Feyenoord

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la RK Gradacac » 15 jul 2014, 22:43

Te Vrede je napadac, za sad nedovoljno dobar za prve postave. Al ko zna mozda prokine ove sezone. Tu je jos i Achabar, vjeciti talent.
Van Beek je odbrambeni, treba da naslijedi De Vrija. I njega smo jos nedovoljno vidili u dresu Feyenoorda. Njih dvojica su jos dosta nepoznati i ne zna se tacno kakve su im mogucnosti. Mnogo je talenata koji ostanu samo na talentu, tako da je prerano bilo sta reci. Prva cetvorica su vec standardni prvotimci tako da od njih mozemo ocekivati mnogo.
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la RK Gradacac » 15 jul 2014, 22:52

Martins Indi potpisao za Porto. Presao za 7,7 mil. eura.
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la Polo » 16 jul 2014, 22:15

RK Gradacac je napisao/la:Martins Indi potpisao za Porto. Presao za 7,7 mil. eura.
Procita i ako je visoka cifra vise bi volio da je ostao ali sta je tu je nadam se da ce boularhouz biti sledjece dobro pojacanje u odbrani.

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la Polo » 19 jul 2014, 02:04

Feyenoord - BJK Besiktas 3 predkolo CL :D :shock:

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31048
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la Chinaglia » 19 jul 2014, 02:45

Polo je napisao/la:Feyenoord - BJK Besiktas 3 predkolo CL :D :shock:
auuu, šteta što će jedna ekipa ispast' .. uglavnom, dalo bi se pogledat' te duele, odlična će atmosfera biti :cool:

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la RK Gradacac » 19 jul 2014, 16:10

Polo je napisao/la:Feyenoord - BJK Besiktas 3 predkolo CL :D :shock:
Ako dovedu nekog dobrog napadaca mogu se nadat prolazu..
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
Unknown Genius
Postovi: 2433
Pridružen/a: 15 avg 2011, 04:21
Lokacija: 43°50'35.4"N 18°20'23.3"E
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la Unknown Genius » 20 jul 2014, 05:38

RK Gradacac je napisao/la:Te Vrede je napadac, za sad nedovoljno dobar za prve postave. Al ko zna mozda prokine ove sezone. Tu je jos i Achabar, vjeciti talent.
Van Beek je odbrambeni, treba da naslijedi De Vrija. I njega smo jos nedovoljno vidili u dresu Feyenoorda. Njih dvojica su jos dosta nepoznati i ne zna se tacno kakve su im mogucnosti. Mnogo je talenata koji ostanu samo na talentu, tako da je prerano bilo sta reci. Prva cetvorica su vec standardni prvotimci tako da od njih mozemo ocekivati mnogo.
Nadam se da će dovesti nekog napadača, ako ostanu samo na te Vrede-u i Achahbar-u, mislim da napad neće moći pratiti ostatak tima, jer realno na ostalim dijelovima terena je Feyenoord bar za klasu jači. Ni jedan od njih dvojice ne može iznijeti taj teret, bojim se već za utakmicu protiv Bešiktaša da ta neefikasnost može skupo koštati.

Zaradili su vjerovatno preko 20 miliona, mislim da će to pametno i potrošiti, samo je pitanje koga imaju na radaru.

Nisam upratio, ali zar de Vrij odlazi? Znam da se spominjalo da će kod nas u United, ali utihnulo je to sve. Ukoliko on ode, biće teško uigrati tu novu odbranu, bez tri jako važna igrača. Van Beek će vjerovatno morati desno, jer odlaskom Janmaata ne vidim ko bi drugi tu mogao igrati, ukoliko nekoga ne dovedu. Ne znam kakav je Cabral, mada je on i premlad za neku ozbiljniju rolu.
Tako da u sredini bi trebali biti Mathijsen i Kongolo, a lijevo Nelom ako je se u potpunosti oporavio od tih ozljeda koje ga muče. Ja bih uvijek prije zaigrao sa ovim dvojcem u sredini, nego sa Mathijsenom i Boulahrouzom, jer mi to djeluje presporo i prestaro. Jedino u slučaju da Kongolo mora lijevo...


Mada, i sa ovim sastavom mislim da su favoriti: Mulder (valjda se i on oporavio od te ozljede ramena); van Beek - de Vrij (Kongolo) - Mathijsen - Nelom; Vilhena - Clasie - Immers; Schaken - te Vrede - Boetius.
Uglavnom, biće dobre utakmice, a simpatije naravno uz Holanđane. :)
Moje ime ovdje od sad znači pravda.

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la RK Gradacac » 20 jul 2014, 16:20

Unknown Genius je napisao/la:
Nisam upratio, ali zar de Vrij odlazi? Znam da se spominjalo da će kod nas u United, ali utihnulo je to sve. Ukoliko on ode, biće teško uigrati tu novu odbranu, bez tri jako važna igrača.
Bilo je dosta nagadjanja, prije SP je bila jedna ponuda od Lazia koja je bila odbijena jer je preniska. Nakon toga nije bilo konkretnih ponuda iako su se i dalje spominjali Lazio i United.
Moguce je i da i ne ode nigdje. Dobro bi nam dosao i da ostane jos godinu. Bolje da sljedece godine ode za dzaba nego ga dati za male pare a nemas igraca koji ga moze zamijenit.
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31048
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la Chinaglia » 28 jul 2014, 18:29

ipak se ispostavi tačnim da je De Vrij dao riječ da će preći u Lazio, a što se tiče Man Utd-a, očito je to bila šuplja i čisto povezivanje jer je trener Man Utd-a, Holanđanin :D nek' nam je sretan :thumbup:

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la Polo » 28 jul 2014, 18:32

Za 8.5€ ode de VRIJ u Lazio potpisao je 5 godisnji ugovor, dok je imao samo godinu jos ugovora u Rotterdamu, Kongolo potpisao novi ugovor na 3 godine.

Avatar
Unknown Genius
Postovi: 2433
Pridružen/a: 15 avg 2011, 04:21
Lokacija: 43°50'35.4"N 18°20'23.3"E
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la Unknown Genius » 29 jul 2014, 00:33

Dobar transfer za sve tri strane, Feyenoord lijepo zaradio s obzirom na okolnosti.

Valjda sad dovedu i neko pojačanje, red bi bio s tolikim sredstvima s kojim raspolažu poslije prodaje 3-4 bitna igrača.
Moje ime ovdje od sad znači pravda.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31048
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la Chinaglia » 29 jul 2014, 00:59

neki talijanski klub je u posljednji trenutak pokušao dovest' De Vrija, al' on je odbio ponudu rekavši da je već dao riječ Laziju :cool: već volim ovog igrača :D

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la RK Gradacac » 29 jul 2014, 07:56

Chinaglia je napisao/la:ipak se ispostavi tačnim da je De Vrij dao riječ da će preći u Lazio, a što se tiče Man Utd-a, očito je to bila šuplja i čisto povezivanje jer je trener Man Utd-a, Holanđanin :D nek' nam je sretan :thumbup:
Hajd nek vam je sa srecom! Da i tu pricu zatvorimo.. ipak je vas direktor morao doci s konkretnijom ponudom, ali da je lisac jeste ;)
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31048
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la Chinaglia » 29 jul 2014, 12:54

ne bih ja Lotita nazvao liscem (Tare samo radi po njegovom nahođenju) .. da De Vrij nije dao riječ Laziju, Feyenoord bi vjerovatno i odbio ponudu, a Lazio izgubio igrača :D Lotito je poznat' kao čovjek koji gleda u svaki euro i težak je k'o crna zemlja i zbog toga smo dosta igrača izgubili :roll: ovdje je imao prostora za manevar da pokuša snizit' potražnju Feyenoorda jer je igrač htio samo u Lazio, tako da je to i uspio na €8,5 mln :D

ako ti šta znači, Laziali su ga odmah zavoljeli, posebno što je odbio Riommu i održao datu riječ Laziju :ljepota:

[youtube][/youtube]

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: Feyenoord

Post Postao/la Evil Genius II » 29 jul 2014, 13:19

cuj odbio romu i fanovi ga zavolili!? isto kao da je momak imao obje ponude na stolu pa se odlucio za ovu nazia, a ne da je NAVODNO odbio romu nakon sto je vec dosao u italiju na potpis ugovora i sabatini ga NAVODNO u zadnjem momentu pokusao ukrasti i prikljuciti rosteru koji btw vec ima 4 stopera. vas naziale je fakat lahko usreciti :mrgreen:

inace, dobar posao feyenoorda jerbo su iscupali sami maksmium iz ovog transfera s obzirom na to da je igrac usao u posljednju godinu ugovora. mada moram priznati da sam ocekivao njegov transfer u neki jaci klub i ligu nakon dobro odigranog svjetskog prvenstva ali izgleda da su ona interesovanja uniteda i dortmunda bila medijska patka :hmmmmm:

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31048
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la Chinaglia » 29 jul 2014, 13:37

pa navijači su uvijek sretni kad dobar igrač dođe u klub, a i doček u Fiumicinu to pokazuje! jednostavno navijači imaju veoma visoko i pozitivno mišljenje o De Vriju, a to što je odbio vas merdaše i što je čovjek od riječi, samo ga još više podiže u očima navijača :D moram li reći da je za Lotitovih 10 godina u klubu, ovo najbolje pojačanje u odbrani?! ne bi ga ni doveo, da navijači ne bojkotuju, pa je MORAO dovest' dobrog igrača da umanji bijes navijača :D

ono sinoć/jutros je samo primjer Lazialite, kako se živi Lazio, kako se voli klub, igrači, al' Lotito se nažalost potrudio da to više ne bude tako, pa i neće biti, jer će do daljnjeg Olimpico biti prazan :!: to je ono što boli sve navijače Lazija, al' kad drugog načina nema da smrad ode

svi portali vezani za Lazio, ali i neki agenti su prenijeli informaciju da je neki talijanski klub pokušao ukrast' De Vrija (poslije se ispostavilo da je to Riomma) :D a De Vrij je dogovorio prelazak u Lazio prije SP kad je bio u posjeti Formellu, tako da je samo održao datu riječ :D .. i mani mi šuplje, od vaših stopera je samo Benatia bolji od njega (za sad :mrgreen: )

ono što imaju Laziali (Lazialitu), to ima malo koji klub na svijetu :!:

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: Feyenoord

Post Postao/la Evil Genius II » 29 jul 2014, 13:58

razumijem ja to sve ali kako pises o njemu i koliko se slavi to odbijanje rome neupucen insan bi pomislio da je birao izmedju rome i nazia i odabrao ove druge, a ne zapravo da vam je sabatini htio ukrasti igraca iz meni trenutno nejasnih razloga jer imamo dovoljno stopera :D inace, zao mi je zbog njega sto prelazi u nazio u ovako losem momentu za klub jer nakon onako odradjenog svjetskog prvenstva momak zasluzuje puno vise od nesposobnog predsjednika koji svojim amaterizmom narusava atmosferu oko kluba. rim je jako teska sredina za raditi, pogotovo kada stvari ne idu najbolje tako da se nadam da de vrij nije pogrijesio svojim izborom jer i dalje sam misljenja da je trebao odabrati englesku ili njemacku ako je vec imao priliku.
Chinaglia je napisao/la:i mani mi šuplje, od vaših stopera je samo Benatia bolji od njega (za sad :mrgreen: )
ove igre na SP ga trenutno dizu iznad astorija koji tek treba da potvrdi sav taj hype oko njega koji vlada zadnjih par sezona (stalno su ga selili u ove vece klubove po italiji) i romagnolija koji je tek 19godisnji talenat, ali sto se tice benatia - castan partnerstva to bi mogao razbiti samo eventualni dolazak hummelsa :D

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31048
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la Chinaglia » 29 jul 2014, 14:22

Evil Genius II je napisao/la:razumijem ja to sve ali kako pises o njemu i koliko se slavi to odbijanje rome neupucen insan bi pomislio da je birao izmedju rome i nazia i odabrao ove druge, a ne zapravo da vam je sabatini htio ukrasti igraca iz meni trenutno nejasnih razloga jer imamo dovoljno stopera :D

ne, ne, ne slavim ja ništa, samo mi je drago da je momak pokazao karakter i održao dato obećenje, ništa više :D pa zar i nije odabrao nas ispred vas? odbio je vašu ponudu, šta ti to govori? čim je imao vašu ponudu, mogao je istu prihvatit', a ista bi sigurno bila finansijski povoljnija, kako za njega, tako i za Feyenoord :D neki igrači jednostavno imaju auru i odmah postanu miljenici navijača, tako da je to slučaj i sa De Vrijem :D

Evil Genius II je napisao/la:inace, zao mi je zbog njega sto prelazi u nazio u ovako losem momentu za klub jer nakon onako odradjenog svjetskog prvenstva momak zasluzuje puno vise od nesposobnog predsjednika koji svojim amaterizmom narusava atmosferu oko kluba. rim je jako teska sredina za raditi, pogotovo kada stvari ne idu najbolje tako da se nadam da de vrij nije pogrijesio svojim izborom jer i dalje sam misljenja da je trebao odabrati englesku ili njemacku ako je vec imao priliku.
slažem se, ni meni nije jasno što je došao kod nas :mrgreen: ok, veliki klub, Lazialita, Rim, međutim, trenutno Lazio ne pokazuje ništa od toga, nezdrava sredina jebga .. slažem se da je trebao otići u zdraviju sredinu, bolju ekipu, itd
Evil Genius II je napisao/la:ove igre na SP ga trenutno dizu iznad astorija koji tek treba da potvrdi sav taj hype oko njega koji vlada zadnjih par sezona (stalno su ga selili u ove vece klubove po italiji) i romagnolija koji je tek 19godisnji talenat, ali sto se tice benatia - castan partnerstva to bi mogao razbiti samo eventualni dolazak hummelsa :D
mah, Castan je dobar igrač, al' De Vrij je neko ko ima potencijal da postane jedan od najboljih stopera na svijetu :D Castan igra odlično jer je tu Rudi Garcija, pa recimo, sigurno bi De Vrij više napredovao kod Rudi Garcije, nego što će kod Piolija :D daj Castana nama, pa ćeš vidjeti da neće biti ni 60% dobar kao kod vas .. jebga, odličan trener čuda radi (Klopp, Simeone, Rudi Garcija, itd)

Avatar
Unknown Genius
Postovi: 2433
Pridružen/a: 15 avg 2011, 04:21
Lokacija: 43°50'35.4"N 18°20'23.3"E
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la Unknown Genius » 29 jul 2014, 14:43

Pišete o bivšem igraču ovog kluba, poredite igrački kadar dvije, za Feyenoord, nebitne ekipe... Ne znam vala šta još uvijek radite na ovoj temi i zašto vi kao ozbiljni forumaši ovoliko spamate?
Moje ime ovdje od sad znači pravda.

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la RK Gradacac » 29 jul 2014, 19:58

Evil Genius II je napisao/la:cuj odbio romu i fanovi ga zavolili!? isto kao da je momak imao obje ponude na stolu pa se odlucio za ovu nazia, a ne da je NAVODNO odbio romu nakon sto je vec dosao u italiju na potpis ugovora i sabatini ga NAVODNO u zadnjem momentu pokusao ukrasti i prikljuciti rosteru koji btw vec ima 4 stopera. vas naziale je fakat lahko usreciti :mrgreen:

inace, dobar posao feyenoorda jerbo su iscupali sami maksmium iz ovog transfera s obzirom na to da je igrac usao u posljednju godinu ugovora. mada moram priznati da sam ocekivao njegov transfer u neki jaci klub i ligu nakon dobro odigranog svjetskog prvenstva ali izgleda da su ona interesovanja uniteda i dortmunda bila medijska patka :hmmmmm:
Ma ovaj chinaglia je poput ovih navijaca na klipu jednostavno opijen dolaskom De Vrija, iako je to kako on kaze nesigurno ulaganje... sto i jeste ustvari, ima De Vrij itekako losih momenata i sigurno da ce navijaci Lazia pocesto biti bijesni na njega. 8,5 mil. je odlicna cifra za igraca njegovih kvaliteta, da nije bilo SP nebi mogli ni upola dobit za njega. Pa samim tim sto ide u Lazio a ne u englesku dovoljno govori.
A to sto je kao dao neko obecanje, to su izmisljene price da se digne moral Laziovih navijaca :bih:

Nego vratite se temi, rivalske rasprave na svojim temama...
010 ISN'T JUST A CODE

Odgovori

Natrag na “Ostale lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.