Bosna i Hercegovina - Grčka

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Rezultat?

Pobjeda BiH
304
70%
Nerijeseno
92
21%
Pobjeda Grcke
38
9%
 
Ukupno glasova: 434

Avatar
Nimla_RZ
Postovi: 4010
Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Nimla_RZ » 16 mar 2013, 19:42

zizu1991 je napisao/la:
zgembo89 je napisao/la:Zahirović ? ...
Ne znam za Zahirovića, gledao sam jučer da je bilo predstavljanje igrača, video, predstavljanje novih igrača Dinama iz Minska.
Odigrao danas 90 minuta u 1/4 finalu bjeloruskog kupa [Dinamo Minsk - Šahtjor 0-0 (4-2, prolaz Dinama na penale)].
Čelik Zenica 1945

Avatar
TMovac
Postovi: 2728
Pridružen/a: 14 avg 2009, 01:42
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la TMovac » 16 mar 2013, 19:43

BlazKraljevic je napisao/la:
Ti nastavljas da pricas u stilu "trla baba lan", pa cak postajes i brezobrazna pomalo. Kolasinac je bio kontaktiran cim je prebacan u prvi tim Shalkea, nije niti jednom nastupio kada su se sa njim vodili razgovori. Osim glamurozne izjave o dolasku pjehe...nije se vise oglasavao pa cak niti javljao na pozive...Nedavno je izjavio da je pokrenuo proeduru za dobijanje drzavljansva sto je dobar pocetak ako ne laze odn. ako se ne predomisli nakon poziva iz U21. To je sve i ne vidim nista posebno u tome, mislim da je savez odradio i da radi vrlo dobro na pridobijanju onih koji bi mogli igrati za BiH,ali smutljivcima i lajavcima nikada ne mozes ugoditi,on ce reci: "a zasto Osim, Bakovic, Begic i Susic nisu predvidjeli da ce on biti dobar igras istom je izasao iz PM". Manite se corava posla, sto reko OSIM.
Drug treba postovati tudje misljenje,pa cak i ako se ne slazes sa njim.Sto se Kolasinca tice ne znam zasto bi se predomislio da igra za nas zbog poziva U21 repke Njemacke?Jer je redovno igrao i za ostale mladje kategorije Njemacke,gdje je bio i kapiten,Uostalom ova tekma je prijateljskog karaktera i njome ne gubi nista,a sigurno ce mu dobro doci da je odigra,cisto zbog skupljanja iskustva,Bolje je da igra nego da sjedi kod kuce i gleda u plafon.A kad dobije nase drzavljanstvo igrace za nas i to je to.
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24505
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Goalgetter » 16 mar 2013, 19:44

m1x je napisao/la:Izgleda se Spaha povrijedio, nadam se da nije ozbiljno :/
Odakle ti ta informacija :?:

Avatar
Papastathopoulos
Postovi: 6998
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Papastathopoulos » 16 mar 2013, 19:45

Goalgetter je napisao/la:Zna li neko kako da pratim utakmicu preko mobitela? Necu biti kod kuce bas taj dan, jedino mogu preko mobitela pratiti tekmu. Ima li neka stranica/program da skinem??
Prati preko streama..ja nekad gledam NBA i teletovica preko streama na mobu, ne zastopa nijednom tokom tekme ;)
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

Avatar
emir79
Postovi: 8759
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la emir79 » 16 mar 2013, 19:46

Goalgetter je napisao/la:
m1x je napisao/la:Izgleda se Spaha povrijedio, nadam se da nije ozbiljno :/
Odakle ti ta informacija :?:
Pape bio na FACE TV i to izjavio, ocito da se PAPE poceo igrati sa Grcima ;)

A ti @Mix , sledjeci put napisi gdje cujes nesto. A ne "izgleda"
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24505
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Goalgetter » 16 mar 2013, 19:48

Papastathopoulos je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Zna li neko kako da pratim utakmicu preko mobitela? Necu biti kod kuce bas taj dan, jedino mogu preko mobitela pratiti tekmu. Ima li neka stranica/program da skinem??
Prati preko streama..ja nekad gledam NBA i teletovica preko streama na mobu, ne zastopa nijednom tokom tekme ;)
Zavisi kako kada, pratio sam evo preko firstrowsports, i radio je stream dosta dobro, a ponekad mi stopa nikako nece da pokrene.

Al kad jos Bosnje navale na streamove, bice yebeno, ipak pokusacu.

Hvala ;)

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Principatus » 16 mar 2013, 19:57

BlazKraljevic je napisao/la:
Principatus je napisao/la:
Denizmare je napisao/la:Joj selektora,sta vas je....Jos neko gore rece trebalo je predvidjeti probleme pa osigurati Kolasinca,ja smislova majko draga.
Naravno da je trebalo i nije bilo tesko predvidjeti.
No malo mozga i inteligencije su naravno potrebni za tu vrstu prognoze.

Racunica je sljedeca:

Nemas lijevog beka u ekipi. Nemas DMa pravog.

U Schalke jedan nas igrac dobiva profesionalni ugovor, igra lijevog beka i DM. Iz sedmice u sedmicu vise povjerenja sa strane trenera kako i selektora tudje repke. Pratis ga, uspostavljas kontakt, jer nam mnogo igraca igra u fildzan ligama, a on uskoro u Bundesligi (gledaj novine, izjave trenera mu). Motivacija da predje u nasu repku: Ponudis mu poziv odmah ako sredi papire. Kontakt ostaje. Potrazis od saveza podrsku igracu za sve sto se treba srediti.

To se sve moglo pokrenuti prije nekih 7-8 mjeseci. Prelistaj unazad do tog vremena, ovo sve sam predvidio. Pokazi mi da nisam. No isti takvi su se smijali sto se i sada kao ismijavaju i prave pametni, da se ovo nije moglo predviti. Moglo se. Shvacam ja to sve... Znam da Pape to sa intelektualne strane nemoze to da shvati i pojedini drugi isto ne, takva je priroda, ali nisam ja kriv sto je tako. Nemogu jedni biti krivi sto drugi imaju jako ogranican mentalni sklop i navijanje za Barcelonu smatraju bitnijom nego napredak reprezentacije.
Ti nastavljas da pricas u stilu "trla baba lan", pa cak postajes i brezobrazna pomalo.
Bezobrazno je sto ti pises postove bez ikakavog sadrzaja ili ti srzi ili ti vrijednosti, pa se ni ja ne bunim. :mrgreen:
Covjek me lijepo vuce za jezik, ja mu dam odgovor i dokaz, jednostavno. Nista tu nije trlababa itd. ;)
Zadnja izmjena: Principatus, dana/u 16 mar 2013, 20:01, ukupno mijenjano 2 puta.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 7947
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la *p!p!t@* » 16 mar 2013, 19:59

Znači Salihović definitivno neće igrati, što odmah povlači činjenicu da Lula ide na beka, a da će vjerovatno Višća upasti kao lijevo krilo, s tim da ćeć Ibišević na klupu. Realno volio bih ovakav rasplet, iz prostog' razloga što nam treba Višćina brzina...
Rođeni to je brat
Veležov to je sin
Pjeva mu sada armija cijela
Naprijed Hasić Šemsudin!

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la zizu1991 » 16 mar 2013, 20:03

Ja čisto sumnjam da će 2 neiskusna igrača u isto vrijeme igrati ovu utakmicu po krilima, Višća i Stevanović.
Ne da sam protiv toga, nego mislim da su takva razmišljanja Sušića.

Opet ćemo imati igrača na krilu, koji je sve samo ne krilo, da bi time pokušali nadoknaditi našu lošu obranu.
Jedno krilo će biti istureno, dok će drugo imati ulogu koju sam gore naveo.
Mislim da bi tako trebalo da bude.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Principatus » 16 mar 2013, 20:07

zizu1991 je napisao/la:Ja čisto sumnjam da će 2 neiskusna igrača u isto vrijeme igrati ovu utakmicu po krilima, Višća i Stevanović.
Ne da sam protiv toga, nego mislim da su takva razmišljanja Sušića.
Pa to i jeste dilema koju imamo. Mislim da bi bilo pametnije odigrati ofanzivno sa Viscom i Stevanovicem na krilima, ali i visoko riskantno. Lulic da bude na beku. U centru Rahimica ili Zukanovic, cim bi presao Vranjes na stopera. No igrace Medunjanin pored Zahirovica.

Ili ove rokade:

---------------------Begovic---------------------
--Vranjes----Zukanovic---Spahic----Mujdza--
---------------------Rahimic---------------------
Stevanovic/Visca----Miske------------Lulic----
--------------------Dzeko---Ibisevic-------------

Sa pozitivnim aspektom, da imamo iskustvo na DM, ofanzivnu formaciju koja koristi Lulica, riziko Stevo/Visca smanjen, jer ce samo jedan igrati. No nastaje pometnja u zadnjem redu, pa sad igraj protiv Grka koji su na offside liniji.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
Pauk
Postovi: 1945
Pridružen/a: 21 mar 2009, 12:53
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Pauk » 16 mar 2013, 20:20

Mislim da postoji ogroman rizik da nam se ponovi 0-4 scenario protiv Grcke...Dzeko i Ibisevic su u nikakvoj formi i fali nam Pjanic..odbrana Spahic je tu barem.

Jedina ofenzivna nada je Misimovic
-------------------Begović------------------
-Mujdža---Bičakčić---Šunjić--Kolašinac-
-----------Medunjanin--Salihović---------
-----Hajrović------Pjanić--------Lulić-----
-------------------Ibišević------------------

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 7947
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la *p!p!t@* » 16 mar 2013, 20:40

"Pjanić bio mogao igrati protiv Grčke", Safet Sušić.

"I onda ja valjam šuplje", Bernd Stange. :mrgreen:
Rođeni to je brat
Veležov to je sin
Pjeva mu sada armija cijela
Naprijed Hasić Šemsudin!

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24505
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Goalgetter » 16 mar 2013, 20:57

Emir Spahic: Posljednjih dana sam imao problema sa sinusima, koje sam već i operisao. U ponedjeljak ću dobiti nalaze i uraditi pregled koji će ustanoviti da li mogu igrati utakmicu protiv Grčke. Ja sam optimista, samo dragi Bog me može zaustaviti da ne igram.

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Elegant » 16 mar 2013, 21:01

Pobjedit cemo 2:0. 8-)
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
zgembo89
Postovi: 4918
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la zgembo89 » 16 mar 2013, 21:12

Santosa su novinari pitali misli li da će za BiH igrati Zvjezdan Misimović.

- Ne znam. To mora odlučiti selektor BiH. Ako bude igrao, imam plan za to. Ipak, ne obraćam toliko pažnju na to ko će igrati za BiH nego na to kako će igrati BiH. Ja ne mislim o pojedincima.

Oni imaju specifičan stil igre kada su na svom terenu, potpuno drugačiji od onoga s kojim su došli nama u Pirej. Vjerujem da sada neće biti takvi. Očekujem da igraju u formaciji 4-4-2 s veznom linijom u postavci dijamant. Bit će ofanzivni, ali ćemo ih nastojati otupiti. Gledat ćemo snimke njihovih utakmica, pronaći slabosti i iskoristiti ih - kaže Santos.

Avatar
emir79
Postovi: 8759
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la emir79 » 16 mar 2013, 21:20

" onclick="window.open(this.href);return false;
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
zgembo89
Postovi: 4918
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la zgembo89 » 16 mar 2013, 21:32

Kapiten fudbalske reprezentacije Emir Spahić operisao je sinuse, no čini se kako je pomenuti opreativni zahvat rutinske prirode i neće spriječiti fudbalera ruskog Anžija da dođe na okupljanje reprezentacije povodom odigravanja kvalifikacione utakmice protiv Grčke..reče Sušić u intervjuu da je nesto povrijeđen,to je to

armin
Postovi: 1862
Pridružen/a: 05 okt 2008, 17:19
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la armin » 16 mar 2013, 22:12

Bet365: 1.91 3.40 4.00

Bwin: 2.00 3.30 3.60

Avatar
Unknown Genius
Postovi: 2433
Pridružen/a: 15 avg 2011, 04:21
Lokacija: 43°50'35.4"N 18°20'23.3"E
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Unknown Genius » 16 mar 2013, 22:21

[youtube][/youtube]
8-)
Moje ime ovdje od sad znači pravda.

Avatar
DonCorleone
Postovi: 4176
Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la DonCorleone » 16 mar 2013, 22:25

ahmad_tz je napisao/la:Svaka cast Fanaticosima na ovome, treba podrzat nase momke ko **** grke i njihovu zastavu i himnu. Jedino mozda jedno skandiranje "YOU ARE POOR" ili "ANGELA MERKEL" :lol: :lol:
Mi znaci da njima skandiramo "you are poor", interesantna izjava moram priznati :lol: .
Kirsten Schlewitz: That's a polite way of stating what most fans were thinking, which is that Sušić had more or less lost his mind.

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.