Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
JFH9
Postovi: 2646
Pridružen/a: 08 jul 2014, 16:28
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la JFH9 » 08 dec 2016, 09:44

Pa ima ona obicna tema za te prijedloge, jer fudbala ima previse, a na kosarki su fokusirani samo na ove 2 lige.
"Najbolji sinovi Krajine, mi danas pišemo historiju Bosne"

Avatar
krmpotich
Postovi: 3244
Pridružen/a: 22 jan 2014, 07:47
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la krmpotich » 08 dec 2016, 11:05

mdeebosna je napisao/la: Cuj bilijar badmington....koji si ti primitivac....
Nema potrebe za vrijedjanjem. Mozes igrati i stolni tenis a ako budes u top 5 dobijes bonus.

Avatar
mdeebosna
Postovi: 330
Pridružen/a: 06 feb 2015, 23:25
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la mdeebosna » 08 dec 2016, 11:34

Ma uredu je...nisam mislio nikoga vrijeđati...izvini ako tako mislis.
Ali stavljaš nogomet u rubriku poput bilijara i slično. Mislim ono što je Nba u SAD-u to je nogomet kod nas.

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19233
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la bodi123 » 08 dec 2016, 12:11

Momci, nema potrebe za nekim natezanjima. Prvenstveno je NBA bio cilj, pa sam onda ubacio i EL iz razloga da ne ispastaju eksperti u tom podrucju poput Cive ili Willya, za sada dosta. Fudbalsko takmicenje je tesko organizovati, ali imam u cilju i njega u skorije vrijeme pokrenuti svakako.

Jos nesto, ko nije vidio post na diskusijama o takmicenju, WWIN se slozio s nasim prijedlogom i imati cemo bonuse za najbolje tipsere ovog takmicenja. :thumbup:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la admin » 08 dec 2016, 12:30

Napravljen je izdvojeni podforum za ovo takmičenje tipstera za košarku.

neka ovo malo krene, pa ćemo vidjeti da se uradi ista stvar i za fudbal. Za sad, jednostavnije je sa košarkom, biće konkretnije, kvalitetnije, manji broj djece koja će istrolati temu u startu... pa vas molim da podržite ekipu koja to radi da se krene sa nečim, a da se suzdržite od beskorisnih prepirki i ubjeđivanja.

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la SlevinKelevra » 08 dec 2016, 12:32

Pa, sto izbrisaste one teme gdje je raja pisala o najgorim padovima, najboljim dobicima, provalama i sl... Predobra stvar. Vratite je, ako moze. :(

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19233
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la bodi123 » 08 dec 2016, 12:39

SlevinKelevra je napisao/la:Pa, sto izbrisaste one teme gdje je raja pisala o najgorim padovima, najboljim dobicima, provalama i sl... Predobra stvar. Vratite je, ako moze. :(
Nema potrebe, sve teme koje su izbrisane su bile stare vise od godine dana, potpuno zanemarene i bespotrebne, ako mislis da trebam otvoriti jednu takvu tekmu, ali da ces mi garantovati aktivnost iste, nije problem da se otvori. Pdf je ociscen od svakojakih gluposti i spama, sveden na najbitnijih 10ak tema sto je po meni sasvim dovoljno da funkcionisemo.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la SlevinKelevra » 08 dec 2016, 13:00

bodi123 je napisao/la:
SlevinKelevra je napisao/la:Pa, sto izbrisaste one teme gdje je raja pisala o najgorim padovima, najboljim dobicima, provalama i sl... Predobra stvar. Vratite je, ako moze. :(
Nema potrebe, sve teme koje su izbrisane su bile stare vise od godine dana, potpuno zanemarene i bespotrebne, ako mislis da trebam otvoriti jednu takvu tekmu, ali da ces mi garantovati aktivnost iste, nije problem da se otvori. Pdf je ociscen od svakojakih gluposti i spama, sveden na najbitnijih 10ak tema sto je po meni sasvim dovoljno da funkcionisemo.
Pa, trebali ste je barem u arhivu. ;) Ma, takve teme budu aktivne mjesec-dva, i onda niko ne pise, ali imalo se svasta procitati zanimljivog, pa zato.. Nije bitno.

Momciluk
Postovi: 3855
Pridružen/a: 25 jun 2015, 22:12
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la Momciluk » 08 dec 2016, 15:14

bodi123 je napisao/la:
SlevinKelevra je napisao/la:Pa, sto izbrisaste one teme gdje je raja pisala o najgorim padovima, najboljim dobicima, provalama i sl... Predobra stvar. Vratite je, ako moze. :(
Nema potrebe, sve teme koje su izbrisane su bile stare vise od godine dana, potpuno zanemarene i bespotrebne, ako mislis da trebam otvoriti jednu takvu tekmu, ali da ces mi garantovati aktivnost iste, nije problem da se otvori. Pdf je ociscen od svakojakih gluposti i spama, sveden na najbitnijih 10ak tema sto je po meni sasvim dovoljno da funkcionisemo.
Upravu je Slevin vrati ako mozes tu temu, i da se ne napise nista dobro je da bude tu jer ima se sta procitat, ne bi u arhivu jer bi mogla opet se aktivirat sad kako je manje tema i ekspanzija pdfa.. a bez potrebe si mislim ostavio teme kao ova tamna strana kocke slabo ce tu ko sta pisat i ova "nevjerovatni rezultati" isto slabo
This time next year we'll be millionaires.

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la SlevinKelevra » 08 dec 2016, 15:18

Momciluk je napisao/la: Upravu je Slevin vrati ako mozes tu temu, i da se ne napise nista dobro je da bude tu jer ima se sta procitat, ne bi u arhivu jer bi mogla opet se aktivirat sad kako je manje tema i ekspanzija pdfa.. a bez potrebe si mislim ostavio teme kao ova tamna strana kocke slabo ce tu ko sta pisat i ova "nevjerovatni rezultati" isto slabo
Taman mislio napisati... Sta cemo pisati u 'Nevjerovatne rezultate'? Svaku kvotu ispod 1.30 koja nije prosla? Ako se vec cisti pdf, brisi i ove dvije...

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16424
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la gaston » 08 dec 2016, 15:31

Ostavili smo ove dvije zato što su svježe i pisalo se ovih dana i na njima.
Neka prođe sedmica dana bez posta na njima-Kanta. :D

Vidjet ćemo šta se može uraditi sa ovom temom koju pominjete. :D
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19233
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la bodi123 » 08 dec 2016, 15:51

Jos jednom napominjem, svako ko ima ideju za neku temu neka mi fino obrazlozi kakva zeli da bude, i koji su njegovi prijedlozi, neka iznese svoje stavove o toj temi i ja cu licno je napraviti, njen opstanak ce zavisiti od aktivnosti iste.. uklonjene su sve teme koje su stare i neaktivne, to je bio cilj. Zelimo napraviti jedan novi isfiltrirani pdf, koji ce izrasti u najkvalitetniji na forumu, a zastarjele i neaktivne teme samo odmazu, i ove dvije koje vam se ne svidjaju ce biti vrlo brzo uklonjene ukoliko ne budu aktivne.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
BenjooJutub
Postovi: 2176
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la BenjooJutub » 08 dec 2016, 16:24

BenjooJutub je napisao/la:
...tema Duplanje.

Mozda napraviti temu "Sistemski tiket" pa postavljat sistemske tikete sa vecim kvotama i slicno.

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la Effenberg » 08 dec 2016, 16:24

I ja dijelim misljenje Slevina, ima simpa temi koje nisu toliko pisane, moglo se je u Arhivu ne mora se sve pobacati! Al hajde, mladi ste naucice te! :D
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19233
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la bodi123 » 08 dec 2016, 16:42

BenjooJutub je napisao/la:
BenjooJutub je napisao/la:
...tema Duplanje.

Mozda napraviti temu "Sistemski tiket" pa postavljat sistemske tikete sa vecim kvotama i slicno.
Duplanje mi se svidja, ako hoces mozes otvoriti tu temu uz par rijeci u uvodu, a za sistemske tikete mislim da je dovoljna ona tema sa prijedlozima i sugestijama, ionako ne treba analiza. :thumbup:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la Stone Island » 08 dec 2016, 20:34

Tema za duplanje obavezno.

Avatar
zgmiky
Postovi: 10726
Pridružen/a: 11 jan 2013, 15:25
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la zgmiky » 08 dec 2016, 20:36

dobro to izgleda, bravo moderatori :clap:
Zadnja izmjena: zgmiky, dana/u 08 dec 2016, 20:41, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
exorciiist
Postovi: 1361
Pridružen/a: 08 jun 2014, 17:01
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la exorciiist » 08 dec 2016, 22:24

Ako nije problem da temu za duplanje podignete..to je najlaksi nacin za doc do para, mnogi bi citali tu temu

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19233
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la bodi123 » 08 dec 2016, 22:42

http://forum.sportsport.ba/viewtopic.php?f=38&t=11895

Eto duplanje. Nadam se da ce opstati i biti aktivna. :thumbup:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
oKlada
Postovi: 6
Pridružen/a: 03 sep 2014, 21:02
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la oKlada » 09 dec 2016, 03:09

Cestitke izabranima, i sve najbolje ekipi koja ovaj forum cini vrijednim posjeta...

Pridruzio bih se onima koji zale za brisanjem tema koje su se rado citale a nasle su se u nemilosti moderatora. No vise zalim sto se unatoc trudu pojedinaca da priblize onu "pravu" (matematicku) pozadinu kladenja zainteresiranim clanovima i posjetiteljima foruma, stvari zapravo krecu ubrzano u potpuno suprotnom (krivom) smjeru - temama poput duplanja ili nekoliko ekvivalentnih tema, svedenih na preporuke (one gdje ljudi daju nekakvu "analizu" razumijem i rado procitam, - ali bez analize - necu ni komentirati) degradirana je osim kolicinom i kvaliteta ponudenog sadrzaja. Dodatno, na mnogim svjetskim forumima teme poput duplanja su zabranjene. Osobno nisam za zabrane, ali sam za edukaciju. Mislim da svakako kao protutezu treba ljudima ponuditi i edukativni sadrzaj usko vezan uz kladenje. Mnogi takvi tekstovi su na zalost izbrisani u paketu sa onima koji su mozda izbrisani s valjanim razlogom. Steta. Mislim da bi bilo dobro otvoriti temu za sve one koji bi htjeli nadogradit svoje poznavanje svijeta kladenja. Inace ce svoju potrebu zadovoljiti negdje drugdje. Osobno (s obzirom da su se i svi moji postovi nasli u onim izbrisanima, kao i postovi i teme koje sam rado posjecivao i citao, koji su nudili vise od informacije sta ce netko danas odigrati ili kako mu je pao listic u 90-oj minuti) ne nalazim nista posebno vrijedno citanja u preostalim temama. Pozdravljam odluku da se promjenama malo "prodrmaju" forumasi i osvjezi forum i navijam za vas, zato i upucujem ovu konstruktivnu kritiku. Kao i sugestiju da preispitate smjer u kojem ste krenuli. Bojim se da je ova redukcija ipak vise prakticne prirode u smislu "manje zahtjevnih tema = manje posla", umjesto "manje tema - vise ljudi na jednom mjestu, pa ce forum ozivit". No vi birate sto cete ponudit, a mi biramo hocemo li se vracat zbog te ponude ili ne. Doista ne bih volio da ljudi izgube mogucnost dobivanja odgovora na ovom forumu, odgovora na pitanja koja su znali cesto postavljati, poput "htio bi znati vise o arbitriranju" ili "koji je sistem isplativiji i zasto", jer su im opcije reducirane na teme u kojima su takva pitanja "off topic" te na preporuku bez pokrica sta odigrati za uduplat... to im moze reci i teta u kladionici... Ja sam tu dolazio radi razgovora prve vrste. Mozda mi je dovoljan "tip" trebao biti brisanje svih takvih postova. Ali ipak, evo me tu jos jednom da pitam jesam li dobro shvatio, i da vam jos jednom pozelim srecu (i razboritost) u nastavku rada...

Lijep pozdrav svima. :wave:
"Everything should be made as simple as possible, but not simpler." A.E.

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.