Slovenija - BiH 06.02.2013

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Slovenija - BiH 06.02.2013

Post Postao/la edinjo-bih » 06 feb 2013, 21:45

pape majstore pape majstore!!

Avatar
Blue_He4rt
Postovi: 3124
Pridružen/a: 26 maj 2010, 00:46
Kontakt:

Re: Slovenija - BiH 06.02.2013

Post Postao/la Blue_He4rt » 06 feb 2013, 21:45

Cuj Susic pogrijesio sa taktikom a slavili 3:0 :mrgreen: Treba razumiti da Medunjanin ne moze igrati na lijevoj strani i da smo veceras bili oslabljeni zbog nedostatka Salihovica i Mujdze.

Sto se mene tice,nek svaku ovako pogrijesi.
Chelsea F.C.

Avatar
ulaznica
Postovi: 374
Pridružen/a: 29 sep 2008, 14:05
Kontakt:

Re: Slovenija - BiH 06.02.2013

Post Postao/la ulaznica » 06 feb 2013, 21:55

JoeCelt! Hvala ti druze !

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Slovenija - BiH 06.02.2013

Post Postao/la Devil » 06 feb 2013, 22:04

Odgledao sam posveceno utakmici samo drugo poluvreme nakon sto se zavrsilo Kipar-Srbija.Ono sto sam video je jedna sigurnost u napadu i mnogo promaje u odbrani,cak i u trenutku dok je Spahic bio na terenu par puta je opasno produvalo.Narocito kriticne su bocne strane bile.Lulic na levoj ispao par puta poprilicno,igrac mu je bezao par puta,sto je narocito iskazano bilo kada je desno igrao Kurtic.Druga strana je narocito kriticna bila kada se Ognjen negde izgubi a na defanzivi ostane Stevanovic,par puta imao pomoc Ibisevica ali to se lagano probija.Kasnije i kada je Vrsajevic usao opet je par puta ispao.Sredina je bila kud i kamo bolja ali daleko od toga da je to bilo sjajno.Zukanovic 2 teske greske,Zahirovic takodje nije se lepo snasao,a narocito mi nije bilo jasno da on napada umesto Lulica levu stranu.Da li je to misao Susica ili je splet okolnosti ali par puta je zbog toga velika rupa u sredini ostala.

Pobeda od 3:0 je itekako respektabilna,donece samopouzdanje,napad je bio sasvim solidan,lepo je isla lopta,ali defanziva je nesta sto mora da se popravi,nece moci u kvalifikacionim utakmicama da se igra za gol vise,narocito ne protiv Slovacke i Grcke,protiv ovih egzoticnih ala Latvija ili Litvanija svakako to moze proci.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

alenko333
Postovi: 71
Pridružen/a: 04 nov 2012, 21:27
Kontakt:

Re: Slovenija - BiH 06.02.2013

Post Postao/la alenko333 » 06 feb 2013, 22:08

ja mislim da mi ipak protiv Grka sa ovakvom igrom nebi imali sanse,tanki smo Medunjanin,Zahirovic,Zukanovic treba za njih traziti rjesenje aj Zukanovic je nov u reprezentacijii mozda moze bolje,Vranjes gine na terenu al ofanzivno nije spreman,trebaju nam ti bekovi da zaposljavaju Dzeku i Ibisevica...

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: Slovenija - BiH 06.02.2013

Post Postao/la el-fighter » 06 feb 2013, 22:15

Iako smo bili debelo oslabljeni neigranjem Mujdze i Salihovica, ipak mozemo biti prezadovoljni ovom pobjedom. Slovenci nisu pokazali nista posebno veceras i vec nakon prvih 10 minuta znao sam da cemo uzeti lagano. Pjanic ponovo pokazao zasto ga se povezuje sa najvecim svjetskim klubovima, a isto je uradio i Begovic. Nismo ni svjesno koliko su nam ova 2 igraca vazna i da smo njih izgubili ova reprezentacija bi bila u ogromnom minusu. U odbrani je veceras bilo dosta propusta, ali vjerujem da sa Mujdzom na desnom i Salihovicem na lijevom beku bi to izgledalo puno bolje. Pohvalio bih i nase navijace koji su ponovo napravili sjajnu atmosferu na tribinama i nadam se da ce Grci pokleknuti u grotlu Bilinog Polja.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

aqarius
Postovi: 3884
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Slovenija - BiH 06.02.2013

Post Postao/la aqarius » 06 feb 2013, 22:24

Napad dobar i sredina takođe solidna..međutim moramo priznati da nam u odbrani dosta puše..Zahiraga i Madunjanin prilično loše odigrali..gubiti loptu na njihovim pozicijama..ubitačno..stoperi to ne mogu pokrpati..bokovi ofanzivno dobri..defanziva nula bodova..nadati se da će se što prije vratiti Mujdža..sada se vidi da je momak na boku za klasu od svih dosad isprobanih...Salihović neće biti spreman do Grčke,ako i bude to je friško i vjerovatno totalno van forme...mislim da bi se Zukanović mogao dobro uklopiti..imao je 2 greške..ali kroz par utakmica mislim da bi uz Spahu mogao činiti taj stoperski dvojac...

IndependenT
Postovi: 309
Pridružen/a: 30 apr 2011, 00:36
Kontakt:

Re: Slovenija - BiH 06.02.2013

Post Postao/la IndependenT » 06 feb 2013, 22:26

pinoglavi je napisao/la:Nego jel' može neko stavit sliku slavlja naših navijača kad smo dali prvi go? Gdje su se ona dvojica na onu mrežu popela? Prejako. 8-)
Robija rodjaci :P

slika

Avatar
lisander
Postovi: 3091
Pridružen/a: 25 feb 2009, 19:43
Lokacija: velika zabacenost
Kontakt:

Re: Slovenija - BiH 06.02.2013

Post Postao/la lisander » 06 feb 2013, 22:28

Protiv Slovacke moze se itekako za gol vise, protiv Grka bas i ne moze, al smo u Grckoj pokazali da znamo igrati i na rezultat, najvise falio Mujdza, Salihovic manje vise, ako Rahimic igra podhitno ga vratiti, Zahirovic se vec nekoliko utakmica gubi ko abdest, ko da mu dodas tempiranu bombu a ne loptu, Medunjanin se zajebavo pokusavo glumit Pjanica, kolko treba tolko i odigrali, sad mozemo dopustiti sebi da odbrana koji put ispadne kad je Asmir na golu napadacima se go odjendno sa sirine od 7m spadne na sirinu od metar

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18611
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Slovenija - BiH 06.02.2013

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 06 feb 2013, 22:28

Devil je napisao/la:Odgledao sam posveceno utakmici samo drugo poluvreme nakon sto se zavrsilo Kipar-Srbija.Ono sto sam video je jedna sigurnost u napadu i mnogo promaje u odbrani,cak i u trenutku dok je Spahic bio na terenu par puta je opasno produvalo.Narocito kriticne su bocne strane bile.Lulic na levoj ispao par puta poprilicno,igrac mu je bezao par puta,sto je narocito iskazano bilo kada je desno igrao Kurtic.Druga strana je narocito kriticna bila kada se Ognjen negde izgubi a na defanzivi ostane Stevanovic,par puta imao pomoc Ibisevica ali to se lagano probija.Kasnije i kada je Vrsajevic usao opet je par puta ispao.Sredina je bila kud i kamo bolja ali daleko od toga da je to bilo sjajno.Zukanovic 2 teske greske,Zahirovic takodje nije se lepo snasao,a narocito mi nije bilo jasno da on napada umesto Lulica levu stranu.Da li je to misao Susica ili je splet okolnosti ali par puta je zbog toga velika rupa u sredini ostala.

Pobeda od 3:0 je itekako respektabilna,donece samopouzdanje,napad je bio sasvim solidan,lepo je isla lopta,ali defanziva je nesta sto mora da se popravi,nece moci u kvalifikacionim utakmicama da se igra za gol vise,narocito ne protiv Slovacke i Grcke,protiv ovih egzoticnih ala Latvija ili Litvanija svakako to moze proci.
dobro si analizirao drugo pol. Samo sto je u prvom poluvremenu napad bio bolji jer u drugom poluvremenu su bili vidno zadovoljni rezultatom. Puhala je odbrana i u prvom poluvremenu
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: Slovenija - BiH 06.02.2013

Post Postao/la hilmo » 06 feb 2013, 22:32

lisander je napisao/la:... sad mozemo dopustiti sebi da odbrana koji put ispadne kad je Asmir na golu napadacima se go odjendno sa sirine od 7m spadne na sirinu od metar
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
JoeCelt
Postovi: 6398
Pridružen/a: 26 maj 2012, 22:05
Lokacija: Seattle
Kontakt:

Re: Slovenija - BiH 06.02.2013

Post Postao/la JoeCelt » 06 feb 2013, 22:34

ulaznica je napisao/la:JoeCelt! Hvala ti druze !
Drago mi je da mogu usreciti nekoga sa snimcima! Pozz
Google Prevodilac - https://translate.google.com/?hl=bs

haris10
Postovi: 1056
Pridružen/a: 22 nov 2008, 13:10
Kontakt:

Re: Slovenija - BiH 06.02.2013

Post Postao/la haris10 » 06 feb 2013, 22:46

znam da je off.ali kad ce biti snimka tekme?ne da mi se listat,hvala mnogo

-SanaFCŽ-
Postovi: 279
Pridružen/a: 21 feb 2009, 10:20
Kontakt:

Re: Slovenija - BiH 06.02.2013

Post Postao/la -SanaFCŽ- » 06 feb 2013, 22:51

Hajd kad prdite da malo i ja onda.. Ne znam po čemu je Ibričić najveći problem, u zadnje dvije godine dobije po 15tak minuta i to je to, iako po prikazanom i ne zaslužuje viš, ali nebitno.. Po meni jedan od najlošijih a od kojih sam očekivao dosta je Lulić, mislim nije loš, već katastrofalan.. On dvije utakmice nije odigrao kako treba u reprezentaciji, a tu je i Medunjanin koji je jako loš u zadnje vrijeme, pa i Zahirović.. Nismo mi ni blizu prave ekipe, mi imamo 3-4 igrača, Begovića, Spahića, Pjanića, Džeku, i ponekad Ibiševića.. Protiv malo jačih reprezentacija još uvijek smo truba nažalost

Avatar
motty
Postovi: 1673
Pridružen/a: 15 nov 2009, 19:00
Kontakt:

Re: Slovenija - BiH 06.02.2013

Post Postao/la motty » 06 feb 2013, 22:55

haris10 je napisao/la:znam da je off.ali kad ce biti snimka tekme?ne da mi se listat,hvala mnogo
FACE TV
02:20 Prijateljska utakmica Slovenija - Bosna i Hercegovina (r)
"...Niko na svijetu, provjerite, nema tako lijepo, pitomo, tepanje za svoj klub. U masi navijackih, divljih, ratobornih, zivotinjskih naziva, izmedju tigrova, lavova, svinja, pijetlova, zmajeva, grobara izdvaja se to pitomo RODJENI..." S.H.

Avatar
H-beg
Postovi: 171
Pridružen/a: 10 okt 2009, 13:29
Kontakt:

Re: Slovenija - BiH 06.02.2013

Post Postao/la H-beg » 06 feb 2013, 23:00

motty je napisao/la:
haris10 je napisao/la:znam da je off.ali kad ce biti snimka tekme?ne da mi se listat,hvala mnogo
FACE TV
02:20 Prijateljska utakmica Slovenija - Bosna i Hercegovina (r)
evo sad na facetv snimka tekme
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga, u mom' srcu jedna ljubav i ne postoji druga, volim te Željo, tvoj Manijak s' Juga !!!

Avatar
EdenHazard
Postovi: 2213
Pridružen/a: 24 nov 2012, 22:25
Lokacija: Dubai
Kontakt:

Re: Slovenija - BiH 06.02.2013

Post Postao/la EdenHazard » 06 feb 2013, 23:01

haris10 je napisao/la:znam da je off.ali kad ce biti snimka tekme?ne da mi se listat,hvala mnogo
evo upravo pocinje snimka ;)
Moj je grad Zenica,
naša lijepa ludnica!
Željezara i KP dom,
uvijek su u srcu mom!
Čast mi pruža Bilino,
grotlo crno crveno.
Ponos budi samo on,
Čelik naš šampion!
Čelik, Čelik, Čelik!!!

Avatar
miralem444
Postovi: 1770
Pridružen/a: 10 mar 2009, 19:15
Kontakt:

Re: Slovenija - BiH 06.02.2013

Post Postao/la miralem444 » 06 feb 2013, 23:02

alenko333 je napisao/la:ja mislim da mi ipak protiv Grka sa ovakvom igrom nebi imali sanse,tanki smo Medunjanin,Zahirovic,Zukanovic treba za njih traziti rjesenje aj Zukanovic je nov u reprezentacijii mozda moze bolje,Vranjes gine na terenu al ofanzivno nije spreman,trebaju nam ti bekovi da zaposljavaju Dzeku i Ibisevica...
ajde ne lupetaj molim te
>..,.-I DUSU SVOJU ZA BOSNU MOJU.:<.,.

Avatar
EDIX
Postovi: 86
Pridružen/a: 07 nov 2011, 18:12
Kontakt:

Re: Slovenija - BiH 06.02.2013

Post Postao/la EDIX » 06 feb 2013, 23:10

da vam ispricam jedan vic: NA TRIBINAMA STADIONA STOZICE VIDJEN NAVIJAC SLOVENIJE :D :D :D :D :D

Avatar
vrebac86
Postovi: 3407
Pridružen/a: 25 mar 2009, 19:41
Lokacija: Zemlja cuda!
Kontakt:

Re: Slovenija - BiH 06.02.2013

Post Postao/la vrebac86 » 06 feb 2013, 23:11

EDIX je napisao/la:da vam ispricam jedan vic: NA TRIBINAMA STADIONA STOZICE VIDJEN NAVIJAC SLOVENIJE :D :D :D :D :D
ja se evo sad vratio sa tekme, ja tog nisam vidio :lol: :lol: :lol:
I krv svoju za Plavu boju!!! Pazza Inter amala!!!

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.