EP u rukometu 2012

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Ko ce da osvoji EP ?

Hrvatska
46
21%
Francuska
55
26%
Nemacka
8
4%
Danska
42
20%
Srbija
34
16%
Norveska
1
0%
Svedska
1
0%
Island
2
1%
Spanija
20
9%
Ostali
5
2%
 
Ukupno glasova: 214

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: EP u rukometu 2012

Post Postao/la legenda reala » 30 jan 2012, 22:23

Rukomet do smrti je napisao/la:za legendu reala, ja sam više volio da smo dobili taj Island jer ima on oscilacija u igri i možda bi nas podcijenili, plus njemu ne leže većina ex yu ekipa, dobila ih Slovenija na ovome prvenstvu takođe i Hrvatska. Makedonija ih 2008 u onom čuvenom baražu izbacila. Island tad igrao sa Stefansonom i mjesec dva poslije postao srebreni na Olimpijadi ali ih Kiro potopio. Što se tiče Makedonije ti pišeš neki historijat naših i njihovih utakmica i izvlačiš po tome ko je jači ko nije, pa nije ista ova Makedonija iz 2003, pa čak ni prije 6 godina. 2008 godine kad smo bili u najvećoj formi ni tada nismo bili jači ali nisu ni oni, znači bili smo tad podjednake ekipe. Danas mi više nismo tako jaki a i da se u to vrijeme 2008 npr igrao (teoretski) meč između Bosne i Makedonije jedan gol bi odlučio pobjednika.
Ja nisam nikad rekao da smo jači od Makedonije ,ali nisu ni oni od nas i ovoj sada konstalaciji snaga Makedonci nisu jači od nas.
Taj Island bi nas izbacio ,dovoljno im je bilo što su podcjenili Makedoniju i više se oni neće opeći .
Oni teže igraju na pozicionu odbranu ,što Slovenci itekako obro igraju i njihova mlada ekipa je željna rezultata ;)
Ti podcjenjuješ onu Slovenačku ekipu.

Ta Makedonija iz 2008 nije skoro ništa promjenjena u odnosu na ovu sad,skoro je to ista ekipa već godinama(glavni igrači ,su tu godinama) ,pa i ona iz 2005 kad smo ih dobijali ,ima igrača koji su igrali tad,eto prvi Kiro i Alushevski npr.Samo što smo tad mi bili jači kao tim.
Njihova prednost je što su trenutno uigraniji ,igraju u jednom timu skoro svi
Mađari nama ne "odgovaraju" i ova njihova sadašnja ekipa je dosta jača od nas ;)
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Rukomet do smrti
Postovi: 344
Pridružen/a: 02 okt 2010, 15:30
Lokacija: Bosna
Kontakt:

Re: EP u rukometu 2012

Post Postao/la Rukomet do smrti » 30 jan 2012, 22:42

legenda reala je napisao/la: Ta Makedonija iz 2008 nije skoro ništa promjenjena u odnosu na ovu sad,skoro je to ista ekipa već godinama(glavni igrači ,su tu godinama) ,pa i ona iz 2005 kad smo ih dobijali ,ima igrača koji su igrali tad,eto prvi Kiro i Alushevski npr.Samo što smo tad mi bili jači kao tim.
Njihova prednost je što su trenutno uigraniji ,igraju u jednom timu skoro svi
Iz 2008 nije promijenjena i tad smo bili podjednaki, pa ni iz godina ranije nije toliko promijenjena ali ovdje nisam mislio na promjenu u igračkom kadru. Pa i naši igraju zajedno duži niz godina, ali oni sa tim istim kadrom već imaju 2 velika takmičenja i baš dosta jakih utakmica.
Ma smetao je uspjeh rukometa kao sporta mnogima pa su prvo Demirovića izbacili iz RK Bosna, a još glavnina je bila reprezentacije je bila u tom timu osim Simonovića, to e bio prvi korak, pa onda iz reprezentacije, igrači se poslije razasuli i ostalo znamo evo nas tu gdje smo sa dobrim igračima ali nikakvim timom.
"Rukomet je danas najatraktivniji sport s loptom. Smatram ga perjanicom loptačkih sportova."

NEKOJ
Postovi: 18
Pridružen/a: 06 sep 2011, 15:28
Kontakt:

Re: EP u rukometu 2012

Post Postao/la NEKOJ » 30 jan 2012, 22:42

Rukomet do smrti je napisao/la:
bazeni je napisao/la: je si li siguran da nisu prenosili prvenstvo,ja mislim da jesu i moželi netko staviti video onog gola Hansenakad je stao i to jer ja nemogu naći,ma koliko god tražio.
Ja koliko znam nije ga bilo na BHT prošle godine, nisam valjda prolupo pa se ne sjećam ni prošle godine hahahahaha

ako još nisi našao onaj gol Hansena na kraju

[youtube][/youtube]

Evo i duel dva strašna igrača, Mikkela Hansena i Kire Lazarova u onoj nevjerovatnoj utakmici, po meni vjerovatno najboljoj na prvenstvu, onaj gol Danske u zadnjoj sekundi je promijenio njihovu sudbinu na ovom EP i eto na kraju ih vodio do titule.

[youtube][/youtube]
Taj duel je epic bez obzira sto smo izgubili na dvije sekunde do kraja Mikkel Hansen-Kiril Lazarov 12-13 :)
A u Londonu na Olimpijadu laki revans sa Dancima uzimamo...

Rukomet do smrti
Postovi: 344
Pridružen/a: 02 okt 2010, 15:30
Lokacija: Bosna
Kontakt:

Re: EP u rukometu 2012

Post Postao/la Rukomet do smrti » 30 jan 2012, 22:50

NEKOJ je napisao/la: Taj duel je epic bez obzira sto smo izgubili na dvije sekunde do kraja Mikkel Hansen-Kiril Lazarov 12-13 :)
A u Londonu na Olimpijadu laki revans sa Dancima uzimamo...
Prejak je duel bio, baš epic što kažeš kao i sam meč, a ovo za Olimpijadu pa Mađari su sa vama u grupi a nikako vam ne leže, biće vam zajebano proći, ali ako uspijete svaka čast.
"Rukomet je danas najatraktivniji sport s loptom. Smatram ga perjanicom loptačkih sportova."

BranaVidara
Postovi: 155
Pridružen/a: 14 avg 2011, 15:24
Kontakt:

Re: EP u rukometu 2012

Post Postao/la BranaVidara » 30 jan 2012, 23:00

dobro bi to bilo kad bi mi igrali samo protiv njemacke,ipak vidjet cete ba uostalom,bit ce kao protiv madjara,cijeli svijet vise voli vidjet jedne nijemce na prvenstvu nego neke tamo bosance,budimo realni..
Madjarska u one dvije utakmice nije pokazala nesto poesbno,al kad god utreba sudija je tu da pogura..volio bih da ovaj put bude drugacije al tesko,jedino sto bih volio da odigramo dobro obije utakmice i da se selektor ostavi jos jedne kvalifikacije,jer je po mni sa Demirovicem najbolji selektor sto smo ga imali,onom Radji treba zabranit bavljenje rukometom dozivotno,tesko ce ba bit s Nijemcima..njhov mentalitet mi se oduvijek svidjao,nikad se ne predaju i bore se..po meni sve ove ekipe na prvenstvu su jace od nas,mi smo tu negdje odmah iza njih..mozda uz raspolozenog sarica i tahirovica budemo sta mogli uradit,u njih se uzdam najvise..a neko ce vec dat gol :D

Avatar
soba 39
Postovi: 1316
Pridružen/a: 13 feb 2010, 22:43
Lokacija: RS
Kontakt:

Re: EP u rukometu 2012

Post Postao/la soba 39 » 30 jan 2012, 23:01

Sve čestitke dancima na zasluženoj pobjedi.Razlika u klasi je očigledna,još + Hansen i dobro smo i prošli
"Indija,Pakistan..."

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.