Francuska - BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Francuska - BiH

Post Postao/la Cartman » 15 okt 2011, 22:44

AYAN je napisao/la:
Cartman je napisao/la:Fakat ste dotuzili. UEFA, FIFA, NATO, EU, CIA, FBI, svemirci i Bog zna ko jos je protiv nas jadnika. Nismo pobjedili, i gotovo. (mozda) Nije bio penal, ali su zasluzili nerijesen rezultat svakako, i Spahic je imao priliku izbacit loptu. Sam je napravio sranje. Yeblo vas kukanje i teorije zavjere vise. Umjesto da gledamo kako odigrat dva dobra poluvremena sljedeci put, a ne samo jedno, mi kukamo. Isto kao protiv Portugala prosli put, ljudi nas nadigrali u Zenici, ali opet sudija kriv. Jadno.
Hajde mi objasni po kakvim aršinima Republika Irska dobija poziciju nosioca na UEFA-inoj listi, pored Turske? KAKO? Koji su to pokazatelji za Irsku Bolji od Turskih? Objasni argumentovano?
UEFA koeficijent gdje je Irska ispred Turske. Zna se kriterij za taj koeficijent, znaci 20% Euro 2008, 40% SP 2010 i 40 % kvalifikacije za EP 2012. Tu Irska ima bolje rezultate od Turske, to je valjda svima jasno. Evo sve ovdje: http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Dow ... WNLOAD.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

Sve je ocito, sve je se znalo prije kvalifikacija, zna se formula i ko god zeli moze provjerit jesu li brojevi tacni. A naravno da jesu.

Jos pitanja?
Zadnja izmjena: Cartman, dana/u 15 okt 2011, 22:45, ukupno mijenjano 1 put.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

karameldar
Postovi: 1157
Pridružen/a: 10 avg 2011, 00:52
Lokacija: Zepce
Kontakt:

Re: Francuska - BiH

Post Postao/la karameldar » 15 okt 2011, 22:45

bordo je napisao/la:Nemoze ti odgovoriti zato sto nato nema odgovora!!! To je uefina politika
koju samo oni znaju!! Ja cu samo ovom pametnjakovicu odgovoriti
da ti moraju nekako kompenzirati to sto ces vec ispati od Portugala!!
Ili ka sto je bilo planirano da ispadnes po bilo koju cijenu od Francuske!
I da nije bilo penala bilo bi jos produzetka dok ne izjednace!
Izgleda da je vecina zaboravila na tekmu protiv Spanije!
I to sto si u grupi za SP dobio pristupacne protivnike nista neznaci!
Vidjecemo poslije razvoja situacije kakav ce biti rasplet!!!
Jer nevjerujem ovim kriminalcima! A vi pricaj te sta hocete!
Sve je politika,biznis pa i ovo!!! I nevjerujem a da Bog da,
da bude kontra!!! Nema sanse da jedan C.Ronaldo nebude
na prvenstvu!!
Kad su mogli Ronney,Lampard,Gerrard,Terry i ostali ostat bez EP moze i derpe :)
YNWA!

Avatar
spielführer_21
Postovi: 3734
Pridružen/a: 29 okt 2010, 20:15
Kontakt:

Re: Francuska - BiH

Post Postao/la spielführer_21 » 15 okt 2011, 22:49

Ovdje je Cartman totalno u pravu.. Natezanja za velike ima uvijek i svugdje, u svakoj ligi, pa i u našoj, i u tome je čar nogometa što je životu sličan.. Bilo je i hrpu grešaka sudije koje su nama odgovarale u utakmicama protiv Bjelorusije i Luksemburga, pa niko ništa. O nekim teorijama zavjere je glupo govoriti.
Omiljena forumašica: http://forum.sportsport.ba/memberlist.php?mode=viewprofile&u=2
Omiljeni muzičar: http://www.youtube.com/watch?v=lbauVj2vLu4

Avatar
AYAN
Postovi: 1919
Pridružen/a: 23 mar 2008, 13:42
Kontakt:

Re: Francuska - BiH

Post Postao/la AYAN » 15 okt 2011, 22:52

bordo je napisao/la:Nemoze ti odgovoriti zato sto nato nema odgovora!!! To je uefina politika
koju samo oni znaju!! Ja cu samo ovom pametnjakovicu odgovoriti
da ti moraju nekako kompenzirati to sto ces vec ispati od Portugala!!
Ili ka sto je bilo planirano da ispadnes po bilo koju cijenu od Francuske!
I da nije bilo penala bilo bi jos produzetka dok ne izjednace!
Izgleda da je vecina zaboravila na tekmu protiv Spanije!
I to sto si u grupi za SP dobio pristupacne protivnike nista neznaci!
Vidjecemo poslije razvoja situacije kakav ce biti rasplet!!!
Jer nevjerujem ovim kriminalcima! A vi pricaj te sta hocete!
Sve je politika,biznis pa i ovo!!! I nevjerujem a da Bog da,
da bude kontra!!! Nema sanse da jedan C.Ronaldo nebude
na prvenstvu!!
Evo mojih argumenata:

Turska, Došla u polufinale posljednjeg Evropskog prvenstva.
Njeni Klubovi Fenerbahche, Galatasaraj, Besiktas, Trabzonspor, Genceberigi... Redovni učesnici UEFA-ine lige šampiona i Lige UEFA. Znači u svakom smislu, posmatrajući UEFA-ina takmičenja, Turska ne samo da je ispred Irske nego9 i ispred Hrvatske, koju je također izbacila iz završnice posljednjeg EP-a.

Koji su to parametri koje ima Republika Irska za bolji koeficijent pri Baražu za EP? Postoji li nešto šta im ide u prilog? :? Živo me zanima i stvarno bi mi laknulo, kada bih saznao te podatke.

Dalje!
Ako je parametar za Irsku, nedo Bog FIFA-ina rang lista? Onda Smo mi ne samo ispred Irske nego i ispred turske i Češke daleko...Ah da Češka je također Nositelj, Pored Turske? Koji li su to Parametri Češke reprezentacije da bude ispred Turske nositelj? Postoje li?

Znači jednostavno kada mi neko argumentovano objasni, Kako to da Irska i Češka budu Nositelji u Baražu, a ne Turska, onda ću vjerovati da je moguća i drvena peć! :mrgreen:
Kad su svi protiv tebe, ili si apsolutno u krivu, ili si apsolutno u pravu...
Željo i samo Željo...

bordo
Postovi: 382
Pridružen/a: 23 avg 2011, 13:23
Kontakt:

Re: Francuska - BiH

Post Postao/la bordo » 15 okt 2011, 22:53

Znao sam da ces njih uzeti kao primjer! Ali Hrvatska je zemlja koja ima jak lobi skoro u svakom sportu!
I oni imaju pretezno relno sudenje i njima se neproduzava sedam minuta dok im protivnik nezabije gol!
Ja jos u fudbalu nigdje nisam vidio takvu slicnu situaciju!! A Hrvatska je i vecinska katolicka zemlja!
Sto po meni isto igra jednu jako bitnu ulogu! Pa sto momak kaze,po cemu je to Irska ispred Turske?

Avatar
skyisthelimit
Postovi: 3240
Pridružen/a: 26 mar 2011, 16:47

Re: Francuska - BiH

Post Postao/la skyisthelimit » 15 okt 2011, 22:54

Cartman je napisao/la:
AYAN je napisao/la:
Cartman je napisao/la:Fakat ste dotuzili. UEFA, FIFA, NATO, EU, CIA, FBI, svemirci i Bog zna ko jos je protiv nas jadnika. Nismo pobjedili, i gotovo. (mozda) Nije bio penal, ali su zasluzili nerijesen rezultat svakako, i Spahic je imao priliku izbacit loptu. Sam je napravio sranje. Yeblo vas kukanje i teorije zavjere vise. Umjesto da gledamo kako odigrat dva dobra poluvremena sljedeci put, a ne samo jedno, mi kukamo. Isto kao protiv Portugala prosli put, ljudi nas nadigrali u Zenici, ali opet sudija kriv. Jadno.
Hajde mi objasni po kakvim aršinima Republika Irska dobija poziciju nosioca na UEFA-inoj listi, pored Turske? KAKO? Koji su to pokazatelji za Irsku Bolji od Turskih? Objasni argumentovano?
UEFA koeficijent gdje je Irska ispred Turske. Zna se kriterij za taj koeficijent, znaci 20% Euro 2008, 40% SP 2010 i 40 % kvalifikacije za EP 2012. Tu Irska ima bolje rezultate od Turske, to je valjda svima jasno. Evo sve ovdje: http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Dow ... WNLOAD.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

Sve je ocito, sve je se znalo prije kvalifikacija, zna se formula i ko god zeli moze provjerit jesu li brojevi tacni. A naravno da jesu.

Jos pitanja?

ako je ispred Turske kako je ispred BiH
....to se pita i
http://****/olFul1" onclick="window.open(this.href);return false;

znam da nije relevantan al jbg :roll:
15.10 - 15.06 ...

karameldar
Postovi: 1157
Pridružen/a: 10 avg 2011, 00:52
Lokacija: Zepce
Kontakt:

Re: Francuska - BiH

Post Postao/la karameldar » 15 okt 2011, 22:57

bordo je napisao/la:Znao sam da ces njih uzeti kao primjer! Ali Hrvatska je zemlja koja ima jak lobi skoro u svakom sportu!
I oni imaju pretezno relno sudenje i njima se neproduzava sedam minuta dok im protivnik nezabije gol!
Ja jos u fudbalu nigdje nisam vidio takvu slicnu situaciju!! A Hrvatska je i vecinska katolicka zemlja!
Sto po meni isto igra jednu jako bitnu ulogu! Pa sto momak kaze,po cemu je to Irska ispred Turske?
Ne govorim ja o Hrvatskoj,nego o Engleskoj. Kad su oni mogli ostat bez EP-a moze svako. Trebamo samo hrabro uci u ove susrete,odigrati ko protiv Francuske,boriti se za svaku loptu i svi zadovoljni,ako nas sreca samo malo posluzi igrat cemo na EP :)
YNWA!

Avatar
AYAN
Postovi: 1919
Pridružen/a: 23 mar 2008, 13:42
Kontakt:

Re: Francuska - BiH

Post Postao/la AYAN » 15 okt 2011, 23:02

Cartman je napisao/la:
AYAN je napisao/la:
Cartman je napisao/la:Fakat ste dotuzili. UEFA, FIFA, NATO, EU, CIA, FBI, svemirci i Bog zna ko jos je protiv nas jadnika. Nismo pobjedili, i gotovo. (mozda) Nije bio penal, ali su zasluzili nerijesen rezultat svakako, i Spahic je imao priliku izbacit loptu. Sam je napravio sranje. Yeblo vas kukanje i teorije zavjere vise. Umjesto da gledamo kako odigrat dva dobra poluvremena sljedeci put, a ne samo jedno, mi kukamo. Isto kao protiv Portugala prosli put, ljudi nas nadigrali u Zenici, ali opet sudija kriv. Jadno.
Hajde mi objasni po kakvim aršinima Republika Irska dobija poziciju nosioca na UEFA-inoj listi, pored Turske? KAKO? Koji su to pokazatelji za Irsku Bolji od Turskih? Objasni argumentovano?
UEFA koeficijent gdje je Irska ispred Turske. Zna se kriterij za taj koeficijent, znaci 20% Euro 2008, 40% SP 2010 i 40 % kvalifikacije za EP 2012. Tu Irska ima bolje rezultate od Turske, to je valjda svima jasno. Evo sve ovdje: http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Dow ... WNLOAD.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

Sve je ocito, sve je se znalo prije kvalifikacija, zna se formula i ko god zeli moze provjerit jesu li brojevi tacni. A naravno da jesu.

Jos pitanja?
Euro 2008.! Ne mogu da vjerujem... Seru li ga seru... Pa šta je onda sa Hrvatima? Imaju lošije rezultate od Turaka u svim navedenim parametrima, pa opet nositelji!? :?
Kad su svi protiv tebe, ili si apsolutno u krivu, ili si apsolutno u pravu...
Željo i samo Željo...

bordo
Postovi: 382
Pridružen/a: 23 avg 2011, 13:23
Kontakt:

Re: Francuska - BiH

Post Postao/la bordo » 15 okt 2011, 23:10

Daj Boze! Ja to zelim od srca!! I vise od toga! Ali koliko god mi dobro odigrali super
mislim da opet ne odlucujemo mi!! Ali moraju se i raja razumijet sto gledaju skepticno
na susret protiv Portugala!! Toliko smo se puta opekli! Pa ne mogu da vjerujem da je
bas slucajnost da smo mi dobili opet Portugal! Ali valjda ce se desiti neko cudoo!!!!
Samo nam je jos preostalo da se nadamo!!!

Avatar
AYAN
Postovi: 1919
Pridružen/a: 23 mar 2008, 13:42
Kontakt:

Re: Francuska - BiH

Post Postao/la AYAN » 15 okt 2011, 23:23

bordo je napisao/la:Daj Boze! Ja to zelim od srca!! I vise od toga! Ali koliko god mi dobro odigrali super
mislim da opet ne odlucujemo mi!! Ali moraju se i raja razumijet sto gledaju skepticno
na susret protiv Portugala!! Toliko smo se puta opekli! Pa ne mogu da vjerujem da je
bas slucajnost da smo mi dobili opet Portugal! Ali valjda ce se desiti neko cudoo!!!!
Samo nam je jos preostalo da se nadamo!!!
http://www.youtube.com/user/castrolfoot ... end=1&ob=5" onclick="window.open(this.href);return false;
Kad su svi protiv tebe, ili si apsolutno u krivu, ili si apsolutno u pravu...
Željo i samo Željo...

Avatar
skyisthelimit
Postovi: 3240
Pridružen/a: 26 mar 2011, 16:47

Re: Francuska - BiH

Post Postao/la skyisthelimit » 15 okt 2011, 23:31

AYAN je napisao/la:
bordo je napisao/la:Daj Boze! Ja to zelim od srca!! I vise od toga! Ali koliko god mi dobro odigrali super
mislim da opet ne odlucujemo mi!! Ali moraju se i raja razumijet sto gledaju skepticno
na susret protiv Portugala!! Toliko smo se puta opekli! Pa ne mogu da vjerujem da je
bas slucajnost da smo mi dobili opet Portugal! Ali valjda ce se desiti neko cudoo!!!!
Samo nam je jos preostalo da se nadamo!!!
http://www.youtube.com/user/castrolfoot ... end=1&ob=5" onclick="window.open(this.href);return false;

sad definitivno nemamo ni 1% sanse :cry:
15.10 - 15.06 ...

Jimmy from the hood
Postovi: 2962
Pridružen/a: 27 apr 2011, 17:28
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Francuska - BiH

Post Postao/la Jimmy from the hood » 16 okt 2011, 01:47

I stavili oficijalnog sponzora gdje je glavna "maskota" derpe.
Super.
Jimmy from the hood je lud.
Statictics show that 1 in 20 of us live next door to a convicted paedophile, not me though, I live next door to two stunning 12 year olds... buahaha...

What do you call 2 men getting married? Man United!

Avatar
Senaid L.F.C
Postovi: 3494
Pridružen/a: 15 jul 2011, 10:37
Lokacija: Tu sam
Kontakt:

Re: Francuska - BiH

Post Postao/la Senaid L.F.C » 16 okt 2011, 08:09

AYAN je napisao/la:
bordo je napisao/la:Daj Boze! Ja to zelim od srca!! I vise od toga! Ali koliko god mi dobro odigrali super
mislim da opet ne odlucujemo mi!! Ali moraju se i raja razumijet sto gledaju skepticno
na susret protiv Portugala!! Toliko smo se puta opekli! Pa ne mogu da vjerujem da je
bas slucajnost da smo mi dobili opet Portugal! Ali valjda ce se desiti neko cudoo!!!!
Samo nam je jos preostalo da se nadamo!!!
http://www.youtube.com/user/castrolfoot ... end=1&ob=5" onclick="window.open(this.href);return false;
kad izbacimo portugal nece moci reci da ga nema cesto na tv posto ce a biti prije/poslije tekme na tv
Web,Heysel,Clattenburg say it Scums who else?
20 golova u ss.ba ligi.
Utakmnica 38.
Liverpool we love you

Avatar
mozak
Interni moderator
Postovi: 3519
Pridružen/a: 18 maj 2010, 17:30
Lokacija: ARENA ROĐENI
Kontakt:

Re: Francuska - BiH

Post Postao/la mozak » 17 okt 2011, 14:25

Jedan od boljih videa iz pariza, oslikava cjelu situaciju brojnosti naših navijača u Parizu
http://www.youtube.com/watch?v=D8XAvsBZ ... re=related

Malo sevdaha ispod ajfeolov tornja :mrgreen: http://www.youtube.com/watch?v=fhcgHID3 ... re=related
Mujić, Ćurković, Bajević, Vladić, Halilhodžić, Tuce, Jurić, Slišković, Marić, Hadžiabdić, Đurasović, Petranović, Skočajić, Kodro, Gudelj, Kajtaz, Primorac, Salihamidžić, Barbarez...

Avatar
Goldy
Postovi: 550
Pridružen/a: 04 sep 2011, 09:15
Kontakt:

Re: Francuska - BiH

Post Postao/la Goldy » 17 okt 2011, 15:52

mozak je napisao/la:Jedan od boljih videa iz pariza, oslikava cjelu situaciju brojnosti naših navijača u Parizu
http://www.youtube.com/watch?v=D8XAvsBZ ... re=related

MOCNO! Nije dzaba nasri izjavio da mu se u nekim momentima cinilo kao da igra u BIH , a ne u parizu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"...but the football is very strange." - R. Mancini
http://www.youtube.com/watch?v=lh8zUroNItw

deni_23
Postovi: 503
Pridružen/a: 29 okt 2009, 14:00
Kontakt:

Re: Francuska - BiH

Post Postao/la deni_23 » 17 okt 2011, 16:10

bio bi vec red da se ova tema zakljuca i tako stavimo tacku na pricu zvana francuska

Avatar
Goldy
Postovi: 550
Pridružen/a: 04 sep 2011, 09:15
Kontakt:

Re: Francuska - BiH

Post Postao/la Goldy » 17 okt 2011, 18:14

stas zakljucavat bas je lijepo komentraisat i prisjecat se ove velike tekme!
"...but the football is very strange." - R. Mancini
http://www.youtube.com/watch?v=lh8zUroNItw

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.