Bosna i Hercegovina - Grčka

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Rezultat?

Pobjeda BiH
304
70%
Nerijeseno
92
21%
Pobjeda Grcke
38
9%
 
Ukupno glasova: 434

Avatar
zgembo89
Postovi: 4932
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la zgembo89 » 17 mar 2013, 17:11

------------BEgović------------
----Vranješ----Spahić----ZUkanović--Lulić--
----Mujdža----Bešić/Sesar/(Rahimić?)---Medunjanin
---------------Ibišević----Misimović---
------------------------Džeko------(volio bih staviti Stevanovića umjesto ibiševića jer ovaj drugi igra,a nije u formi ,a ovaj prvi nikako ni na klupi ali ipak klasično krilo je krilo,a ne napadač )

Avatar
Unknown Genius
Postovi: 2433
Pridružen/a: 15 avg 2011, 04:21
Lokacija: 43°50'35.4"N 18°20'23.3"E
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Unknown Genius » 17 mar 2013, 17:12

I protiv Grka ovako aBd. 8-)
[youtube][/youtube]
Moje ime ovdje od sad znači pravda.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Unofficialpage » 17 mar 2013, 17:16

Dobar gol Mede :D

Sutra imam pismenu, moram ucit ali nemogu ucit zbog nervoze. Mene je strah samo da ne izgubimo, ako izgubimo male su sanse da cemo vidjet Mundial, u baraz 95% cemo ici ali u barazu ce nam doci Portugal :D ili France ili ne daj Boze Spanija ako slucajno budu 2. u grupi to jest France buda 1. a Spanija 2. :lol:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

armin
Postovi: 1862
Pridružen/a: 05 okt 2008, 17:19
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la armin » 17 mar 2013, 17:19

Ja samo ne znam kako ste tako svi zadovoljni sa jednim bodom, kao sve je u našim rukama. Grci imaju dosta lakši raspored, prošli su gostovanje Latviji, uzeli od Slovačke 3 boda u gostima. Slažem se da su grci čudni, tvrdi, pa kao kolektiv i jaki, ali opet zar nije vrijeme da mlatnemo nekog jačeg? Ko nam garantuje da ćemo od Slovačke uzeti 6 bodova? Nisi oni tako slabi, kako ih mnogi ovdje predstavljaju, kao da su u rangu Litvanije i Latvije. Slovaci imaju 3 dobra igrača, Hamšika, Škrtela i Stocha. Nisi oni puno po imenima ispod nas. Bod protiv Grčke je po meni baraž, samo pobjeda i ništa drugo.

Jbt, više je optimizma bilo pred sudar sa Portugalom u baražu :roll:
Znam i sam da smo se masu puta razočarali, ali sada zaista mislim da je to vrijeme došlo, kada sa pravom možemo reći da ćemo pobijediti u petak. ;)

Zato kažem u Zenici 1:0 8-)

Avatar
brzitesanj
Postovi: 930
Pridružen/a: 21 jan 2012, 11:08
Lokacija: Tešanj!
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la brzitesanj » 17 mar 2013, 17:40

Ako želimo u Brazil a želimo, onda pobjeda ne smije i neće doći u pitanje :!:
I ♥ Bayern!
25.05.2013g.

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la harishp » 17 mar 2013, 17:41

Na osnovu cega veliki optimizam kad ti jedan od najboljih igraca vjerovatno nece zaigrati Pjanic.Kad jedini klasicni lijevak koji je bas kvalitetan isto u velikoj mjeri upitan Salihovic.Kad ti klasa kao Spahic zbog tih sinusa i operacije,isto visi u zraku.Kad ti strelci ne zabijaju po par sedmica ili zabiju iz penala.Kad ti jedan od najvaznijih igraca formu nabija protiv antifudbalera i ljubitelja rize.Kad ti drugi stoper sa svojim timom prima golove k'o na traci.
Kad desni bek u koje polazemo nade,dobija po 10-15 minuta igre.Kad nam desno krilo u milosti i nemilosti trenera u Spaniji itd itd.
Ne treba biti ni pesimista ali kako rece Pape ,nisam bio na casu kad se pricalo o euforiji,pogotovo ne dizati je,jer na kraju mozes ispasti smjesan.
Kao slucaj sa Cirom i hebavanju mami,a ovamo ispade suprotno.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Fordinjo
Postovi: 909
Pridružen/a: 13 mar 2012, 11:12
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Fordinjo » 17 mar 2013, 17:58

Ma ne serite ko grlice,idemo na pobijedu i gotovo o drugim izhodima i ne treba razmisljati i vozdra samo hrabro i srce ostaviti na terenu i vec je pola posla odradzeno ono drugo je sto smo domacini koga god pape stavi u prvih 11 ima da gine i zdravo samo hrabro i pobijeda je nasa siguran sam a i siguran sam ako pjanic zatreba da ce ga pape ubaciti da igra.....

Avatar
viKK
Postovi: 3191
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Lokacija: na stageu
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la viKK » 17 mar 2013, 18:08

Kakav ba Pjanić da igra, jeste vi ludi ? Lik se kao prvo neće ni potpuno oporaviti do utakmice , a kamoli početi sa pravim treninzima , stavit ga tek tako u igru bez ikakvih priprema i svježeg poslije povrede bi bilo ravno samoubistvu , još gore bi sebi napravio i onda bi završio sezonu komotno...

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la harry_90 » 17 mar 2013, 18:16

Posto su grcki navijaci otkazali dolazak u Zenicu,ipak Grcka ce imati podrsku na ovom mecu u vidu brace iz manjeg entiteta..
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Fordinjo
Postovi: 909
Pridružen/a: 13 mar 2012, 11:12
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Fordinjo » 17 mar 2013, 18:25

harry_90 je napisao/la:Posto su grcki navijaci otkazali dolazak u Zenicu,ipak Grcka ce imati podrsku na ovom mecu u vidu brace iz manjeg entiteta..

Ma mogu da nam se napuse zajedno sa grcima :lol: :lol: :lol:

Avatar
Sakuragi
Postovi: 885
Pridružen/a: 18 avg 2012, 22:23
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Sakuragi » 17 mar 2013, 18:31

harry_90 je napisao/la:Posto su grcki navijaci otkazali dolazak u Zenicu,ipak Grcka ce imati podrsku na ovom mecu u vidu brace iz manjeg entiteta..
grci nemaju para za karte do bosne :mrgreen:

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la harishp » 17 mar 2013, 18:45

Sakuragi je napisao/la:
harry_90 je napisao/la:Posto su grcki navijaci otkazali dolazak u Zenicu,ipak Grcka ce imati podrsku na ovom mecu u vidu brace iz manjeg entiteta..
grci nemaju para za karte do bosne :mrgreen:
A ovi ''nasi Qrci''bas nece imati bas plaho puno muda.Jer se na BP pogotovo vanka BP qurciti i nije bas pozeljno.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
JTS
Postovi: 4918
Pridružen/a: 11 mar 2012, 11:37
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la JTS » 17 mar 2013, 19:19

taj portal (balkan tajms) je čista zafkancija, nešto kao njuz net .. nadalje, nema logike da Grci ne dođu, a onda još i to da je FSRS dostavio karte od gustujućih navijača u BL :lol: na kraju, nemaju oni muda doći u Zenicu, to je čisto traženje guzici čepa i znaju da bi fasovali
26 Maggio, che giornataccia, volevi alzarla, l'hai presa in faccia!

NON MOLLARE MAI

Avatar
Rockefeller
Postovi: 1949
Pridružen/a: 20 dec 2012, 23:25
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Rockefeller » 17 mar 2013, 19:22

Ma ova utakmica ništa ne odlučuje, al' bi bilo odlično da je pobjedimo.

U problemima smo zbog ozljeda i to velikim i to treba da nama, navijačima, bude jasno. Neka, pustiti ih da odigraju kako znaju, pa ćemo vidjeti šta će kraj susreta donijeti.

Ja sam zadovoljan samo sa tri boda. Al' razočaran neću biti ni ako se izgubi. Razočaravaću se na kraju kvalifikacija, a do tada valja vidjet šta će nam ciklus donijeti. ;)

ciza
Postovi: 1603
Pridružen/a: 19 okt 2012, 18:23
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la ciza » 17 mar 2013, 19:25

umjesto steve treba igrati neko ko je konstantan i ko je u formi,jer ovakav stevanovic tesko da moze igrati u prvoj, jer nije isto bit u sevilji i igrat za sevilju ;)

Avatar
mozak
Interni moderator
Postovi: 3532
Pridružen/a: 18 maj 2010, 17:30
Lokacija: ARENA ROĐENI
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la mozak » 17 mar 2013, 19:32

Rockefeller je napisao/la:Ma ova utakmica ništa ne odlučuje, al' bi bilo odlično da je pobjedimo.

U problemima smo zbog ozljeda i to velikim i to treba da nama, navijačima, bude jasno. Neka, pustiti ih da odigraju kako znaju, pa ćemo vidjeti šta će kraj susreta donijeti.

Ja sam zadovoljan samo sa tri boda. Al' razočaran neću biti ni ako se izgubi. Razočaravaću se na kraju kvalifikacija, a do tada valja vidjet šta će nam ciklus donijeti. ;)
Ova utakmica odlučuje 90 % ishod grupe.
Pobjeda sa bilo koje strane cementira prvo mjesto i praktično pobjednika 90%, remi nagovještava veliki pritisak na nama, i svaku slijedeću utakmicu odlučujuću. Poraz sa naše strane bi značio da nam predstoji borba za drugu poziciju.
Teško je očekivati da Grci mogu kiksati, pogotovo ako ostanu neporaženi u Zenici.
Mujić, Ćurković, Bajević, Vladić, Halilhodžić, Tuce, Jurić, Slišković, Marić, Hadžiabdić, Đurasović, Petranović, Skočajić, Kodro, Gudelj, Kajtaz, Primorac, Salihamidžić, Barbarez...

Avatar
Rockefeller
Postovi: 1949
Pridružen/a: 20 dec 2012, 23:25
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Rockefeller » 17 mar 2013, 19:51

Ne volim misliti da će Grci olako riješiti duel protiv Slovačke u Atini ili Solunu. Mislim da Slovaci imaju još metaka i da su podjednako kvalitetni kao i dvije prvoplasirane ekipe, tj. Grci i mi.

I ove L reprezentacije mogu zayebat. Treba imati u vidu da oni i sa 0:0 kvare cilj protivnika. To onda znači i da je veći teret na protivnicima koji moraju zabiti gol.

Ima puno još da se igra. Nije najnormalnija pojava da Grci osvoje maksimum bodova u duelima sem nas.

Sa druge strane, mi imamo snagu da bilo kakvu situaciju u grupi preokrenemo u svoju korist. Tri najveće zvijezde cijele grupe su Begović, Pjanić i Džeko. 8-)

Avatar
adisice
Postovi: 1960
Pridružen/a: 02 jun 2010, 13:17
Lokacija: Soba
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la adisice » 17 mar 2013, 20:01

svi zaboravljaju slovačku i to dvije tekme igramo protiv njih :roll:
http://www.youtube.com/watch?v=Pk9A-6_O6QA

Avatar
Rikardo
Postovi: 810
Pridružen/a: 07 feb 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Rikardo » 17 mar 2013, 20:04

adisice je napisao/la:svi zaboravljaju slovačku i to dvije tekme igramo protiv njih :roll:
Ima za to vremena sad je prioritet pobjediti Grcku, pa onda opet vazna utamica u Latviji, pa tek Slovaci.

Naravno nam je svaka historijiska.

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la zizu1991 » 17 mar 2013, 20:05

Upravo tako, Slovaci nisu rekli svoju zadnju riječ, ko nama garantuje da nećemo kiksati k'o i oni, možemo u najgorem scenariju i bez baraža ostati.

Al dosta pesimizma, trenutno su sve misli okrenute ka Grčkoj i tom famoznom 22. martu
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.