Feyenoord

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la Polo » 07 okt 2014, 18:02

Rutinska pobjeda od 4:0 protiv Groningena i jedna dobra vijest je bas to sto sve vise igraju na veznoj igri i na posjedu lopte. Vidljivo je da nam krila nisu u formi dok Manu kao neko polu krilo spic da se kaze ipak dobro funkcionise.

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la Polo » 04 nov 2014, 15:31

Sta je sada sa ostalima samo sam ja ostao od kako je Feyenoord krenulo u ligi nema nigdje nikog :?

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la RK Gradacac » 15 nov 2014, 23:55

Polo je napisao/la:Sta je sada sa ostalima samo sam ja ostao od kako je Feyenoord krenulo u ligi nema nigdje nikog :?
Nisi sam stari, tu sam i ja :mrgreen:
Nema me ovih dana na forumu, jbg druge stvari zaokupirale. A Feyenoord pratim i dalje svaku utakmicu, nego sad imam sezonsku pa mozda i zbog toga cesto ne stignem na forum..
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la Polo » 18 nov 2014, 13:32

RK Gradacac je napisao/la:
Polo je napisao/la:Sta je sada sa ostalima samo sam ja ostao od kako je Feyenoord krenulo u ligi nema nigdje nikog :?
Nisi sam stari, tu sam i ja :mrgreen:
Nema me ovih dana na forumu, jbg druge stvari zaokupirale. A Feyenoord pratim i dalje svaku utakmicu, nego sad imam sezonsku pa mozda i zbog toga cesto ne stignem na forum..
Dobro je ziv si mi :D Evo spekulise se da Clasie ide za Lazio u zimskom za 12 milijona a Konogolo isto mozda u neki Njemacki klub. Naravno da nebi volio da se ovo desi, vidim da i prate Arnautovica ali za sad nista od toga nema.

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la RK Gradacac » 26 nov 2014, 18:10

Nevjerujem za Kongola da ce tako brzo otici. Clasie ide, nadam se tek na ljeto :mrgreen:
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la Polo » 27 nov 2014, 22:16

Vecerasnja pobjeda nad Sevillom i prolazak dalje u EL nesjecam se vise kada je Feyenoord zadnji put prezimio Evropski ali evo i dokaza kada se radi i svi se trude moze se mnogo, jos slatka pobjeda nad pobjednikom EL 2013/2014

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la RK Gradacac » 07 dec 2014, 14:51

Ne sjecam se bolje utakmice i nabrijanije atmosfere, Sevilla je bila nemocna :cool:
Sinoc ponovo pobjeda nad gradskim rivalom i nastavak niza dobrih rezultata. Ako nastave ovako nista nije nemoguce.
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la Polo » 08 dec 2014, 19:52

RK Gradacac je napisao/la:Ne sjecam se bolje utakmice i nabrijanije atmosfere, Sevilla je bila nemocna :cool:
Sinoc ponovo pobjeda nad gradskim rivalom i nastavak niza dobrih rezultata. Ako nastave ovako nista nije nemoguce.
Ova pobjeda protiv Excelsiora iz 2 greske primise 2 gola sto je zabrinjavajuce i ako su prilimi najmanje golova u ligi. Polako i napadaci pocinju da rade na produktivnosti ne samo Kazim nego i Boetius kao i Troonstra.

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la RK Gradacac » 12 dec 2014, 18:10

Standard - Feyenoord 0-3 :cool:
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la Polo » 12 dec 2014, 18:34

RK Gradacac je napisao/la:Standard - Feyenoord 0-3 :cool:
1 u grupi sa Sevillom ovo u Avgustu niko nebi pomislio ali eto ipak su pokazali da znaju kada hoce i da mogu. Sada ovako nastvait u ovom stilu u nedelju protiv AZ i u srijedu protiv PSV-a.

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la RK Gradacac » 12 dec 2014, 20:24

Polo je napisao/la:
RK Gradacac je napisao/la:Standard - Feyenoord 0-3 :cool:
1 u grupi sa Sevillom ovo u Avgustu niko nebi pomislio ali eto ipak su pokazali da znaju kada hoce i da mogu. Sada ovako nastvait u ovom stilu u nedelju protiv AZ i u srijedu protiv PSV-a.
Iskreno, moja ocekivanja su ispunili onog trenutka kad su se plasirali u grupnu fazu. A da ce biti ispred Seville nisam pomisnjao ni u najvecoj euforiji. Igraci na pitanje koga zele za protivnika odgovaraju sa nekog lijepog, jakog. Neka im se zelje ostvare, u ponedjeljak izvlacimo Liverpool ako bog da :mrgreen:
Ako ne Liverpool moze i Celtic ili Tottenham.
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la RK Gradacac » 12 dec 2014, 20:26

Moguci protivnici:
Liverpool (*)
Anderlecht (*)
AS Roma (*)
Villarreal
Torino
Celtic
Dnjepropetrovsk
Tottenham Hotspur
Trabzonspor
Aalborg
VfL Wolfsburg
BSC Young Boys
EA Guingamp
(*) afkomstig uit de Champions League
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la Polo » 14 dec 2014, 21:03

RK Gradacac je napisao/la:Moguci protivnici:
Liverpool (*)
Anderlecht (*)
AS Roma (*)
Villarreal
Torino
Celtic
Dnjepropetrovsk
Tottenham Hotspur
Trabzonspor
Aalborg
VfL Wolfsburg
BSC Young Boys
EA Guingamp
(*) afkomstig uit de Champions League
Mislio sam da ovi iz LP koji dolaze nece moci biti protivnici posto smo prvi u grupi ali eto nisam znao.

Danasnja utakmica pravi FIGHT za bodove i na kraju samo 1 bod i ako su se vratili sa 0:2 na 2:2 AZ u prvom poluvremenu 2 sanse 2 gola dok je Feyenoord dominirao ali nisu probili do kraja. 2 poluvrijeme je bilo isto dosta napeto i az je imao neki prilika da kazemo 100% dok se Feyenoord trudio i tesko dolazio do pravi sansi ali na kraju opet 2 gola su postigli i dosli do boda kojeg su sigurno zasluzili. Clasie i El Ahmadi stvarno su se trudili ma da je i Boetius probijao po liljevoj dobro kao i Kazim koji je zdrzavao loptu u napadu jedino Immers fula ko uvijek :mrgreen:

Sada ostaje srijeda i vrlo je vazno uzeti najmanje bod iz eindhovena a najbolje bi bilo 3 :D

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: Feyenoord

Post Postao/la Evil Genius II » 15 dec 2014, 13:42

RK Gradacac je napisao/la:Igraci na pitanje koga zele za protivnika odgovaraju sa nekog lijepog, jakog.
na kraju dobiste najljepseg i najjaceg :mrgreen:

bice zanimljiv duel, neka bolji prodje dalje :bih:

Pale_Companion
Postovi: 4372
Pridružen/a: 04 maj 2011, 17:30
Lokacija: Blashyrkh
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la Pale_Companion » 15 dec 2014, 14:04

šteta zbog ždrijeba, niste imali sreće, moglo je puno jednostavnije po Feyenoord...

No ako ste mogli pomrsiti račune Sevilli onda to možete i Romi ;)


Morati će te i nama dati recept kako savladati Sevillu :mrgreen:
Agieren statt reagieren

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la RK Gradacac » 15 dec 2014, 20:32

Polo, **** utakmica, AZ dao oba gola iz offside-a, a Feyenoordu nedosudjen penal prije toga. Mozda ja to malo navijacki gledam, ali sudija je debelo ostetio Feyenoord.
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la RK Gradacac » 16 dec 2014, 17:34

Sto se tice EL.. fino smo prosli, protivnik po mjeri, igraci i navijaci zadovoljni :cool:
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la Polo » 19 dec 2014, 14:35

Kakva utakmica protiv PSV-a i na kraju izgubismo 4-3 i ako smo vodili ali onaj prvi gol PSV-a je bio faul i sudija je to priznao da nikako nije smjeo da ovaj go dopusti da je regularan medjutim od toga se ne zivi. Igraci su pokazali da znaju i mogu i borbenost sto je po meni smo moralni pobjednici i ako nisu igrali Boetius i Troonstra koji je povrjedjen nazalost da se utakmica odigrala prije 2 sedmice imali bi sigurno vise sansi.

Titula je sada daleko ali za 2 mjesto i predkolo CL se valja boriti sada pobjeda protiv NACA trebala bi bude kao zavrsna za 2014 god.

Zrjeb za EL protiv Rome tezak je ali sigurno Feyenoord ima sanse i drago mi je sto cemo gledati i Pjanica ;)

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la RK Gradacac » 20 dec 2014, 08:54

Psv je nezasluzeno pobijedio, iako su jedan dio drugog poluvremena bili dominantniji ipak je Feyenoord bar bod zasluzio. Sudija sjebo utakmicu sa cetiri zuta Feyenoordovom veznom redu i prvim golom psva koji je moro ponistit.

S druge strane, Feyenoord je davno prokocko svoju titulu, jos na pocetku sezone. Tesko je se vadit protiv psva u eindhovenu.

Ako zadrze igracki kadar, uz par pojacanja mozemo se nadat tituli sledece sezone.
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la Polo » 21 dec 2014, 20:14

RK Gradacac je napisao/la:Psv je nezasluzeno pobijedio, iako su jedan dio drugog poluvremena bili dominantniji ipak je Feyenoord bar bod zasluzio. Sudija sjebo utakmicu sa cetiri zuta Feyenoordovom veznom redu i prvim golom psva koji je moro ponistit.

S druge strane, Feyenoord je davno prokocko svoju titulu, jos na pocetku sezone. Tesko je se vadit protiv psva u eindhovenu.

Ako zadrze igracki kadar, uz par pojacanja mozemo se nadat tituli sledece sezone.
Naravno da su imali los start ali eto danasnjom pobjedom se zavrsio jesenski dio na 3 mjestu, gledajuci igracki kadar onda je to realna pozicija jer su i PSV kao i Ajax jaci po pitanju igraca.

Pojacanja trebaju sigunro doci a prvenstveno u napadu. Jos bi da pohvalim Vermeera jer je on danas spasio sigurno najmanje 2 boda.

Odgovori

Natrag na “Ostale lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.