NBA season 2011-2012

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la LBJ MVP » 22 jun 2012, 17:05

Ovo može biti početak velikog rivaliteta Duranta i Brona.Ja stvarno ne vidim ko ih može ugroziti da ne dođu opet do finala.Spursi s nekim jakim pod košem ili Celticsi s još svježe krvi(već računam Bradleya i Greena)Ostale ekipe su daleko iza njih.Clippersi,Lakersi,Bullsi imaju potencijala,ali ne dovoljno s par tradeova se to može srediti.

Ono Gilbert rek'o da će Cavsi prije Brona osvojiti :lol:
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la BIHfan » 22 jun 2012, 22:46

LBJ MVP je napisao/la:Ovo može biti početak velikog rivaliteta Duranta i Brona.Ja stvarno ne vidim ko ih može ugroziti da ne dođu opet do finala.Spursi s nekim jakim pod košem ili Celticsi s još svježe krvi(već računam Bradleya i Greena)Ostale ekipe su daleko iza njih.Clippersi,Lakersi,Bullsi imaju potencijala,ali ne dovoljno s par tradeova se to može srediti.

Ono Gilbert rek'o da će Cavsi prije Brona osvojiti :lol:
Pa nije mi bas to neki rivalitet, jer je razlika u generacijama velika. Npr rivalitet bi bio sad izmedju Jamesa i Wadea al posto su oni zajedno nemaju rivaliteta onog pravog. Pravi rivali su OKC i Bullsi, mislim Rose i Durant.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6026
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la Pasha » 22 jun 2012, 22:59

onako da prokomentarišem. pa jbm. mu miša nije razlika 14 godina, nego 4. još bar 5-6 godina će biti mogući protivnici u kvalitetnoj snazi.
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la BIHfan » 22 jun 2012, 23:00

Pasha je napisao/la:onako da prokomentarišem. pa jbm. mu miša nije razlika 14 godina, nego 4. još bar 5-6 godina će biti mogući protivnici u kvalitetnoj snazi.
Pa jesu rivali al ne sad ono da ce se rivalitet odrzat im kroz citavu karijeru. To mislim. Jamesu je pravi rival trenutno Anthony i New York.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41137
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 22 jun 2012, 23:04

Eh, od toliko price o jacini zapada, ispade da su starceki iz Bostonske gerijatrije najvise namucili ovogodisnje sampione, a i ostale ekipe sa Istoka su uzele pobjedu vise u seriji sa Heatom :mrgreen: no Thunder koji je uzeo Zapad pri tom pobjedivsi 3 sampionske ekipe iz prosle dekade na tom putu ;)
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6026
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la Pasha » 22 jun 2012, 23:05

prošlo je vrijeme Russela i Wilta ili Magica i Birda ili Jordana i Barleya.

ovo nije do sada bilo neko rivalstvo, al' ako se još 2-3 puta sretnu u finalu, a to je više nego realno. pa o čemu možemo pričati nego o rivalstvu.

da, James i Anthony su stvarni rivali, al' kolika je realna snaga New Yorka?
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
Carlo
Postovi: 13019
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la Carlo » 22 jun 2012, 23:38

Pasha je napisao/la:prošlo je vrijeme Russela i Wilta ili Magica i Birda ili Jordana i Barleya.

ovo nije do sada bilo neko rivalstvo, al' ako se još 2-3 puta sretnu u finalu, a to je više nego realno. pa o čemu možemo pričati nego o rivalstvu.

da, James i Anthony su stvarni rivali, al' kolika je realna snaga New Yorka?
...to ćemo otkriti sljedeće sezone, moglo bi biti zanimljivo na istoku posebno još ako Nash dođe u Knickse koji reče da bi bio zainteresovan ukoliko dobije ponudu.
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la LBJ MVP » 22 jun 2012, 23:39

BIHfan je napisao/la:
LBJ MVP je napisao/la:Ovo može biti početak velikog rivaliteta Duranta i Brona.Ja stvarno ne vidim ko ih može ugroziti da ne dođu opet do finala.Spursi s nekim jakim pod košem ili Celticsi s još svježe krvi(već računam Bradleya i Greena)Ostale ekipe su daleko iza njih.Clippersi,Lakersi,Bullsi imaju potencijala,ali ne dovoljno s par tradeova se to može srediti.

Ono Gilbert rek'o da će Cavsi prije Brona osvojiti :lol:
Pa nije mi bas to neki rivalitet, jer je razlika u generacijama velika. Npr rivalitet bi bio sad izmedju Jamesa i Wadea al posto su oni zajedno nemaju rivaliteta onog pravog. Pravi rivali su OKC i Bullsi, mislim Rose i Durant.
James je najbolji igrač lige,a Durant drugi igrač lige normalno da je rivalitet.Rose mora odvesti ekipu jednom do finala makar da bi se mogao porediti sa Durantom,a pogotovo Bronom koji je već možda nakon Duncana i Kobea 3. najbolji igrač u eri nakon Jordana.
Pa jesu rivali al ne sad ono da ce se rivalitet odrzat im kroz citavu karijeru. To mislim. Jamesu je pravi rival trenutno Anthony i New York.
Anthony kojeg je pojeo.Mislim i Duranta je razvalio,ali Melo je smiješan pored njega.I Knicksi moraju napraviti normalnu ekipu da bi se uopće mogli suprotstaviti Heatu.
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la BIHfan » 22 jun 2012, 23:49

Rose nema superstara u svojoj ekipi, nema allstara u ekipi (Deng je ona vrsta all star igraca koji jednom bude i slabo kad ce). Dok OkC ima 4 superstara ( :lol: :lol: ) a Miami 2 superstara i jednog allstar igraca. Tako da to mora ovaj u finale bla bla bla ti nikako ne ide na ruku. Ja sam nekako ubjedjen da bi mi prosli Heat u 7 utakmica da smo ostali zdravi.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la LBJ MVP » 22 jun 2012, 23:53

BIHfan je napisao/la:Rose nema superstara u svojoj ekipi, nema allstara u ekipi (Deng je ona vrsta all star igraca koji jednom bude i slabo kad ce). Dok OkC ima 4 superstara ( :lol: :lol: ) a Miami 2 superstara i jednog allstar igraca. Tako da to mora ovaj u finale bla bla bla ti nikako ne ide na ruku. Ja sam nekako ubjedjen da bi mi prosli Heat u 7 utakmica da smo ostali zdravi.
Bron odveo Cavse u finale 2007. da te podsjetim.Oklahoma ima 2 superstara Harden me razočarao,a Ibaka može poraditi na sebi,ali neće biti superstar može biti samo defanzivna zvijezda.

A kad ste vi pisali da je Noah trebao na allstar :lol: :lol: :lol: ,pa Deng je evo bio.Imate Boozera kojeg ne koristite dovoljno.

Vidiš to šta bi bilo kad bi bilo.I ja sam ubijeđen da mi bi osvojili da nije prosralo Hardena,Sefoloshu i ostale u seriji protiv nas.Kakva mi korist od toga?
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36498
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la Donnie Darko » 22 jun 2012, 23:57

BIHfan je napisao/la:Rose nema superstara u svojoj ekipi, nema allstara u ekipi (Deng je ona vrsta all star igraca koji jednom bude i slabo kad ce). Dok OkC ima 4 superstara ( :lol: :lol: ) a Miami 2 superstara i jednog allstar igraca. Tako da to mora ovaj u finale bla bla bla ti nikako ne ide na ruku. Ja sam nekako ubjedjen da bi mi prosli Heat u 7 utakmica da smo ostali zdravi.
Prosle sezone ste pisali da je Noah all star i drugi centar lige, pa da je Boozer zasluzio all star vise od Bosha, Smitha, pa i Garnetta cini mi se? Sta bi sa tom pricom?

Za boldano, mislim da Fisher i Harden ipak nisu superstari. :mrgreen:

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la BIHfan » 22 jun 2012, 23:59

Donnie Darko je napisao/la:
BIHfan je napisao/la:Rose nema superstara u svojoj ekipi, nema allstara u ekipi (Deng je ona vrsta all star igraca koji jednom bude i slabo kad ce). Dok OkC ima 4 superstara ( :lol: :lol: ) a Miami 2 superstara i jednog allstar igraca. Tako da to mora ovaj u finale bla bla bla ti nikako ne ide na ruku. Ja sam nekako ubjedjen da bi mi prosli Heat u 7 utakmica da smo ostali zdravi.
Prosle sezone ste pisali da je Noah all star, pa da je Boozer zasluzio all star vise od Bosha, Smitha, pa i Garnetta cini mi se? Sta bi sa tom pricom?

Za boldano, mislim da Fisher i Harden ipak nisu superstari. :mrgreen:
Bold:Ma nisam ja pricao to uopste, Salt je pisao.

Ima tu i potencijalni superstar Ibaka, koji jos ne zna Engleski. :mrgreen:
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la adnan24 » 23 jun 2012, 00:24

MaGiCa je napisao/la:@adnan24
Ja mislim da su OKC tamo gde su bili Edmonton Oilersi 1983e, cini mi se. Glatko su pocisceni od Islandersa, a onda kad su sazreli Gretzky, Messier i Kurri, gazili su sve redom. Sa losim LALom i matorim Spursima, ne vidim ko ih moze zaustavljati na Zapadu u narednim godinama.
Sa druge strane, LBJ je "procepio", ali to ne znaci da ce a priori da dominira i u narednom periodu. Mozda se zasiti basketa i izgubi 2-3 sezone u tome jahanju na lovorikama. Posle mu je kasno.


Oklahoma i Miami su vec iskoristili relativno losu konkurenciju ove sezone...par timova koji su dominirali zadnjih desetak godina su ocigledno svoje zavrsili...tu mislim na Lakerse kojima ce trebati cudo da budu medju favoritima dok je Kobe jos tu...Celticsi su takodje svoje zavrsili u ovom sastavu,kao i veliki trio Spursa.Dallas sa Nowitzkim je takodje gotov,jos kad se uzme u obzir povreda Rose-a onda pored Oklahome i Miami-ja i nema neke ultra jake ekipe.Vjerovatno ce neko sastaviti respektabilan tim ali sigurno je da ce Heat i Thunderi biti prvi favoriti i naredne sezone...

Sto se tice Jamesa ne znam zasto ti forsiras tu pricu "sta ste sve pisali o Jamesu prethodnih godina"...ova titula nece izbrisati prethodne godine...a kao sto si i sam napisao,mozda James "procepi" ali mozda i ne bude "grizao kao ove godine...ostaje da vidimo.U svakom slucaju pred njim je jos dosta posla da bi dosao do onih najboljih svih vremena sto mu je vjerovatno i cilj.Nemojte ni pokusavati porediti titule Horry-ja ili Morrisona sa onim Jordanovim,Bryantovim,Shaqovim,Duncanovim i slicno...zna se kakvu je ko imao ulogu u svim tim titulama.

Avatar
DejaNMG
Postovi: 2214
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la DejaNMG » 23 jun 2012, 00:37

LBJ MVP je napisao/la:Anthony kojeg je pojeo.Mislim i Duranta je razvalio,ali Melo je smiješan pored njega.I Knicksi moraju napraviti normalnu ekipu da bi se uopće mogli suprotstaviti Heatu.
Melo nije smijesan ni pored koga, koliko se sjecam u prvoj rundi PO je bilo 139:139 u poenima izmedju Mela i LBJa, no nebitno to,to su samo peoni.
Njih dvojica su razliciti igraci, Melo je sigurno najtalentovaniji kosgeter u ligi, a Lebron je najkompletniji igrac lige.
Ne kazem da je Melo bolji (daleko od toga), vec hocu samo da kazem da Melo nije smjesan ni pored koga. ;)
Sledece sezone ocekujem da njihovo rivalstvo dodje do izrazaja, no otom potom. :)
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la LBJ MVP » 23 jun 2012, 00:40

DejaNMG je napisao/la:
LBJ MVP je napisao/la:Anthony kojeg je pojeo.Mislim i Duranta je razvalio,ali Melo je smiješan pored njega.I Knicksi moraju napraviti normalnu ekipu da bi se uopće mogli suprotstaviti Heatu.
Melo nije smijesan ni pored koga, koliko se sjecam u prvoj rundi PO je bilo 139:139 u poenima izmedju Mela i LBJa, no nebitno to,to su samo peoni.
Njih dvojica su razliciti igraci, Melo je sigurno najtalentovaniji kosgeter u ligi, a Lebron je najkompletniji igrac lige.
Ne kazem da je Melo bolji (daleko od toga), vec hocu samo da kazem da Melo nije smjesan ni pored koga. ;)
Sledece sezone ocekujem da njihovo rivalstvo dodje do izrazaja, no otom potom. :)
Durant je najbolji košgeter lige.Melo je nabijao statistiku kada ga je Battier čuvao.
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

SirAlexFerguson
Postovi: 2863
Pridružen/a: 06 feb 2012, 20:41
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la SirAlexFerguson » 23 jun 2012, 00:43

DejaNMG je napisao/la:
LBJ MVP je napisao/la:Anthony kojeg je pojeo.Mislim i Duranta je razvalio,ali Melo je smiješan pored njega.I Knicksi moraju napraviti normalnu ekipu da bi se uopće mogli suprotstaviti Heatu.
Melo nije smijesan ni pored koga, koliko se sjecam u prvoj rundi PO je bilo 139:139 u poenima izmedju Mela i LBJa, no nebitno to,to su samo peoni.
Njih dvojica su razliciti igraci, Melo je sigurno najtalentovaniji kosgeter u ligi, a Lebron je najkompletniji igrac lige.
Ne kazem da je Melo bolji (daleko od toga), vec hocu samo da kazem da Melo nije smjesan ni pored koga. ;)
Sledece sezone ocekujem da njihovo rivalstvo dodje do izrazaja, no otom potom. :)
To je isto kao da kažeš da Bavčić nije smiješan u BiH a Andrija Žižić u Hrvatskoj
KING JAMES
RAFA NADAL
MANCHESTER UNITED
Hoće li Monolog uspiti dobiti okladu? WBA treba na tablici završiti ispred LFC

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41137
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 23 jun 2012, 23:17

Cuban ocitao bukvicu Skipu :mrgreen:

[youtube][/youtube] 8-)
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41137
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 24 jun 2012, 10:59

slika



Okafor, Ariza, Wall, Nene, Crawford, pick sa drafta, Vesely, Seraphin...nelosa ekipica :mrgreen:

A zanimljiva vijest sto se tice produzenja ugovira Brooksa sa Thunderom, jer jos nije potpisao novi, a vec se spominju Jeff Van Gundy i Zen Master :o (Phil Jackson) kao moguce zamjene ;)
The reality is that Brooks and his bosses, after months of talks, don’t have a deal … and time is running out. And **** say that the Thunder, just to be safe, have started brainstorming in-house about whom they plan to pursue should negotiations with Brooks collapse. Two names, according to ****, that have come up in those discussions: ESPN’s Jeff Van Gundy and, yes, 11-ringed coaching free agent Phil Jackson.

You’d still be wise to expect an extension for Brooks in the near future.
D-Wade bi zbog povrede lijevog koljena mogao propustiti olimpijadu :( , jer jos nije odlucio da li ce ici na operaciju ili samo rehab, a kamp USA repke u Las Vegasu pocinje vec 6 jula, i tu su pozvani i Big Three iz Heata, kao i iz OKC-a ;)
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

SirAlexFerguson
Postovi: 2863
Pridružen/a: 06 feb 2012, 20:41
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la SirAlexFerguson » 24 jun 2012, 11:59

ma za njega je bolje da odmori jedno ljeto jer koga god Ameri pošalju s njegove pozicije svakako će im biti zlato
KING JAMES
RAFA NADAL
MANCHESTER UNITED
Hoće li Monolog uspiti dobiti okladu? WBA treba na tablici završiti ispred LFC

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la LBJ MVP » 24 jun 2012, 16:46

A zanimljiva vijest sto se tice produzenja ugovira Brooksa sa Thunderom, jer jos nije potpisao novi, a vec se spominju Jeff Van Gundy i Zen Master (Phil Jackson) kao moguce zamjene
Ne bi valjalo da ih Phil uzme :roll: Bili bi prejaki :twisted:
A ni Van Gundy on bi ih tek upropastio :lol:
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.