Marjan Mijajlović - Prodana duša ili neshvaćeni genij

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
bojan-vultures
Postovi: 39
Pridružen/a: 29 mar 2011, 09:47
Kontakt:

Re: Marjan Mijajlović - Prodana duša ili neshvaćeni genij

Post Postao/la bojan-vultures » 24 okt 2011, 13:13

Mijajlović onako nije loš kao komentator, ali jeste kao čovjek, to znam sigurno. Došao je u BiH da ovde svoda proda svoju "ljubav", a to nije baš tako. To je klasični Cincar (http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%A6%D0% ... 1%80%D0%B8" onclick="window.open(this.href);return false;), a takvih likova znam mnogo. Njima su najvažnije pare, nema tu ljubavi. Tako da i ovaj komentator kada zagalami Džekoooo ili Vedoooo misli o tome kako će to naplatiti od ljudi, a ne zato što nešto voli ovu zemlju ili njene reprezentativce. I nemojte mi sada spočitavati nešto tipa "ti si Srbin zato ne voliš Marjana". Ne, nema to veze s tim. Radi se malo i o ukusima. Za mene je Baho daleko najbolji bh. komentator, a ovaj drekavac zaista nije loš, ali zna biti itekako naporan u prenosima sa gomilom nebitnih činjenica. Zar nije čudno da "najbolji" komentator ništa ne komentariše? Ne može ni komentarisati jer je guzicom zatvorio vrata gdje je god bio. U Žurnalu i Sport klubu ne žele ni da čuju za njega, a mislim da je i u BiH promijenio pet, šest medija i nigdje se nije skrasio.

Avatar
Zoom088
Postovi: 2709
Pridružen/a: 14 okt 2008, 09:59
Kontakt:

Re: Marjan Mijajlović - Prodana duša ili neshvaćeni genij

Post Postao/la Zoom088 » 24 okt 2011, 21:08

kralj_je_mrtav je napisao/la:
Recimo da znam komu nabavlja belo i to ono nisko kvalitetno :mrgreen:
I recimo da si upravo priznao da si u dosluhu s dilerima. A tu je prica jasna: Tvoja IP adresa ->administracija -> policija -> ISP i na kraju dodju do tebe.

Ovakva lupanja po forumu i pokusaj da se kao ispadne faca nekoga stvarno mogu kostati puno a da toga nije ni svjestan.

Marjan kakav je da je, samim tim sto ovdje raspravljate o njemu znaci da je barem stepenicu vise od svih ;).
Sunce, behar, trešnje, kraj Neretve hlad
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar

Avatar
Grdan
Postovi: 2010
Pridružen/a: 15 jul 2011, 20:45
Lokacija: Čitluk,Hercegovina
Kontakt:

Re: Marjan Mijajlović - Prodana duša ili neshvaćeni genij

Post Postao/la Grdan » 24 okt 2011, 21:09

alan_kardec je napisao/la:
ahmad_tz je napisao/la:Ne znam sto ga toliko dizete u nebesa, kao da koga interesuje kako se zove nekom igracu mati i otac, dal mu je otac desnjak il ljevak i to. Ja ga licno uvijek mutiram kad prenosi utakmicu, a neko ko po meni jednako, ako ne i strastvenije prenosi utakmicu, bez nepotrebnih podataka ( koji da me zanimaju, mogu ih naci na netu kao i on) je Sabahudin Topalbecirevic.

POTPIS!
Iako, i Baho je baš ofalio sa svojim komentarima u zadnje vrijeme.


To što marjan pije ili se udara po nosu je njegova privatna stvar.
Baho je genij za Denisa Huseinbegovića,kad ga čujem najrađe bi bacio televizor kroz prozor.
http://www.youtube.com/watch?v=0arv0zVWz7s

ugursuz
Postovi: 150
Pridružen/a: 21 okt 2011, 19:23
Kontakt:

Re: Marjan Mijajlović - Prodana duša ili neshvaćeni genij

Post Postao/la ugursuz » 27 okt 2011, 17:46

DANTES je napisao/la:Ulizica. Covjek bez integriteta i indetiteta. Ovo nije na nacionalnoj osnovi, da se razumijemo. Ali ova slika u dresu ispod zastave, kako to tumaciti. Covjek se prodaje iz nekog razloga. Njegova stvar. I bez obzira na sve ja ga volim slusati. Njegov je minut bolji od pola sata komentatora b92.
ja ovo iskreno na kontam

Ako navija za Bosnu onda je ulizica a ako ne navija onda je "cetnik" ili sta ? Sta god da napravi nekom nece valjati. Ako je ono komentarisanje protiv Belgije bilo u svrhu da se ulize onda je Marijan zreo za Hollywood jer nema mnogo glumaca koji su u stanju da ono odglume na taj nacin.

Ovo za drogu i alkohol me podseca na neke stare dane kada su dva svjedoka bila potrebna da odes na Goli Otok.

Avatar
Bilal
Postovi: 2153
Pridružen/a: 04 dec 2009, 12:03
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Marjan Mijajlović - Prodana duša ili neshvaćeni genij

Post Postao/la Bilal » 27 okt 2011, 19:14

bojan-vultures je napisao/la:Mijajlović onako nije loš kao komentator, ali jeste kao čovjek, to znam sigurno. Došao je u BiH da ovde svoda proda svoju "ljubav", a to nije baš tako. To je klasični Cincar (http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%A6%D0% ... 1%80%D0%B8" onclick="window.open(this.href);return false;), a takvih likova znam mnogo. Njima su najvažnije pare, nema tu ljubavi. Tako da i ovaj komentator kada zagalami Džekoooo ili Vedoooo misli o tome kako će to naplatiti od ljudi, a ne zato što nešto voli ovu zemlju ili njene reprezentativce. I nemojte mi sada spočitavati nešto tipa "ti si Srbin zato ne voliš Marjana". Ne, nema to veze s tim. Radi se malo i o ukusima. Za mene je Baho daleko najbolji bh. komentator, a ovaj drekavac zaista nije loš, ali zna biti itekako naporan u prenosima sa gomilom nebitnih činjenica. Zar nije čudno da "najbolji" komentator ništa ne komentariše? Ne može ni komentarisati jer je guzicom zatvorio vrata gdje je god bio. U Žurnalu i Sport klubu ne žele ni da čuju za njega, a mislim da je i u BiH promijenio pet, šest medija i nigdje se nije skrasio.
Kome je se uvlacio kada je na Sport klubu govorio: "raduj se Bosno i Hercegovino sto imas Vedada Ibisevica" i sl.
E zato u Sport klubu ne zele da cuju za njega.

Avatar
HOPLIT
Postovi: 1147
Pridružen/a: 31 maj 2010, 20:24

Re: Marjan Mijajlović - Prodana duša ili neshvaćeni genij

Post Postao/la HOPLIT » 31 okt 2011, 19:05

Nikad nisam čuo goreg komentarisanja od one njegove promukle dernjave na tekmi Belgija:BiH. Njegove tekstove nikad ne čitam pa ne bih mogao da komentarišem njihov kvalitet.

Što se pitanja iz naslova teme tiče: prodana duša, prodao se čovjek za šaku maraka, i to konvertibilnih. Tom čovjeku bi neko trebao objasniti razliku izmedju Bosanca i Bošnjaka.
YNWA!

Avatar
kimbo
Postovi: 3402
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
Kontakt:

Re: Marjan Mijajlović - Prodana duša ili neshvaćeni genij

Post Postao/la kimbo » 31 okt 2011, 19:24

Samo jedan komentar i na temu i na postove : Ksenofobija i kompleksi. Apsolutno ne idealiziram lik i djelo Marjana ali ovaj uhljupski mahalaski stav prema covjeku mi se gadi. Kada bi investirali barem jedan promil ove kriticnosti na ostatak drustva izbila bi revolucija u sekundi. Znaci u jednoj takvoj kriticnoj postavci argumentacija se pretvara u nabrajanje predrasuda.

Marjan bi u jednom normalnom drustvu bio samo jedan dio kolaza i jedan dio hajmo reci neke vrijednosti.To sto vam on ne moze predstavljati novog Titu, Ciru il nekog drugog to nije njegova greska.

Covjek je sa samo par recenica ulozio vise licnogintegritetskog kapitala i zatvorio toliko vrata da vas velika vecina nikada u zivotu nece biti spremna da zrtvuje tako nesto. Nijedan od lokalnih spikera nije imao mu.da da kako treba kaze Zmajevi i naprijed Bosno od straha za vlastitu guzicu ...
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

Avatar
bosnacazin
Postovi: 369
Pridružen/a: 02 avg 2011, 21:45
Kontakt:

Re: Marjan Mijajlović - Prodana duša ili neshvaćeni genij

Post Postao/la bosnacazin » 31 okt 2011, 19:48

Ova tema mi je fuj,možda je neko ovo napisao al ću ja opet reći onaj ko voli svoju zemlju ne može biti prodana duša,a ovo potiče i nacionalizam i zbog toga ova tema treba pod ključ.

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Marjan Mijajlović - Prodana duša ili neshvaćeni genij

Post Postao/la admin » 31 okt 2011, 19:54

vidim da se nema šta pametno napisati.

ključ.

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.