NBA season 2011-2012

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la Raul_64 » 24 jun 2012, 18:02

LBJ MVP je napisao/la:A ni Van Gundy on bi ih tek upropastio
Jeff Van Gundy.
Jeff.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la neno#4 » 24 jun 2012, 18:06

Ne zamjeri malom, mlad je naucit ce.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

SirAlexFerguson
Postovi: 2863
Pridružen/a: 06 feb 2012, 20:41
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la SirAlexFerguson » 24 jun 2012, 18:12

Na jednom drugom forumu sam čitao raspravu o tome kako Phil Jackson ne bi bio dobar za OKC sa svojim trianglom u napadu jer se tu Westbrook nikako ne uklapa, ja se s tim nekako slažem jer on nije tip igrača koji će se zadovoljiti s nekih 10-tak poena u prosjeku, jer upravo toliko su imali playmakeri u triangl offensu kod Phila. Što vi mislite o tome?

I otvorite temu za novu sezonu
KING JAMES
RAFA NADAL
MANCHESTER UNITED
Hoće li Monolog uspiti dobiti okladu? WBA treba na tablici završiti ispred LFC

Avatar
delpiero20
Postovi: 1235
Pridružen/a: 12 mar 2012, 16:29
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la delpiero20 » 24 jun 2012, 18:18

Zavisi sve, ja nez kakve je on imao playove tokom trenerske karijere u svojim timovima...

Znam da je imao dobre dvojke, trojke..za njih je idealan :) Tj za Duranta i Hardena je idealan 8-)

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la LBJ MVP » 24 jun 2012, 18:31

Raul_64 je napisao/la:
LBJ MVP je napisao/la:A ni Van Gundy on bi ih tek upropastio
Jeff Van Gundy.
Jeff.
slika
Ja na ovog pomislio :roll:
Moja greška :twisted:
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3092
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la Slatinash_7 » 25 jun 2012, 17:19

Evo dijelovi texta sa ispodobruca.com o trade-u NOH i WAS
Gledajući iz kuta Hornetsa, ovaj trade je savršen jer im osim financijske slobode glede salary capa, donosi i instant olakšanje kojega će nove gazde itekako cijeniti – riješivši se garantiranih 43 milijuna koliko su bili obavezni isplatiti Arizi i Okaforu tijekom iduće dvije sezone i uzevši nazad samo 13 garantiranih Rashardu Lewisu, GM Dell Demps uštedio je 30 milja jednim telefonskim pozivom.

Razmislite malo o tome, čovjek je spasio pola salary capa i pritom otvorio dvije pozicije u momčadi mladim snagama, u procesu izgubivši nebitnu pobjedu ili dvije momčadi koja ionako prve godine ne misli ganjati playoff i koja igra na duge staze. Kada potpišu svoja dva ovogodišnja rookiea, Hornetsi će s plaćama biti negdje oko 38 milja, što znači da im još samo preostaje popuniti roster minimalnim ugovorima te potpisati Belinelia i Landrya na dvije-tri godine za iznos midlevela kako bi ostvarili onaj potreban minimum od 80% salary capa kojega svaka momčad mora potrošiti.

Čak i da zadrže Erica Gordona ugovorom koji bi se trebao kretati oko maksimuma (nekih 13 milja za koje je potpisao Kevin Love čine se realnima obzirom na manjak rasnih dvojki u ligi), Hornetsi će se još uvijek kretati u granicama salary capa i imaju realne šanse graditi vrhunsku momčad na jezgri Davis-Gordon-10.pick. U slučaju da Gordon ipak želi promjenu sredine, dogodine imaju dovoljno prostora za biti igrači na tržištu (povratak Chrisa Paula u jato zasigurno bi garantirao dokumentarac jednoga dana), a ne treba zanemariti ni vjerojatni lutrijski pick kojega će imati i dogodine.

Covjek objasnio zasto su NOH odradili super dobar posao,ustedili 30 mil za sezonu koja im u ovom omjeru snaga na zapadu ne donosi nista osim par pobjeda viska...

Praktički, ako uzmemo u obzir da je Wall svojevrsni Arenas, Ariza je tada Butler, a Nene je Jamison. Okafor je preskupi četvrti igrač koji je moguć samo zato što je Wall još uvijek na rookie ugovoru, ali on je ionako nebitan u ovoj priči. Pravo pitanje je ima li ova jezgra ikakvog smisla? Odgovor je – naravno da ne. Jednostavno, čak i da košarkaški funkcioniraju iznad očekivanja tijekom ove dvije godine, između njih je generacijski jaz koji je nemoguće premostiti.

Wall tek kreće u NBA karijeru i dok on dosegne plafon, Nene, Okafor i Ariza već će debelo biti neupotrebljivi. Radi se o tri igrača prije svega ovisna o fizikalijama koji su već zašli u kasne 20-e (Nene i Okafor po 29, Ariza 26), dakle u godine u kojima takvom profilu igrača počinje padati produktivnost. Jasno, uvijek se može izvući teza kako se radi o kratkoročnoj investiciji koja nije ni zamišljena kao nekakva buduća jezgra, već više kao nekakav štap kojim bi se momčad nakratko trebala izdići s dna dok se ne pojava prava rješenja.

Samo, taj štap koštat će Wizardse već ranije spomenutih 30 milja više, zatvoriti im opcije da potpišu nekog kvalitetnog slobodnog igrača tijekom iduće dvije godine i pri tome im ne garantira apsolutno nikakav boljitak. Tu sada dolazimo do po meni bitnog dijela priče. Naime, nitko ne može osporiti da je Washington ovim potezom financijski popušio i da si je priuštio dvije godine boravka u čistilištu, daleko od vrha i mogućnosti popravka krvne slike.

Međutim, što je najgore, ovo je i košarkaški blijed potez koji ih ne diže s dna.

Sav eventualni napredak koji ova franšiza ostvari bit će usko vezan uz napredak Johna Walla i igru trećeg picka na kojega imaju pravo. Emeka Okafor i Trevor Ariza neće imati previše veze s tim, a evo i zašto.

Ako mene pitate, ovo su najvažniji podatci koje trebate znati o Okaforu - 8 sezona, 6 playoff utakmica, 31.3 minute, 7.3 koša, 5.5 skokova, 0.0 asista, 1.0 blokada. Ova „sjajna“ statistika ostvarena je uz Chrisa Paula u momčadi koja je bila bez Davida Westa (ozljeda koljena) u seriji protiv Lakersa u kojoj je Okafor bio toliko pasivan da je Monty Williams često bio prisiljen na parketu protiv Bynuma i Gasola držati Aarona Graya.

A evo onoga sto sam ja govorio za WAS,ne mogu se pomaknuti dalje od prosjeka istoka,i mogu biti blizu PO koliko i Bucksi prosle sezone...
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
delpiero20
Postovi: 1235
Pridružen/a: 12 mar 2012, 16:29
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la delpiero20 » 25 jun 2012, 18:52

Ako Ilyasova odbije da potpise sa Bucksima (nekih 8 mil po sezoni trazi, ali ne mogu da se dogovore) onda on ide u Netse,Pacerse ili Cavalierse...

Avatar
Carlo
Postovi: 13019
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la Carlo » 28 jun 2012, 15:30

RealGM
Steve Nash is expected to choose between the Suns, Knicks, Nets, Raptors and Mavericks as he enters free agents.
ja mislim da će mu prvi izbor biti mavsi pa NYK, ostatak timova i nema neke ambicije koje bi ga zadovoljile.
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la LBJ MVP » 28 jun 2012, 17:33

Mavsi prave starački dom :D Bio bi im pojačanje kako god 8-)
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

SirAlexFerguson
Postovi: 2863
Pridružen/a: 06 feb 2012, 20:41
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la SirAlexFerguson » 29 jun 2012, 00:43

Odom u Clippersima , Okur u Mavsima , Mo Williams u Jazzu!
KING JAMES
RAFA NADAL
MANCHESTER UNITED
Hoće li Monolog uspiti dobiti okladu? WBA treba na tablici završiti ispred LFC

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la BIHfan » 30 jun 2012, 01:55

[youtube][/youtube]

Aha. slika
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la messilla » 30 jun 2012, 16:57

Ovo sam baš gledao neki dan :lol:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41137
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: NBA season 2011-2012

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 01 jul 2012, 10:23

Dwight kad je saznao da Mirza dolazi u Netse, odmah je porucio Magicu da zeli biti tradeovan u Brooklyn :mrgreen:
Report: Magic ready to trade Dwight Howard
The Magic have reportedly begun discussions to trade disgruntled center Dwight Howard.
Howard wants to be traded to the Nets, but we're guessing the Magic will try to move him to a place that may not be of his liking. He also has reportedly looked into legal action in hopes of nullifying his opt-in with the Magic, claiming he was made promises that the Magic knew they couldn't keep. Whatever the case may be, it appears that Howard has played his last game for the Magic.
Jos malo gossipa za Netse ;)
Brooklyn and Atlanta are engaged in talks on a possible Joe Johnson trade, **** tell Y! Nets plan would be to pair with Deron Williams.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.