Reprezentacija Italije

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Novi selektor?

1. Mancini
34
29%
2. Conte
50
43%
3. Spalletti
16
14%
4. Guidolin
16
14%
 
Ukupno glasova: 116

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la SiamoNoi » 03 sep 2017, 15:28

Pa dalo mu se na znanje da nece u reprezentaciju iz MLSa?!Ako bas ima zelju jos nastupati trebao je doci negdje u Europu igrati.Jedino ako uopce nikako ne racunaju na njega bez obzira gdje bio...

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la Feldmarschall » 03 sep 2017, 15:39

Pogba je napisao/la:
Verratti, Insigne, Giovinco... Previše je to midžeta na jednom mjestu. Kako fizičkih, tako i mentalnih, jel.
Zar će, ne daj Bože, i Talijani početi skrivati loptu od protivnika i nadigravati se!? :o Ne, ne, taj film nećeš gledati! :nene: :nedam:

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la rope11 » 03 sep 2017, 16:21

gnom dokle god je u MLS-u neće i smije dobijati pozive, što važi i za sve ostale igrače van lige petice.

neka se "prva zvijezda penzionerske lige" vrati u evropu i zaigra ozbiljan profesionalan fudbal umjesto što ganja loptu sa onim poluamaterima, pa da ga vidimo na djelu, možda onda i zasluži taj poziv.
u što sumnjam da će se desiti, bolje prvi u selu nego zadnji u gradu :zzz:


amerikanci nisu nivo ispod nego pet nivoa ispod, ne mogu se partije iz njihove lige ni izbliza uzimati kao neko mjerilo za kvalitet igrača.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2530
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la LegendKiller » 03 sep 2017, 19:07

Pogba je napisao/la: Paulinho i drugi Brazilci bez problema igraju u repki, Graziano Pelle je dobijao pozive kada je otišao u Kinu, Defoe je igrao za Englesku, a bio u MLS-u. Logika je niđe veze. Momak igra fudbal života, ne sporim da je MLS kvalitet ispod, ali u svaka doba ima mjesta jer je klasa za svakog igrača u repki bez dileme. Samo je jednom pozvan od kada je u MLS-u, mislim u meču sa Bugarskom pod Conteom i bio je najbolji igrač te tekme ubjedljivo.
Čovjek koji bi bio samo upgrade ovoj repki, najbolji izvođač slobodnjaka na svijetu vjerovatno, bar je i statistički tako, u zadnjih 5 godina niko nije zabio više od njega, da ne govorimo daleko najbolji igrač na američkom kontinentu.
Zato su Brazil i Engleska tu gdje jesu što se tiče reprezentativnog nogometa, što bi rekli down.

Avatar
dinoo
Postovi: 4863
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la dinoo » 05 sep 2017, 08:14

442 ako nemaš roy keana i paula scholesa u postavi je osuđeno na smrt. Pogotovo 424 i neke varijacije na tu temu.
izaći na španiju koja igra sa 5 ili 6 veznih i 2 štopera koji su odlični s loptom a ovamo promaja u sredini je ...nemam ni riječi da opišem.
Naravno, kako se i znalo od početka ventura neće ništa uraditi, tako da ostaje samo da sjedimo i čekamo da repku uzme neko ko se razumije (kako reče majmum raiola) u moderni fudbal.

Avatar
Pogba
Postovi: 19743
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la Pogba » 05 sep 2017, 21:21

Ace Ventura [emoji38]
Ova Italija je na papiru jaca od one nikad poimenicno gore Conteove, ali igra katastrofalno. Belotti i Ciro nikada ne mogu biti tandem jer su lice i nalicje, Ventura genijalac opet preskace mladost u Ruganiu i stavlja smijesnog Astoria, da ne govorim kako cijedi Barzu gdje ce od previse tekmi samo Juve biti na gubitku. DDR no comment, a svakom novom partijom Verratia se razocaram, pratim ga od Serie B i taj decko je u stagnaciji, a i u padu, koliko god ga volio rijec je o jednom nekompletnom fudbaleru i trenutno prenapuhanom i precijenjenom.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31061
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la Chinaglia » 05 sep 2017, 21:26

kakav sastav, kakva formacija :tokralju:

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la rope11 » 05 sep 2017, 21:41

okrenem ovih zadnjih desetak minuta i ogadiše mi fudbal :salut:

ma nije toliki problem ni formacija kolika loša bezidejna igra gdje se sve svodi na individualni kvalitet, mislim logično da je bio nonsens igrati sa ovom postavom protiv španije ali yebem ga valjda ne bi trebalo predstavljati problem kad igraš protiv slabijih protivnika.


eder, gabiadini i berna ulaze u dr. poluvremenu, kao faktor iznenađenja :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Biscione
Postovi: 4585
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la Biscione » 05 sep 2017, 22:01

Ne kažem ja džabe da je otac svim krilima iz repke :mrgreen:
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31061
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la Chinaglia » 05 sep 2017, 22:17

Cirùuu :tokralju:

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37546
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la tuzlak1987 » 05 sep 2017, 23:12

Frajer pokazuje koliko je zatucan trener, njemu igraju 4 sadasnja ili bivsa igraca FC Torino. Samo jos da pozove Basellia i Morettija..

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31061
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la Chinaglia » 06 sep 2017, 00:06

pa i ti si pravio sastav bez Ciruzza, ista si neznalica kao Ventura...

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la Raonffa » 06 sep 2017, 00:53

Stvarno je lik qarina od trenera, da su htjeli izabrati najgoreg mislim da nisu mogli naći bolju opciju od Venture.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Puma
Moderator
Postovi: 14275
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la Puma » 06 sep 2017, 01:14

Mora neko izaci i objasniti kako je ovaj covjek uopste dosao na mjesto selektora ?

slika

:urnebes:
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
dinoo
Postovi: 4863
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la dinoo » 06 sep 2017, 09:41

KAd je predsjednik saveza rođen 1943 godine ,njemu je bilo logično da zaposli lika koji je rođen 1948 godine i još da priča da je to potez za budućnost i da će Ventura raditi na podmlađivanju reprezentacije i da je to dugoročni plan :roll:

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la Marvin » 06 sep 2017, 09:49

Talijanstina klasicna. Ljudi zaglavili u kamenom dobu,a nista ne mijenjaju. Daj matoraca i igraj defanzivu :lol:

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la _forzamilan_ » 06 sep 2017, 10:38

Pogba je napisao/la:Ace Ventura [emoji38]
Ova Italija je na papiru jaca od one nikad poimenicno gore Conteove, ali igra katastrofalno. Belotti i Ciro nikada ne mogu biti tandem jer su lice i nalicje, Ventura genijalac opet preskace mladost u Ruganiu i stavlja smijesnog Astoria, da ne govorim kako cijedi Barzu gdje ce od previse tekmi samo Juve biti na gubitku. DDR no comment, a svakom novom partijom Verratia se razocaram, pratim ga od Serie B i taj decko je u stagnaciji, a i u padu, koliko god ga volio rijec je o jednom nekompletnom fudbaleru i trenutno prenapuhanom i precijenjenom.
Veratti je precjenjen koliko i svaki danasnji poznati fudbaler, ganjaju lopte a zaradjuju milione :D
Marco je trebao ovo ljeto u Barcu gurao je koliko je mogao cak zamjenio agenta (pizza majstor) ali mu je to sve propalo pa i ne cudi ako igra preko neke stvari u PSG. Zatim u Italiji u retardiranom 4-2-4 sistemu on treba da drzi sredinu sa jednim pomalo oronulim DDR-om protiv Isca, Inieste, Koketa, Busquetsa? Nema tog veznjaka koji je to u stanju napraviti tako da kritike u ovom slucaju nisu na mjestu. I takav protiv Spanije imao je samo 2 kriva pasa a ukupno preko 70, najvise kontakata sa loptom od bilo kojeg spanca i 6 osvojenih lopti opet najvise od svih Italijana. Jednostavno ne koriste ga kako treba.
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la Romagnoli13 » 06 okt 2017, 22:29

Ovoj reprezentaciji treba jedno golemo čišćenje, počevši od neznalice na klupi, preko golmana, odbrane pa do samog napada.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la rope11 » 06 okt 2017, 22:49

jel' opet bonuci kriv? :mrgreen:


čovječe šta oni na klupu dovedoše, vrh će mu biti prolazak grupne faze :facepalm:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
meskalin
Postovi: 2499
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la meskalin » 06 okt 2017, 23:22

Ja ne znam, ali imam osjecaj da se Hrvatska italija i Argentina takmice ko ce dovesti losijeg trenera na klupu, pa ovaj Ventura nije ni za Coma kamo li repke, ne znam samo ko ih predloži na poziciju selektora ?! :S

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.