S.L. Benfica

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Odgovori
Avatar
Reds96
Postovi: 128
Pridružen/a: 15 mar 2015, 14:20
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

S.L. Benfica

Post Postao/la Reds96 » 05 apr 2015, 21:20

Mislim da klub kao što je Benfica zaslužuje svoju zasebnu temu ;) Uz Liverpool, najdraži klub na svijetu a vidim i da ima mnogo istih koji gaje simpatije prema ovom klubu :)
Tko god se imalo kuži u nogomet i prati ga, shvatit će kakva je veličina ovaj klub u svijetu i koju pozornost gaji cijeloga svijeta.

Eto, pišite pa ako će se moderatori složit da opstane tema ( a nadam se da bude ) uživat ćemo u mnogobrojnim postovima na ovoj temi.
Zadnja izmjena: Reds96, dana/u 19 apr 2015, 16:50, ukupno mijenjano 1 put.
YNWA
Dinamo Zagreb

Avatar
Reds96
Postovi: 128
Pridružen/a: 15 mar 2015, 14:20
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: S.L. Benfica

Post Postao/la Reds96 » 06 apr 2015, 13:26

6 bodova imamo u završnici Portugalske lige s tim da danas Porto ugošćuje Estoril tako da će to vrlo vjerovatno bit razlika od 3 boda.Za nadati se je da ćemo do kraja prvenstva bit na najvišoj razini te tako uzeti ono što nam pripada a to je Portugalska liga.
YNWA
Dinamo Zagreb

Avatar
Reds96
Postovi: 128
Pridružen/a: 15 mar 2015, 14:20
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: S.L. Benfica

Post Postao/la Reds96 » 11 apr 2015, 10:36

Danas doma protiv Academice u 18:00.Jako važna utakmica u kojoj nema mjesta za opuštanje, već samo jako od početka i po nova tri boda!
YNWA
Dinamo Zagreb

Avatar
Reds96
Postovi: 128
Pridružen/a: 15 mar 2015, 14:20
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: S.L. Benfica

Post Postao/la Reds96 » 13 apr 2015, 00:12

Jučerašnjom pobjedom korak smo blize ka naslovu.
YNWA
Dinamo Zagreb

Avatar
patriot
Postovi: 489
Pridružen/a: 27 sep 2012, 18:49
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: S.L. Benfica

Post Postao/la patriot » 16 apr 2015, 17:12

Reds96 je napisao/la:Jučerašnjom pobjedom korak smo blize ka naslovu.
Dok ne dodje Porto :kafa:
Olimpic Sarajevo:►► Pobjednik Kupa BiH • 2014/2015
█▓░ Juventus Campione d'Italia ★☆★ 33 Scudetti ░▓█

Avatar
Reds96
Postovi: 128
Pridružen/a: 15 mar 2015, 14:20
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: S.L. Benfica

Post Postao/la Reds96 » 17 apr 2015, 18:51

patriot je napisao/la:
Reds96 je napisao/la:Jučerašnjom pobjedom korak smo blize ka naslovu.
Dok ne dodje Porto :kafa:
Porto koji eventualno bod može uzet na Da Luzu. :kafa:
Osvajanje naslova 90% :cool:
YNWA
Dinamo Zagreb

Avatar
UnSub
Postovi: 346
Pridružen/a: 11 jul 2014, 17:30
Kontakt:

Re: S.L. Benfica

Post Postao/la UnSub » 17 apr 2015, 18:53

Jel se gleda gol razlika ili medusobni ako budu imali isto bodova?

Avatar
patriot
Postovi: 489
Pridružen/a: 27 sep 2012, 18:49
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: S.L. Benfica

Post Postao/la patriot » 17 apr 2015, 19:31

Reds96 je napisao/la:
patriot je napisao/la:
Reds96 je napisao/la:Jučerašnjom pobjedom korak smo blize ka naslovu.
Dok ne dodje Porto :kafa:
Porto koji eventualno bod može uzet na Da Luzu. :kafa:
Osvajanje naslova 90% :cool:
Da, da, isti onaj Porto koji je razbio Bayern :kafa:
Olimpic Sarajevo:►► Pobjednik Kupa BiH • 2014/2015
█▓░ Juventus Campione d'Italia ★☆★ 33 Scudetti ░▓█

Avatar
Reds96
Postovi: 128
Pridružen/a: 15 mar 2015, 14:20
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: S.L. Benfica

Post Postao/la Reds96 » 18 apr 2015, 13:23

Misliš na onaj Bayern kojeg su zeznuli katastrofalni pojedinci krivim dodavanjem?Ili to što je Bayern došao bez pola ekipe.Vidjet ćeš i sam na Luzu pravu Benficu a do tada vidi da je tebi objasnit neke stvari vrlo teško.
YNWA
Dinamo Zagreb

Avatar
THEC
Postovi: 4491
Pridružen/a: 25 avg 2011, 21:25
Kontakt:

Re: S.L. Benfica

Post Postao/la THEC » 18 apr 2015, 13:27

Reds96 je napisao/la:Misliš na onaj Bayern kojeg su zeznuli katastrofalni pojedinci krivim dodavanjem?Ili to što je Bayern došao bez pola ekipe.Vidjet ćeš i sam na Luzu pravu Benficu a do tada vidi da je tebi objasnit neke stvari vrlo teško.
vidi,vidi imamo i rivale na forumu, bas lijepo, red bi bio da se otvori i tema o Portu pa da onda prepucavanje moze da pocne :D
Pyro is not a crime !

Avatar
Reds96
Postovi: 128
Pridružen/a: 15 mar 2015, 14:20
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: S.L. Benfica

Post Postao/la Reds96 » 18 apr 2015, 13:29

THEC je napisao/la:
Reds96 je napisao/la:Misliš na onaj Bayern kojeg su zeznuli katastrofalni pojedinci krivim dodavanjem?Ili to što je Bayern došao bez pola ekipe.Vidjet ćeš i sam na Luzu pravu Benficu a do tada vidi da je tebi objasnit neke stvari vrlo teško.
vidi,vidi imamo i rivale na forumu, bas lijepo, red bi bio da se otvori i tema o Portu pa da onda prepucavanje moze da pocne :D
Što ćeš otvarat o ekipi koja nema šanse da osvoji ligaški naslov a kamoli nešto više ove sezone :D
YNWA
Dinamo Zagreb

Avatar
patriot
Postovi: 489
Pridružen/a: 27 sep 2012, 18:49
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: S.L. Benfica

Post Postao/la patriot » 18 apr 2015, 16:18

Reds96 je napisao/la:Misliš na onaj Bayern kojeg su zeznuli katastrofalni pojedinci krivim dodavanjem?Ili to što je Bayern došao bez pola ekipe.Vidjet ćeš i sam na Luzu pravu Benficu a do tada vidi da je tebi objasnit neke stvari vrlo teško.
:lol:
Šta to ti meni pokušavaš objasniti, molim lijepo, junače!?
Bayern jeste oslabljen dosao, ali jos uvjek vazi za glavnog favorita za osvajanje lige prvaka, u kojoj trenutno Benfica ne ucestuje :kafa:
Olimpic Sarajevo:►► Pobjednik Kupa BiH • 2014/2015
█▓░ Juventus Campione d'Italia ★☆★ 33 Scudetti ░▓█

Avatar
Reds96
Postovi: 128
Pridružen/a: 15 mar 2015, 14:20
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: S.L. Benfica

Post Postao/la Reds96 » 19 apr 2015, 15:00

@patriot nismo djeca, nećemo ići u bezvezne diskusije ko je u pravu, a tko nije.Jednostavno sve ćemo vidjet u toku derbija na Luzu te poslije njega kako je i kako će se otprilike završit prvenstvo a do tada je bezvrijedno ulazit u daljnje rasprave.

Nadalje, što se tiče utakmice koju smo odigrali jučer, pobjedili smo u gostima kod Belenesesa sa dva pogotka razlike (0-2) golovima Jonasa koji tako sve više puše za vratom prvom strijelcu lige Martinezu iz Porta (Martinez dao do sada 17, a Jonas 16).Ovom pobjedom smo korak bliže naslovu a već sljedećeg kola gotovo stvar oko naslova može biti riješena ukoliko slavimo protiv Porta kod kuće.Svakako kao i uvijek to će biti veliki derbi, spektakl kojeg ne bi smjeli propustiti.Meč se igra u nedjelju u 18:00 po našem vremenu.Porto također jučer slavio potiv Academice 1-0 te ostao na -3 od nas.Očekuje ih teško gostovanje već ovaj tjedan što nam dolazi u lp protiv Bayerna uzvrat te i u tome treba tražit priliku za pobjedu za vikend jer će bit umorniji za važan derbi.

Go Benfica!
YNWA
Dinamo Zagreb

Avatar
bavariapivo
Postovi: 1517
Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
Lokacija: Salzburg
Kontakt:

Re: S.L. Benfica

Post Postao/la bavariapivo » 19 apr 2015, 15:35

Veliki klub, meni jedan od najdrazih internacionalnih klubova, imao sam cast ih gledati 2013 protiv leverkusena u euroligi i protiv pacos fereire i ligi.

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: S.L. Benfica

Post Postao/la uNbx » 19 apr 2015, 15:38

Drag mi je klub, igrao master ligu na pes6 sa njima i tad sam ih pravo zagotivio :D
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Reds96
Postovi: 128
Pridružen/a: 15 mar 2015, 14:20
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: S.L. Benfica

Post Postao/la Reds96 » 19 apr 2015, 16:34

Pridružite se u daljnjim raspravama i diskutiranjima o ovom klubu da nas je čim više :)
YNWA
Dinamo Zagreb

Avatar
patriot
Postovi: 489
Pridružen/a: 27 sep 2012, 18:49
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: S.L. Benfica

Post Postao/la patriot » 19 apr 2015, 17:02

Reds96 je napisao/la:@patriot nismo djeca, nećemo ići u bezvezne diskusije ko je u pravu, a tko nije.Jednostavno sve ćemo vidjet u toku derbija na Luzu te poslije njega kako je i kako će se otprilike završit prvenstvo a do tada je bezvrijedno ulazit u daljnje rasprave.

Nadalje, što se tiče utakmice koju smo odigrali jučer, pobjedili smo u gostima kod Belenesesa sa dva pogotka razlike (0-2) golovima Jonasa koji tako sve više puše za vratom prvom strijelcu lige Martinezu iz Porta (Martinez dao do sada 17, a Jonas 16).Ovom pobjedom smo korak bliže naslovu a već sljedećeg kola gotovo stvar oko naslova može biti riješena ukoliko slavimo protiv Porta kod kuće.Svakako kao i uvijek to će biti veliki derbi, spektakl kojeg ne bi smjeli propustiti.Meč se igra u nedjelju u 18:00 po našem vremenu.Porto također jučer slavio potiv Academice 1-0 te ostao na -3 od nas.Očekuje ih teško gostovanje već ovaj tjedan što nam dolazi u lp protiv Bayerna uzvrat te i u tome treba tražit priliku za pobjedu za vikend jer će bit umorniji za važan derbi.

Go Benfica!
Odsad diskutujemo ko je u krivu :kafa:

Inače strašno me brine ko ce biti prvak Portugala, vjeruj mi svejedno mi je il bio Porto ili Rio Ave.

Halo ba, znaš li ti da ima država koja se zove Portoriko, kad je Benfica toliko jaka, što se ne zove Benfikariko!?

:urnebes:
Olimpic Sarajevo:►► Pobjednik Kupa BiH • 2014/2015
█▓░ Juventus Campione d'Italia ★☆★ 33 Scudetti ░▓█

Odgovori

Natrag na “Ostale lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.