenio da je tako najbolje parirat Juventusu.. Radu je zapravo stoper, al u Laziju je uvijek igrao kao lijevi bek, stopera je igrao samo kada je bila nuzda.. vec naredno kolo se vraca na 4-3-3

Marchetti je poklonio dva gola Atalanti, nema odbrana nista s time! Bastos se odlicno pokazao protiv Juvea, vidjeti cemo za dalje, al ako nastavi tako, biti ce odlicno pojacanje.. Ciru skroz dobar :thumbup:
SiamoNoi je napisao/la:Šta je pak Andersonu trebalo da si ono od glave napravi...i jel ga to nesto ne vole navijaci?Dosta mu se zvizdalo.Negdje do gola je odlicno odigrao...strasan doprinos u defanzivi,a kasnije je malo pao.Kad sam kod zvizduka imao sam osjecaj ko da se u Torinu igralo s obzirom na reakcije publike.Jedino gdje se moglo primijetiti da nije tako je kad je Lichtsteiner usao i kad su zvizduci krenuli na svaki dodir s loptom.
ofarbao se zbog osvajanja OI, kao i drugi igraci Brazila, mada mislim da je sada ponovo crn! zvizde mu zbog nekonstantnosti, nerijetko izgleda kao da pati od kurcobolje, a i bila je neka frka oko odlaska na OI, pricalo se kako mu Bielsa nece dati, a on htio da ide po svaku cijenu!

SiamoNoi je napisao/la:Inače,onaj Milinkovic-Savic kad god gledam Lazio odigra slabo.Ne znam jel mu to maksimum ili baš pogodim utakmicu...Uglavnom,zanimljivu ekipu ima najbolja ekipa Rima plus dosta mladu...pratit će se još ove sezone.

EDIT:Jesu Radu,Anderson i Lulić bili suspendirani prvo kolo?
Sergej je dobar, veliki potencijal.. Radu i Lule su bili povrijedjeni, Felipe Anderson je bio na OI
ekipa jeste mlada i to je dobro

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25686
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la SiamoNoi » 07 sep 2016, 22:11

Znači zato je Lulić onako rano izasao,a bio je među boljima.Valjda nije još 100 posto spreman.

Mogla bi onda biti dobra obrana sa De Vrijem i Bastosom na stoperima.Nadam se da će bit,treba mi netko jeftin,a kvalitetan za fantasy (Bastos).Anderson također dosta povoljan,tu bi se isto moglo riskirat :mrgreen:

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Chinaglia » 07 sep 2016, 22:25

stavi Keitu, pokidat ce ove sezone ako bude stavljen da igra
radi se na tome da se izgladi problem

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25686
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la SiamoNoi » 08 sep 2016, 18:52

Icardi,Dybala,Milik,Berardi napad...kako naci mjesta? :D Htio sam i Belottija jos prije prvog kola,ali ovo mi se cinilo kao najbolja kombinacija...dokazani strojevi za golove,asistent,izvodjaci penala i jos ugrabio Milika i Berardija za sicu prije nego su krenuli zabijat pa im porasla cijena.Anderson i Basta bi mogli biti jos jedna kradja,ali pricekat cu iduce kolo.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Chinaglia » 11 sep 2016, 14:12

#Starting11 Marchetti; Basta, de Vrij, Bastos, Radu; Parolo, Biglia, Lulic; Felipe Anderson, Immobile, Kishna #SSL

Avatar
Suljo20002
Postovi: 1374
Pridružen/a: 08 okt 2014, 15:49
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Suljo20002 » 25 sep 2016, 14:15

Danas protiv Empolija,nadam se nova tri boda da ce biti na kontu ...

Avatar
L'Avvocato
Postovi: 8309
Pridružen/a: 15 mar 2009, 13:39
Lokacija: Cuore Bianconero !!!
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la L'Avvocato » 25 sep 2016, 17:20

Igra Lazio standardno svoju igru. Ne mogu neki ozbiljniji rezultat na kraju sezone ostvariti, ali ce biti tu negdje u vrhu sigurno.
★★★

"Uči(čitaj), u ime Gospodara tvoga koji stvara."(Al-Alaq)

Avatar
Bullard
Postovi: 288
Pridružen/a: 04 feb 2012, 14:54
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Bullard » 25 sep 2016, 20:48

Raduje odlična forma, iskreno se nadam iskoraku i plasmanu u europska takmičenja. slika

slika

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Chinaglia » 26 sep 2016, 00:55

slika

Avatar
L'Avvocato
Postovi: 8309
Pridružen/a: 15 mar 2009, 13:39
Lokacija: Cuore Bianconero !!!
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la L'Avvocato » 27 sep 2016, 21:21

Ooojjj

Ko ti je ova legendo?
★★★

"Uči(čitaj), u ime Gospodara tvoga koji stvara."(Al-Alaq)

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Chinaglia » 27 sep 2016, 21:43

Anna Falchi, evo je na tekmi protiv Empolija s Jessicom, Cirinom trebom :kafa:


Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Chinaglia » 28 sep 2016, 00:14

nikada niti jedan gol Lazija nisam proslavio kao ovaj, niti postoji drazi od ovog :cool: :kafa:
Klose u 93'


Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25686
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la SiamoNoi » 28 sep 2016, 00:37

Kakva smirenost pred golom mladog Miroslava.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Chinaglia » 01 okt 2016, 23:16

slika

bez sumnje najbolja tekma ove sezone, konacno je Simone izabrao pravu formaciju, to je formacija koja najvise odgovara profilu nasih igraca, a osim same pobjede, igra je bila dobra, sto nije bio slucaj do sada, iako smo imali te tri pobjede! nadam se da ce se zadrzat na ovoj formaciji, iako nisam neki optimista, mislim da ce opet mjenjat formacije svako malo, al nadam se da grijesim :pray: svi su bili odlicni, al ako bih morao izdvojit neke igrace, onda De Vrij, Lule, Keita i Cirù, oni su se ovako najvise istakli :salut:

Hoedt je napredovao kao igrac u odnosu na proslu sezonu, a sa De Vrijem se svaki igrac osjeca i djeluje bolje, cak i onaj panj Mauricio znao izgledat dobro s njime u paru, a sada imamo jos tri stopera mimo De Vrija i koga god Simone stavi da igra, miran sam, vjerujem svoj trojici :salut:

ostane li Simone pri ovoj formaciji i ovom sastavu, uz povratak povrijedjenih igraca, optimista sam :kafa:

Avatar
Biscione
Postovi: 4590
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Biscione » 02 okt 2016, 00:13

Još ako sutra pobjedimo tvoje merdaše bit će ti ovo vikend za poželjet :thumbup:
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Chinaglia » 02 okt 2016, 00:22

Biscione je napisao/la:Još ako sutra pobjedimo tvoje merdaše bit će ti ovo vikend za poželjet :thumbup:
Romoletto rjesava :salut:

Avatar
Suljo20002
Postovi: 1374
Pridružen/a: 08 okt 2014, 15:49
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Suljo20002 » 02 okt 2016, 17:39

Mene raduje forma Cire koji opet podsjeca na najbolje dane iz Torina...Eh da je tad ostao u Italiji pa napravio transfer u neki bolji klub,sad bi vjerovatno bio u Top 5 napadaca svijeta.Hvala Bogu sad je u dobroj formi,vuce ekipu a uz to je trenutno najbolji italijanski napadač :kralj:

Avatar
Suljo20002
Postovi: 1374
Pridružen/a: 08 okt 2014, 15:49
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Suljo20002 » 16 okt 2016, 08:04

Bologna mora pasti :mrgreen:

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Chinaglia » 17 okt 2016, 21:16

slika

dobra tekma, uz onu u Udinama, ponajbolja tekma Lazija u ovih 8 kola, jako dobra igra i pregrst prilika, no, jednostavno je bio jedan od onih dana kada lopta nece u gol.. golman Bologne je branio kao opsjednut, samo je nodostajalo jos gol da zabije! Cirù se nafulao, tri extra sanse i jos par situacija u kojima je mogao bolje reagovat, al na je kraju imao hrabrosti sutirat penal iako mu je golman skidao sve zivo :thumbup: Sergej je takodjer fulao dvije extra sanse, a meni je bila muka od svega toga, imao sam osjecaj da ni rukom ne bi mogli zabit

Bologna cigancila citavu tekmu, prvo gol iz prekida, pa bunker, krađa vremena, zbog toga je i bilo 6 minuta nadoknade, a kazna ih je stigla u 7 minutu nadoknade kada je sviran penal, pa mi je drazi jedan bod na ovakav nacin u posljednjim sekundama, nego da smo osvojili sva tri.. cisto zbog osjecaja koga su tada imali igraci, trener i navijaci Bologne!

Cirù me najvise raduje, znao sam da ce biti pojacanje, 5 golova u 8 kola, ne sumnjam da ce nastavit zabijat i dalje, a nadam se da ce se Basta, Bastos i Lucas Biglia vratit uskoro, iako sa stoperima nema problema, Hoedt je napredovao u odnosu na proslu sezonu, a tu je i Wallace, no opet je bolje kada su svi na broju! Basta nedostaje i to se vidi, a pogotovo Lucas Biglia, bez njega nema kreativnosti u ovoj ekipi.. malo mi smeta sto Simone nema muda da zadrzi Strakoshu na golu, ne brani Marchetti nesto aman-zaman, al eto, ipak je Marchetti mnogo, mnogo iskusniji i ipak je tu 5 godina, pa kod Simone vjerujem nema dvojbe ko ce branit

slika

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Chinaglia » 19 okt 2016, 21:29

Parolo produzio ugovor do 2020 godine, a prema rijecima Diaconalea, radi se i na novim ugovorima za De Vrija i Keitu, te da ocekuju pozitivne vijesti po tom pitanju!

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.