Lichtenstein-BiH ; BiH-Latvia

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Koliko ce bodova osvojiti reprezentacija BiH u ove dvije utakmice ?

6
345
88%
4
30
8%
3
2
1%
2
0
Nema glasova.
1
4
1%
0
12
3%
 
Ukupno glasova: 393

zamorano
Postovi: 1354
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: Lichtenstein-BiH ; BiH-Latvia

Post Postao/la zamorano » 12 sep 2012, 16:16

Anderson8 je napisao/la:
Batko je napisao/la:Momci, dosta toga ste napisali, ne bi pojedinačno opisivao nastup igrača. Dosta stvari me raduje. Drago mi je što je Vranješ zaigrao pored Spahića jer sam i prije meča mislio da je bolji, brži je sigurno i mislim da će se on dobro uklopiti u tandemu sa Spahićem.

Šteta za povredu Lulića, njegov izlazak se itekako osjetio, i šteta što nije bilo Stevanovića, vjerujem da bi mnogo više pružio od Avdije.


Inače, po 1000 put moramo dokazivati da smo stoka, iako je to cijeli svijet već davno skontao. Sudija nam kod 3:1 u dva navrata prijeti prekidom meča jer neki debil laserom smeta golmanu. :twisted:

Šuko kaže u prenosu da je svaki cm pokriven video nadzorom, pa zašto nisu pronašli debila i :arrow: Usput doživotno zabraniti ulaz takvim na BP. Treba da mi zbog debila prekine meč pa da ga zijanimo 3:0? :twisted:
Batko pronasli su debila, specijalcu su brzinom munje otisli, uhapsili ga, njegovi se jarani borili i onda i njih 4 skupa sa tim jednim su odvedeni sa utakmice... Kornjace :)
Ovog s laserom pustiti,a ovu trojicu sto su ga pokusali odbraniti mjesec u čuzu...Umjesto da ga sprijece oni ga brane... :twisted:
::::SAMO ČELIK::::

Hare_BvB
Postovi: 3697
Pridružen/a: 31 mar 2010, 00:55
Kontakt:

Re: Lichtenstein-BiH ; BiH-Latvia

Post Postao/la Hare_BvB » 12 sep 2012, 18:34

Repka djeluje ozbiljnije no ikad. Posebno imponuje mentalna snaga. U proslosti smo precesto znali pokleknuti u ovakvim mecevima. Cini mi se da je vakat i za jedan veliki skalp, a taj je bradat. :mrgreen: :lol:
Der Mann für die entscheidenden Tore.

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Lichtenstein-BiH ; BiH-Latvia

Post Postao/la harishp » 12 sep 2012, 19:23

propuh je napisao/la: sve al bas sve o tebi govori.
Djecace ima i drugih stvari u zivotu osim ovog foruma a ne da budes svakom loncu poklopac i glavni klovn ovog foruma.
Budi pozdravljen i malo razmisli o ovom sto ti napisah ;)
Tekst u stilu promaje.Sta drugo ocekivati.
Za klovna ti treba skola a ne aksam shule a pretis ti je valjda u blizini,pa probaj tamo.
Drzi se @zarajkana taman ste tu u rangu.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Volvic
Postovi: 1420
Pridružen/a: 18 avg 2012, 14:18
Lokacija: Paris
Kontakt:

Re: Lichtenstein-BiH ; BiH-Latvia

Post Postao/la Volvic » 12 sep 2012, 19:43

pa ****, jel se igdje mozel gledat snimak cjele tekme ? :(

Avatar
neo
Postovi: 3851
Pridružen/a: 28 jun 2012, 20:10
Kontakt:

Re: Lichtenstein-BiH ; BiH-Latvia

Post Postao/la neo » 12 sep 2012, 20:18

Volvic je napisao/la:pa ****, jel se igdje mozel gledat snimak cjele tekme ? :(
Pa eto imas stranicu prije da skines utakmicu! Isto ti dodje, ja je gledo il je skino!
"It's one of premier league's oldest lessons .
NEVER WRITE MANCHESTER UNITED OFF"

Avatar
Stipe
Postovi: 429
Pridružen/a: 25 avg 2009, 10:02
Kontakt:

Re: Lichtenstein-BiH ; BiH-Latvia

Post Postao/la Stipe » 12 sep 2012, 21:03

neo je napisao/la:
Volvic je napisao/la:pa ****, jel se igdje mozel gledat snimak cjele tekme ? :(
Pa eto imas stranicu prije da skines utakmicu! Isto ti dodje, ja je gledo il je skino!
samo sto skidanje tekme traje cjelu vjecnost!!
Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić (kapiten), Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić VI STE PONOS NASE DRZAVE!!!!

Avatar
neo
Postovi: 3851
Pridružen/a: 28 jun 2012, 20:10
Kontakt:

Re: Lichtenstein-BiH ; BiH-Latvia

Post Postao/la neo » 12 sep 2012, 22:17

Jbga, ne znam kakav imas net, ali meni je za 10 minuta gotovo :mrgreen:
"It's one of premier league's oldest lessons .
NEVER WRITE MANCHESTER UNITED OFF"

Avatar
Stipe
Postovi: 429
Pridružen/a: 25 avg 2009, 10:02
Kontakt:

Re: Lichtenstein-BiH ; BiH-Latvia

Post Postao/la Stipe » 12 sep 2012, 22:19

6 mbs brzina trebalo bi da ide ko ista, al posto je rapidshare i nemam akaunta onda to ide sporo
Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić (kapiten), Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić VI STE PONOS NASE DRZAVE!!!!

Avatar
neo
Postovi: 3851
Pridružen/a: 28 jun 2012, 20:10
Kontakt:

Re: Lichtenstein-BiH ; BiH-Latvia

Post Postao/la neo » 12 sep 2012, 22:33

Stipe je napisao/la:6 mbs brzina trebalo bi da ide ko ista, al posto je rapidshare i nemam akaunta onda to ide sporo
http://rapid8.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Tu ubaci downlad link, spusti se na dno i skini i ne zatvaraj stranicu dok se ne skine :)
"It's one of premier league's oldest lessons .
NEVER WRITE MANCHESTER UNITED OFF"

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Lichtenstein-BiH ; BiH-Latvia

Post Postao/la ANTIFA ! » 12 sep 2012, 22:35

Dvije utakmice 6 bodova 12:2 gol razlika , nije moglo bolje poceti .
Samo utakmicu po utakmicu da odrađujemo i polako do Mundiala :)
Najbolji sinoc zna se - Miske :)
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
Stipe
Postovi: 429
Pridružen/a: 25 avg 2009, 10:02
Kontakt:

Re: Lichtenstein-BiH ; BiH-Latvia

Post Postao/la Stipe » 12 sep 2012, 22:47

neo je napisao/la:
Stipe je napisao/la:6 mbs brzina trebalo bi da ide ko ista, al posto je rapidshare i nemam akaunta onda to ide sporo
http://rapid8.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Tu ubaci downlad link, spusti se na dno i skini i ne zatvaraj stranicu dok se ne skine :)
hvala ;)
Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić (kapiten), Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić VI STE PONOS NASE DRZAVE!!!!

Avatar
neo
Postovi: 3851
Pridružen/a: 28 jun 2012, 20:10
Kontakt:

Re: Lichtenstein-BiH ; BiH-Latvia

Post Postao/la neo » 12 sep 2012, 23:00

Evo ti drug jos jedna link :)
Ako ti se ne skida :D

http://leechplanet.com/files_2/rs/leech ... Latvia.avi" onclick="window.open(this.href);return false;
"It's one of premier league's oldest lessons .
NEVER WRITE MANCHESTER UNITED OFF"

Avatar
Stipe
Postovi: 429
Pridružen/a: 25 avg 2009, 10:02
Kontakt:

Re: Lichtenstein-BiH ; BiH-Latvia

Post Postao/la Stipe » 12 sep 2012, 23:09

neo je napisao/la:Evo ti drug jos jedna link :)
Ako ti se ne skida :D

http://leechplanet.com/files_2/rs/leech ... Latvia.avi" onclick="window.open(this.href);return false;

Pa to sam ja sad stavio :) na drugoj temi :)
Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić (kapiten), Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić VI STE PONOS NASE DRZAVE!!!!

Avatar
adis.p
Postovi: 2326
Pridružen/a: 04 avg 2010, 13:32
Kontakt:

Re: Lichtenstein-BiH ; BiH-Latvia

Post Postao/la adis.p » 12 sep 2012, 23:58

Jel BHT1 snimak? :D
ZABORAVITI NECEMO , OPROSTITI NEMOZEMO
....:::::...SREBRENICA 11.07.1995...:::::......

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: Lichtenstein-BiH ; BiH-Latvia

Post Postao/la el-fighter » 13 sep 2012, 00:17

Nakon visoke pobjede nad Lichtensteinom, pobjeda protiv Latvije je bila ocekivana. Mislio sam da ce to biti solidnih 2:0, ali momci su me demantovali i 4 komada su zavrsila u mrezi gostiju. Da su Dzeko i Ibisevic bili malo prisebniji rezultat je mogao biti jos i veci, ali i ovo je dobro. Misimovic jos jednom popljuvao sve kriticare svojom igrom, a Pjanic pokazao sav svoj potencijal. Mislim da trenutno imamo najbolju gol razliku od svih reprezentacija i da su Dzeko I Miske prvi na listi strijelaca kvalifikacija. Ako jos dodamo da je ovo najbolji start nase nogometne reprezentacije u kvalifikacijama, onda se trebamo ponositi time.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Lichtenstein-BiH ; BiH-Latvia

Post Postao/la Devil » 13 sep 2012, 01:01

Mrzi me da listam temu.Moze li neko da mi izbaci download linkove za utakmicu.Nisam stigao jos pogledati,video sam samo golove ?

edit:Nisam video da je postavljeno dole na temi. :oops:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
JoeCelt
Postovi: 6398
Pridružen/a: 26 maj 2012, 22:05
Lokacija: Seattle
Kontakt:

Re: Lichtenstein-BiH ; BiH-Latvia

Post Postao/la JoeCelt » 13 sep 2012, 10:15

Bosnia-Herzegovina 4-1 Latvia
[youtube][/youtube]
&
[youtube][/youtube]
Google Prevodilac - https://translate.google.com/?hl=bs

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: Lichtenstein-BiH ; BiH-Latvia

Post Postao/la NoName » 13 sep 2012, 11:08

Ako dozvolite, iznio bih svoje mišljenje o utakmici protiv Latvije. Redom:

PUBLIKA: Odlično, da ne može biti bolje nikako. Jbt, stadion je bio krcat, na zapadu su i oni hodnici bili puni a ne samo tribine, karte su se prodavale po 100 KM, kao da se igra protiv Španije ili Brazila. I navijanje je bilo puno bolje u odnosu na ranije utakmice, iako može još bolje. Podhitno izbaciti Behar iz repertoara :D

STADION: Napokon, napokon, napokon i meni neko da pošalje poruku :) Ono je bio teren za igru a ne kao ranije.

SUŠIĆ: Nastavio je gdje je stao na kraju prošlih kvalifikacija ali tek mu slijedi pravi ispit protiv Grčke. Protiv Latvije je sve bilo odlično složeno, osim možda Vršajevića, ali kad pogledamo klupu i nije imao nekog izbora. Doduše, trebao je malo ranije razmišljati o tome, za klupe ima dosta boljih rješenja od ovoga što je bilo na raspolaganju za ovaj meč. Ocjena 8.00

BEGOVIĆ: Klasa, šta reči. Boljka su mu nekad bila istrčavanja, vidi se da je radio na tome, uglavnom odlično. Ocjena 8.5

SPAHIĆ: Pravi komandant odbrane a i aktivno učestvuje u igri. Ono što se ne vidi na TV jeste da se on uvijek nudi na loptu, prenosi sa jedne na drugu stranu, siguran je pri iznošenju lopte, ma odlično. Ocjena 9.0

VRANJEŠ: Pozitivno me iznenadio, bilo je tu nekih greškica ali je dosta siguran i ne ispada lako. Čak mu je i brzina dobra, razumije se sa Spahićem, mislim da debelo kuca na vrata prvog tima, bez obzira na Pandžu. Ocjena 8.0

MUJDŽA: Defanzivno dobar ali ofanzivno nije pokazao nešto posebno, fali mu podrška naprijed. Uz odgovarajuću podršku (Stevanović) to će izgledati odlično, ovdje je moglo dosta bolje. Ocjena 7.00

SALIHOVIĆ: Veoma dobar, pogotovo dok je igrao Lulić. Jedino što je problem kod njega jeste taj centaršut koji je često prejak i na tome treba raditi. Ali i dalje, puno bolji centaršut nego kod Lulića. Ocjena 7.50

ZAHIROVIĆ: Fasciniran sam. Momak trči ko navijen, igra bez lopte fantastična, sa loptom jako dobar, brz, ma pravi moderni zadnji vezni. Bez obzira na korner, sve je uradio na najbolji mogući način. Ocjena 9.50

LULIĆ: Malo igrao ali se može vidjeti koliko nam je važan. Međutim, on treba protrčavati, dodavati loptu, eventualno vračati Seji da ubacuje ali on nikako ne može ubacivati. U tom segmentu je loš i na tome mora raditi. Ocjena 6.50

VRŠAJEVIĆ: Ne zna lijevom ništa a stavljen da igra na mjesto gdje mu lijeva noga mora biti jača strana. Trema prevelika, ja u njemu ne vidim neki poseban potencijal ali je ipak prerano o tome govoriti. Teško je biti debitant i odmah u prvih 11, puno bi bilo lakše da je odigrao par prijateljskih. Ocjena 5.50

MISIMOVIĆ: Fantazija. Kako čovjek igra i kakvu lucidnost ima pa to je nevjerovatno. Gledajući ovu utakmicu vidi se zašto je Edin pao u formi od kada nema Zvjezdana sa sobom, čovjek zna napamet gdje se ovaj nalazi. Čak se sada i vraća u odbranu, što je veoma pozitivno. Ocjena 9.00

PJANIĆ: Odlična partija, iako može bolje u odbrani. U napadu sve savršeno, čak u ovoj utakmici on i Miske nisu smetali jedan drugom. Ocjena 8.50

IBIŠEVIĆ: Dobro kretanje bez lopte, uvijek opasan i sve to, ali je morao da pogodi makar jednom. Dva puta se itekako spetljao pred golom, može i mora bolje. Ocjena 7.00

DŽEKO: Da nije postigao onakav pogodak itekako bi se mogao kritikovati. Igra bez lopte mu je nula, stalno se nešto buni, maše rukama, slabo prati igru ostalih igrača i hoće da apsolutno svaka lopta ide na njega u napadu. Mora mijenjati svoje ponašanje, iako je naš najbolji igrač on ne može biti važniji od tima. Bez gola ocjena 6.50, sa golom ocjena 7.50
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Avatar
hurem
Postovi: 8623
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Lichtenstein-BiH ; BiH-Latvia

Post Postao/la hurem » 13 sep 2012, 11:36

ne komentarisem cesto, mozda jednom u 3mjeseca...kad me neki likovi iznerviraju :D
ovaj put u vezi s Dzekom...
nakon pjanica, a rame uz rame sa spahom i misketom jednako dobar bio ako ne i bolji...ZASTO?
bez obzira sto se ljutio..a imao je razlog za to...
DZEKO JE IZBORIO PENAL, ASISTIRAO PJANICU, I POSTIGAO POGODAK (tj.zasluzan za 3 gola)..
pazi dalje...POGODIO PRECKU, IMAO JOS JEDNU STOPOSTOTNU, ASISTIRAO PETOM IBISEVICU KADA JE SAM IZASAO PRED GOLMANA (mislim da je to bio Ed), i jos nekoliko dobrih proigravanja, plus skok igra...
kakav god da je, samo nek daje golove i asistira...bolje i to, neg da trci ko bez glave bespotrebno a da ima ucinak nula poena...
toliko :D

Avatar
LiliumBosniacum
Postovi: 190
Pridružen/a: 19 avg 2012, 07:47
Kontakt:

Re: Lichtenstein-BiH ; BiH-Latvia

Post Postao/la LiliumBosniacum » 13 sep 2012, 11:38

NoName je napisao/la: DŽEKO: Da nije postigao onakav pogodak itekako bi se mogao kritikovati. Igra bez lopte mu je nula, stalno se nešto buni, maše rukama, slabo prati igru ostalih igrača i hoće da apsolutno svaka lopta ide na njega u napadu. Mora mijenjati svoje ponašanje, iako je naš najbolji igrač on ne može biti važniji od tima. Bez gola ocjena 6.50, sa golom ocjena 7.50
Izborio penal i asistirao za go, vjerovatno nije vrijedno spomena, al eto neka se malo Dzeko popljuje, usput nako.

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.