NBA season 2011-2012

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
Stefan Effenberg
Postovi: 1243
Pridružen/a: 05 dec 2010, 01:18
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la Stefan Effenberg » 30 nov 2011, 18:06

@Adriano_leite, Boston nema igrača koji bi mogli biti zanimljivi ostalima tako da svaki pokušaj da dovedu Paula ili Howarda pada u vodu. Ne vidim kako ih Boston može privući.

Paul je izjavio da ne želi potpisat ugovor sa Bostonom. Dakle ta opcija ne dolazi u obzir.

Isto tako Howarda možemo samo sanjati. Nemamo te mogućnosti i mislim da smo odavno trebali krenuti u rebuilding, najkasnije 2010. dok se još nešto i moglo dobiti za Ray Allena i KG-a. Meni su to dragi igrači ali trebali su ih tradeati ako je to bilo moguće.

Jer sad nastaje veliki problem. Ova dvojica odlaze i mi nećemo potpisati niti jedno veliko ime zbog već poznatih razloga. Dakle, moram se pomiriti sa činjenicom da će Bullsi i Miami biti jači, pa čak i NYK ako dovedu Paula.

Tako da jednostavno ne vidim Boston u krugu užih favorita u sezonama koje slijede. Ove sezone ih spasi jedino neki odličan centar koji će pristati na minimalni ugovor a takvog će teško naći.

Sve u svemu, čini se da će slijedeće 2-3 godine Boston gledati u leđa ipak jačim momčadima koje sam nabrojao...


S druge strane sam čuo da Miami pokušava dovesti Davisa i Dalemberta. Pa zar to ne bi bio onda doslovno Dreamteam?

Nešto slično kao Boston prošle sezone samo što je Boston imao problema sa ozljedama...

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3097
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la Slatinash_7 » 30 nov 2011, 18:38

Sta mislite mozel ova Minesota meda ove sezone,barem na 50% da dodju,zbir pickova u ekipi im je bez Pekovica jedno 20-30 :mrgreen: pa nema smisla vise stvarno da se ceka,ove godine moraju na 50% ili ce to biti presmijesno..
Joj al ima odron ekipa ove godine,Detroit ce da potone samo tako,Netsi i Toronto nece znati sta ih je snaslo,Cavsi i Wizardsi ce se nadam se dignuti...I na prvu sam mislio da ce ovaj CBA i ove amnestije pomoci ovim degenskim ekipama da se posloze al kako god okrenem oni ce amnestirati nekog i onda te iste pare dati nekom drugom igracu a opet dzaba,u prvom redu mislim na NYK koji ce htjeti expressno 4.mjesto na istoku sto nije moguce i Netsi ce isto tako zaglaviti jer imaju Derona mislit ce da sa jos nekim mogu u PO a to nece ici tako.Orlando ima najvece sanse da sve sto su do sada gradili zezne jer imaju Arenasa i Hedu sa kojih ne znaju sta da rade i tu ako povuku pogresan potez ode 10 sezona u zaborav...OKC mora pod hitno dovesti nekog playa tipa Kidda i Nasha da vodi tu ekipu mozgom a ne ko sto ovaj Westbrook radi...Nikad zanimljivija predsezona nece biti...
Predivdjam da ce se neko okliznuti na Jamal Craforda i da ce najveci profiter biti onaj ko proba i uspije dovesti Kirilenka za neke solidno male pare jer ima covjek sta da ponudi sto jest jest.Neko ce se zeznut ponudom za Marc Gasola jer mislim da ove godine nece moci toliko ponuditi kao sto ce se neko zeznuti ako dovede Pau-a koji je vec soft player...Ovo ostalo se nista ne zna :D
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

kakavdanakneiskustvu
Postovi: 4952
Pridružen/a: 27 dec 2009, 13:43
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la kakavdanakneiskustvu » 30 nov 2011, 18:52

Donnie Darko je napisao/la:
Admir_Sa je napisao/la:a sta je tacno ta amnestija :roll:
svaki tim im pravo odrezati po jednog igraca sa platnog spiska.


to je neko novo pravilo?

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la adriano_leite » 30 nov 2011, 19:06

Stefan Effenberg je napisao/la:@Adriano_leite, Boston nema igrača koji bi mogli biti zanimljivi ostalima tako da svaki pokušaj da dovedu Paula ili Howarda pada u vodu. Ne vidim kako ih Boston može privući.
Ja napisao vec, kruzi prica da ce ponuditi Ronda te Greena, za Paula, mladi su, talentovani igraci, a NOH ne moze nikako dobiti bolji paket igraca za CP3. Sta to mogu Lakersi ponuditi? Sta moze NYK ponuditi? Sta moze OKC ponuditi? Sta moze NJN ponuditi? Znaci, sto se tice mladih igraca, koji su spremni odmah pomoci, najbolji paket moze Boston da ponudi za CP3. Baci tu koji pick, baci Johnsona i eto 1 odlican play, 1 solidno krilo te Johnson koji je kocka ali se isplati. Clippersi takodjer mogu ponuditi dosta za CP3, ali cini mi se da su oni zagrijaniji za Howarda.
Edit: ako je Paul izjavio da nece potpisati visegodisnji ugovor sa Bostonom, onda svakako da do trejda nece ni doci, ali govorio sam o paketu igraca koji bi najvise odgovarao NOH, tako da ako je Paul voljan potpisati, ovo bi bilo najbolje sa NOH.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

kakavdanakneiskustvu
Postovi: 4952
Pridružen/a: 27 dec 2009, 13:43
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la kakavdanakneiskustvu » 30 nov 2011, 19:13

adriano_leite je napisao/la:
Stefan Effenberg je napisao/la:@Adriano_leite, Boston nema igrača koji bi mogli biti zanimljivi ostalima tako da svaki pokušaj da dovedu Paula ili Howarda pada u vodu. Ne vidim kako ih Boston može privući.
Ja napisao vec, kruzi prica da ce ponuditi Ronda te Greena, za Paula, mladi su, talentovani igraci, a NOH ne moze nikako dobiti bolji paket igraca za CP3. Sta to mogu Lakersi ponuditi? Sta moze NYK ponuditi? Sta moze OKC ponuditi? Sta moze NJN ponuditi? Znaci, sto se tice mladih igraca, koji su spremni odmah pomoci, najbolji paket moze Boston da ponudi za CP3. Baci tu koji pick, baci Johnsona i eto 1 odlican play, 1 solidno krilo te Johnson koji je kocka ali se isplati. Clippersi takodjer mogu ponuditi dosta za CP3, ali cini mi se da su oni zagrijaniji za Howarda.
Edit: ako je Paul izjavio da nece potpisati visegodisnji ugovor sa Bostonom, onda svakako da do trejda nece ni doci, ali govorio sam o paketu igraca koji bi najvise odgovarao NOH, tako da ako je Paul voljan potpisati, ovo bi bilo najbolje sa NOH.


**** aingea ako proda ronda

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25218
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la NEZALAGANJE » 30 nov 2011, 20:25

kakavdanakneiskustvu je napisao/la:
adriano_leite je napisao/la: Ja napisao vec, kruzi prica da ce ponuditi Ronda te Greena, za Paula, mladi su, talentovani igraci, a NOH ne moze nikako dobiti bolji paket igraca za CP3. Sta to mogu Lakersi ponuditi? Sta moze NYK ponuditi? Sta moze OKC ponuditi? Sta moze NJN ponuditi? Znaci, sto se tice mladih igraca, koji su spremni odmah pomoci, najbolji paket moze Boston da ponudi za CP3. Baci tu koji pick, baci Johnsona i eto 1 odlican play, 1 solidno krilo te Johnson koji je kocka ali se isplati. Clippersi takodjer mogu ponuditi dosta za CP3, ali cini mi se da su oni zagrijaniji za Howarda.
Edit: ako je Paul izjavio da nece potpisati visegodisnji ugovor sa Bostonom, onda svakako da do trejda nece ni doci, ali govorio sam o paketu igraca koji bi najvise odgovarao NOH, tako da ako je Paul voljan potpisati, ovo bi bilo najbolje sa NOH.


**** aingea ako proda ronda
Ma Ainge je prije sezonu ili dvije htio i Allena da trejduje,a ne da sad ne pokusa trejdovati i Ronda,kad i imaju najbolji paket sto kaze @Adriano ... Problem je u cinjenici da bi CP3 imao samo jednu sansu za titulu i to je ova sezona,pa mu i nije pametno da produzuje ugovor sa takvom ekipom....ali ko zna opet....

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la Donnie Darko » 30 nov 2011, 20:27

Prije nekoliko godina je Ainge pokusavao trejdati Ronda i Allena u Detroit za Stuckeya, Princa i Hamiltona :mrgreen:

kakavdanakneiskustvu
Postovi: 4952
Pridružen/a: 27 dec 2009, 13:43
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la kakavdanakneiskustvu » 30 nov 2011, 20:31

NEZALAGANJE je napisao/la:
kakavdanakneiskustvu je napisao/la:
adriano_leite je napisao/la: Ja napisao vec, kruzi prica da ce ponuditi Ronda te Greena, za Paula, mladi su, talentovani igraci, a NOH ne moze nikako dobiti bolji paket igraca za CP3. Sta to mogu Lakersi ponuditi? Sta moze NYK ponuditi? Sta moze OKC ponuditi? Sta moze NJN ponuditi? Znaci, sto se tice mladih igraca, koji su spremni odmah pomoci, najbolji paket moze Boston da ponudi za CP3. Baci tu koji pick, baci Johnsona i eto 1 odlican play, 1 solidno krilo te Johnson koji je kocka ali se isplati. Clippersi takodjer mogu ponuditi dosta za CP3, ali cini mi se da su oni zagrijaniji za Howarda.
Edit: ako je Paul izjavio da nece potpisati visegodisnji ugovor sa Bostonom, onda svakako da do trejda nece ni doci, ali govorio sam o paketu igraca koji bi najvise odgovarao NOH, tako da ako je Paul voljan potpisati, ovo bi bilo najbolje sa NOH.


**** aingea ako proda ronda
Ma Ainge je prije sezonu ili dvije htio i Allena da trejduje,a ne da sad ne pokusa trejdovati i Ronda,kad i imaju najbolji paket sto kaze @Adriano ... Problem je u cinjenici da bi CP3 imao samo jednu sansu za titulu i to je ova sezona,pa mu i nije pametno da produzuje ugovor sa takvom ekipom....ali ko zna opet....


allen je veteran,i prije dvije godine je bio u dobrim godinama,za razliku od ronda koji je 10 godina mlađi

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25218
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la NEZALAGANJE » 30 nov 2011, 20:36

kakavdanakneiskustvu je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la: Ma Ainge je prije sezonu ili dvije htio i Allena da trejduje,a ne da sad ne pokusa trejdovati i Ronda,kad i imaju najbolji paket sto kaze @Adriano ... Problem je u cinjenici da bi CP3 imao samo jednu sansu za titulu i to je ova sezona,pa mu i nije pametno da produzuje ugovor sa takvom ekipom....ali ko zna opet....


allen je veteran,i prije dvije godine je bio u dobrim godinama,za razliku od ronda koji je 10 godina mlađi
Istina,ali i tada kao i sada Allen im je mnogo vazniji u njihovoj koncepciji,jer Rondo nije 'scorer'....

kakavdanakneiskustvu
Postovi: 4952
Pridružen/a: 27 dec 2009, 13:43
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la kakavdanakneiskustvu » 30 nov 2011, 20:37

NEZALAGANJE je napisao/la:
kakavdanakneiskustvu je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la: Ma Ainge je prije sezonu ili dvije htio i Allena da trejduje,a ne da sad ne pokusa trejdovati i Ronda,kad i imaju najbolji paket sto kaze @Adriano ... Problem je u cinjenici da bi CP3 imao samo jednu sansu za titulu i to je ova sezona,pa mu i nije pametno da produzuje ugovor sa takvom ekipom....ali ko zna opet....


allen je veteran,i prije dvije godine je bio u dobrim godinama,za razliku od ronda koji je 10 godina mlađi
Istina,ali i tada kao i sada Allen im je mnogo vazniji u njihovoj koncepciji,jer Rondo nije 'scorer'....


nije scorer,ali je sve drugo

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25218
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la NEZALAGANJE » 30 nov 2011, 20:40

Donnie Darko je napisao/la:Prije nekoliko godina je Ainge pokusavao trejdati Ronda i Allena u Detroit za Stuckeya, Princa i Hamiltona :mrgreen:
Ne svidja mi se nikako njihova politika,kao da se vode onom poznatom izjavom francuskog kralja 'poslije mene potop'.E u njihovom slucaju, daj sve sto valja sada da uspiju ova trojica jos jednom,a poslije njih potop...

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25218
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la NEZALAGANJE » 30 nov 2011, 20:43

@danak Tacno je i to sto kazes,ali to sve ostalo im ne igra nikakvu ulogu,ako ovih vise nema....cini mi se da se tim vode,a i meni to zvuci suludo,jer kad tad moras krenuti u rebuilding i Rondo je odlican start za njih...

kakavdanakneiskustvu
Postovi: 4952
Pridružen/a: 27 dec 2009, 13:43
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la kakavdanakneiskustvu » 30 nov 2011, 21:28

kad počinju pripremne tekme?

Avatar
don_burza
Postovi: 5198
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
Lokacija: Hellfire Peninsula
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la don_burza » 30 nov 2011, 21:36

Clippersi idu u PO ove sezone
Thomas Müller - Fußballgott

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la BIHfan » 30 nov 2011, 21:44

don_burza je napisao/la:Clippersi idu u PO ove sezone
Jel burza ti ono bijaše fan Clippersa? :)
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
don_burza
Postovi: 5198
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
Lokacija: Hellfire Peninsula
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la don_burza » 30 nov 2011, 21:52

pa uvjek sam do PO bio fan nekih ovih "malih" ekipa a pogotovo sad Clippersa

A Clipperse gotivim u zadnje vrijeme jer sa njima igram uvjek na NBA2K igrama

pocevsi od 2k9 pa evo sad do 2K12

inace u PO sam bio uz Bullse a u finalu sam sa Dalas
Thomas Müller - Fußballgott

Avatar
alacious
Postovi: 4307
Pridružen/a: 12 nov 2009, 21:36
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la alacious » 30 nov 2011, 21:56

Nadam se da ce Brayantu doc' u glavu timska kosarka ove godine,i da ove godine dodjemo,ako nista barem do finala konferencije ;)

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la LBJ MVP » 30 nov 2011, 23:16

Ono adriano napisa da bi Griffin i Howard bili jači par od Robinsona i Duncana.Poštujem tvoje mišljenje no to mi se čini kao pretjerivanje.Howard jeste najdominantniji centar ikad(prvenstveno zbog nikakve konkurencije možda Bogut ili Bynum,a oni zajedno ne odigraju 82 utakmice po sezoni)dok na 4 sigurno ima 20 igrača koji u svakom trenutku mogu izdominirati Griffina.Duncan je u svoje vrijeme bio najbolji i pored velike konkurencije dok je od Robinsona jedino Shaq bio bolji,a svi znamo šta je Shaq radio tih godina
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
CLS
Postovi: 1980
Pridružen/a: 28 jul 2009, 10:55
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la CLS » 30 nov 2011, 23:43

Netsi ponudili igrace i dva pika za Supermana :D
Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata
Al ja sam prvo reko Željo
Pa sam poslije reko tata

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22771
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la SaltCityAttack » 01 dec 2011, 00:25

Reinsdorf: Luxury tax won't preclude Bulls' bid for key addition
Chicago Bulls Chairman Jerry Reinsdorf on Wednesday reiterated through a team spokesman that he would give strong consideration to incurring the luxury tax if the player acquisition gave the team a reasonable chance to win a championship.


Eh ovo me raduje :)...mozemo poceti, a sad trazi ono sto nam je potrebno, ako ne sad onda slijedece godine kad bude vise slobodnih sutera
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.