Tamna strana kockanja

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
krmpotich
Postovi: 3244
Pridružen/a: 22 jan 2014, 07:47
Kontakt:

Re: Tamna strana kockanja

Post Postao/la krmpotich » 01 dec 2016, 21:55

orbi je napisao/la:Alpha muškarci ne igraju.
:tokralju: :tokralju:

Momciluk
Postovi: 3855
Pridružen/a: 25 jun 2015, 22:12
Kontakt:

Re: Tamna strana kockanja

Post Postao/la Momciluk » 03 dec 2016, 00:38

krmpotich je napisao/la:
orbi je napisao/la:Alpha muškarci ne igraju.
:tokralju: :tokralju:
Ibro je moj idol :tokralju: :tokralju: :tokralju:
:rol: :rol:
This time next year we'll be millionaires.

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Tamna strana kockanja

Post Postao/la admin » 03 dec 2016, 10:04

Zanimljiva tema

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: Tamna strana kockanja

Post Postao/la semcho » 04 dec 2016, 12:42

Ja jutros krenuo prodavnice, znaci negdje 10 i 15-ak, par likova igraju bingo u kladionici, znaci, vjerujem da su cekali ispred da otvori...

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: Tamna strana kockanja

Post Postao/la Stone Island » 04 dec 2016, 13:03

semcho je napisao/la:Ja jutros krenuo prodavnice, znaci negdje 10 i 15-ak, par likova igraju bingo u kladionici, znaci, vjerujem da su cekali ispred da otvori...
Uvijek isti likovi... odigram i ja, daleko od toga, ali brate dragi po vazdan biti u njoj. Nema smisla. Odakle im pare, ništa ne rade.

PerryFred
Postovi: 2014
Pridružen/a: 12 jan 2013, 11:50
Kontakt:

Re: Tamna strana kockanja

Post Postao/la PerryFred » 04 dec 2016, 13:21

Nikad ovo neću zaboraviti :mrgreen: čekam pobjedu Getafea za 3600€ i u posljednjim sekundama utakmice na scenu dolazi golman. Poslije ove utakmice nisam više nikad odigrao tiket, hvala mu na tome.
slika

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: Tamna strana kockanja

Post Postao/la semcho » 04 dec 2016, 15:25

Stone Island je napisao/la:
semcho je napisao/la:Ja jutros krenuo prodavnice, znaci negdje 10 i 15-ak, par likova igraju bingo u kladionici, znaci, vjerujem da su cekali ispred da otvori...
Uvijek isti likovi... odigram i ja, daleko od toga, ali brate dragi po vazdan biti u njoj. Nema smisla. Odakle im pare, ništa ne rade.
Ne kontam ni ja, da li fkt obrću s tom lovom sto dobiju, jer gledam igraju neke sisteme, boje, ja to ni ne znam igrat, znam samo obicni, eventualno sistem nesto ko dobijes malo para ako pogodis sest, a odigras sedam brojeva, ako se dobro sjecam, mozda sam u zivotu bacio jedno cvaju na bingo, gledam raju baci taj iznos za sat vremena. Imam kolegu koji je igrao bingo, bas ono ovisnicki, odemo da radimo privatno poslije posla, svartimo na kafu, to je "šatro" kafa, jer je u sklopu kladionica i bingo lik kad pocne švrljat, po sest sedam listica odma, dva kompjuterska, ponovi ove brojeve, evo i ove nove broje uplati, sve nesto kombinuje, ostanemo tu jedno sat do sat i po, covjece fkt zanimljivo onako i gledat ioako ne igras, izgubis pojam o vremenu. Bio sam jednom u kladionici na Cvili, znaci jarane, to je plač bio, frajer udje, baci jedno desetak maraka, runda za rundom, igra on, ono zezancije razne, kad jedan listic lik štela, to jest ceka jedan broj ovako nesto na milju maraka, pa nece, nece, nece, na kraju ga uopste ne izvuce, ne dobi nista, kad je poceo urlat frajko, niko ne smije da pisne u kladionici :lol: ode lik bijesan.
Pazi koja je to ovisnost, citam na ovom forumu jednom kako je frajer uvalio se negdje 30 km, a dobio 17, kad je dobio drago mu, skace od srece, izadje iz kladare kao da ih nebi prokocko...
Jos kad cujes izjavu "ma nije ovo kocka, ovo je igra na srecu" koliko se raja samo tjesi, pokusavanje ublazivanja ovisnosti, tj. bjezanje od realnosti...

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Tamna strana kockanja

Post Postao/la Neutral » 04 dec 2016, 19:53

najjace je igram da se izrefam. I upravo kako kazes potrosi dosta dobije sicu i slavi, ono mogao sam se bas zavaliti.

Avatar
JFH9
Postovi: 2646
Pridružen/a: 08 jul 2014, 16:28
Kontakt:

Re: Tamna strana kockanja

Post Postao/la JFH9 » 04 dec 2016, 20:55

Zayeban je bingo, zanimljiv, brzo te navuce, igrao sam ga jedno sedmicu dana i necu vise. Pa dolazi covjek u kladionicu i prica kako sanja one loptice. :mrgreen::mrgreen:
"Najbolji sinovi Krajine, mi danas pišemo historiju Bosne"

Avatar
bojler
Postovi: 2704
Pridružen/a: 01 dec 2014, 15:09
Kontakt:

Re: Tamna strana kockanja

Post Postao/la bojler » 04 dec 2016, 21:17

Pa ja sam bio u premieru kad je frajer ulazi u odjelu ko majstor i kocka 15 minuta i zvonu mu telefon i pita ga ta zena sto radi kod nje kad ce donijet taj materijal da nastavi poso on govori treba to da malo odstoji pola sata da se stegne evo mene guzva ovde svakako necu zakasnit hahahhahah

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12645
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Tamna strana kockanja

Post Postao/la Mig_Mig » 04 dec 2016, 21:24

amrlele je napisao/la:Nema covjeka koji je profitirao od kockanja. Zvanicno od danas prestajem da kockam!!!
:lol: :lol: :tralala:
Max Allegri 300 💪💪💪

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.