Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RE: Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la Evolution87 » 07 dec 2016, 13:13

bodi123 je napisao/la:
bvb je napisao/la:Daj @bodi druze sredi neke nagrade za raju koja najvise fula tj. gubi, ne trebaju nagrade ovima koji pogadjaju :D
Nazalost prika kad bi dijelili nagrade svima nama sto fulamo i jedan wwin bi vjerujem za mjesec bankrotiro. :urnebes:
Ma opet bi mi njima te pare vratili :rol:

I cestitam vama novim moderatorima :salut:

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la SlevinKelevra » 07 dec 2016, 13:52

bodi123 je napisao/la:Hvala svima i od mene. Nadam se da cu vam biti uvijek na raspolaganju, kao sto sam i do sada, a svakako da cemo se konsultovati kada je rijec o nekim novim temama, sta bi vi zeljeli da vam napravimo i slicne stvari. :salut:

Prva moja ideja u saradnji sa adminom s kojim sam pricao, je da vratimo ponovo NBA takmicenje, s tim da ce ovoga puta to biti mnogo ozbiljnije, admin je rekao da ukoliko se pokazemo ozbiljnim da nece biti nikakav problem napraviti sa wwinom neki pakt o dodjeli nagrada na sedmicnom nivou za najbolje tipsere, tako da pred nama je jedan zaista obecavajuci period ja se nadam, kada je rijec o najjacem pdfu na forumu. :)
Pa, daj nam brate i takmicenje za fudbal... :mrgreen:

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16423
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la gaston » 07 dec 2016, 14:05

SlevinKelevra je napisao/la:
bodi123 je napisao/la:Hvala svima i od mene. Nadam se da cu vam biti uvijek na raspolaganju, kao sto sam i do sada, a svakako da cemo se konsultovati kada je rijec o nekim novim temama, sta bi vi zeljeli da vam napravimo i slicne stvari. :salut:

Prva moja ideja u saradnji sa adminom s kojim sam pricao, je da vratimo ponovo NBA takmicenje, s tim da ce ovoga puta to biti mnogo ozbiljnije, admin je rekao da ukoliko se pokazemo ozbiljnim da nece biti nikakav problem napraviti sa wwinom neki pakt o dodjeli nagrada na sedmicnom nivou za najbolje tipsere, tako da pred nama je jedan zaista obecavajuci period ja se nadam, kada je rijec o najjacem pdfu na forumu. :)
Pa, daj nam brate i takmicenje za fudbal... :mrgreen:
Najlogičnije je brate ovako napraviti.
Prvo zbog vremena odigravanja mečeva. Zna se kad se NBA igra. Uvijek su to isti termini od 01:00-04:30
Ponekad je ubačen rani termin od 19:00 ili 23:00.

Dalje..imaš mnogo informacija o igračima svakodnevno što ti uveliko pomaže u izboru pravog tipa.
Rotoworld je 90% posjećenost nas kladioničara. :D

Apsolutno sam za ovo takmičenje !
Morali bi se pridržavati nekih pravila ali o tome kad dođe vrijeme za to. :)
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
bojler
Postovi: 2704
Pridružen/a: 01 dec 2014, 15:09
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la bojler » 07 dec 2016, 14:06

admin je napisao/la:ne smijete ništa reklamirati ukoiko to nije usaglašeno sa marketingom portala, tj. sve eventualne reklame i nagrade idu isključivo preko portala. A vjerujem da neće nedostajati i bonusa ukoliko napravimo kvalitetnu priču.
Daj admine sredi sta sa wwinom kakvih akcija da napunimo forum ovde od raje

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19233
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la bodi123 » 07 dec 2016, 14:08

gaston je napisao/la:
SlevinKelevra je napisao/la:
bodi123 je napisao/la:Hvala svima i od mene. Nadam se da cu vam biti uvijek na raspolaganju, kao sto sam i do sada, a svakako da cemo se konsultovati kada je rijec o nekim novim temama, sta bi vi zeljeli da vam napravimo i slicne stvari. :salut:

Prva moja ideja u saradnji sa adminom s kojim sam pricao, je da vratimo ponovo NBA takmicenje, s tim da ce ovoga puta to biti mnogo ozbiljnije, admin je rekao da ukoliko se pokazemo ozbiljnim da nece biti nikakav problem napraviti sa wwinom neki pakt o dodjeli nagrada na sedmicnom nivou za najbolje tipsere, tako da pred nama je jedan zaista obecavajuci period ja se nadam, kada je rijec o najjacem pdfu na forumu. :)
Pa, daj nam brate i takmicenje za fudbal... :mrgreen:
Najlogičnije je brate ovako napraviti.
Prvo zbog vremena odigravanja mečeva. Zna se kad se NBA igra. Uvijek su to isti termini od 01:00-04:30
Ponekad je ubačen rani termin od 19:00 ili 23:00.

Dalje..imaš mnogo informacija o igračima svakodnevno što ti uveliko pomaže u izboru pravog tipa.
Rotoworld je 90% posjećenost nas kladioničara. :D

Apsolutno sam za ovo takmičenje !
Morali bi se pridržavati nekih pravila ali o tome kad dođe vrijeme za to. :)
NBA takmicenje - za NBA/kosarku
Tema zajednickog listica - za fudbal i ostale sportove.

mislim da je ovako najnormalnije.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
bvb
Postovi: 2904
Pridružen/a: 28 mar 2013, 11:29
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la bvb » 07 dec 2016, 14:14

Effenberg je napisao/la:Treba jedna tema, nesto u fazonu alatke i ostala pomoc prilikom kladjenja, gdje bi npr. svako ko se kladi intenzivnije online postavio mozda neke screenshotove ili linkove stranica koje se koriste za uporedbu kvota i gdje se moze viditi kretanja kvota, kako su padale rasle itd. Kao nesto gdje bi izmijenjali svoja misljenja o tome kako prilazimo okladama i sta sve ima sto nam moze pomoci u odabiru prave selekcije.

Ne znam kako bi tacno specifirao sta mislim i kako bi se zvala ta tema, ali imam jasnu ideju, samo malo brainstorminga sa rajom i mogli bi imati jednu extra novu interesantnu temu.
Bojim se pajdo da bi na kraju ti bio jedini koji bi nesto tu pisao, nazalost. Nece izgleda raja da se pegla s takvim i slicnim stvarima nego daj samo da se nesto odigra :D (mozda bi bilo aktivnije na pocetku, ali mislim da bi vrlo brzo stalo)

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la SlevinKelevra » 07 dec 2016, 14:19

gaston je napisao/la:
Najlogičnije je brate ovako napraviti.
Prvo zbog vremena odigravanja mečeva. Zna se kad se NBA igra. Uvijek su to isti termini od 01:00-04:30
Ponekad je ubačen rani termin od 19:00 ili 23:00.

Dalje..imaš mnogo informacija o igračima svakodnevno što ti uveliko pomaže u izboru pravog tipa.
Rotoworld je 90% posjećenost nas kladioničara. :D

Apsolutno sam za ovo takmičenje !
Morali bi se pridržavati nekih pravila ali o tome kad dođe vrijeme za to. :)
Ma, nisam mislio umjesto NBA... Neka NBA, to je ok ko prati i igra (ja samo tucem undere po slucajnom uzorku :mrgreen: ), ali kazem da ako se vec bude pravilo neko takmicenje gdje ce uletiti i Wwin, onda treba napraviti i neko gdje cemo ucestvovati mi, 'dnevni igraci' :mrgreen: Samo treba neku' formulu' skontati...

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la Stone Island » 07 dec 2016, 15:17

Modovi imaju podrsku forumasa, sredite pf i u nove pobjede !

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la LjumanM95 » 07 dec 2016, 16:23

Čestitke novim moderatorima, napokon imunitet za mene. :mrgreen:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947


Avatar
ado899
Postovi: 819
Pridružen/a: 11 dec 2012, 12:10
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la ado899 » 07 dec 2016, 16:57

Prije svega cestitke novim moderatorima.
Najvjerovatnije cu opet postavljati sto odigram upravo radi izbora novi ljudi koji ce nadam se odraditi stvari kako treba i puna podrska sa moje strane. Sretno u radu i uskoro postavljamo parove sa ako prodje prodje ;)
"Nogomet je moj život, moja strast. Teško mi je nogomet doživljavati kao posao, ne vidim ga tako i nikada neću reći da se bavim nogometom. Naravno, postoje plaća, ugovor, ali nogomet nikada neću definirati kao posao" Thierry Henry

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19233
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la bodi123 » 07 dec 2016, 17:08

ado899 je napisao/la:Prije svega cestitke novim moderatorima.
Najvjerovatnije cu opet postavljati sto odigram upravo radi izbora novi ljudi koji ce nadam se odraditi stvari kako treba i puna podrska sa moje strane. Sretno u radu i uskoro postavljamo parove sa ako prodje prodje ;)
Hvala paša, iskreno mnogo mi je drago glede ovakvog razmisljanja, samo naprijed. Gaston i ja mozemo obecati da ce ovaj pdf biti mnogo ozbiljniji ubuduce, a sve sto trazimo od vas je korektnost i racionalost. Svakim danom sve vise i vise napredujemo, povecava se brojnost, stalno novi uskacu, rekao bih da ovaj pdf cvjeta posljednja 2 mjeseca. :thumbup:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Momciluk
Postovi: 3855
Pridružen/a: 25 jun 2015, 22:12
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la Momciluk » 07 dec 2016, 17:27

Cestitke braci na funkcijama :mrgreen:
Samo jako i da napravimo ovdje drzavu, da nam wiliam hill dodje za sponzora
This time next year we'll be millionaires.

Avatar
zgmiky
Postovi: 10726
Pridružen/a: 11 jan 2013, 15:25
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la zgmiky » 07 dec 2016, 18:16

čestitke i od mene kao što rekoh pravi ljudi su tu, sretno i primite se posla :P

Avatar
JFH9
Postovi: 2646
Pridružen/a: 08 jul 2014, 16:28
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la JFH9 » 07 dec 2016, 19:58

Cestitke novim moderatorima.
"Najbolji sinovi Krajine, mi danas pišemo historiju Bosne"

Avatar
krmpotich
Postovi: 3244
Pridružen/a: 22 jan 2014, 07:47
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la krmpotich » 07 dec 2016, 20:34

Niste Ibragi podali moć, sve će ovo propasti. Upamtite!!!

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la Effenberg » 07 dec 2016, 20:59

bvb je napisao/la:
Effenberg je napisao/la:Treba jedna tema, nesto u fazonu alatke i ostala pomoc prilikom kladjenja, gdje bi npr. svako ko se kladi intenzivnije online postavio mozda neke screenshotove ili linkove stranica koje se koriste za uporedbu kvota i gdje se moze viditi kretanja kvota, kako su padale rasle itd. Kao nesto gdje bi izmijenjali svoja misljenja o tome kako prilazimo okladama i sta sve ima sto nam moze pomoci u odabiru prave selekcije.

Ne znam kako bi tacno specifirao sta mislim i kako bi se zvala ta tema, ali imam jasnu ideju, samo malo brainstorminga sa rajom i mogli bi imati jednu extra novu interesantnu temu.
Bojim se pajdo da bi na kraju ti bio jedini koji bi nesto tu pisao, nazalost. Nece izgleda raja da se pegla s takvim i slicnim stvarima nego daj samo da se nesto odigra :D (mozda bi bilo aktivnije na pocetku, ali mislim da bi vrlo brzo stalo)
Ima onaj lik @oklada , on bi sigurno tu mogao nesto nabacati, mislio sam onako neke alatke za analitiku, ni ja to toliko ne koristim, ja u sebi vise intuitivno to preracunam i kontam, ali ima dosta stvari koje nam mogu pomoci. Helem nejse, nek otvori kum jednu temu za mene, bodi nek jednu Ibri otvori i svi sretni! :D

Cestitke novoproklamovanim moderatorima, odabir nije mogao biti bolji!
Bravo admine! :thumbup:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
orbi
Postovi: 520
Pridružen/a: 09 nov 2016, 19:37
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la orbi » 07 dec 2016, 21:05

bodi Mozeli jedna tema za mene gdje ću ja samo postavljati parove. Bez zajbancije sada

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la admin » 07 dec 2016, 21:11

orbi je napisao/la:bodi Mozeli jedna tema za mene gdje ću ja samo postavljati parove. Bez zajbancije sada
Ne

Momciluk
Postovi: 3855
Pridružen/a: 25 jun 2015, 22:12
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la Momciluk » 07 dec 2016, 21:13

Hoce bit isto liga i za fudbal yebo kosarku
This time next year we'll be millionaires.

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.