Feyenoord

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo

Polo
Kontakt:

PostPostao/la Polo » 07 okt 2014, 18:02

Rutinska pobjeda od 4:0 protiv Groningena i jedna dobra vijest je bas to sto sve vise igraju na veznoj igri i na posjedu lopte. Vidljivo je da nam krila nisu u formi dok Manu kao neko polu krilo spic da se kaze ipak dobro funkcionise.

Polo
Kontakt:

PostPostao/la Polo » 04 nov 2014, 15:31

Sta je sada sa ostalima samo sam ja ostao od kako je Feyenoord krenulo u ligi nema nigdje nikog :?

RK Gradacac
Kontakt:

PostPostao/la RK Gradacac » 15 nov 2014, 23:55

Polo WroteColonSta je sada sa ostalima samo sam ja ostao od kako je Feyenoord krenulo u ligi nema nigdje nikog :?

Nisi sam stari, tu sam i ja :mrgreen:
Nema me ovih dana na forumu, jbg druge stvari zaokupirale. A Feyenoord pratim i dalje svaku utakmicu, nego sad imam sezonsku pa mozda i zbog toga cesto ne stignem na forum..
010 ISN'T JUST A CODE

Polo
Kontakt:

PostPostao/la Polo » 18 nov 2014, 13:32

RK Gradacac WroteColon
Polo WroteColonSta je sada sa ostalima samo sam ja ostao od kako je Feyenoord krenulo u ligi nema nigdje nikog :?

Nisi sam stari, tu sam i ja :mrgreen:
Nema me ovih dana na forumu, jbg druge stvari zaokupirale. A Feyenoord pratim i dalje svaku utakmicu, nego sad imam sezonsku pa mozda i zbog toga cesto ne stignem na forum..

Dobro je ziv si mi :D Evo spekulise se da Clasie ide za Lazio u zimskom za 12 milijona a Konogolo isto mozda u neki Njemacki klub. Naravno da nebi volio da se ovo desi, vidim da i prate Arnautovica ali za sad nista od toga nema.

RK Gradacac
Kontakt:

PostPostao/la RK Gradacac » 26 nov 2014, 18:10

Nevjerujem za Kongola da ce tako brzo otici. Clasie ide, nadam se tek na ljeto :mrgreen:
010 ISN'T JUST A CODE

Polo
Kontakt:

PostPostao/la Polo » 27 nov 2014, 22:16

Vecerasnja pobjeda nad Sevillom i prolazak dalje u EL nesjecam se vise kada je Feyenoord zadnji put prezimio Evropski ali evo i dokaza kada se radi i svi se trude moze se mnogo, jos slatka pobjeda nad pobjednikom EL 2013/2014

RK Gradacac
Kontakt:

PostPostao/la RK Gradacac » 07 dec 2014, 14:51

Ne sjecam se bolje utakmice i nabrijanije atmosfere, Sevilla je bila nemocna :cool:
Sinoc ponovo pobjeda nad gradskim rivalom i nastavak niza dobrih rezultata. Ako nastave ovako nista nije nemoguce.
010 ISN'T JUST A CODE

Polo
Kontakt:

PostPostao/la Polo » 08 dec 2014, 19:52

RK Gradacac WroteColonNe sjecam se bolje utakmice i nabrijanije atmosfere, Sevilla je bila nemocna :cool:
Sinoc ponovo pobjeda nad gradskim rivalom i nastavak niza dobrih rezultata. Ako nastave ovako nista nije nemoguce.

Ova pobjeda protiv Excelsiora iz 2 greske primise 2 gola sto je zabrinjavajuce i ako su prilimi najmanje golova u ligi. Polako i napadaci pocinju da rade na produktivnosti ne samo Kazim nego i Boetius kao i Troonstra.

RK Gradacac
Kontakt:

PostPostao/la RK Gradacac » 12 dec 2014, 18:10

Standard - Feyenoord 0-3 :cool:
010 ISN'T JUST A CODE

Polo
Kontakt:

PostPostao/la Polo » 12 dec 2014, 18:34

RK Gradacac WroteColonStandard - Feyenoord 0-3 :cool:

1 u grupi sa Sevillom ovo u Avgustu niko nebi pomislio ali eto ipak su pokazali da znaju kada hoce i da mogu. Sada ovako nastvait u ovom stilu u nedelju protiv AZ i u srijedu protiv PSV-a.

RK Gradacac
Kontakt:

PostPostao/la RK Gradacac » 12 dec 2014, 20:24

Polo WroteColon
RK Gradacac WroteColonStandard - Feyenoord 0-3 :cool:

1 u grupi sa Sevillom ovo u Avgustu niko nebi pomislio ali eto ipak su pokazali da znaju kada hoce i da mogu. Sada ovako nastvait u ovom stilu u nedelju protiv AZ i u srijedu protiv PSV-a.

Iskreno, moja ocekivanja su ispunili onog trenutka kad su se plasirali u grupnu fazu. A da ce biti ispred Seville nisam pomisnjao ni u najvecoj euforiji. Igraci na pitanje koga zele za protivnika odgovaraju sa nekog lijepog, jakog. Neka im se zelje ostvare, u ponedjeljak izvlacimo Liverpool ako bog da :mrgreen:
Ako ne Liverpool moze i Celtic ili Tottenham.
010 ISN'T JUST A CODE

RK Gradacac
Kontakt:

PostPostao/la RK Gradacac » 12 dec 2014, 20:26

Moguci protivnici:
Liverpool (*)
Anderlecht (*)
AS Roma (*)
Villarreal
Torino
Celtic
Dnjepropetrovsk
Tottenham Hotspur
Trabzonspor
Aalborg
VfL Wolfsburg
BSC Young Boys
EA Guingamp
(*) afkomstig uit de Champions League
010 ISN'T JUST A CODE

Polo
Kontakt:

PostPostao/la Polo » 14 dec 2014, 21:03

RK Gradacac WroteColonMoguci protivnici:
Liverpool (*)
Anderlecht (*)
AS Roma (*)
Villarreal
Torino
Celtic
Dnjepropetrovsk
Tottenham Hotspur
Trabzonspor
Aalborg
VfL Wolfsburg
BSC Young Boys
EA Guingamp
(*) afkomstig uit de Champions League

Mislio sam da ovi iz LP koji dolaze nece moci biti protivnici posto smo prvi u grupi ali eto nisam znao.

Danasnja utakmica pravi FIGHT za bodove i na kraju samo 1 bod i ako su se vratili sa 0:2 na 2:2 AZ u prvom poluvremenu 2 sanse 2 gola dok je Feyenoord dominirao ali nisu probili do kraja. 2 poluvrijeme je bilo isto dosta napeto i az je imao neki prilika da kazemo 100% dok se Feyenoord trudio i tesko dolazio do pravi sansi ali na kraju opet 2 gola su postigli i dosli do boda kojeg su sigurno zasluzili. Clasie i El Ahmadi stvarno su se trudili ma da je i Boetius probijao po liljevoj dobro kao i Kazim koji je zdrzavao loptu u napadu jedino Immers fula ko uvijek :mrgreen:

Sada ostaje srijeda i vrlo je vazno uzeti najmanje bod iz eindhovena a najbolje bi bilo 3 :D

Evil Genius II
Kontakt:

PostPostao/la Evil Genius II » 15 dec 2014, 13:42

RK Gradacac WroteColonIgraci na pitanje koga zele za protivnika odgovaraju sa nekog lijepog, jakog.

na kraju dobiste najljepseg i najjaceg :mrgreen:

bice zanimljiv duel, neka bolji prodje dalje :bih:
''La maglia della Roma, anche da allenatore, te la togli, però ti rimane la pelle macchiata. Ci puoi mettere qualsiasi cosa sopra, ma il giallorosso sotto ti rimane sempre.'' Luciano Spalletti

Pale_Companion
Kontakt:

PostPostao/la Pale_Companion » 15 dec 2014, 14:04

šteta zbog ždrijeba, niste imali sreće, moglo je puno jednostavnije po Feyenoord...

No ako ste mogli pomrsiti račune Sevilli onda to možete i Romi ;)

Morati će te i nama dati recept kako savladati Sevillu :mrgreen:
Agieren statt reagieren

RK Gradacac
Kontakt:

PostPostao/la RK Gradacac » 15 dec 2014, 20:32

Polo, **** utakmica, AZ dao oba gola iz offside-a, a Feyenoordu nedosudjen penal prije toga. Mozda ja to malo navijacki gledam, ali sudija je debelo ostetio Feyenoord.
010 ISN'T JUST A CODE

RK Gradacac
Kontakt:

PostPostao/la RK Gradacac » 16 dec 2014, 17:34

Sto se tice EL.. fino smo prosli, protivnik po mjeri, igraci i navijaci zadovoljni :cool:
010 ISN'T JUST A CODE

Polo
Kontakt:

PostPostao/la Polo » 19 dec 2014, 14:35

Kakva utakmica protiv PSV-a i na kraju izgubismo 4-3 i ako smo vodili ali onaj prvi gol PSV-a je bio faul i sudija je to priznao da nikako nije smjeo da ovaj go dopusti da je regularan medjutim od toga se ne zivi. Igraci su pokazali da znaju i mogu i borbenost sto je po meni smo moralni pobjednici i ako nisu igrali Boetius i Troonstra koji je povrjedjen nazalost da se utakmica odigrala prije 2 sedmice imali bi sigurno vise sansi.

Titula je sada daleko ali za 2 mjesto i predkolo CL se valja boriti sada pobjeda protiv NACA trebala bi bude kao zavrsna za 2014 god.

Zrjeb za EL protiv Rome tezak je ali sigurno Feyenoord ima sanse i drago mi je sto cemo gledati i Pjanica ;)

RK Gradacac
Kontakt:

PostPostao/la RK Gradacac » 20 dec 2014, 08:54

Psv je nezasluzeno pobijedio, iako su jedan dio drugog poluvremena bili dominantniji ipak je Feyenoord bar bod zasluzio. Sudija sjebo utakmicu sa cetiri zuta Feyenoordovom veznom redu i prvim golom psva koji je moro ponistit.

S druge strane, Feyenoord je davno prokocko svoju titulu, jos na pocetku sezone. Tesko je se vadit protiv psva u eindhovenu.

Ako zadrze igracki kadar, uz par pojacanja mozemo se nadat tituli sledece sezone.
010 ISN'T JUST A CODE

Polo
Kontakt:

PostPostao/la Polo » 21 dec 2014, 20:14

RK Gradacac WroteColonPsv je nezasluzeno pobijedio, iako su jedan dio drugog poluvremena bili dominantniji ipak je Feyenoord bar bod zasluzio. Sudija sjebo utakmicu sa cetiri zuta Feyenoordovom veznom redu i prvim golom psva koji je moro ponistit.

S druge strane, Feyenoord je davno prokocko svoju titulu, jos na pocetku sezone. Tesko je se vadit protiv psva u eindhovenu.

Ako zadrze igracki kadar, uz par pojacanja mozemo se nadat tituli sledece sezone.

Naravno da su imali los start ali eto danasnjom pobjedom se zavrsio jesenski dio na 3 mjestu, gledajuci igracki kadar onda je to realna pozicija jer su i PSV kao i Ajax jaci po pitanju igraca.

Pojacanja trebaju sigunro doci a prvenstveno u napadu. Jos bi da pohvalim Vermeera jer je on danas spasio sigurno najmanje 2 boda.

Natrag na “Ostale lige”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.