EP 2012 - Kvalifikacije (nasa grupa)

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Koje mjesto u kvalifikacijama očekujete:

1.
212
32%
2. (najbolji drugi)
122
18%
2. (prolaz u baražu)
159
24%
2. (ispadamo u baražu)
60
9%
3.
47
7%
4.
29
4%
5.
9
1%
6.
23
3%
 
Ukupno glasova: 661

Avatar
dr.van nostrand
Postovi: 12579
Pridružen/a: 21 jul 2010, 10:53
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: EP 2012 - Kvalifikacije (nasa grupa)

Post Postao/la dr.van nostrand » 08 okt 2011, 14:39

seyoniii je napisao/la:znaci nema nikkave sanse da kao najbolja drugolasirana ekipa idemo direktno..ili nema neke sanse...nesto sam nedavno gledao da se borimo sa dancima za to mjesto..
Pogresno si procitao, nikakve sanse za takvo nesto ne postoje.
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black

seyoniii
Postovi: 77
Pridružen/a: 18 feb 2011, 14:24
Kontakt:

Re: EP 2012 - Kvalifikacije (nasa grupa)

Post Postao/la seyoniii » 08 okt 2011, 14:42

dr.van nostrand je napisao/la:
seyoniii je napisao/la:znaci nema nikkave sanse da kao najbolja drugolasirana ekipa idemo direktno..ili nema neke sanse...nesto sam nedavno gledao da se borimo sa dancima za to mjesto..
Pogresno si procitao, nikakve sanse za takvo nesto ne postoje.
smijem se zakleti da sam nedavno prije ove utakmice sa lux-om gledao tu tabelu najbolje 2 plasirane ekipe..i da smo 2 bili sa istim bodovnim ucinkom kao danska samo sto je ona bolju gol razliku imala...i da ova utakmica sa lux-om nije nista zancila isto kao i njima ova jer su autsajderi valjda tako nestoo..i da je onda trebala zadnja utakmica odlucivvati mi sa francuskom oni sa portugalom..

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: EP 2012 - Kvalifikacije (nasa grupa)

Post Postao/la Devil » 08 okt 2011, 14:45

seyoniii je napisao/la:
dr.van nostrand je napisao/la:
seyoniii je napisao/la:znaci nema nikkave sanse da kao najbolja drugolasirana ekipa idemo direktno..ili nema neke sanse...nesto sam nedavno gledao da se borimo sa dancima za to mjesto..
Pogresno si procitao, nikakve sanse za takvo nesto ne postoje.
smijem se zakleti da sam nedavno prije ove utakmice sa lux-om gledao tu tabelu najbolje 2 plasirane ekipe..i da smo 2 bili sa istim bodovnim ucinkom kao danska samo sto je ona bolju gol razliku imala...i da ova utakmica sa lux-om nije nista zancila isto kao i njima ova jer su autsajderi valjda tako nestoo..i da je onda trebala zadnja utakmica odlucivvati mi sa francuskom oni sa portugalom..
Na tim tabelama se ne oduzimaju bodovi protiv poslednjeplasirane reprezentacije u grupi,posto ima i grupa sa 5 reprezentacija. ;)
Tek na kraju se to oduzme i svedu se zvanicno racuni.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
hamlet
Postovi: 290
Pridružen/a: 09 jun 2011, 07:04
Kontakt:

Re: EP 2012 - Kvalifikacije (nasa grupa)

Post Postao/la hamlet » 08 okt 2011, 14:45

seyoniii je napisao/la: smijem se zakleti da sam nedavno prije ove utakmice sa lux-om gledao tu tabelu najbolje 2 plasirane ekipe..i da smo 2 bili sa istim bodovnim ucinkom kao danska samo sto je ona bolju gol razliku imala...i da ova utakmica sa lux-om nije nista zancila isto kao i njima ova jer su autsajderi valjda tako nestoo..i da je onda trebala zadnja utakmica odlucivvati mi sa francuskom oni sa portugalom..
Bože, Bože... Ne možemo biti najbolji drugoplasirani jer ako pobijediš Francuze bit ćeš prvi :mrgreen:

Avatar
dr.van nostrand
Postovi: 12579
Pridružen/a: 21 jul 2010, 10:53
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: EP 2012 - Kvalifikacije (nasa grupa)

Post Postao/la dr.van nostrand » 08 okt 2011, 14:46

Jeste bodovno, ali se otpisuju bodovi protiv posljednoplasirane ekipe, zbog fair playa prema grupama u kojoj ima samo 5 ekipa .
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24513
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: EP 2012 - Kvalifikacije (nasa grupa)

Post Postao/la Goalgetter » 08 okt 2011, 14:46

Ako pobjedimo Francuze, bicemo najbolji drugi, kako da ne :lol: :lol:

seyoniii
Postovi: 77
Pridružen/a: 18 feb 2011, 14:24
Kontakt:

Re: EP 2012 - Kvalifikacije (nasa grupa)

Post Postao/la seyoniii » 08 okt 2011, 14:46

Pogresno si procitao, nikakve sanse za takvo nesto ne postoje.[/quote]
smijem se zakleti da sam nedavno prije ove utakmice sa lux-om gledao tu tabelu najbolje 2 plasirane ekipe..i da smo 2 bili sa istim bodovnim ucinkom kao danska samo sto je ona bolju gol razliku imala...i da ova utakmica sa lux-om nije nista zancila isto kao i njima ova jer su autsajderi valjda tako nestoo..i da je onda trebala zadnja utakmica odlucivvati mi sa francuskom oni sa portugalom..[/quote]
Na tim tabelama se ne oduzimaju bodovi protiv poslednjeplasirane reprezentacije u grupi,posto ima i grupa sa 5 reprezentacija. ;)
Tek na kraju se to oduzme i svedu se zvanicno racuni.[/quote]
znaci apsolutno nikakve sanse nema za takvim sto da budemo kao 2 najbolji..a ko bi onda mogao biti najbolje 2 plasirani..

Avatar
dr.van nostrand
Postovi: 12579
Pridružen/a: 21 jul 2010, 10:53
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: EP 2012 - Kvalifikacije (nasa grupa)

Post Postao/la dr.van nostrand » 08 okt 2011, 14:50

Svedska, kojoj trebaju kod kuce bod(ovi) protiv Holandije je u najboljoj situaciji.
Pa onda Danska koja igra kuci protiv Portugala.
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: EP 2012 - Kvalifikacije (nasa grupa)

Post Postao/la Devil » 08 okt 2011, 14:51

seyoniii je napisao/la:Pogresno si procitao, nikakve sanse za takvo nesto ne postoje.
smijem se zakleti da sam nedavno prije ove utakmice sa lux-om gledao tu tabelu najbolje 2 plasirane ekipe..i da smo 2 bili sa istim bodovnim ucinkom kao danska samo sto je ona bolju gol razliku imala...i da ova utakmica sa lux-om nije nista zancila isto kao i njima ova jer su autsajderi valjda tako nestoo..i da je onda trebala zadnja utakmica odlucivvati mi sa francuskom oni sa portugalom..[/quote]
Na tim tabelama se ne oduzimaju bodovi protiv poslednjeplasirane reprezentacije u grupi,posto ima i grupa sa 5 reprezentacija. ;)
Tek na kraju se to oduzme i svedu se zvanicno racuni.[/quote]
znaci apsolutno nikakve sanse nema za takvim sto da budemo kao 2 najbolji..a ko bi onda mogao biti najbolje 2 plasirani..[/quote]
Danci ili Svedjani ako se ne varam,Hrvati su malo zaostali iza njih.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

seyoniii
Postovi: 77
Pridružen/a: 18 feb 2011, 14:24
Kontakt:

Re: EP 2012 - Kvalifikacije (nasa grupa)

Post Postao/la seyoniii » 08 okt 2011, 14:52

ok hvala momci sad mi je jasno..jbg ne mozemo svi znati kako to ide..al hvala bogu poa ima dobrih ljudi i forumasa koji su tu da pomognu i objasne oko nekih stvari..hvala jos jednom

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: EP 2012 - Kvalifikacije (nasa grupa)

Post Postao/la Monolog » 08 okt 2011, 14:53

Hrvatska dobije posljednju utakmicu sa 3-4 gola razlike, Portugal dobije Dansku, a Švedska izgubi od Holandije. :mrgreen: Dakle, tako mogu biti najbolja drugoplasirana ekipa. :mrgreen:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Blue_He4rt
Postovi: 3124
Pridružen/a: 26 maj 2010, 00:46
Kontakt:

Re: EP 2012 - Kvalifikacije (nasa grupa)

Post Postao/la Blue_He4rt » 08 okt 2011, 14:55

Monolog je napisao/la:Hrvatska dobije posljednju utakmicu sa 3-4 gola razlike, Portugal dobije Dansku, a Švedska izgubi od Holandije. :mrgreen: Dakle, tako mogu biti najbolja drugoplasirana ekipa. :mrgreen:

Nema nista od toga.Oni su svoje propustili protiv "slabih" Grka.Bod im je dovoljan bio a oni nisu prilike postenski napravili.
Chelsea F.C.

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 7972
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: EP 2012 - Kvalifikacije (nasa grupa)

Post Postao/la *p!p!t@* » 08 okt 2011, 14:56

seyoniii je napisao/la:
dr.van nostrand je napisao/la:
seyoniii je napisao/la:znaci nema nikkave sanse da kao najbolja drugolasirana ekipa idemo direktno..ili nema neke sanse...nesto sam nedavno gledao da se borimo sa dancima za to mjesto..
Pogresno si procitao, nikakve sanse za takvo nesto ne postoje.
smijem se zakleti da sam nedavno prije ove utakmice sa lux-om gledao tu tabelu najbolje 2 plasirane ekipe..i da smo 2 bili sa istim bodovnim ucinkom kao danska samo sto je ona bolju gol razliku imala...i da ova utakmica sa lux-om nije nista zancila isto kao i njima ova jer su autsajderi valjda tako nestoo..i da je onda trebala zadnja utakmica odlucivvati mi sa francuskom oni sa portugalom..
To je bio samo ružan san :D
Rođeni to je brat
Veležov to je sin
Pjeva mu sada armija cijela
Naprijed Hasić Šemsudin!

Avatar
Arnelinho
Postovi: 5167
Pridružen/a: 15 jul 2009, 15:08
Kontakt:

Re: EP 2012 - Kvalifikacije (nasa grupa)

Post Postao/la Arnelinho » 08 okt 2011, 17:47

seyoniii je napisao/la:smijem se zakleti da sam nedavno prije ove utakmice sa lux-om gledao tu tabelu najbolje 2 plasirane ekipe..i da smo 2 bili sa istim bodovnim ucinkom kao danska samo sto je ona bolju gol razliku imala...i da ova utakmica sa lux-om nije nista zancila isto kao i njima ova jer su autsajderi valjda tako nestoo..i da je onda trebala zadnja utakmica odlucivvati mi sa francuskom oni sa portugalom..
Bila je ta tabela aktuelna, naravno namjenski ,po portalima, sve u svrhu da dignu euforiju u narodu. :mrgreen:

Ta tabela je bila tačna al' nije računala da ćemo sl. (sada već bivšu) tekmu igrati sa Luxemburgom, iz koje se bodovi ne uzimaju u obzir pri kreiranju te tabele i zadnju sa Francuskom, gdje bi trebali pobjedu da budemo konkurenti za najboljeg drugog, al' ta nas pobjeda vodi na prvo mjesto.

Da imaju Francuzi 4 poena prednosti ispred nas i mi pobjedimo bila bi druagčija priča, ovako je nemoguće biti najbolji drugoplasirani.

Što se nositelja tiče, sinoć smo razgovarali na temi "BiH-Lux/Fra-BiH" o tome i nemoguće je (skoro nemoguće) da BiH završi kao jedan od nositelja.

Trenutno su ispred nas Danci,Irci, Srbi i Hrvati. Mi pobjedom bi neke od ovih preskočili, al' smo onda prvi u grupi, ukoliko remiziramo prestiće nas Turci, koji imaju kući Armence i možda Česi (ako pobjede neku ugro-finsku državu :? ).

I opet, kako god napraviš raspored:
Srbija kiksa-pada ispod nas, Turci prelaze ispred nas; mijenjaju se oni i Turci, Česi ako pobjede su u svakom slučaju ispred.

Mi smo prije ove tekme sa Luxemburgom bili iza Čeha i Turaka i zahvaljujući nj. porazu i našoj pobjedi protiv Luxemburga smo došli ispred njih (znači automatski će i oni dobiti približno isto bodova svojom pobjedom, odn. malo više).

Trebamo kiks Srbije, Turske i Češke da budemo ispred. Za Srbe i Čehe je to realno očekivati, dok se za Turke trebamo nadati. ;)

Umjesto Srba može i Irska kiksati, nije isključeno da će Irci izgubiti, jer igraju protiv Armenaca, koji su na neki način hit kvalifikacija, al' u tom slučaju trebamo makar remi sa Francuzima.

Dakle, najbolja opcija (pod uslovom da ne pobjedimo u Parizu) je: Česi,Srbi i Turci gube (Srbi mogu i neriješeno igrati), onda rezultat iz Francuske je nebitan, jer umjesto Srba uskače Estonija, koja je iza nas na toj ljestvici.
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

Rizah
Postovi: 2488
Pridružen/a: 05 okt 2010, 13:15
Kontakt:

Re: EP 2012 - Kvalifikacije (nasa grupa)

Post Postao/la Rizah » 08 okt 2011, 17:53

13.10. ćemo saznati sa kim igramo u baražu ;)

Džeko ubjedljivo vodi u utrci za igrača koji je najviše bio u offsajdu, čak 19. puta. A ako se uzme u obzir da je Benzema drugi sa samo 14. puta, a on je povrijeđen, znači Džeko je pobjednik ovog veoma kvalitetnog takmičenja :lol:

Također, utakmica Bosna - Bjelorusija do sada vodi kao utakmica sa najviše žutih kartona ( 12 ) u dosadašnjim kvalifikacijama.

Sinoćnji broj ofsajda ( 12 ), to je treća utakmica po broju ofsajda u dosadašnjim kvalifikacijama.

Bosna - Bjelorusija je na prvommjestu kvalifikacija za EP po broju crvenih kartona ( 2 ).

Grupa D je rekorder po broju crvenih kartona ( 9 ) i po broju ofsajda ( 166 ).

:lol: :lol: :lol:
There got to be something for Liverpool big number nine ...

Profesor
Postovi: 4252
Pridružen/a: 01 avg 2011, 19:11
Kontakt:

Re: EP 2012 - Kvalifikacije (nasa grupa)

Post Postao/la Profesor » 08 okt 2011, 19:06

Rizah je napisao/la: Grupa D je rekorder po broju crvenih kartona ( 9 ) i po broju ofsajda ( 166 ).

:lol: :lol: :lol:
:o :o :o gdje si nasao taj podatak ?

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24513
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: EP 2012 - Kvalifikacije (nasa grupa)

Post Postao/la Goalgetter » 08 okt 2011, 19:13

Na uefa.com su svi podaci :D . Jako interesantno, dominiramo u ofsajdima :)

KONGO
Postovi: 1017
Pridružen/a: 17 dec 2008, 23:58
Kontakt:

Re: EP 2012 - Kvalifikacije (nasa grupa)

Post Postao/la KONGO » 08 okt 2011, 19:54

Goalgetter je napisao/la:Na uefa.com su svi podaci :D . Jako interesantno, dominiramo u ofsajdima :)
Dzeko je rodjen u ofsajdu :lol:

Zezanje, pricalo se tako i za Inzagija a lik se nadavo golova. Ko pamti ofsajde, samo naprijed Ljiljani
Izronio je Stari za one što ga vole (Juli 23, 2004)

Avatar
Nimla_RZ
Postovi: 4010
Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
Kontakt:

Re: EP 2012 - Kvalifikacije (nasa grupa)

Post Postao/la Nimla_RZ » 09 okt 2011, 20:26

I gdje bi mi igrali baraž ako ga bude?! Idemo li na Koševo?
Čelik Zenica 1945

Avatar
hodža
Postovi: 9739
Pridružen/a: 09 avg 2010, 00:15
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: EP 2012 - Kvalifikacije (nasa grupa)

Post Postao/la hodža » 09 okt 2011, 22:56

šta ti je ba ?? o tome se i ne razmišlja ;)
FORZA MARŠAL !!!

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.