PL BiH 2011/12

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: PL BiH 2011/12

Post Postao/la Devil » 08 mar 2012, 23:53

Da li slucajno na youtubeu imaju neke utakmice iz prosle polusezone,nije bitno koje,a mogle bi i ako imaju kakve prijateljske ove zime(gledao sam onu Velezovu sto ima,tako da mi ona ne treba) ?
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

nekad^navijac
Postovi: 155
Pridružen/a: 14 sep 2010, 23:14
Kontakt:

Re: PL BiH 2011/12

Post Postao/la nekad^navijac » 08 mar 2012, 23:58

Devil je napisao/la:Da li slucajno na youtubeu imaju neke utakmice iz prosle polusezone,nije bitno koje,a mogle bi i ako imaju kakve prijateljske ove zime(gledao sam onu Velezovu sto ima,tako da mi ona ne treba) ?
Tesko ces gdje naci utakmice ;) Pogotovo prijateljske, a u PL mozes naci samo neke derbije, bilo je jedno virjeme neko je postavljao s one emisije snimke ponedeljkom sto je bila na BHT, ne mogu ih sad naci
3 vjere 1 nacija .. Tuzla !
Fk Sloboda
Okk Sloboda

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★
C’e una stella al cielo che indica il cammino, forza Juve vincere e’ il tuo destino.

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: PL BiH 2011/12

Post Postao/la Devil » 09 mar 2012, 00:00

nekad^navijac je napisao/la:
Devil je napisao/la:Da li slucajno na youtubeu imaju neke utakmice iz prosle polusezone,nije bitno koje,a mogle bi i ako imaju kakve prijateljske ove zime(gledao sam onu Velezovu sto ima,tako da mi ona ne treba) ?
Tesko ces gdje naci utakmice ;) Pogotovo prijateljske, a u PL mozes naci samo neke derbije, bilo je jedno virjeme neko je postavljao s one emisije snimke ponedeljkom sto je bila na BHT, ne mogu ih sad naci
Jbg nasao sam dosta utakmica na YT koje nisam ni sanjao da mogu biti tu(iz Srbije),a pre nekih mesec dana momak je na Velezovoj temi ostavio prijateljsku utakmicu sa ovih priprema,jbg ne secam se protiv koga su ono igrali tako da sam se nadao da bi moglo biti jos kakvih.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

TNT
Postovi: 607
Pridružen/a: 25 okt 2009, 01:04
Kontakt:

Re: PL BiH 2011/12

Post Postao/la TNT » 10 mar 2012, 14:52

Zeljo pomalo odmice od ostali, znam da se nemoze zakljucivati nakon jednog poluvremena ali izgleda duplo jaci od Sirokog. Mislim da se vec moze primjetiti razlika u kvaliteti izmedju Zelje i ostali klubova.

Avatar
Bianconeri1988
Postovi: 9818
Pridružen/a: 29 nov 2008, 00:44
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: PL BiH 2011/12

Post Postao/la Bianconeri1988 » 10 mar 2012, 19:58

I naše sudije konačno mogu komunicirati preko onih slušalica u ušima, što je za svaku pohvalu. Danas se to lijepo vidjelo, nije se trebalo čekati po pola minute da se svira ofsajd i slične situacije. :mrgreen:
Ž '21!
Senza Fachetti niente scudetti, con Gasperini e Ranieri torni dove eri!
★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

SirAlexFerguson
Postovi: 2863
Pridružen/a: 06 feb 2012, 20:41
Kontakt:

Re: PL BiH 2011/12

Post Postao/la SirAlexFerguson » 10 mar 2012, 19:59

TNT je napisao/la:Zeljo pomalo odmice od ostali, znam da se nemoze zakljucivati nakon jednog poluvremena ali izgleda duplo jaci od Sirokog. Mislim da se vec moze primjetiti razlika u kvaliteti izmedju Zelje i ostali klubova.
Duplo jači od Širokog? Široki ih u 2.poluvremenu zbio u polu, nisu mogli izać. Da im nije bilo suca, i da su naši bili prisebniji...
KING JAMES
RAFA NADAL
MANCHESTER UNITED
Hoće li Monolog uspiti dobiti okladu? WBA treba na tablici završiti ispred LFC

Avatar
Arogantni
Postovi: 1352
Pridružen/a: 02 apr 2010, 19:51
Lokacija: Sarajevo-Grbavica-Jug
Kontakt:

Re: PL BiH 2011/12

Post Postao/la Arogantni » 10 mar 2012, 21:00

SirAlexFerguson je napisao/la:
TNT je napisao/la:Zeljo pomalo odmice od ostali, znam da se nemoze zakljucivati nakon jednog poluvremena ali izgleda duplo jaci od Sirokog. Mislim da se vec moze primjetiti razlika u kvaliteti izmedju Zelje i ostali klubova.
Duplo jači od Širokog? Široki ih u 2.poluvremenu zbio u polu, nisu mogli izać. Da im nije bilo suca, i da su naši bili prisebniji...
Jesi dobar ti... Siroki u 2. poluvremenu imao samo jednu sansu onu Roskamovu, a ostatak utakmice nije pljunuo prema golu Zelje, citaj jedva prelazio centar... Doduse bio je i onaj pokusaj Silica, koji se ne moze nazvat pokusajem... Zeljo bio dosta konkretniji, mada nije imao neke sanse... Nekoliko kontra fino razvio al' je falio taj zadnji pas...
Uglavnom ZELJO je bolji od Sirokog al' nije toliko koliko onaj gore napisa...
Sve stvari su prolazne samo su 2 vječne, a to su JUVE i FK ZELJO...

Bice JUVE opet sampion akoBOGda!!!

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
mirza_rd
Postovi: 365
Pridružen/a: 09 avg 2010, 21:54
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: PL BiH 2011/12

Post Postao/la mirza_rd » 11 mar 2012, 16:54

ljudi ova nasa PL BiH stvarno krenula malo nabolje doduše gledo sam samo 2 utakmice i tu sam vidio fer i korektno suđenje za oba tima odnosno Zvijezda-Leotar i Sloboda-Sarajevo mslm stvarno je suđenje bilo bolje nego prije e sad neznam kako je bilo na ostalim terenima

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9977
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: PL BiH 2011/12

Post Postao/la Edin TM87 » 11 mar 2012, 17:08

mirza_rd je napisao/la:ljudi ova nasa PL BiH stvarno krenula malo nabolje doduše gledo sam samo 2 utakmice i tu sam vidio fer i korektno suđenje za oba tima odnosno Zvijezda-Leotar i Sloboda-Sarajevo mslm stvarno je suđenje bilo bolje nego prije e sad neznam kako je bilo na ostalim terenima
I ja sam gledao 2 meca, Zeljo - Siroki i Sloboda - Sarajevo sudjenje bez greske na oba...
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
Grbavica moj zivot
Postovi: 1384
Pridružen/a: 29 jan 2010, 17:48
Lokacija: Grbavica 2
Kontakt:

Re: PL BiH 2011/12

Post Postao/la Grbavica moj zivot » 11 mar 2012, 17:30

Vidi se da je liga sa dolaskom komiteta puno uznapredovala.Pa samo ovi nizovi Sirokog i Zelje puno govore,jer je prije par godina bilo ne moguce boda iz gostiju odnjet ko odnese 9+ bodova bude sampion.Sad protiv komiteta svako moze pricat sta hoce,ali vidi se trud ne samo prema repki vec i prema ligi.Pocev od toga da su sudije dobile novu Legea opremu koja je sponzor savezu i da imaju one mikrofone.Pa do toga da se solidni igraci vracaju u PL iako nisu na kraju igracke karijere.Valjda ove godine necemo biti 99,na onoj idiotskoj listi.Ove godine ima dosta kandidata za titulu,ali je Zeljo definitivno najozbiljni i biti ce zanimljivo gledat utrku za mijesta koja vode u Evropu.
svoj ti pos'o !

Megaloman
Postovi: 273
Pridružen/a: 30 jun 2009, 11:52
Kontakt:

Re: PL BiH 2011/12

Post Postao/la Megaloman » 11 mar 2012, 17:38

Grbavica moj zivot je napisao/la:Vidi se da je liga sa dolaskom komiteta puno uznapredovala.Pa samo ovi nizovi Sirokog i Zelje puno govore,jer je prije par godina bilo ne moguce boda iz gostiju odnjet ko odnese 9+ bodova bude sampion.Sad protiv komiteta svako moze pricat sta hoce,ali vidi se trud ne samo prema repki vec i prema ligi.Pocev od toga da su sudije dobile novu Legea opremu koja je sponzor savezu i da imaju one mikrofone.Pa do toga da se solidni igraci vracaju u PL iako nisu na kraju igracke karijere.Valjda ove godine necemo biti 99,na onoj idiotskoj listi.Ove godine ima dosta kandidata za titulu,ali je Zeljo definitivno najozbiljni i biti ce zanimljivo gledat utrku za mijesta koja vode u Evropu.

Pasa moj, kvalitetom fudbala nasa liga je mrtvi europski prosjek. Znaci ni medju najboljim, ni medju najgorim. Kada mi neko pocne srati (ne obracam se tebi, da se razumijemo) o tome da smo medju najgorim u Europi samar bih mu najradije opalio. Na kraju krajeva, i nasi klubovi u Europi imaju solidne rezultate. Na onim idiotskim listama racuna se sve: infrastruktura, plate, stadioni, sudjenja, itd. E tu jesmo pri dnu i tu ima dosta prostora za napredak. Ali u pravu si kada kazes da su stvari krenule na bolje, prioritet je smanjivanje lige na 12 klubova. To je kljucno.
Dvorac u polju il´naziv zanata, vise se voli grad od sindikata
Mjesto gdje zivis, mjesto rodjenja - vise se voli od zaposlenja

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: PL BiH 2011/12

Post Postao/la astra1922 » 11 mar 2012, 17:57

ovdje su se neki dotakli sudenja pa da i ja nesto kazem.jucer u gradaccu sudio ognjen valjic mlad sudija odradio je posao bez greske.podsjetio me na nekog poznatog evropskog sudiju lijepa oprema slusalice,sve je to lijepo vidi se covjek poznaje sve sto se tice sudenja,znaci danas je bio dobar a sutra ce negdje siljiti za neku ekipu jer mu je neko zapovidio da mora tako to je zalosno.iskreno imamo dosta dobrih sudija samo sto moraju igrati kako drugi sviraju.nadam se da ce tome ubrzo doci kraj i da ce nam liga krenuti uzlaznom putanjom..vidljiv je napredak i to je dobro dosta gostiju odnosi bodove tako da mnogi igraju rasterecenije jer znaju da ce ako izgube bodove kod kuce isto tako donijeti bodove sa strane :)
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Avatar
HZ_ilidzaa
Postovi: 5830
Pridružen/a: 21 okt 2010, 19:57
Kontakt:

Re: PL BiH 2011/12

Post Postao/la HZ_ilidzaa » 11 mar 2012, 18:28

Arogantni je napisao/la:
SirAlexFerguson je napisao/la:
TNT je napisao/la:Zeljo pomalo odmice od ostali, znam da se nemoze zakljucivati nakon jednog poluvremena ali izgleda duplo jaci od Sirokog. Mislim da se vec moze primjetiti razlika u kvaliteti izmedju Zelje i ostali klubova.
Duplo jači od Širokog? Široki ih u 2.poluvremenu zbio u polu, nisu mogli izać. Da im nije bilo suca, i da su naši bili prisebniji...
Jesi dobar ti... Siroki u 2. poluvremenu imao samo jednu sansu onu Roskamovu, a ostatak utakmice nije pljunuo prema golu Zelje, citaj jedva prelazio centar... Doduse bio je i onaj pokusaj Silica, koji se ne moze nazvat pokusajem... Zeljo bio dosta konkretniji, mada nije imao neke sanse... Nekoliko kontra fino razvio al' je falio taj zadnji pas...
Uglavnom ZELJO je bolji od Sirokog al' nije toliko koliko onaj gore napisa...
Po meni bolje smo mi odigrali protiv Sirokog nego vi , samo sto su protiv nas iskoristili jednu jedinu priliku , a protiv vas nisu.

ŠB.TRN
Postovi: 1547
Pridružen/a: 13 jul 2010, 14:26
Kontakt:

Re: PL BiH 2011/12

Post Postao/la ŠB.TRN » 11 mar 2012, 23:32

Bjelica je jedan od postenijih sudaca,a ovaj trener Slobode je žešći divljak.Na utakmici Široki-Drina samo se on derao na stadionu,jos je bio na tribini.Dovoljno je pogledati nekoliko njegovih javnih nastupa,sve psovka do psovke.Ako je savez normalan sad ga kazniti da nikad vise suce ne spomene.Ako su nesto pogriješili,oni ce odgovarati.

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: PL BiH 2011/12

Post Postao/la badblueboylivno » 11 mar 2012, 23:49

Megaloman je napisao/la:
Grbavica moj zivot je napisao/la:Pasa moj, kvalitetom fudbala nasa liga je mrtvi europski prosjek. Znaci ni medju najboljim, ni medju najgorim. Kada mi neko pocne srati (ne obracam se tebi, da se razumijemo) o tome da smo medju najgorim u Europi samar bih mu najradije opalio. Na kraju krajeva, i nasi klubovi u Europi imaju solidne rezultate. Na onim idiotskim listama racuna se sve: infrastruktura, plate, stadioni, sudjenja, itd. E tu jesmo pri dnu i tu ima dosta prostora za napredak. Ali u pravu si kada kazes da su stvari krenule na bolje, prioritet je smanjivanje lige na 12 klubova. To je kljucno.
Odličan post.

Liste IFFHS-a treba izignorirati na maksimum, najžešći trollovi u svijetu nogometa.
Hayley <3

Avatar
spielführer_21
Postovi: 3734
Pridružen/a: 29 okt 2010, 20:15
Kontakt:

Re: PL BiH 2011/12

Post Postao/la spielführer_21 » 11 mar 2012, 23:53

ŠB.TRN je napisao/la:Bjelica je jedan od postenijih sudaca,a ovaj trener Slobode je žešći divljak.Na utakmici Široki-Drina samo se on derao na stadionu,jos je bio na tribini.Dovoljno je pogledati nekoliko njegovih javnih nastupa,sve psovka do psovke.Ako je savez normalan sad ga kazniti da nikad vise suce ne spomene.Ako su nesto pogriješili,oni ce odgovarati.
To bi bio strašan plus za savez/komitet kad bi počeli kažnjavati trenere zbog dugog jezika...
Omiljena forumašica: http://forum.sportsport.ba/memberlist.php?mode=viewprofile&u=2
Omiljeni muzičar: http://www.youtube.com/watch?v=lbauVj2vLu4

Avatar
Hellas
Postovi: 581
Pridružen/a: 22 avg 2009, 17:29
Kontakt:

Re: PL BiH 2011/12

Post Postao/la Hellas » 18 maj 2012, 14:44

Jel ima negdje tabela premijer lige za jesen i proljece posebno?

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.