Fútbol Sudamericano

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la badblueboylivno » 21 maj 2017, 23:06

Nisam gledao danas ništa, ali sam gledao Independiente sinoć, kakva ludnica od utakmice. Promašuju, igraju u grču, prime gol. Promašuju i dalje par zicera pa preokrenu u zadnjih 10 minuta, gol za pobjedu u 90+5. Kako je stadion eksplodirao u tom trenutku, jooooooj! :tokralju:

Prije toga Boca jedva do bodova, baš se pate, a čini se da se Benedetto opet ozlijedio, zabio gol pa izašao.
Hayley <3

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Effenberg » 22 maj 2017, 03:05

Gledao malo pred kraj Chivas - Toluca. I vidim prva u Toluci bila 1:1 i ova se zavrsava takodje 1:1 i ide dalje Chivas??!!! Kako to?
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41244
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 22 maj 2017, 11:35

Effenberg je napisao/la:Gledao malo pred kraj Chivas - Toluca. I vidim prva u Toluci bila 1:1 i ova se zavrsava takodje 1:1 i ide dalje Chivas??!!! Kako to?
Na osnovu boljeg plasmana u reg sezoni.

U finalu Tigres brani naslov protiv Chivasa.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Sabinho » 22 maj 2017, 22:03

rio_Ferdy88 je napisao/la:
Effenberg je napisao/la:Gledao malo pred kraj Chivas - Toluca. I vidim prva u Toluci bila 1:1 i ova se zavrsava takodje 1:1 i ide dalje Chivas??!!! Kako to?
Na osnovu boljeg plasmana u reg sezoni.

U finalu Tigres brani naslov protiv Chivasa.
Civas i cetvrt i polufinale prodje na ovaj fazon :mrgreen:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Effenberg » 23 maj 2017, 02:35

Taj Civas se opasno gura, juce cim sam vidio taj par odmah sam odigrao da prolaze, srecom zaobiso keca. Ne znam jesu li uvijek bili medju jacim ekipama ili su neki skorojevici? Sabinho?
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Chinaglia » 23 maj 2017, 03:30

Pity Martinez konacno pokazuje igre kakve se od njega i ocekuju
talenat je tu, ali konstantnost nikako da uhvati, vidjeti cemo dal ce ovo potrajati

strasan gol je zabio maloprije :tokralju:

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la badblueboylivno » 23 maj 2017, 12:52

Effenberg je napisao/la:Taj Civas se opasno gura, juce cim sam vidio taj par odmah sam odigrao da prolaze, srecom zaobiso keca. Ne znam jesu li uvijek bili medju jacim ekipama ili su neki skorojevici? Sabinho?
Ni blizu onom što mogu, yebe ih što su meksički Bilbao, odnosno igraju im samo meksički igrači dok je liga prepuna stranaca. :D Legendaran su klub s puno navijača, dižu se iz prosjeka, zadnja liga prije 10-ak godina, a godišnje se igraju dvije lige. :mrgreen: Gledat ćemo ih i u CONCACAF Ligi prvaka.
Hayley <3

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Effenberg » 23 maj 2017, 13:08

Hvala decki na objasnjenjima, ja tek mozda drugu sezonu malo detaljnije da pratim latinose nego inace. Gaucose najvise mada ovi Mexosi igraju jaci fudbal po ovome sto sam do sada vidio. Usudio bi se reci najbolji na cijelom americkom kontinentu.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Chinaglia » 23 maj 2017, 13:23


Torres_9
Postovi: 13468
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Torres_9 » 23 maj 2017, 18:19

Real Madrid confirm the signing of Vinicius Junior from Flamengo from July 2018 onward—he’ll stay with Flamengo until July 2019.

cifra se pominje od 30+ m.

Mislim da bi se Luan mogao ovo ljeto prodati u evropski neki solidan klub, iako ga nikad nisam mirisao i ovu sezonu je poceo s odlicnim partijama


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la ASD » 23 maj 2017, 21:44

Novi Odegaard, s tim da je Odegaard nesto i odigrao u seniorskom fudbalu.

Avatar
arelinho
Postovi: 16436
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la arelinho » 24 maj 2017, 01:01

Povede Lanus u Montevideu. Sa pobjedom bez obzira na drugu utakmicu prolaze dalje. Domaćinu je i bod dovoljan za prolaz. U drugom meču ove grupe igraju Chape i Zulia i trenutno je 0:0. Chape sa pobjedom sigurno prolazi dalje dok gostima osim njihove pobjede treba da se poklopi rezultat i druge utakmice.

U drugoj grupi u Kolumbiji igraju tekmu direktno za prolaz dalje Santa Fe i Strongest. Gostima dovoljan bod za prolaz dalje. U drugom meču igraju Santos i Sporting. Domaćin prošao dalje dok gosti su četvrti u grupi.

Nadam se prolazu Strongesta :D

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Sabinho » 24 maj 2017, 01:06

arelinho je napisao/la:Povede Lanus u Montevideu. Sa pobjedom bez obzira na drugu utakmicu prolaze dalje. Domaćinu je i bod dovoljan za prolaz. U drugom meču ove grupe igraju Chape i Zulia i trenutno je 0:0. Chape sa pobjedom sigurno prolazi dalje dok gostima osim njihove pobjede treba da se poklopi rezultat i druge utakmice.

U drugoj grupi u Kolumbiji igraju tekmu direktno za prolaz dalje Santa Fe i Strongest. Gostima dovoljan bod za prolaz dalje. U drugom meču igraju Santos i Sporting. Domaćin prošao dalje dok gosti su četvrti u grupi.

Nadam se prolazu Strongesta :D
Vodi i Zulia :roll:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
arelinho
Postovi: 16436
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: RE: Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la arelinho » 24 maj 2017, 01:07

Sabinho je napisao/la:
arelinho je napisao/la:Povede Lanus u Montevideu. Sa pobjedom bez obzira na drugu utakmicu prolaze dalje. Domaćinu je i bod dovoljan za prolaz. U drugom meču ove grupe igraju Chape i Zulia i trenutno je 0:0. Chape sa pobjedom sigurno prolazi dalje dok gostima osim njihove pobjede treba da se poklopi rezultat i druge utakmice.

U drugoj grupi u Kolumbiji igraju tekmu direktno za prolaz dalje Santa Fe i Strongest. Gostima dovoljan bod za prolaz dalje. U drugom meču igraju Santos i Sporting. Domaćin prošao dalje dok gosti su četvrti u grupi.

Nadam se prolazu Strongesta :D
Vodi i Zulia :roll:
Sad moraju iz Chapea zapeti da ovo okrenu. Nadam se da će uspjeti.

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la badblueboylivno » 24 maj 2017, 01:09

Sve bi bilo tako da sat prije utakmice nije došla obavijest da je utakmica Lanus - Chape (1-2) registrirana 3-0 zbog igrača koji nije smio igrati. To su delegati CONMEBOL-a prije te utakmice skužili pet minuta, obavijestili trenera Chapea koji je rekao da nema šanse da izađu na teren ako mu ne daju igrati. Puste ga :tokralju: frajer zabije za pobjedu :tokralju: pa nakon šest dana ponište utakmicu. :tokralju: Chape će sad, umjesto trpanja Zulije za prolaz, izgubiti i skroz ispasti. :puke:

Lanus je siguran za dalje, Zuliji treba čudo s golovima.
Zadnja izmjena: badblueboylivno, dana/u 24 maj 2017, 01:11, ukupno mijenjano 1 put.
Hayley <3

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Sabinho » 24 maj 2017, 01:10

badblueboylivno je napisao/la:Sve bi bilo tako da sat prije utakmice nije došla obavijest da je utakmica Lanus - Chape (1-2) registrirana 3-0 zbog igrača koji nije smio igrati. To su delegati CONMEBOL-a prije te utakmice skužili pet minuta, obavijestili trenera Chapea koji je rekao da nema šanse da izađu na teren ako mu ne daju igrati. Puste ga :tokralju: frajer zabije za pobjedu :tokralju: pa nakon šest dana ponište utakmicu. :tokralju: Chape će sad, umjesto trpanja Zulije za prolaz, izgubiti i skroz ispasti. :puke:
Ko je kome otac na kraju :rol: :rol: :rol: :rol: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la badblueboylivno » 24 maj 2017, 01:11

:rol: :rol: :rol:
Hayley <3

Avatar
arelinho
Postovi: 16436
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la arelinho » 24 maj 2017, 01:20

A zato sada komentator govori da Lanus na lajv tabeli ima 13 bodova. Ja gledam koji k.urac. Hahahahaha joj levata u Chapeu :?

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Sabinho » 24 maj 2017, 01:23

arelinho je napisao/la:A zato sada komentator govori da Lanus na lajv tabeli ima 13 bodova. Ja gledam koji k.urac. Hahahahaha joj levata u Chapeu :?
Svi su znali osim mene moj arelinho :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
arelinho
Postovi: 16436
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: RE: Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la arelinho » 24 maj 2017, 01:25

Sabinho je napisao/la:
arelinho je napisao/la:A zato sada komentator govori da Lanus na lajv tabeli ima 13 bodova. Ja gledam koji k.urac. Hahahahaha joj levata u Chapeu :?
Svi su znali osim mene moj arelinho :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Jesi to igra Chape na kladari? Hahaha

Odgovori

Natrag na “Ostale lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.