Bosna i Hercegovina - Grčka

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Rezultat?

Pobjeda BiH
304
70%
Nerijeseno
92
21%
Pobjeda Grcke
38
9%
 
Ukupno glasova: 434

Avatar
Batko
Postovi: 4980
Pridružen/a: 27 apr 2012, 10:37
Lokacija: Tuj
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Batko » 16 mar 2013, 12:58

Salihovic nije spreman.....Evo nije ni danas u timu, dakle to je to...

Denizli
Postovi: 178
Pridružen/a: 09 mar 2013, 12:05
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Denizli » 16 mar 2013, 14:35

AlenHalilovic je napisao/la:Jesi ti onaj Jack sa bosanskehistorije. com?
Nisam. Ali idem na tu stranicu i forum. ;)

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Principatus » 16 mar 2013, 15:04

Denizmare je napisao/la:Joj selektora,sta vas je....Jos neko gore rece trebalo je predvidjeti probleme pa osigurati Kolasinca,ja smislova majko draga.
Naravno da je trebalo i nije bilo tesko predvidjeti.
No malo mozga i inteligencije su naravno potrebni za tu vrstu prognoze.

Racunica je sljedeca:

Nemas lijevog beka u ekipi. Nemas DMa pravog.

U Schalke jedan nas igrac dobiva profesionalni ugovor, igra lijevog beka i DM. Iz sedmice u sedmicu vise povjerenja sa strane trenera kako i selektora tudje repke. Pratis ga, uspostavljas kontakt, jer nam mnogo igraca igra u fildzan ligama, a on uskoro u Bundesligi (gledaj novine, izjave trenera mu). Motivacija da predje u nasu repku: Ponudis mu poziv odmah ako sredi papire. Kontakt ostaje. Potrazis od saveza podrsku igracu za sve sto se treba srediti.

To se sve moglo pokrenuti prije nekih 7-8 mjeseci. Prelistaj unazad do tog vremena, ovo sve sam predvidio. Pokazi mi da nisam. No isti takvi su se smijali sto se i sada kao ismijavaju i prave pametni, da se ovo nije moglo predviti. Moglo se. Shvacam ja to sve... Znam da Pape to sa intelektualne strane nemoze to da shvati i pojedini drugi isto ne, takva je priroda, ali nisam ja kriv sto je tako. Nemogu jedni biti krivi sto drugi imaju jako ogranican mentalni sklop i navijanje za Barcelonu smatraju bitnijom nego napredak reprezentacije.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

bosnas_
Postovi: 4024
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la bosnas_ » 16 mar 2013, 17:28

svi nasi Zmajevi su danas igrali,i spremni docekujemo Grcku,izuzev Pjanica i Salihovica skoro svi su bili starteri ovog vikenda...ovo je ipak ohrabrenje pred kljucnu utakmicu!

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la zizu1991 » 16 mar 2013, 18:00

Popularni "BHfanatikosi" apeluju: Ne palite zastave, ne zviždite na himnu!
slika

Jedna od najbrojnijih navijačkih skupina koje prate fudbalsku reprezentaciju Bosne i Hercegovine diljem svijeta, popularni "BHfanatikosi" pozvali su svoje članove, ali i sve navijače koji budu prisustvovali utakmici između naše reprezentacije i Grčke 22. marta u Zenici da se suzdrže svih oblika revanšizma na nesportske i primitivne ispade neodgovornih pojedinaca koji su se desili tokom prošlogodišnje utakmice ove dvije reprezentacije u Atini.

"Bosna i Hercegovina je velika država, a i mi smo veliki narod u njoj, pa se nećemo spuštati na nivo Grka, ali i svih drugih navijača reprezentacija protiv kojih je u prošlosti igrala BiH, a koji su palili zastavu Bosne i Hercegovine, zviždali našoj himnoj i pokazivali druge neprimjerene natpise i zastave." apeluju iz "BHfanatikosa".

Podsjetimo, tokom utakmice "Grčka - Bosna i Hercegovina" u Atini u oktobru prošle godine, na tribinama stadiona Karaiskakis pojedinci su zapalili zastavu Bosne i Hercegovine. ( rep.r.e.z.entacija. ba )
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
zgembo89
Postovi: 4932
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la zgembo89 » 16 mar 2013, 18:11

Moze li neko napraviti spisak nasih reprezentativaca barem onih glavnih i napisati koliko su igrali ovo zadnje kolo..KOliko sam ja procitao Salihovic nije ulazio,Mujdza citav mec klupa, Višća ? , Sesar do 37 minute zbog povrede napustio,ništa strano, Vranješ citav meč dao go, Zahirović ? ...
mislim da smo trenutno nekako u ponajgoroj formi još imamo i povrede bitnih igrača..

Avatar
sikirica
Postovi: 1872
Pridružen/a: 27 mar 2010, 19:15
Lokacija: Teatar snova!!!
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la sikirica » 16 mar 2013, 18:13

Ako je neko zainteresovan za 2 ulaznice zapad neka se javi u inbox. ;)
<3 Bosna i Hercegovina <3 Manchester United <3 NK Celik <3

Avatar
adisice
Postovi: 1960
Pridružen/a: 02 jun 2010, 13:17
Lokacija: Soba
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la adisice » 16 mar 2013, 18:16

zgembo89 je napisao/la:Moze li neko napraviti spisak nasih reprezentativaca barem onih glavnih i napisati koliko su igrali ovo zadnje kolo..KOliko sam ja procitao Salihovic nije ulazio,Mujdza citav mec klupa, Višća ? , Sesar do 37 minute zbog povrede napustio,ništa strano, Vranješ citav meč dao go, Zahirović ? ...
mislim da smo trenutno nekako u ponajgoroj formi još imamo i povrede bitnih igrača..
mujdža igrao 10 minuta
http://www.youtube.com/watch?v=Pk9A-6_O6QA

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la zizu1991 » 16 mar 2013, 18:17

zgembo89 je napisao/la:Mujdza citav mec klupa

Igrao je 10 minuta
zgembo89 je napisao/la:Višća ?
Višća igrao do 86 - e minute
zgembo89 je napisao/la:Zahirović ? ...
Ne znam za Zahirovića, gledao sam jučer da je bilo predstavljanje igrača, video, predstavljanje novih igrača Dinama iz Minska.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

BlazKraljevic
Postovi: 107
Pridružen/a: 03 feb 2013, 01:17
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la BlazKraljevic » 16 mar 2013, 18:24

Principatus je napisao/la:
Denizmare je napisao/la:Joj selektora,sta vas je....Jos neko gore rece trebalo je predvidjeti probleme pa osigurati Kolasinca,ja smislova majko draga.
Naravno da je trebalo i nije bilo tesko predvidjeti.
No malo mozga i inteligencije su naravno potrebni za tu vrstu prognoze.

Racunica je sljedeca:

Nemas lijevog beka u ekipi. Nemas DMa pravog.

U Schalke jedan nas igrac dobiva profesionalni ugovor, igra lijevog beka i DM. Iz sedmice u sedmicu vise povjerenja sa strane trenera kako i selektora tudje repke. Pratis ga, uspostavljas kontakt, jer nam mnogo igraca igra u fildzan ligama, a on uskoro u Bundesligi (gledaj novine, izjave trenera mu). Motivacija da predje u nasu repku: Ponudis mu poziv odmah ako sredi papire. Kontakt ostaje. Potrazis od saveza podrsku igracu za sve sto se treba srediti.

To se sve moglo pokrenuti prije nekih 7-8 mjeseci. Prelistaj unazad do tog vremena, ovo sve sam predvidio. Pokazi mi da nisam. No isti takvi su se smijali sto se i sada kao ismijavaju i prave pametni, da se ovo nije moglo predviti. Moglo se. Shvacam ja to sve... Znam da Pape to sa intelektualne strane nemoze to da shvati i pojedini drugi isto ne, takva je priroda, ali nisam ja kriv sto je tako. Nemogu jedni biti krivi sto drugi imaju jako ogranican mentalni sklop i navijanje za Barcelonu smatraju bitnijom nego napredak reprezentacije.
Ti nastavljas da pricas u stilu "trla baba lan", pa cak postajes i brezobrazna pomalo. Kolasinac je bio kontaktiran cim je prebacan u prvi tim Shalkea, nije niti jednom nastupio kada su se sa njim vodili razgovori. Osim glamurozne izjave o dolasku pjehe...nije se vise oglasavao pa cak niti javljao na pozive...Nedavno je izjavio da je pokrenuo proeduru za dobijanje drzavljansva sto je dobar pocetak ako ne laze odn. ako se ne predomisli nakon poziva iz U21. To je sve i ne vidim nista posebno u tome, mislim da je savez odradio i da radi vrlo dobro na pridobijanju onih koji bi mogli igrati za BiH,ali smutljivcima i lajavcima nikada ne mozes ugoditi,on ce reci: "a zasto Osim, Bakovic, Begic i Susic nisu predvidjeli da ce on biti dobar igras istom je izasao iz PM". Manite se corava posla, sto reko OSIM.

santos
Postovi: 736
Pridružen/a: 02 jul 2009, 16:29
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la santos » 16 mar 2013, 18:36

Samaras dao dva gola za Celtic iako je usao sa klupe ,posebno je bio atraktivan njegov drugi gol u zadnjem minutu za pobjedu od 4:3 iako su gubili 1:3
Atajic je bio na klupi za rezerve

Medo10
Postovi: 162
Pridružen/a: 06 feb 2013, 22:09
Lokacija: Sumarak
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Medo10 » 16 mar 2013, 18:46

Udjem na forum kad ono sve pesimizam....nekim osobama sve crno u zivotu pa to zrace na ostale. Najbolji su pozvani, bice borba do zadnjeg atoma snage, do posljednje kapi znoja. Nek' bolji pobjedi. Necu traziti vise niti manje.

bosnas_
Postovi: 4024
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la bosnas_ » 16 mar 2013, 18:57

svi nasi reprezentativci su standardni,igraju ovog vikenda a to je najvaznije! samo sto nam fali Pjanic,ali mislim da ce ga Misimovic uspjesno zamjeniti...nije ga bilo ni u Atini pa smo odigrali nerjeseno... glavni nasi igraci ovog vikenda su odigrali po 90 minuta,to je jako vazno!

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Unofficialpage » 16 mar 2013, 19:14

Jos malo pa sad ce :D

Ne treba puno filozofirat ko ce igrat. Igrat ce najbolji :D . Ako Salihovic ne bude mogao, tu bi trebao uci Zahirovic. Negdje sam citao da je Susic rekao da cemo sa 2 napadaca igrat. Ne znam gdje, to sam "davno" citao. Zasto se branit? Mi se ne znamo branit, najbolja odbrana je napad :D .
Pored Dzeke mora biti Ibisevic, Vedo mora pravit prostor za Dzeku, to Dzeko sam ne moze.

Sto je utakmica blize ja sam sve nervlozniji :D
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24513
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Goalgetter » 16 mar 2013, 19:22

Zna li neko kako da pratim utakmicu preko mobitela? Necu biti kod kuce bas taj dan, jedino mogu preko mobitela pratiti tekmu. Ima li neka stranica/program da skinem??

Avatar
ahmad_tz
Postovi: 2592
Pridružen/a: 25 okt 2010, 08:51
Lokacija: Sjenjak
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la ahmad_tz » 16 mar 2013, 19:22

Svaka cast Fanaticosima na ovome, treba podrzat nase momke ko **** grke i njihovu zastavu i himnu. Jedino mozda jedno skandiranje "YOU ARE POOR" ili "ANGELA MERKEL" :lol: :lol:

Avatar
zmaj_Bosne
Postovi: 1590
Pridružen/a: 18 jul 2009, 21:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la zmaj_Bosne » 16 mar 2013, 19:30

ahmad_tz je napisao/la:Svaka cast Fanaticosima na ovome, treba podrzat nase momke ko **** grke i njihovu zastavu i himnu. Jedino mozda jedno skandiranje "YOU ARE POOR" ili "ANGELA MERKEL" :lol: :lol:
A zašto bilo šta navijat što nije vezano za našu repku. Mislim ružno i ne pomaže našaim igračima na terenu, kao što je bilo protiv Portugala kada se "izgubilo" pola sata navijanjem "mesi" . Mogu mislit kako su Džeko, Vedo, Miske , Spaha i ostali bili nabrijani kada su sa tribina čuli "mesi". Jedini cilj nam je pobjeda, a možemo igračima pomoć u tome što ćemo izgovarat njihova imena i veličat Bosnu, nikako im nećemo pomoć ako uzvikujemo nešto totalno nevezano za repku.
Dragon Town

Avatar
m1x
Postovi: 193
Pridružen/a: 15 mar 2012, 15:22
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la m1x » 16 mar 2013, 19:34

Izgleda se Spaha povrijedio, nadam se da nije ozbiljno :/

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Unofficialpage » 16 mar 2013, 19:41

m1x je napisao/la:Izgleda se Spaha povrijedio, nadam se da nije ozbiljno :/
Nije zar? :( Ako i on bude, ona u pobjedu ne vjerujem ni 1% :cry: :cry:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
ahmad_tz
Postovi: 2592
Pridružen/a: 25 okt 2010, 08:51
Lokacija: Sjenjak
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la ahmad_tz » 16 mar 2013, 19:42

zmaj_Bosne je napisao/la:
ahmad_tz je napisao/la:Svaka cast Fanaticosima na ovome, treba podrzat nase momke ko **** grke i njihovu zastavu i himnu. Jedino mozda jedno skandiranje "YOU ARE POOR" ili "ANGELA MERKEL" :lol: :lol:
A zašto bilo šta navijat što nije vezano za našu repku. Mislim ružno i ne pomaže našaim igračima na terenu, kao što je bilo protiv Portugala kada se "izgubilo" pola sata navijanjem "mesi" . Mogu mislit kako su Džeko, Vedo, Miske , Spaha i ostali bili nabrijani kada su sa tribina čuli "mesi". Jedini cilj nam je pobjeda, a možemo igračima pomoć u tome što ćemo izgovarat njihova imena i veličat Bosnu, nikako im nećemo pomoć ako uzvikujemo nešto totalno nevezano za repku.

ma vidis da sam stavio ovo " :lol: ", naravno da treba samo podrzavat nase momke

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.