Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Odgovori
Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la insider » 06 dec 2016, 17:08

Pozdrav ekipa,

zanima me Vaše mišljenje - da li je neophodan čovjek koji će se malo više pozabaviti ovim dijelom foruma (banovati, upozoravati, praviti određene teme, premještati, brisati, editovati itd...) i ako je neophodan, imate li prijedloge koga biste imenovali na tu poziciju?

Administracija foruma će potom odlučiti da li će imenovati novog moderatora, koji će biti dužan (ako to želi) malo više brige voditi o kladioničarskom dijelu foruma.

Lp.
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la KingJamesMVP » 06 dec 2016, 17:13

Mislim da nema potrebe za to
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Momciluk
Postovi: 3855
Pridružen/a: 25 jun 2015, 22:12
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la Momciluk » 06 dec 2016, 17:16

Mislim da ima itekako potrebe da se ne bi desavalo da debili kao onaj jedan sto je bio, @decima il nesto tako, spamaju temu.. onda vrijedjanje clanova zbog parova i sl.
Mislim da ce se svi sloziti da bi zgmiky trebao biti ali ne znam kakav je s vremenom ipak bi trebao malo cesce kontrolisat temu.. mogu i gaston, ljuman, bodi123 nebitno je
This time next year we'll be millionaires.

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19228
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la bodi123 » 06 dec 2016, 17:23

Slazem se i ja da treba jedan aktivni moderator, jer se nakupilo dosta sljama u posljednje vrijeme.. sto slucajno sto s namjerom nekih koji dodju provocirati. Sto se tice prijedloga moze to biti svako od nas koji smo tu vec godinama na ovom pdfu.. gaston, jopaa, miky, ljuman, silanebeska, momciluk, vedo vise nije aktivan kao prije, i ja bih mogao svakako.. svejedno je. :thumbup:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
NebeskaSila96
Postovi: 1327
Pridružen/a: 26 jun 2016, 20:35
Lokacija: U oblacima
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la NebeskaSila96 » 06 dec 2016, 17:32

I ja se slazem da treba moderator koji je aktivan na temi jer je tema upravo zbog toga bila jedno i vrijeme skroz propala.

Nije bitno ko od standardne raje bude,ko ima najvise vremena neka preuzme :mrgreen:

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la jopaa7 » 06 dec 2016, 17:43

Mislim da treba netko tko bi bio aktivan ovdje i pravio reda. Ako bi se vec odredio netko, dao bi prednost nekome tko je stalna musterija ovdje vec duze vremena i da je aktivan na ovom pdf.

Bilo je situacija da se otvara po desetak nepotrebnih tema a ni jedna od njih nije opstala.
Takoder kao sto momciluk kaze, bilo je ljudi koji su namjerno spamali temu ili provocirali okolo i slicne stvari i mislim da to odmah u startu treba rijesiti.
Zadnja izmjena: jopaa7, dana/u 06 dec 2016, 17:49, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
carli22
Postovi: 603
Pridružen/a: 27 jun 2015, 02:43
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la carli22 » 06 dec 2016, 17:47

Itekako treba, dosta clanova koji predlazu dobre parove i koji su uvijek spremni pomoc drugom u tom smislu, je napustilo forum upravo zbog toga
Infarkt,ma kakav je,od srca je.

Avatar
MirsoNi
Postovi: 1378
Pridružen/a: 11 jul 2012, 22:04
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la MirsoNi » 06 dec 2016, 18:16

Dijelim mišljenje sa većinom da je potreban moderator na ovoj temi, iz već navedenih razloga, trollova ima svugdje, pa tako i ovdje.. i također mislim da to treba biti neko ko ima volje da to uređuje i ko je tu stalno, nabrojani su već neki, nikoga neću favorizovati, svi zaslužuju jednako :)
Sometimes it's only madness that makes us what we are.

Avatar
zgmiky
Postovi: 10726
Pridružen/a: 11 jan 2013, 15:25
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la zgmiky » 06 dec 2016, 18:36

pozdravljam ovaj prijedlog i slažem se sa većinom da je red ovdje potreban, previše je kvalitetnih forumaša otišlo i biti će ih teško vratiti no da bar nama koji smo tu redovno i gostima koji dolaze bude preglednije, ove koji spamaju redom slati za banoviće kao i sve koji se ne budu držali reda sankcionirati prvo opomenom zatom put u banoviće...tipovi bez analize na glavnoj temi nemaju svrhu, prvi sam koji tako pišem ali što da se trudim kada drugi to ne rade i nemam volje pokrenuti revoluciju hehe također previše je tema koje stoje bezveze i otvori ih kako se kome ćefne, to bi trebao samo admin moći na prijedlog forumaša itd...puno je tu stvari koje treba mijenjati pa ako ima neko volje i ako mu Vi dozvolite big like za to, tko će to biti nebitno je od stare raje tko god bude zaslužio je i siguran sam da će dobro voditi to...

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la Wandelanoite » 06 dec 2016, 19:03

Effenberga postaviti
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la SlevinKelevra » 06 dec 2016, 19:04

Ajde dobro, evo ja cu....
:twisted:

Avatar
orbi
Postovi: 520
Pridružen/a: 09 nov 2016, 19:37
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la orbi » 06 dec 2016, 19:32

Ja mislim, da je najbolje meni dati tu moć

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5206
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la LjumanM95 » 06 dec 2016, 19:33

Bravo za prijedlog. Treba, itekako, jer dosta je i forumaša otišlo upravo zbog toga - što nije bilo aktivnog moderatora. Najbolje da se prokontamo ko ima najviše vremena i iskustva ( :lol: ) na ovom pdf-u. Ja bih predložio nekoga od ovih koji su aktivniji, a prije svega mislim na; @zgmiky, @bodi, @momciluk, @gaston, @sila nebeska, @jopa, @civa, @arelinho... Ima svakako još odličnih kandidata za tu poziciju, al' mislim da su se ovi navedeni srodili sa ovim pdf-om i da su idealni za moderatora. :D
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
krmpotich
Postovi: 3244
Pridružen/a: 22 jan 2014, 07:47
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la krmpotich » 06 dec 2016, 19:34

orbi je napisao/la:Ja mislim, da je najbolje meni dati tu moć
:tokralju: :tokralju: :tokralju:

Avatar
gonzales
Postovi: 3166
Pridružen/a: 06 feb 2014, 12:45
Lokacija: Jablaničko jezero
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la gonzales » 06 dec 2016, 19:37

Ovdje je bezakonje odavno..bolje nista ne postaviti ako nema neke analize, pa barem jedna recenica majku mu.

Ibro i effenberg davno zasluzili trajne. Za tovarenje kuca i sl odmah ban, mec namjesten isto..
Mozda sam bez dlake na jeziku, ali to je moje misljenje.
Itekako treba neko da zavede red.
OTIŠAO SAM DA PRONAĐEM SEBE, AKO DOĐEM PRIJE NEGO ŠTO SE VRATIM, ZADRŽITE ME!

Avatar
NebeskaSila96
Postovi: 1327
Pridružen/a: 26 jun 2016, 20:35
Lokacija: U oblacima
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la NebeskaSila96 » 06 dec 2016, 19:47

Sto se aktivnosti tice koliko sam primijetio da @Bodi i @Gaston su dosta aktivni pa bi mogao biti neko od njih dvojice.Ali eto ima 10-tak onih koji su uvijek na ovom pdf-u (da ne nabrajam sviju :mrgreen: ) pa ko ima vremena neka napise da uzme tu moc :D

Red je vise bio da se ovo uredi malo

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la Effenberg » 06 dec 2016, 19:59

Apsolutno.

Treba neko ko je kreativan u vezi novih tema i organizacije, a i iskusan oko kladjenja, da se osvjezi podforum novim temama, i neko ko ce razumjeti sve clanove a ne nametati neko jednoumlje. Naravno na nasem podforumu je malo vise psovanja nego inace, to treba razumjeti, ali neka granica ozbiljnosti treba da postoji.

Evo ja predlazem kuma @Gastona, ako on nece @bodi @zgmiky to su momci koji znaju posao i mogu sve razumiti.
Pa ja bi se cak usudio i Ibri dati tu moc! :mrgreen:
Zadnja izmjena: Effenberg, dana/u 06 dec 2016, 20:00, ukupno mijenjano 1 put.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

mirzatele
Postovi: 11871
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la mirzatele » 06 dec 2016, 19:59

Ma strogo bodi i miki

Avatar
reeds
Postovi: 1520
Pridružen/a: 25 sep 2012, 22:11
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la reeds » 06 dec 2016, 20:05

:clap: :clap: veliki like za ovo, to smo davno predlagali na forumu, ali je konstantno bilo odbijanje od strane moderatora ss.ba koji su govorili da je to nepotrebno i da oni to mogu, ali bivalo je sve gore i gore.... drago mi je da su promjenili misljenje u vezi toga...

sto se tice onoga ko bi trebao to raditi, prvi definitivno po meni je @miky, jer koliko god da ga prozivali pojedinci i sta vec ne, najvise se trudi dati detaljan opis onoga sto misli za odredjeni par i prilicno je aktivan na forumu. Ima ih jos naravno koji to rade i svaka cast na tome. Dalje oni koji bi mislim to prilicno dobro radili su jos @willy, @gaston, @joppa, @slevin, @civa, @bodi.... mislim da se vecina slaze sa mnom ali mozda i grijesim, ne znam, uglavnom ovo su po meni oni o kojima se treba ozbiljno razmisliti za taj posao

jos jednom veliki like za ovo :thumbup:
Zadnja izmjena: reeds, dana/u 06 dec 2016, 20:07, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la Stone Island » 06 dec 2016, 20:06

Valjalo bi ovo uozbiljiti malo.

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.