NBA sezona 2012/13

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NBA sezona 2012/13

Post Postao/la Donnie Darko » 19 apr 2013, 11:06

Denver samo tri poraza kuci ima u cijeloj sezoni.

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: NBA sezona 2012/13

Post Postao/la adriano_leite » 19 apr 2013, 12:34

jose je napisao/la:Može li mi neko objasniti zašto je Scott dobio otkaz, ako je ovo tankiranje i loši rezultati bilo planirano? Šta je čovjek pogriješio?
Previse se igraci odmarali (bili povrijedjeni), cak je i Irving popizdio i pitao da li je to opet povrijedjen, lose se igrala odbrana, gubila se prednost, nije imao defanzivni sistem, imao je par sramotnih poraza od 20 razlike. Da je igrao kao u prvom dijelu sezone, siguran sam da bi ostao, ali smo od All-Star breaka imali 8-22. Od ta 22 poraza, imali smo cini mi se oko 7 poraza sa preko 15 razlike, u nekim utakmicama igraci su uopste nisu trudili, kao npr. protiv Netsa ili Sixersa, u napadu nije bilo sistema, pa ni pokusaja Princeton offensea kao ranije, nego se vecinom islo na neke izolacije i samo jedan pick and roll Tristana ili pick and pop Zellera. Sto se odbrane tice, nismo mogli da branimo p&r sto je osnova da bi igrao odbranu, kao i to da je nas centar Zeller ostajao cesto sam bez da cuva igraca, jer ne zna da rotira, sto je opet osnov. Takodjer u tom periodu, imali smo jaci tim jer su nam dosli Speights, Ellington i Livingston, koji su se pokazali kao dobri, iako Speights igra toplo hladno, ali svakako vise talenta nego na pocetku sezone.

Grant je rekao da tim mora biti poznat po defanzivi ako zeli nesto biti u ligi, te da nema vise prostora za eksperimentisanje, te da sljedece godine zele pobjedjivati i ici u playoff. Zelja Gilberta je ista, da se pobjedjuje za navijace, jer u teskim momentima dvorana nije bila prazna kao u pojedinim ekipama gdje se takodjer tankira pa se izgubi dosta fanova (primjer Detroita prethodnih sezona, ove sezone im se popravilo stanje, bar mi se cini).

Sto se tice novog trenera, zele nekog sa iskustvom, poznatog po defanzivi i strogoci. Odmah su pojavila imena poput brace Gundy, Skilesa, pa i Mikea Browna. Brown ako dodje, **** smo jeza u ledja (Irving, Andy i Waiters ce pocrkati igrajuci 40 minuta u prosjeku), iako mozda ne bi bilo lose, jer bismo igrali jako u odbrani, a ne bi mogao niko da ga ucjenjuje i da mu komanduje, jer je mlada ekipa.

Ovi sto ne kontaju sta je tankiranje, stvarno ne znam kako nije jasno da je tankiranje kada imas 15 miliona u salary capu, a dovedes Sloana, Parga, za minimum, Livingstona, nakon sto je dobio otkaz u Wizardsima? Iako se Livingston kod nas preporodio sto svakako kredit ide Scottu i za njega i za Ellingtona. Skupljeni pickovi takodjer govore o tome da je rijec o tankiranju i da se vodio rebuilding, koji na svu srecu prestaje ove sezone, ako je vjerovati vlasniku i GM-u.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: NBA sezona 2012/13

Post Postao/la miki_92 » 19 apr 2013, 12:57

Tenis Klub odnosno SK ce imati bas dobar program sto se tice NBA Playoff-a, prvi prenos 27.aprila
cak jedan cijeli prijenos ce biti te sedmice :roll:

VI STE IZABRALI

Prvi prenos NBA Play-offa: San Antonio - L.A. Lakers, subota 27. april (04:30).
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13139
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: NBA sezona 2012/13

Post Postao/la Admir_Sa » 19 apr 2013, 13:00

al pazi termina, ejjj :roll:

pola ovi sto su kao izabrali ce u ta doba sanjati kako guze i slicno
nema potpisa

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: NBA sezona 2012/13

Post Postao/la Titova-Juga » 19 apr 2013, 13:03

Sva sreća pa imam Nba League Pass, (predpostavljao sam da će SK usrati nešto).


I da, ono 16.99$ što sam platio prije mjesec dana je bilo za čitav ostatak sezone + playoff, a ne kako su neki pametovali ovdje ;)
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
LenBias
Postovi: 14165
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: NBA sezona 2012/13

Post Postao/la LenBias » 19 apr 2013, 13:14

probuditi se u 4:30 radi lakersa, hocu, naravno :mrgreen:
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Avatar
Carlo
Postovi: 13019
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NBA sezona 2012/13

Post Postao/la Carlo » 19 apr 2013, 13:34

Titova-Juga je napisao/la:Sva sreća pa imam Nba League Pass, (predpostavljao sam da će SK usrati nešto).


I da, ono 16.99$ što sam platio prije mjesec dana je bilo za čitav ostatak sezone + playoff, a ne kako su neki pametovali ovdje ;)
Koliko love je sad samo playoff?
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: NBA sezona 2012/13

Post Postao/la Titova-Juga » 19 apr 2013, 13:38

Carlo je napisao/la:
Titova-Juga je napisao/la:Sva sreća pa imam Nba League Pass, (predpostavljao sam da će SK usrati nešto).


I da, ono 16.99$ što sam platio prije mjesec dana je bilo za čitav ostatak sezone + playoff, a ne kako su neki pametovali ovdje ;)
Koliko love je sad samo playoff?

Nisam upoznat. Do prije neki dan je i dalje pisalo ono 16.99$ pri dnu stranice.
Sada piše 34.99, ali reg + playoff, tako da ćeš morati malo potražiti...
Najbolje da odeš i vidiš http://watch.nba.com/nba/subscribe" onclick="window.open(this.href);return false;, malo se komplikovano snaći.
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
LenBias
Postovi: 14165
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: NBA sezona 2012/13

Post Postao/la LenBias » 19 apr 2013, 14:31

Često osporavani trener Los Angeles Lakersa, Mike D’Antoni dobio je podršku vrha ekipe te će ostati na klupi Lakersa i sljedeće sezone, bez obzira na uspjeh koji ekipa ostvari u doigravanju.

Odmah na početku sezone otkaz na klupi Lakersa dobio je Mike Brown, a vruću stolicu preuzeo je D’Antoni. Ekipa nije igrala dobro, imali su i velikih problema s ozljedama te se činilo kako je samo pitanje dana kada će i D’Antoni dobiti “pedalu”.

Ipak, kako je sezona odmicala Lakersi su poboljšavali svoje igre na parketu te su uspjeli izboriti prolazak u doigravanje posljednjeg dana regularnog dijela sezone. U prvom krugu doigravanja igrat će protiv San Antonio Spursa, druge momčadi Zapada te iako neće biti ozlijeđenog Kobea Bryanta, navijači Lakersa se nadaju da će Pau Gasol i Dwight Howard uspjeti odvesti ekipu do prolaska u drugu rundu.

“Da, Mike će trenirati ekipu i sljedeće sezone”, izjavio je danas Mitch Kupchak, generalni menadžer Lakersa. “Nije uopće bilo priča o otpuštanju. Mislim da je napravio potrebne prilagodbe tijekom sezone i da je napravio dobar posao.”

Zbog dobrih igara ekipe u posljednje vrijeme, D’Antoni je proglašen najboljim trenerom mjeseca na Zapadnoj konferenciji, dok je na Istoku istu titulu ponio Mike Woodson iz Knicksa.

Možemo još spomenuti i kako neki treneri nisu bili te sreće i nisu dobili podršku vrha svoje ekipe. Byron Scott dobio je otkaz na poziciji glavnog trenera Clevelanda, a Lawrence Frank Pistonsa. Doug Collins također više neće biti glavni trener, ali on je sam dao ostavku na mjesto glavnog trenera Sixersa i zadržat će se u ekipi na poziciji savjetnika.

:lol:
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Avatar
jose
Postovi: 8549
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: NBA sezona 2012/13

Post Postao/la jose » 19 apr 2013, 14:32

Prognoza:

MVP: LeBron James
MIP: George
ROY: Lillard
DPOY: M. Gasol
Coach: Hollins
6th Man: J.R. Smith
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: NBA sezona 2012/13

Post Postao/la miki_92 » 19 apr 2013, 14:36

jose je napisao/la:Prognoza:

MVP: LeBron James
MIP: George
ROY: Lillard
DPOY: M. Gasol
Coach: Hollins
6th Man: J.R. Smith
;) :arrow:
http://forum.sportsport.ba/viewtopic.php?f=18&t=7377
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
jose
Postovi: 8549
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: NBA sezona 2012/13

Post Postao/la jose » 19 apr 2013, 14:39

Sorry, ne upratih.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Almir9
Postovi: 107
Pridružen/a: 21 apr 2010, 21:05
Kontakt:

Re: NBA sezona 2012/13

Post Postao/la Almir9 » 19 apr 2013, 15:09

CHICAGO – A 25 year old Peoria Illinois man filed a lawsuit Thursday against Chicago Bulls Superstar Derrick Rose. Matthew Thompson, a self-described long-time Bulls fan, and electrician claims Rose missing the entire 2012-2013 NBA regular season has caused him to have mental breakdowns and emotional distress, which ultimately led to obesity issues.

The former MVP is still recovering from an ACL surgery which has caused him to miss the entire season, his status for the playoffs as of Thursday is still unknown.

According to reports, Thompson claims Rose displayed negligent behavior by refusing to return to the court, despite having been cleared by team doctors. He blames his health issues on the MVP’s refusal to return.

No word if Peoria County Officials will take this lawsuit seriously.
:lol:

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: NBA sezona 2012/13

Post Postao/la BIHfan » 19 apr 2013, 15:38

Almir9 je napisao/la:
CHICAGO – A 25 year old Peoria Illinois man filed a lawsuit Thursday against Chicago Bulls Superstar Derrick Rose. Matthew Thompson, a self-described long-time Bulls fan, and electrician claims Rose missing the entire 2012-2013 NBA regular season has caused him to have mental breakdowns and emotional distress, which ultimately led to obesity issues.

The former MVP is still recovering from an ACL surgery which has caused him to miss the entire season, his status for the playoffs as of Thursday is still unknown.

According to reports, Thompson claims Rose displayed negligent behavior by refusing to return to the court, despite having been cleared by team doctors. He blames his health issues on the MVP’s refusal to return.

No word if Peoria County Officials will take this lawsuit seriously.
:lol:
Ovaj lik je bolestan, eto narusilo mu zdravlje jer Derrick nece da se vrati. :lol:
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14908
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: NBA sezona 2012/13

Post Postao/la BernardBarnjak » 19 apr 2013, 15:44

Nadam se da ce prvak biti neko iz istocne konferencije :mrgreen:
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
golden
Postovi: 841
Pridružen/a: 30 apr 2012, 19:18
Kontakt:

Re: NBA sezona 2012/13

Post Postao/la golden » 19 apr 2013, 15:51

BernardBarnjak je napisao/la:Nadam se da ce prvak biti neko iz istocne konferencije :mrgreen:
99,99 %
☆ JUVENTUS ☆ 32 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ☆

☀ PHOENIX SUNS ☀

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NBA sezona 2012/13

Post Postao/la kad_kako » 19 apr 2013, 15:54

Neka najbolji pobjedi, pa iz koje god da je divizije.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
LenBias
Postovi: 14165
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: NBA sezona 2012/13

Post Postao/la LenBias » 19 apr 2013, 15:59

BernardBarnjak je napisao/la:Nadam se da ce prvak biti neko iz istocne konferencije :mrgreen:
+1 :mrgreen:
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: NBA sezona 2012/13

Post Postao/la Titova-Juga » 19 apr 2013, 22:45

Michael Jordan je navodno uočen sa svojom zaručnicom Yvette Prieto u Palm Beachu gdje su ugovorili datum vjenčanja - 27.4.2013.!


Sa srećom definicijo košarke :!:
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
kokuz
Postovi: 3034
Pridružen/a: 09 sep 2010, 16:58
Kontakt:

Re: NBA sezona 2012/13

Post Postao/la kokuz » 20 apr 2013, 13:50

da li ima kakav zaobilazni način dakle bez upisivanja kreditne kartice za nba free trial?
Da te volim duša zna, draga moja BiH

Gracias, Iker! Grande Capitán! Najveći svih vremena!

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.