Bosna i Hercegovina - Grčka

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Rezultat?

Pobjeda BiH
304
70%
Nerijeseno
92
21%
Pobjeda Grcke
38
9%
 
Ukupno glasova: 434

Avatar
HeadacheRQQ
Postovi: 3
Pridružen/a: 22 feb 2013, 19:36
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la HeadacheRQQ » 17 mar 2013, 22:22

Ako ima neko ko ide na utakmicu iz Mostara , molim da mi se javi
Bosnian Support Army

ciza
Postovi: 1603
Pridružen/a: 19 okt 2012, 18:23
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la ciza » 17 mar 2013, 22:24

bice nezgodno,ali u prvih 11 cemo imat igraca koji u ekipi kakvu hcoemo da imamo i da odemo na prvenstvo ne bi imali mjesta,misimovic vidjecemo kakav je
steva ne igra od kako je dosao u spaniju,zahirovic,vranjes propuh, kako cemo se skrpit i ko ce nam igrat..
ako pobjedimo grke treba im dat premije bogovske

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Elegant » 17 mar 2013, 22:43

Sutra se igraci okupljaju a onda lagano krece misija Grcka, gledam neki dan Pepe kod Senada na Face-u jako mirno djelujue kao da je nesto spremio Grcima. ;)

Nema mjesta za brigu jer bez Pjanica, Salihovica itekako mozemo sastaviti jak tim, jos ako Bog da kada nam se pridruze Kolasianc, Hadzic, Bicakcic, Sead H. ima da budemo jos jaci, nadam se protiv Latvije da ce barem neko od njih zavrsiti papire.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Adi_Zepce » 17 mar 2013, 23:10

Ako je vjerovati srpskom Telegrafu Grcka ce u Zenici imati podrsku od oko 3000 navijaca koji ce doci "bodriti" Grke iz Banja Luke i ostalih djelova RS :roll:
Boze me sacuvaj i ludosti.Nadam se da nasi nece nasjesti na ovakve provokacije i napraviti neki belaj,koji nas moze skupo kostati.
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
DooVe
Postovi: 1541
Pridružen/a: 26 avg 2010, 21:27
Lokacija: Šeher
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la DooVe » 17 mar 2013, 23:11

Mah gluposti, te gamadi neće doći ni 200 kako treba
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

Avatar
voltron30
Postovi: 3679
Pridružen/a: 06 avg 2009, 20:16
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la voltron30 » 17 mar 2013, 23:17

Adi_Zepce je napisao/la:Ako je vjerovati srpskom Telegrafu Grcka ce u Zenici imati podrsku od oko 3000 navijaca koji ce doci "bodriti" Grke iz Banja Luke i ostalih djelova RS :roll:
Boze me sacuvaj i ludosti.Nadam se da nasi nece nasjesti na ovakve provokacije i napraviti neki belaj,koji nas moze skupo kostati.
Gdje će se smjestiti? :D Pustite budalaštine i trač rubrike. Mi trebamo gledati samo sebe.

Avatar
adisice
Postovi: 1960
Pridružen/a: 02 jun 2010, 13:17
Lokacija: Soba
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la adisice » 17 mar 2013, 23:19

Adi_Zepce je napisao/la:Ako je vjerovati srpskom Telegrafu Grcka ce u Zenici imati podrsku od oko 3000 navijaca koji ce doci "bodriti" Grke iz Banja Luke i ostalih djelova RS :roll:
Boze me sacuvaj i ludosti.Nadam se da nasi nece nasjesti na ovakve provokacije i napraviti neki belaj,koji nas moze skupo kostati.
takve novine postoje da bi izazivali ratove :x
http://www.youtube.com/watch?v=Pk9A-6_O6QA

Avatar
zgembo89
Postovi: 4882
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la zgembo89 » 17 mar 2013, 23:20

Mi smo narod takvog mentaliteta i temperamenta ja prvi pokušavam sebi da objasnim da i nakon ove utakmice su utakmice ali jednostavno euforija sama dolazi,jer ta reprezentacija je nekako ono Robinzonovo pusto ostrvo gdje čovjek može da ode i na trenutak zaboravi na sve..Nekada sam uzivao gledajući rukometaše,košarkaše nažalost oni zadnjih godina su u sportskom padu ali A selekcija u fudbalu,eh to je merak..Dolaskom Džeke,Pjanića,Begovića,Lulića,Mujdže,Salihovića i Ibiševića mi smo "izbrisali" etiketu male napaćene državice,živimo svoj san da je popijemo i u Brazilu :D

ciza
Postovi: 1603
Pridružen/a: 19 okt 2012, 18:23
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la ciza » 17 mar 2013, 23:25

Adi_Zepce je napisao/la:Ako je vjerovati srpskom Telegrafu Grcka ce u Zenici imati podrsku od oko 3000 navijaca koji ce doci "bodriti" Grke iz Banja Luke i ostalih djelova RS :roll:
Boze me sacuvaj i ludosti.Nadam se da nasi nece nasjesti na ovakve provokacije i napraviti neki belaj,koji nas moze skupo kostati.
ljudi ba zar jos uvjek ovakvi tekstovi privlace paznju pa svaku bitnu utakmicu u regionu ,neko "dolazi" te odavde idu u srbiju,iz rs-a ovamo,iz srbije u hrvatsku i tako u krug, a raju boli k****

Avatar
Cartman
Postovi: 29467
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Cartman » 17 mar 2013, 23:28

Adi_Zepce je napisao/la:Ako je vjerovati srpskom Telegrafu Grcka ce u Zenici imati podrsku od oko 3000 navijaca koji ce doci "bodriti" Grke iz Banja Luke i ostalih djelova RS :roll:
Boze me sacuvaj i ludosti.Nadam se da nasi nece nasjesti na ovakve provokacije i napraviti neki belaj,koji nas moze skupo kostati.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nece ih doc ni 30. A eno Maksimir za takve heroje. Ne zna se gdje bi se bolje proveli.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Adi_Zepce » 17 mar 2013, 23:29

Ma meni ovo nije privuklo neku pozornost,no znam da ima pacenika u RS-u koji bi voljeli "unistiti" sve sto je uradila ova sjajna generacija nase reprezentacije.Iskreno se nadam da je ovo laz i sve ostalo,te da ce u petak u Zenici biti super atmosfera.
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
Majstor10
Postovi: 403
Pridružen/a: 08 dec 2012, 10:26
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Majstor10 » 17 mar 2013, 23:31

slika














slika


















slika



















slika

Avatar
Rockefeller
Postovi: 1949
Pridružen/a: 20 dec 2012, 23:25
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Rockefeller » 17 mar 2013, 23:33

Adi_Zepce je napisao/la:Ako je vjerovati srpskom Telegrafu Grcka ce u Zenici imati podrsku od oko 3000 navijaca koji ce doci "bodriti" Grke iz Banja Luke i ostalih djelova RS :roll:
Boze me sacuvaj i ludosti.Nadam se da nasi nece nasjesti na ovakve provokacije i napraviti neki belaj,koji nas moze skupo kostati.
Bitno je da oni sebe zovu Telegraf. :lol:

A kad čitaš generalno naše novine, a posebno B92, pola kvakica poispadalo, đ pišu sa dj i još svakakvih nekakvih grešaka. :lol:

Nego, ko njih zašto. Odraćemo Grke u inat njima. A na njih se i ne obazirat. Da se preobuku im je ionako jedina šansa da vide SP. 8-)

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Elegant » 17 mar 2013, 23:35

Adi_Zepce je napisao/la:Ma meni ovo nije privuklo neku pozornost,no znam da ima pacenika u RS-u koji bi voljeli "unistiti" sve sto je uradila ova sjajna generacija nase reprezentacije.Iskreno se nadam da je ovo laz i sve ostalo,te da ce u petak u Zenici biti super atmosfera.
To je posao za policiju da se rigorozna kontrola radi prije ulaska na stadion kako nasih tako i gostujucih navijaca, pogotovo ako budu dolazili ti pacenici.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

ecze
Postovi: 40
Pridružen/a: 09 feb 2013, 23:58
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la ecze » 17 mar 2013, 23:37

Adi_Zepce je napisao/la:Ma meni ovo nije privuklo neku pozornost,no znam da ima pacenika u RS-u koji bi voljeli "unistiti" sve sto je uradila ova sjajna generacija nase reprezentacije.Iskreno se nadam da je ovo laz i sve ostalo,te da ce u petak u Zenici biti super atmosfera.
naravno da je laz, nije valjda da si povjerovao... srbi samo hoce da zakuhaju...
In Vlado we trust!!!

Avatar
brzitesanj
Postovi: 930
Pridružen/a: 21 jan 2012, 11:08
Lokacija: Tešanj!
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la brzitesanj » 17 mar 2013, 23:37

Kad se počinju okupljati naši igrači :?:
I ♥ Bayern!
25.05.2013g.

Avatar
Cartman
Postovi: 29467
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Cartman » 17 mar 2013, 23:38

Prije par mjeseci nismo bili sigurno da ce Miske dobit poziv, a on odjednom igrac u najboljoj formi. A nekako bi i bilo lijepo da nas Misimovic odvede na prvenstvo, tu je uvijek bio. Prosao je kroz svasta sa reprezentacijom. Zasluzuje SP vise nego iko.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Elegant » 17 mar 2013, 23:41

brzitesanj je napisao/la:Kad se počinju okupljati naši igrači :?:
Sutra u Sarajevu.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
JTS
Postovi: 4918
Pridružen/a: 11 mar 2012, 11:37
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la JTS » 17 mar 2013, 23:45

JTS je napisao/la:taj portal (balkan tajms) je čista zafkancija, nešto kao njuz net .. nadalje, nema logike da Grci ne dođu, a onda još i to da je FSRS dostavio karte od gustujućih navijača u BL :lol: na kraju, nemaju oni muda doći u Zenicu, to je čisto traženje guzici čepa i znaju da bi fasovali
telegraf je tu glupost prenio od balkan tajmsa koji je šega portal kao njuz net, ako znate za njega
26 Maggio, che giornataccia, volevi alzarla, l'hai presa in faccia!

NON MOLLARE MAI

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18607
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 17 mar 2013, 23:48

Cartman je napisao/la:Prije par mjeseci nismo bili sigurno da ce Miske dobit poziv, a on odjednom igrac u najboljoj formi. A nekako bi i bilo lijepo da nas Misimovic odvede na prvenstvo, tu je uvijek bio. Prosao je kroz svasta sa reprezentacijom. Zasluzuje SP vise nego iko.
odlicno receno ;)
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.