28.02.2012: Brazil - Bosna i Hercegovina

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Kako ce zavrsiti utakmica Brazil - Bosna i Hercegovina ?

Pobjeda Brazila
100
38%
Nerijeseno
88
34%
Pobjeda Bosne i Hercegovine
73
28%
 
Ukupno glasova: 261

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: 28.02.2012: Brazil - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la harishp » 01 mar 2012, 11:16

Fakat se neko ovdje zayebaje.Kod Rusa mozda jos nije krenula takmicarska sezona ali su imali pripremni period koji je u nekim ekipama bio jaci nego kod nekih liga i prvenstvo.
Misketa je bilo svugdje,i odavno se ne pamti kad je onako trcao i kretao se jos od vremena Magatha.
Protiv Portugala smo pali i onako fasovali zbog ''lelujavih''lopti :mrgreen: i zivahnog Lulica na pogresnom mjestu.
Sto se tice Vranjesa meni se protiv Slovaka svidio.Papetu izgleda nije po volji,razlog vjerovatno sto mu je radijus kretanja manji od i Rahimicevog.A jos imas i Papca koji sa druge strane koji i nije bas brzi Gonzales a to je kod bekova rak rana.Sigurniji je od Jahica u defanzivi,ali ovoga mozes bacati po terenu gdje ti volja.
i jos nesto raja leti na postavke dobra ili losa.Ako igraci zaribaju na terenu i tu tekmu meda ne mogu ili nece,djabe ti milion postavki i taktika.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
bparena
Postovi: 7106
Pridružen/a: 02 apr 2009, 07:33
Kontakt:

Re: 28.02.2012: Brazil - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la bparena » 01 mar 2012, 11:19

princx je napisao/la:atmosfera je bila prava svaka cast navijacima BIH-a.steta samo sto se neigraju "prave" tekme negdje u evropi
"pravi" navijaci dodzu i u Bosnu. Znaju oni gdje oluje i tornada metu protivnike. :ugeek:
Ruud Van Nistelrooy o Messiju: "Njegovo djelo na terenu ne može se opisati riječima, jer je on izvan kategorije. On igra neki svoj nogomet. Kod njega sve izgleda tako jednostavno.... može se reći da je najbolji nogometaš svih vremena."

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: 28.02.2012: Brazil - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Elegant » 01 mar 2012, 11:47

Da ovu diskusiju privodemo kraju i predjemo na slijedecu utakmicu :!:

Republika Irska - Bosna i Hercegovina
:arrow: http://forum.sportsport.ba/viewtopic.ph ... 5#p1606795
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
Senaid L.F.C
Postovi: 3494
Pridružen/a: 15 jul 2011, 10:37
Lokacija: Tu sam
Kontakt:

Re: 28.02.2012: Brazil - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Senaid L.F.C » 01 mar 2012, 12:27

harishp je napisao/la: Pa to im se moze desiti i u fazi ''isprobavanja''.Onda jos gore po njih.Poslije toga i da hoces ne smijes ni pomisliti da ih takve guras u vatru a ulog ogroman.
Uostalom sve normalne drzave jako puno ulazu u mlade,prvenstveno U-21.Kod nas ako odigra par meceva da valja zovi ga u A selekciju i to ''mora''imati minutazu i onda na kraju sagori k'o klip sibice.A U-21 izvisi i prije ispaljenog metka ni ''vamo ni tamo''.Ne ide to tako.
moze ali vece su vjerovatnosti da ce podleci pritisku u 7 tekmi kvalifikacija nego u prijateljskoj utakmnici sa Irskom a i selektor bi im nakon prijateljskih ako se ne pokazu dovoljno trebao dati jos jednu sansu iz razloga sto se u prijteljskima nema toliko vremena za pokazati jer Susic pocinje tek raditi izmjene tek oko 72min sto bi znacilo da bi npr.Visci ostalo oko 18min da se pokaze sto nije dosta pogotovo u slucaju da mi budemo u minimano vodstvu i pod naletom protvnika,a sto se tice u21 kod nas se to vrlo lose radi(barem ja mislim tako) ali ide sve polako nabolje jer imamo kvalitetnu repku i ne moraju se svi igraci koji se pokau vrlo dobrima u u21 repki gurati odmah u A reprezentaciju ni u slucaju 1-2 ozljede sto je veoma dobro,a i daje nekakav psihcki aspekt da u U21 reprezentaciji imas igraca koji moze zamijenti nekog u slucaju ozljede.
Web,Heysel,Clattenburg say it Scums who else?
20 golova u ss.ba ligi.
Utakmnica 38.
Liverpool we love you

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: 28.02.2012: Brazil - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la harishp » 01 mar 2012, 12:35

Senaid L.F.C je napisao/la:
harishp je napisao/la: Pa to im se moze desiti i u fazi ''isprobavanja''.Onda jos gore po njih.Poslije toga i da hoces ne smijes ni pomisliti da ih takve guras u vatru a ulog ogroman.
Uostalom sve normalne drzave jako puno ulazu u mlade,prvenstveno U-21.Kod nas ako odigra par meceva da valja zovi ga u A selekciju i to ''mora''imati minutazu i onda na kraju sagori k'o klip sibice.A U-21 izvisi i prije ispaljenog metka ni ''vamo ni tamo''.Ne ide to tako.
moze ali vece su vjerovatnosti da ce podleci pritisku u 7 tekmi kvalifikacija nego u prijateljskoj utakmnici sa Irskom a i selektor bi im nakon prijateljskih ako se ne pokazu dovoljno trebao dati jos jednu sansu iz razloga sto se u prijteljskima nema toliko vremena za pokazati jer Susic pocinje tek raditi izmjene tek oko 72min sto bi znacilo da bi npr.Visci ostalo oko 18min da se pokaze sto nije dosta pogotovo u slucaju da mi budemo u minimano vodstvu i pod naletom protvnika,a sto se tice u21 kod nas se to vrlo lose radi(barem ja mislim tako) ali ide sve polako nabolje jer imamo kvalitetnu repku i ne moraju se svi igraci koji se pokau vrlo dobrima u u21 repki gurati odmah u A reprezentaciju ni u slucaju 1-2 ozljede sto je veoma dobro,a i daje nekakav psihcki aspekt da u U21 reprezentaciji imas igraca koji moze zamijenti nekog u slucaju ozljede.
Uspjesi mlade repke guraju te igrace u jace klubove.Ako mi igraca kako rekoh koji zaigra par tekmi kvalitetnih odmah izvadimo iz mlade.Tu onda nema uspjeha,minutaza ce mu isto tako u samim pocecima biti slabija u A repci.Sto je razumljivo.
I sta si napravio,fakticki syebao na obe strane.
Ozbiljnije fudbalske drzave to ne rade.Vec obrnuto.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Prinudjen
Postovi: 183
Pridružen/a: 08 feb 2012, 20:42
Kontakt:

Re: 28.02.2012: Brazil - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Prinudjen » 01 mar 2012, 12:44

calcio je napisao/la: Nismo razbili Brazil ali smo odigrali dobro. TI se po starom obicaju ne mozes zadovoljiti sa tim nego moras traziti greske i napadati Susica, protiv kojeg ocigledno imas nesto licno. Prije si mu na nos nabijao sto ne zove Ljevakovica i Mahmutovica, pa si se prebacio na Viscu i Stevanovica. Da je U-21 reprezentacija danas pobjedila Srbiju, uh tek bi tada bilo svasta. Ali su izgubili pa si morao naci nekog novog: vidim da je u pitanju Malic.
Ovim igracima sigurno nije u interesu da ih ti ovdje "branis" na taj nacin. Kada zasluze dobice sansu, a ti samo navaljujes i navaljujes.
Pazi sad iznenađenja. Mislim da Malić sigurno sad ne zaslužuje poziv! Pominjem ga jer selektor MORA znati sa kim mu reprezentativni stoper igra u klubu! Pogotovo je se radi o još jednom igraču kojeg može pozvati, koji igra istu tu poziciju, koji je visok haman dva metra i 100 godina mlađi od Mravca. Sramota je makar ne znati da postoji. Kontaš sad? A evo, ako ćemo se pravit ludi. Je li bi nas to Brazil ubio da je Višća dobio makar pola sata? To je tvoja vrsta pitanja. A za Sušića i ja mogu tebi reći jednaku glupost. Ti ga očito lično gotiviš :?

dino-92
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
Kontakt:

Re: 28.02.2012: Brazil - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la dino-92 » 01 mar 2012, 16:18

mozemo biti zadovoljni igrom, imali smo nasih sansi, u vise navrata smo se dobro branili, pogotovo prvih 20ak minuta u drugom poluvremenu. najvise treba proraditi na kretanju igraca kad se igra odbrana, tu smo pogotovo u prvom poluvremenu nekoliko puta zakazali pa je brazil dosao do svojih prilika. kod prvog gola je pjanic morao zatvoriti desnu stranu, a on je otrcao besmisleno prema sredini i ako su tu vec bili 6 igraca protiv hernanesa. papac je isto napao hernanesa i ostavio na svojoj strani dvoje slobodnih. spahic je izasao da duplira hernanesa sa rahimicem, a pandza i jahic pokrili tu rupu. rezultat toga je bio potpuno sam ostavljen marcelo.
kad je hernanes promasio prazan gol, papac je zaspo i nije ga pratio.
ali pjanic osim te greske kod gola je vrlo dobro odigrao. dobro je pokrivao desnu stranu sa jahicem, i misimovic je sa papcem nekoliko puta dobro branio lijevu stranu ali 2-3 puta i on nije pratio situaciju kako treba. kod pjanica sam jos primjetio da je on nas igrac koji najbolje reaguje kad dodjemo do lopte, on odma pocinje da trci u prazan prostor, tako je otvorio prostor ibisevicu, kad je dao gol, a i kod njegove prilike u 44. minuti je odma reagovo cim smo dosli do lopte i tako se i brzo nasao u prilici, koju nazalost nije uspio realizirati.

na kraju se mora reci da nije nezasluzena pobjeda brazila, imali su vise posjeda lopte, vise su napadali, ali smo i mi odigrali kvalitetnu utakmicu.
u kvalifikacijama necemo igrati protiv ovako tehnicki jakih i brzih ekipa, grcka i slovacka nemaju vise od 2 dobra tehnicara, a mi smo vecim djelom utakmice se dobro branili, protiv neymara i kompanije koji su svi brzi, eksplozivni i tehnicki savrseni igraci.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24509
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: 28.02.2012: Brazil - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Goalgetter » 01 mar 2012, 21:37

Ima li ko sliku od one koreografije iza gola (velika zastava sa ljiljanima na plavome platnu) i pored one male zastavice sa ljiljanima?

Avatar
ahmic
Postovi: 2664
Pridružen/a: 25 mar 2009, 18:04
Kontakt:

Re: 28.02.2012: Brazil - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la ahmic » 02 mar 2012, 12:03

Imam ja,malkice sam zabiljezio...

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24509
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: 28.02.2012: Brazil - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Goalgetter » 02 mar 2012, 15:21

Aha, ma ja bih malo u ljepsoj kvaliteti, reko da je neki fotoreporter uhvatio sliku, lijepa da stavim negdje na pozadinu, dosad sam samo nasao ovu:

slika

dino-92
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
Kontakt:

Re: 28.02.2012: Brazil - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la dino-92 » 02 mar 2012, 18:04

ma super su ti fotoreporteri, jednom se pojavi onolika zastava na nasoj utakmici, i niko ne uslika. ali zato ima 250 slika brazilskih zena i baklji na terenu i onog mangupa sto je uletio.

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: 28.02.2012: Brazil - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Polo » 02 mar 2012, 18:28

dino-92 je napisao/la:ma super su ti fotoreporteri, jednom se pojavi onolika zastava na nasoj utakmici, i niko ne uslika. ali zato ima 250 slika brazilskih zena i baklji na terenu i onog mangupa sto je uletio.
To je tako jer oni nisu cesti u Evropi pa kada igraju masu reportera kamera itd a najvise zbog onih zena lutkica Brazilki :D

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24509
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: 28.02.2012: Brazil - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Goalgetter » 02 mar 2012, 18:32

E to i mene zivcira. Koreografija je bila predobra, svaka cast navijacima, ali eto, kao sto kazete, radije su slikali brazilske guze nego ovo :evil:

Avatar
Limuntos
Postovi: 1346
Pridružen/a: 29 jun 2011, 10:27
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: 28.02.2012: Brazil - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Limuntos » 02 mar 2012, 18:34

Goalgetter je napisao/la:E to i mene zivcira. Koreografija je bila predobra, svaka cast navijacima, ali eto, kao sto kazete, radije su slikali brazilske guze nego ovo :evil:
a sta, ti ne bi ? :lol: :lol: pa zastave se vidjaju svaki dan, a brazilske guze vala nisu kako god okrenes :mrgreen: :lol: :lol:
Bez puške više ni na fejs ne smiješ ući koliko ima Mawih loodih swatkih tigricha…

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.