Reprezentacija Italije

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Novi selektor?

1. Mancini
34
29%
2. Conte
50
43%
3. Spalletti
16
14%
4. Guidolin
16
14%
 
Ukupno glasova: 116

Avatar
MysticAladin
Postovi: 823
Pridružen/a: 15 maj 2015, 17:22
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la MysticAladin » 28 avg 2017, 09:27

Eder i Montolivo definitivni višak. Čak je i Šaraf višak.
I krv svoju za Bosnu moju i život svoj za Juve moj!!!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la Raonffa » 28 avg 2017, 17:28

Sad im je 'biti ili ne biti' tekma protiv Španije, nešto sumnjam da mogu do pobjede i direktnog plasmana na SP.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Pogba
Postovi: 19681
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la Pogba » 28 avg 2017, 19:28

Ag. Giovinco: "Una vergogna che Ventura non lo convochi in Nazionale"

Ventura, però, continua a non convocarlo in Nazionale. Cosa ne pensa?
"Lo trovo assurdo. E' una vergogna che un giocatore con le sue capacità, con le sue caratteristiche e col suo senso del gol non venga convocato. Giovinco sa segnare in tutti i modi, anche su calcio di punizione, è titolarissimo nel suo club e un protagonista assoluto in MLS. Non capisco perché vengano chiamati panchinari di squadre italiane al suo posto, purtroppo la storia è sempre la stessa ultimamente".

Šta znaju senilni starci koji vode repku.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Andrej
Postovi: 6729
Pridružen/a: 10 avg 2012, 16:22
Lokacija: PrileP
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la Andrej » 02 sep 2017, 21:29

Isco se sprda.
"Si può far tutto ma la famiglia non si può lasciare. E la Juve fa parte della mia famiglia" - Giovanni Agnelli

Avatar
rope11
Postovi: 17619
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la rope11 » 02 sep 2017, 21:41

kakav suicid venture i vrhunski postavljena formacija, verati i vremešni DDR vs pet španskih veznjaka :zzz:


potpisali su sebi baraž večeras.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16501
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la ronaldo99 » 02 sep 2017, 22:02

Da i meni je Ventura uzasnu formaciju postavio,Imsigne je.igrac manje,Candreva jedino igra odlicno, a vezni red tj verati i ddr su pojedeni od strane 5 spanaca ocekivano

Avatar
muxa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la muxa » 02 sep 2017, 22:16

Spicanola :)

Sent from my x600 using Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
meskalin
Postovi: 2497
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: RE: Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la meskalin » 02 sep 2017, 22:19

ronaldo99 je napisao/la:Da i meni je Ventura uzasnu formaciju postavio,Imsigne je.igrac manje,Candreva jedino igra odlicno, a vezni red tj verati i ddr su pojedeni od strane 5 spanaca ocekivano
stari Spanija igra 4-6 formaciju ovo je skoro 6 veznjaka...trebao je nastaviti Konteovu formaciju i zivio..

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12644
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la Mig_Mig » 02 sep 2017, 22:21

Nek im je Ventura jeftin :puke: nije ovo za tebe moja ljudino. Usput dje se izgubio najbolji stoper svijeta?
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la Amsterdam1312 » 02 sep 2017, 22:25

Jesu Talijani mogli bolje, računajući i trenera i igrače, trebala je ovdje ići druga formacija sa drukčijih 11 na terenu ali treba biti realan i reći da je Španija sama po sebi prejaka repka i tehnički mžda najjača na svijetu u ovom trenutku. Zaslužena pobjeda, Isco briljirao.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la Romagnoli13 » 02 sep 2017, 22:30

Ne znam samo čija je ideja bila da ovog lika postavi na čelo reprezentacije? Kakav je ovo izbor igrača? Po kojem osnovu poziv dobijaju igrači tipa Eder, De Rosi, Darmian, Candreva? Kad će više ljudi koji vode Italijansku reprezentaciju shvatiti da je prošlo vrijeme kad su se igrači zvali po principu iskustva ili starih zasluga. Imaš svakako Buffona, Chiellinija, Bonuccija kao iskusne igrače, koji još imaju i kvalitet.Daj tu omladinu više neka igraju. Počni sa Bernardeschiem, Contijem.. i još nekim mladićima koji su željni dokazivanja. Jbt samo je još u glavama Venture i njemu sličnih igrač sa 22-23 godine nespreman za reprezentaciju i treba da se kali još 2-3 godine dok ne dobije konačno priliku.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
muxa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: RE: Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la muxa » 02 sep 2017, 22:35

Mig_Mig je napisao/la:Nek im je Ventura jeftin :puke: nije ovo za tebe moja ljudino. Usput dje se izgubio najbolji stoper svijeta?
Cuj najbolji, pa cim je napustio Juventus prestao je biti najbolji, sad mu ostaje da se nada da dogodine nece završiti kao sakupljač lopti

Sent from my x600 using Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
meskalin
Postovi: 2497
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la meskalin » 02 sep 2017, 22:51

muxa je napisao/la:
Mig_Mig je napisao/la:Nek im je Ventura jeftin :puke: nije ovo za tebe moja ljudino. Usput dje se izgubio najbolji stoper svijeta?
Cuj najbolji, pa cim je napustio Juventus prestao je biti najbolji, sad mu ostaje da se nada da dogodine nece završiti kao sakupljač lopti

Sent from my x600 using Tapatalk
Ljudi su bas iskompleksirani, pa jbt Pirlo kad je prešao u Juve i kad se oporavio od ozljede i zaigrao kako zna, ja sam uvijek govorio da je top igrač, nema se sta lagati....ne znam čemu ovo, al haj.

Avatar
rope11
Postovi: 17619
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la rope11 » 02 sep 2017, 22:53

ova formacija je umrla, ali kad već igraš u ovom sistemu onda stavljaš manola, edera ili čak šaravija uz jednog napadača, a ne dva sidraša koji smetaju jedan drugom na terenu.

ali hajde što je promašio formaciju, al' umjesto da nešto mjenja lik šablonski čeka šezdesete minute za izmjenu, vadi krilo i napadača i opet ubacuje identične igrače koji su nastavili u jednakom ritmu kao prethodnici. :salut:


uglavnom sumnjam da će italija nešto značajno napraviti na SP sa venturom, iako imaju finu generaciju.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muxa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la muxa » 02 sep 2017, 22:58

Pa dobro sad, da bas imaju finu generaciju ne bih se složio, previše je tu prosječnih fudbalera

Sent from my x600 using Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la Raonffa » 02 sep 2017, 23:04

Ventura je levat samo takav, al' eto opet bi trebali proći baraž, ipak je to talijanski mentalitet :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la SiamoNoi » 02 sep 2017, 23:09

rope11 je napisao/la:uglavnom sumnjam da će italija nešto značajno napraviti na SP sa venturom, iako imaju finu generaciju.
Mi ovdje čekamo Mancinija.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la Kawhi » 02 sep 2017, 23:09

Raonffa je napisao/la:Ventura je levat samo takav, al' eto opet bi trebali proći baraž, ipak je to talijanski mentalitet :D
Nije za ove teme, al jesam li ja ono tebe morao uvjeravati da Gnabry nije nivo Asensia? :mrgreen:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la Raonffa » 02 sep 2017, 23:12

Kawhi je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Ventura je levat samo takav, al' eto opet bi trebali proći baraž, ipak je to talijanski mentalitet :D
Nije za ove teme, al jesam li ja ono tebe morao uvjeravati da Gnabry nije nivo Asensia? :mrgreen:
Ti si mene morao uvjeravati da Njemačka nema šanse protiv Španije u finalu, da Švabe nemaju igrača kao što je Asensio, pa ti ja rekao da ima mali Gnabry i da neće Španija tako lako do titule :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17619
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la rope11 » 02 sep 2017, 23:13

pa kako mukso nemaju dobru ekipu, dobra uigrana odbrana (chielini, bonuci, barzagli, romagnoli, rugani, conti, darmian, zapacosta, spinazola), solidna sredina uz veratija kao prvu violinu i odlična širina u napadu, po oba krila i devetke imaju duple/troduple kvalitetne opcije.

ne kažem da je vrhunska ekipa kao španija, francuska ili njemačka, ali conte bi njih doveo minimum do polufinala bez problema.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.